Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-07, 19:55   #31
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

kilka lat temu byłam przedstawicielem tej firmy która własnie te kolageny sprzedawała, kilku osobom sprzedałam ten platinum - niestety ale było to drogie, pamiętam, że za tą największą butelke chyba 439zł trzeba bylo zapłacić. Sama nie stosowałam. Kilka dni po tym jak jednej znajomej sąsiadce (bardzo dobrze sytuowani ludzie) sprzedałam butelkę platinum - moja córeczka miała "wypadek". Miała wtedy roczek i zaczynała chodzić, nie wiemy do dzisiaj co mojej niani strzeliło do głowy ale zostawiła świezo zaparzoną kawę rozpuszczalną na stoliku i wyszła do WC, w tym czasie mała akurat sobie wymyśliła, że pospaceruje i podlazła pod stolik i wylała na siebie ta kawę. Wrzask był nieziemski, zaraz ją całą w ubraniu wsadziłam do wanny i polałam zimną wodą a niańce kazałam biec do tej sąsiadki po ten kolagen. Małą rozebrałam, była cała w okropne bordowe plamy (w miedzyczasie jeszcze zadzwoniłysmy po mojego faceta i przyjechał pędem do domu).
Niania przyniosła kolagen i nakładałam na skóre córki - co nałożyłam to się wchłonęło, tak chyba z 7 razy. Pół butelki zuzyłam, miała cały brzuch sparzony, klatkę piersiową i jedną rekę.

jak się już przestało wchłaniać, zaraz pojechalismy do ośrodka, rozbieramy małą i nie ma śladu. lekarka do nas, że to niesamowite, że może przesadzamy, że nie ma sladu, że pewnie się nie oparzyła tak strasznie. ale odwracam rekę małej, okazało się, że w tym szale całym nie zauważyłam, że kawa spłynęła jej po wewnętrznej części reki (od strony brzuszka) i zostało takie miejsce (może 3x3 cm)nie posmarowane. Tam były już pęcherzyki.
Więc jak widać - efekt byl niesamowity!

Zresztą po tym wydarzeniu kupiłam sobie dla siebie kolagen i trzymałam w domu na wszelki wypadek. Posmarowałam koleżankę - miała sparzony palec (też przeszło natychmiast) i brata moje Tżeta.
Brat przeciął skórę na kolanie i nie mogło mu się to zrosnąć, co zgiął kolano rana pękała, lała się krew, ropa, cuda - zastrzyki, antybiotyki, szyli mu tą ranę i nic. W końcu przylazł zdesperowany, dałam mu flaszkę tego cudu i posmarował dwa razy na noc i zagoiło się w trzy dni

niestety ma trwałość pół roku
no i ciężko trzymać - bo w lodówce nie wolno a na cieple się rozpływa (rozkoaguluje się).
jak dla mnie bomba - ale tylko przy takich własnie oparzeniach, skaleczeniach itd...
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 10:19   #32
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Czyli na zmarszczki kolagenu nie polecasz? Właśnie przeszukuję wątek na polecenie mojej mamy, która zobaczyła reklamę w jakimś piśmidle ale widzę, że pochwalne peany na cześć kolagenu padają jedynie ze strony "niezaawansowanych " wizażanek (takich jak ja-czyżby reklama?). Moja mama jest już po sześćdziesiątce więc zakładam, że jej już raczej ten specyfik nie pomoże ?
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:25   #33
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

nie wiem czy działa na zmarszczki bo nie miałam okazji wypróbować, a co do wywiadu z tymi którzy go ode mnie kupili, jakoś nie miałam okazji z nimi wtedy porozmawiać. Pewnie nie działał jakoś szałowo - bo już więcej nie zamówili
wiem na co zadziałał - na oparzenie
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 13:20   #34
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Dzięki serdeczne, mogę już z czystym sumieniem przekonać rodzicielkę, żeby się nie wygłupiała. Ale dobrze też znać środek na wypadek gdyby znienacka zaatakował mnie czajnik
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 22:17   #35
basta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Kupiłam kolagen platinum i mam nadzieję , że spełni moje oczekiwania : mam bardzo naczynkową cerę i raczej suchą, bardzo cienki naskórek. przeczytałam dużo o stosowaniu kolagenu ale mam pytanie : czy znacie jakies kremy, które moge stosować razem z kolagenem, by nie zniweczyć jego działania?

