Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-19, 11:11   #61
lilka18
Raczkowanie
 
Avatar lilka18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 166
Dot.: Szpara między zębami

no co wy dziewczyny szpara między zębami dodaje uroku!!!!!! przynajmniej ja tak uważam
lilka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 12:07   #62
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Szpara między zębami

bo pewnie sama takowej nie masz wszystkie moje koleżanki, mające proste, ładne zęby, mówią, że to jest seksowne i urocze, ale założę się, że gdyby któraś z nich miała szparę, to by tak nie mówiła...
sjero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 16:29   #63
aniolka
Zadomowienie
 
Avatar aniolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niebo:D
Wiadomości: 1 468
Dot.: Szpara między zębami

Tez własnie mialam diastemke..i wcale nie zaluje,ze ja usunęlam:P U innych mi nie przeszkadza....ja nie moglam z nią zyc
__________________
Jestem przeciez wirtualna. Jak anioł. Anioly też sa wirtualne.
Zawsze takie były. Nawet na tysiac lat przed Internetem.
Ale w moim przypadku to kłamstwo.
Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem



Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
aniolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 16:51   #64
evelle*
Raczkowanie
 
Avatar evelle*
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 103
GG do evelle*
Dot.: Szpara między zębami

Aniolka a jak zlikwidowałaś tą szpare???
evelle* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 17:09   #65
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Szpara między zębami

przeciez podalam Ci linki wyzej w ktorych ja i Aniolka opisalysmy jak pozbylysmy sie przerw miedzy zebami ... ile razy mozna to powtarzac... trzeba isc do dentysty poprosic o wypelnienie przerwy kompozytem i po problemie
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 19:13   #66
lilka18
Raczkowanie
 
Avatar lilka18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 166
Dot.: Szpara między zębami

Cytat:
Napisane przez sjero Pokaż wiadomość
bo pewnie sama takowej nie masz wszystkie moje koleżanki, mające proste, ładne zęby, mówią, że to jest seksowne i urocze, ale założę się, że gdyby któraś z nich miała szparę, to by tak nie mówiła...
Chyba Cię zaskocze bo mam!!! ale to tez moze zależy od wielkosci moja ma z 0,4cm(to chyba nie duża moim zdaniem ) ale ząbki mam równe, białe i moze dlatego przerwa mi nie przeszkadza Fakt kiedys jej nie lubiałam, ale jest odkąd pamiętam i dziwnie bym się bez niej czuła! poprostu ją lubie! Może i Wy polubcie swoje!
lilka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 19:19   #67
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Szpara między zębami

moja ma tez mniej więcej 0,5cm, ząbki mam bardzo białe, nawet się mnie ludzie pytają, gdzie wybielam ale tak czy siak, nie lubię tej szpary. Tzn przeszkadzać mi nie przeszkadza, wstydzić tez się nie wstydzę, uśmiecham się szeroko do każdego ale wcale bym się nie pogniewała, gdybym jej nie miała
sjero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-20, 08:17   #68
lilka18
Raczkowanie
 
Avatar lilka18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 166
Dot.: Szpara między zębami

Ale w sumie ciekawe jakbym wyglądała bez wydaje mi sie ze jakos tak łyso by sie czuła
lilka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:40   #69
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Ukruszony ząb

przypiłowanie, zalakierowanie, w sumie nie więcej niz trzy minutki nic nie boli.
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 23:09   #70
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Ukruszony ząb

Mnie też się ukruszył kącik zęba i mało, ze nie bolało wyrównywanie krawędzi, to odbudowałam ten brak i mam nówkę sztukę, małośmiganą - nie widać, że był ten mały ups.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 11:36   #71
elphame
Raczkowanie
 
Avatar elphame
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: piszę z domu ;)
Wiadomości: 55
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

no i jestem załamana
byłam o dentysty i nie wspomnę że okazało się że kilka ząbków do leczenia to......
diastem jest za duża żeby kompozytem ją całkowicie zredukować (4 mm) i zrobi mi tak że będzie mniejsza a ja chcę żeby jej nie było!!
elphame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-02, 09:17   #72
Eta Carinae
Raczkowanie
 
Avatar Eta Carinae
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa-Michalin
Wiadomości: 86
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

To ja trochę od siebie.