Efekt naciągnięcia skóry nie jest dla mnie komfortowy i bardzo bym chciała zastosować jakiś krem , ale który nie ma :cynku, retinolu, kwasów AHA, ceramidów i konserwantów o odczynie kwaśnym?
basta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:53   #36
aniolek118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Oj dziewczyno ... każdy naturalny kolagen organiczny należy a raczej trzeba magazynować w lodówce. Jak widzie nie znasz sie wiec ci powiem, iż kolagen to białko organiczne które ulega uwodnieniu pod wpływem temperatury.
Wiec zanim coś napiszesz to najpierw poczytaj.
Na naszym rynku jest dużo kolagenów. Wiekszośc z nich to kolageny roślinne czyli nic nie warte dla człowieka - nie są wchłaniane przez komórki organiczne- ale jak sie mówi woda wazelina zapach i marketing czyni cuda i kobiety to kupują.
Aby kolagen był skuteczny musi byc pochodzenia zwierzęcego najlepiej z ryb. W polsce jest dostepny taki kolagen a raczej dwa jeden to Kolagen Profesora przybylskiego cena ok 180 zł za słokik oraz desirable - rols-roys w kolagenie cena w zależności od zastosowania od 200 do 600 zł.
Sylwia

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Witaj twój problem polega na tym, iż kolagen należy wklepywać w ciało również twarz. Wówczas nie masz efektu naciągnięcia skóry. I wówczas nie potrzebujesz innego kremu, który i tak po kolagenie nic nie zdziała.
Pozdrawiam
Sylwia
aniolek118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:19   #37
basta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

dziękuję bardzo za radę kolagen wklepywać - tak, wklepywać!

potwierdzam, bo już sama do tego doszłam
basta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 10:10   #38
ewa17-2006
Przyczajenie
 
Avatar ewa17-2006
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Rzeczywiście, to cud, jak po miesiącu uzyskałaś rewelacyjne efekty. U mnie cudu nie było, po prawie roku stosowania, ale najlepsze opinie o specyfiku wypowiadaja ci, którzy go dystrybuują
ewa17-2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:31   #39
alutka23
Przyczajenie
 
Avatar alutka23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Podnosze watek kolagenu - bo mysle ,ze warto.
Zaczelam go uzywac 2 miesiace temu -grafitowy na zakola na czole ,na ktorych -jak to zakolami bywa mam coraz mniej wloskow.
Smarowalam codzieniie CIENKA WARSTWE w nasade wlosow dookola czola na lekko wilgotna skore. Efekt jest - po 2 miesiacach oczekiwania -odrastaja mi takie male wloski .
Zauwazylam tez poprawe skory dloni -wierzch dloni.Smarujcie -warto!!
Nalezy jednka pamietc ,ze nie wolno lyczyc kolagenu z kremami kkotre zawieraja cynk ,retinol ,kwasy owocowe luc ceramidy.
JA uzywam zwyklego kremu Ziaji - lato zima -kem ochronny , lub inne z Ziaji z serii herbiki. Dzwonilam do Ziaji -pytalam -te kremy nie zawieraja wyzej wymienionych skladnikow.
Polecam!
alutka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 23:27   #40
mmmysia
Przyczajenie
 
Avatar mmmysia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 29
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

reklama dźwignią handlu-pozdrawiam dystrybutorów udzielających się w tym wątku
mmmysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 00:29   #41
student_olsztyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Subskrybuje sobie ten wątek i niektóre wypowiedzi mnie zaskakują poziomem niewiedzy o podstawowym budulcu naszych tkanek, skóry TEŻ!..

Nawet kosmetyczki wypowiadające się tu wciąż myślą, że istnieje tylko jedna postać białka, która się nie wchłania przez skórę, a nikt nie zada sobie trudu odrobienia lekcji biologii, może z nieco nowszej książki niż sprzed 15 lat...

Pomijając to czy kolagen działa czy nie, czy orientujecie się drogie Panie, że zdecydowana większośc dystrybutorów kolagenu rybiego, to najpierw byli normalni klienci, którzy się przekonali do tegoż produktu widząc efekty na własnej skórze...?

Szkoda, że to nie jest dostępne w aptekach, ale dzięki temu każdy stały klient ma szanse kupować taniej! Ja też
Pozdrawiam sceptyków!
student_olsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 18:43   #42
elizka54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Mam 56 lat.Cera naczyńkowa, pajączki i wrażliwa,zmarszczki niezbyt mnie dopadają.Stosowałam kremy Thalgo, Clarena, różne inne wyciszające rumieńce .Skutki niezbyt radujące,chociaż jakoś wyglądam.Ostatnio córka kupiła sobie kolagen grafitowy,gdzieś nad morzem i faktycznie buzię ma milutką.Jednak ona ma 25 lat. Skusiłam się na próbki z allegro.Takie maciupeńkie po 5 ml.Kupiłam po 3 i do tego kremik na dzień. Jestem pozytywnie zaskoczona.Pajączki się chowają,a buzia jest matowa i nierumiana. Dokupiłam większą 30 ml porcję kolagenu w tym samym sklepie. Zobaczę co będzie dalej. Cieszy mnie to. Szukałam według filtra - najtańszy kolagen. Nie mam nic wspólnego ze sklepem ani sprzedawaniem kolagenu. Mozna spróbować te próbeczki.Nie potrzeba trzymać w lodówce. Taka jest tam info w opisie.

W opisie jest taka informacja " Kolagen PLATINUM to hypoalergiczny żel i zalecany jest przede wszystkim do najbardziej delikatnej skóry czyli do kosmetyki całej twarzy (również pod oczy) i dekoltu oraz innych delikatnych partii ciała. Preparat sprzyja odbudowie włókien kolagenowych, co czyni go kosmoceutykiem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania. Kolagen Naturalny likwiduje objawy starzenia się skóry: zmiany naczyniowe takie jak rozszerzone naczynka, “pajączki”, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty i pospolity, zaczerwienienia oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze."

Przy okazji wyczytałam,Przechowywanie: Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C.
Sklep nazywa się
DZIECKO DOM I TY"
Jest to coś takiego :
Kolagen naturalny Inventia firmy COLWAY FORMUŁA Q5-26 PLATINUM o poj. 30ml



__________________
Nigdy nie lekceważ potęgi dobrego słowa lub uczynku.
elizka54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 22:31   #43
annak321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Witam wszystkich
Chciałabym się dowiedzieć, czy na twarz można stosować kolagen silver, czy jest to niezalecane? Mam trochę rozstępów i pomyślałam, że kupię sobie, np tutaj http://colnea.pl/k2,kolagen-silver.html na nie i od razu przeciwko zmarszczkom zacznę działać Nigdzie nie ma pełnej informacji o tym czy można je stosować zamiennie, a kolagen silver trochę tańszy od tego zalecanego na twarz
annak321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 13:00   #44
elizka54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Do ANNAK,
mój kolagen nazywa sie platinum,córki -grafit.
Grafit niby jest do włosów itd....ale córka twierdzi,ze do twarzy swietnie sie sprawdza.No i jest sporo tańszy. Ona ma 26 lat.
Nie stosowałam silver.

Jest informacja na stronie Polskiego Centrum Colagenu:

"Kolagen SILVER zalecany jest przede wszystkim do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Do masażu leczniczego i energetyzującego, niwelowania rozstępów, zmarszczek, po depilacjach, solarium, peelingach. Wyśmienity we wszystkich domowych kuracjach skóry i stawów.Stosować w miejscach, które tego wymagają, gdzie widoczne są np. rozstępy, przebarwienia, blizny lub np. cellulitis. "

Więcej informacji tu: http://www.kolagen-inventia.pl/p6,ko...lver-50ml.html

O platinum: PLATINUM - Unikalna Formuła Q 5-26 występuje w postaci białego żelu. Kolagen PLATINUM to hypoalergiczny żel i zalecany jest przede wszystkim do najbardziej delikatnej skóry czyli do kosmetyki całej twarzy (również pod oczy) i dekoltu oraz innych delikatnych partii ciała.