Szpary między ząbkami czyli tzw. diastemy można zamykac na dwa sposoby.Najbardziej popularny bo szybki i tani to poszerzenie obu zębów kompozytem.Trwałośc zależy od rodzaju użytego kompozytu i starań lekarza.Powinno posiedziec kilka lat.Niestety po pewnym czasie klej zaczyna puszczac i najpierw robi się brązowe przebarwienie na granicy połączenia,które stopniowo się powiększa i wtedy trzeba wymienic na nowy. Pytajcie dentystów o kompozyt Enamel. Jest rewelacyjny w efektach wizualnych,bardzo twardy,daje się fantastycznie wypolerowac do lustra i ma jeszcze jedną, szczególną cechę - w świetle ultrafioletowym wygląda identycznie jak ząb naturalny (nie ma efektu czarnej dziury).Naturalne ząbki delikatnie świecą na niebiesko w UV a standardowe kompozyty raczej nie wykazują takiej cechy.
Drugie rozwiązanie to ceramiczne licówki ale jest to rozwiązanie dużo droższe i przeznaczone raczej dla bardziej radykalnej poprawy efektu.
Pamiętajcie,że zęby mają swoje proporcje.Jeśli wasz dentysta zamknie diastemę a jest ona dośc duża to efekt może byc odwrotny do oczekiwanego.Ząb stanie się szeroki i krótki bo straci swoje proporcje i wtedy razem z poszerzeniem trzeba go też trochę wydłużyc i bedzie super.
Nie ma co się obawiac że zęby wyjdą jak u królika.U kobiet z regóły przednie siekacze są nieco dłuższe od bocznych i naprawdę wygląda to ładnie. Jak macie jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Pozdrawiam
Eta Carinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 09:28   #73
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

dobrze napisane Eta ja mam dobry kompozyt- swieci sie w ultrafiolecie
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 16:21   #74
aniolka
Zadomowienie
 
Avatar aniolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niebo:D
Wiadomości: 1 468
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

Cytat:
Napisane przez elphame Pokaż wiadomość
no i jestem załamana
byłam o dentysty i nie wspomnę że okazało się że kilka ząbków do leczenia to......
diastem jest za duża żeby kompozytem ją całkowicie zredukować (4 mm) i zrobi mi tak że będzie mniejsza a ja chcę żeby jej nie było!!
Uwierz mi,ze samo zmniejszenie juz duzo da
__________________
Jestem przeciez wirtualna. Jak anioł. Anioly też sa wirtualne.
Zawsze takie były. Nawet na tysiac lat przed Internetem.
Ale w moim przypadku to kłamstwo.
Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem



Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
aniolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 10:19   #75
elphame
Raczkowanie
 
Avatar elphame
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: piszę z domu ;)
Wiadomości: 55
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

już nie jestem tak bardzo załamana byłam na drugiej wizycie i dogadałam się że dentysta zrobi mi na całą przerwę kompozyt i jeśli wyjdą za duże w stosunku do innych ząbków to będziemy spiłowywać
czekam na zmiany i od razu poinformuję jak wyszło
elphame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 14:02   #76
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Unhappy okropna szpara :(

hey dziewczynki..
juz na wstępie chciałabym was przeprosic..(wiem wiem ze jest takich wątków od choler*** -ale zaden nie zawiera w pełni wszystkich informacji) a więc tak...
Jestem nieszczęśliwą posiadaczką szpary miedzy jednykami.. moim postanowieniem jest ją zlikwidowac
Czytałam juz sporo wątków i nie wiedziałam ze istnieje coś takiego jak zdlikwidiowanie diastemy poprzez kompozyt (moja mama twierdzi ze trzeba bedzie wiercic... bo inaczej sie nie utrzyma czy to prawda??)
no i jeszcze jedno bo ja mam pomiędzy tymi dwoa jedynkami jakies dziwne małe dziasełko ty chyba wiazadełko (tak??) no i kiedy przyklejam np gume zeby zobaczyc jak bedzie wyglądał kompozyt to troche to dziwnie wygląda tak nienaturalnie przez to wiązadełko... moze któras z was wie na czym polega ten zabieg.. z kompozytem
no i czy będzie to nienaturalne..
aaaa i jaki jest koszt tego i czy miała któras z was kompozyt (jesli tak to jakie wrazenia)
Myśle o kompozycie bo raczej na inne spospoby mnie nie sac (czyt LICÓWKI)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 20:43   #77
Eta Carinae
Raczkowanie
 
Avatar Eta Carinae
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa-Michalin
Wiadomości: 86
Dot.: okropna szpara :(