Z doświadczenia dodam jeszcze,że warstwa collagenu musi byc naprawdę cieniutka,lekko ją trzeba wetrzeć i poczekać z 5- 8 minut,a dopiero potem dać delikatny kremik ale:taki ," który nie będzie (!!) zawierał: kwasów owocowych, cynku, ceramidy czy retinolu. Można to sprawdzić w składzie każdego produktu, którego się używa. '/cytat ze strony pod podanym wcześniej linkiem/

Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z w/w składników, spowoduje - iż kolagen straci swoje właściwości.
Jeśli chcesz dać swój krem, z tymi akurat składnikami,to poczekaj pół godziny od nałożenia kollagenu.

Mam teraz przerwę w kuracji.Czy jestem piękniejsza?
Mam skórę gładszą ,mniej pajączków ,no i tyle mi wystarczy,jak na razie.

Próbuję sobie kosmetyki naturalne z firmy Lavera i olejek arganowy.
Dla mnie bardzo dobre.
Pozdrawiam.
__________________
Nigdy nie lekceważ potęgi dobrego słowa lub uczynku.
elizka54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:22   #45
annak321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Dzięki elizka54 za wyczerpującą odpowiedź

Pozdrawiam
annak321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:39   #46
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Dziewczyny taki krem dobrze nawilża ma jeszcze kilka dobrych składników ale nie sam kolagen
a wiem coś o tym od mojego kuzyna z tej branży - nie jako dystrybutor

ryby z ktorych jest pobierany kolagen zostaly sprowadzone bodajze z chin do oczyszczania zbiornikow wodnych z glonow, ryby sie rozmnozyly i trzeba bylo cos z nimi zrobic, firma wpadla na pomysl kremow - sam kolagen jest nic nie wart co juz zostalo potwierdzone naukowo

owszem krem ma dobre skladniki ale mozna takie znalezc tez w innych firmach za nizsza cene

bylam na spotkaniu colway nie raz ale takie namawianie ze kolagen dziala doslownie na WSZYSTKO wobec mnie jest malo skuteczne

a co oparzen wystarczy czysta alantolina

Edytowane przez Messuah
Czas edycji: 2012-06-11 o 18:43
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 22:09   #47
elizka54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

To nowe dla mnie informacje.Smutne . Nie mam nic wspólnego z reklamiarzami. Pamiętam jak obmierzili mi pangę. Tak a propos Chin,to nie wiem czy większość produktów na rynkach świata nie jest właśnie stamtąd. Jeśli tak Ci powiedzieli na szkoleniu to...... A co na to Przybylski?
__________________
Nigdy nie lekceważ potęgi dobrego słowa lub uczynku.
elizka54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:17   #48
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Cytat:
Napisane przez elizka54 Pokaż wiadomość
To nowe dla mnie informacje.Smutne . Nie mam nic wspólnego z reklamiarzami. Pamiętam jak obmierzili mi pangę. Tak a propos Chin,to nie wiem czy większość produktów na rynkach świata nie jest właśnie stamtąd. Jeśli tak Ci powiedzieli na szkoleniu to...... A co na to Przybylski?
ja mam sporo prof w rodzinie jak i znajomych, nie wszystko co jest potwierdzone niby naukowo jest zgodne z prawdą, czasem ktoś kusi się reklamą, finansami i to wystarczy - nie jeden produkt na rynku poslkim był wsparty przez różnych lekarzy i teraz ucichło

rozumiem kolagen z ryby ale nie z takiej ryby, poczytajcie troche o tej rybie, zywi się glonami samym syfem po to zostala do nas sprowadzona, żeby oczyszczac zbiorniki,
takie info mozna znalezc w necie, zadzwońcie sobie do jakiegokolwiek instytutu ichtiobiologii i zapytajcie co to za ryba
ściema z tym kolagenem

nie zapomne jak byłam na spotkaniu colway i pani tłumaczyła jak kolagen działa dosłownie na każdą chorobę taaaa
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 16:11   #49
elizka54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
ja mam sporo prof w rodzinie
- tylko pogratulować

Każdy ma swoją buziunię i może sprawdzic jak kosmetyk na nia działa.
Jednym pomaga,a innym nie. Wymieniać się poglądami można i trzeba- czyż nie?
Pozdrawiam.
__________________
Nigdy nie lekceważ potęgi dobrego słowa lub uczynku.
elizka54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 19:04   #50
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Cytat:
Napisane przez elizka54 Pokaż wiadomość
- tylko pogratulować

Każdy ma swoją buziunię i może sprawdzic jak kosmetyk na nia działa.
Jednym pomaga,a innym nie. Wymieniać się poglądami można i trzeba- czyż nie?
Pozdrawiam.
Oczywiście, że tak

ale twierdzić, że krem pomaga na każdą chorobę to już inna sprawa
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 19:30   #51
jagodawizaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Send a message via Skype™ to jagodawizaz
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Współczuje ludziom, którzy kupują kolagen colway i nie są poinformowaniu tak na dobrą sprawę co kupują i jak się tego używa. Z kolagenu nie są zadowolone osoby, które : NIE SĄ SYSTEMATYCZNE I NIE POTRAFIĄ TEGO APLIKOWAĆ to wszystko ! Ja używam silver już 4 miesiąc i żel do twarzy i tabletki od miesiąca. To jest COŚ GENIALNEGO ! Sama z początku bałam się kupić ten produkt ze względu że jestem nie ufna i tak sam o jak większość boje się wydać kasę na coś co nie wiem czy mi pomoże. 100ml kolagenu starczy na pół roku ! żel tak samo.. Ja już nie mam siły mówić o tym kolagenie, kto się SAM nie przekona ten niech się nie wypowiada na temat tego kolagenu ! Czytam te wpisy o kolagenie i ręce opadają.... Najpierw zanim zaczełam polecać innym spróbowałam sama i Ludzie sami zaczeli widziec poprawę i kupować. Teraz ja widzę poprawę u nich i jestem zadowolona że im również pomaga. A osoby, które ode mnie głównie brały to osoby z popękanymi naczynkami, poszarzałą zmęczoną cera, łuszczyca, bólami kręgosłupa itd. Warto poczytać o A. BATIECZKO chirurg, który w oparciu o ten kolagen leczy ludzi , blizny pooperacyjnie głownie i wydał na tej podstawie książke. Poznałam sporo ludzi, jeżdżę na szkolenia i dzięki temu widzę że ten cosmoceutyk jest wspaniały. Pozdrawiam tych co nie wierzą w nasz Polski wynalazek, a wyobraźcie sobie że za granicą to hurtem sprowadzają i nas chwalą ! Tylko Polacy lubią psuć sobie rynek .... polecam tym co nie wypróbowali WYPRÓBOWAĆ a dopiero później oceniać )
jagodawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 00:46   #52
SeemsLegit
Przyczajenie
 
Avatar SeemsLegit
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Posiadałam żel kolagenowy, a moja mama kolagen silver.
Przy regularnym stosowaniu nie ma szans żeby wystarczyło go na pół roku! góra trzy miesiące.
Śmieszą mnie te kobiety, które prowadzą "pokazy" kosmetyków tego typu, według których kolagen pomaga (a nawet leczy) dosłownie wszystko taaa... ( jak się w coś tak mocno wierzy, to sama wiara ulecza )
od początku było to dla mnie mało prawdopodobne, ale i tak chciałam wypróbować na sobie.
Demakijaż żelem to sama przyjemność, dokładnie oczyszcza skórę.
Kolagen srebrny faktycznie sprawdza się przy poparzeniach, a to może świadczyć o tym, że jednak wchłania się dobrze.
Ogólnie moja opinia jest taka, że za te pieniądze niestety nie jest to jakieś cudo, gdyż używałam kosmetyków z tej samej półki cenowej i działanie było równie zadowalające, a czasem nawet lepsze(chodzi mi o żel).
SeemsLegit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 09:12   #53
Angela1234987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Też chciałam zacząć używać kolagenu duzo o nim czytałam i szukałam na forach. Jedni wypowiadaja sie ze nie działą inni ze jest niesamowity. Też mysle ze polecaja go napewno Ci co chca go poprostu sprzedać, ale pominmy to bo chyba nie o to w Tym temacie chodzi. Czytałam o róznych kolagenach i te z collway jak i na przykład mało znany bio-medicalis i nie zauważyłam jakiejś szczególnej rożnicy w składzie oczywiscie pomijajac te wszystkie kremy z zawartościa kolagenu, gdzie tak naprawde prawie wcale go tam nie ma. bio-medicalis polecila mi znajoma mowi ze go uzywa i sa zauwazalne efekty ale to nie działa odrazu trzeba go stosowac jakies pół roku dlatego ciezko mi sie przekonac zeby coś takiego zamowić nie bedac pewna czy na mnie zadziała tak samo jak na nia. Mysle ze warto poczytac i zastanowic sie przed kupnem bo wszystko co jest sławne i jest tego dużo z czasem staje się beznadziejne nie róbmy z kolagenu lekarstwa na wszystko.
Angela1234987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 09:35   #54
klementyna_wizaz
Przyczajenie
 
Avatar klementyna_wizaz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

ja kupiłam tacie ktory jest po wypadku tabletki kolagenowe, zeby kości w nogach szybciej się zrastały bo ma ponad 50 lat, po pół roku od operacji znów może chodzić, lekarz była zdziwiona że tak szybko stanął na nogi może to i tego efekt, dlatego ja zaczełam szukać czegoś kolagenowego dla siebie i trafiłam na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl znalazłam tam serum kolagenowe do twarzy mineral beauty system, jestem zadowolona, nie mam jakiś głębokich zmarszczek bo na to tylko chirurgia plastyczna, ale na dzień jako lifting super. wydaje mi sie ze kolagen jako ze jest to naturalny produkt jest skuteczny, ale na to trzeba czasu, nic nie działa od razu
__________________
Maniaczka kosmetyków
klementyna_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 08:07   #55
pro_art
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

te kosmetyki z kolagenem ja zamawiam na przystanek piekno .pl maja cala serie kremow. do tego tak jak ty piszesz, biore kolagen od srodka. ale te mineral beauty system z koleganem od dobrych kilku miesiecy uzywam i widzę niesamowite zmiany. a niestety pale, wiec skore mialm w gorszym stanie nawet niz przecietna wolna od tytoniu kobietka
pro_art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 23:51   #56
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Ja kupuję kolagen z elastyną w sklepie z połproduktami, nie watpie ze roslinny, czyli ten rzekomo gorszy, i bardzo go chwalę. Napewno nie likwiduje zmarszczek ale buzka jest nawilzona, mieciutka.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 15:55   #57
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Cytat:
Napisane przez fox Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny czy ktoras z was stosowala kolagen naturalny platynowy badz srebrny? Ciekawi mnie czy jest skuteczny i czy widac jakas poprawe na skórze.pozdrawiam
Witaj, ja stosowałam go na twarz i powiem szczerze że efekty widać. Jest to zadzwiający preparat. Na pewno inwestycja nie pójdzie na marne.Ja miałam srebrny.Faktemjest że trzeba za niego sporo zapłacić ale warto.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 11:25   #58
kinia573
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Moje drogie,
Mam do oddania kupon rabatowy na 30% zniżkę na produkty z kolagenu w sklepie internetowym.
Ja niedawno kupiłam kilka produktów i nie zdążę go wykorzystać.

Zainteresowaną osobę proszę o kontakt na kinia573@o2.pl

pozdrawiam
Kinia
kinia573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:05   #59
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

a czy uwazacie ze krem z kolagenem jak ten http://www.bdsklep.pl/soraya-kolagen...zkowy,id-33758 bedzie miał taki sam efekt??
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 15:07   #60
Presja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Cześć dziewczyny mam do was pytanie, potrzebuje dobry kolagen na rozstępy po odchudzaniu. Znajoma ma jakiś Royal Collagen z bioage i zachwala, ktoś coś więcej powie? Dzięki
Presja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 20:23:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.