Czesc,

Postaram Ci troszkę przybliżyc jak to wygląda z tym kompozytem. Kiedyś owszem trzeba było trochę wiercic po zębach ale dziś już nie jest to praktycznie konieczne.Najpierw pewnie dostaniesz odrobinę znieczulenia ale to nie z powodu wiertarki tylko specjalnych nitek, które dentysta będzie delikatnie układał miedzy koniec dziąsła a ząbek w tej okolicy gdzie będzie przyklejał plombę. Taka nitka wchłania wilgoc z kieszonki dziąsłowej i nie pozwala jej spływac na ząb co jest istotne dla trwałości połączenia między szkliwem zęba a plombą.Jest to trochę nieprzyjemne i dlatego to znieczulenie. Potem po kolei najpierw odbuduje Ci jeden ząb smarując go różnymi wynalazkami, płucząc sowicie i susząc, przyklejając kompozyt warstwa po warstwie.Wykona ostateczną korektę kształtu przyszłej powierzchni stycznej czyli tej,która znajdzie się między zębami i dokładnie ją wypoleruje. Następnie zrobi dokładnie to samo z drugim zębem starając się dociągnąc celuloidowy pasek lub inne wynalazki ściśle do uzyskanej wcześniej powierzchni stycznej sąsiada. Na koniec skoryguje długośc obu zebów,usunie nadmiary kompozytu, wyjmie nitki, dokładnie wszystko wypoleruje, posmaruje lakierem z fluorem...i wpadnie w samozachwyt (to normalka u nich). Jeszcze dodam, że na samiutkim początku wizyty (zanim szkliwo zębów wyschnie i zrobą sie na nim białe plamki) dobierze Ci kolor kompozytu,którego będzie używał do zamkniecia przerwy.
Napisałaś,że pomiedzy zębami masz jakies więzadełko. Jeśli jest to taka mała kulka dziąsłowa to jest to przerosła brodawka międzyzębowa a jeśli jest to fałd łączący się z górną wargą to jest to nisko schodzące wędzidło górnej wargi.To drugie może byc bezpośrednią przyczyną powstawania tej przerwy i dlatego należy się tego pozbyc (10 minut pracy,nic nie boli,przez dwa dni trochę szczypie ale jest Okay).
Oj,miało byc krótko a wyszło na pół strony,sorki

Pozdrawiam
Eta Carinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 23:36   #78
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: okropna szpara :(

Mnie w związku z kompozytem zastanawia jedna rzecz. Co dzieje się z nim w sytuacji, gdy posiadająca go osoba poddaje się zabiegowi wybielenia zębów? Czy kompozyt również ulega identycznemu jak reszta zębów wybieleniu czy pozostaje taki jak wcześniej?
Pozdrawiam
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 23:40   #79
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: okropna szpara :(

Ja tez mam szpare miedzy jedynkami, ale w sumie nigdy nie przyszlo mi do glowy zeby cos z tym zrobic. Chyba po prostu sie przyzwyczailam.
Pozdrawiam i powodzenia.
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-06, 12:26   #80
aniolka
Zadomowienie
 
Avatar aniolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niebo:D
Wiadomości: 1 468
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

Cytat:
Napisane przez elphame Pokaż wiadomość
już nie jestem tak bardzo załamana byłam na drugiej wizycie i dogadałam się że dentysta zrobi mi na całą przerwę kompozyt i jeśli wyjdą za duże w stosunku do innych ząbków to będziemy spiłowywać
czekam na zmiany i od razu poinformuję jak wyszło

Koniecznie napisz co i jak
__________________
Jestem przeciez wirtualna. Jak anioł. Anioly też sa wirtualne.
Zawsze takie były. Nawet na tysiac lat przed Internetem.
Ale w moim przypadku to kłamstwo.
Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem



Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
aniolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 15:22   #81
Eta Carinae
Raczkowanie
 
Avatar Eta Carinae
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa-Michalin
Wiadomości: 86
Dot.: okropna szpara :(

Kompozytu i porcelany nie da się wybielic.Jesli chcesz miec jasniejsze zęby i zlikwidowac przestrzeń między jedynkami to najpierw wybielanie,potem dobrze jest z miesiąc poczekac aby kolor mógł się ustabilizowac a na koniec kompozyt lub porcelana.

Pozdrawiam
Eta Carinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 19:03   #82
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: okropna szpara :(

Eta Carinae a ta przerośnięta brodawka międzyzębowa to utrudnia w załozeniu kompozytu?? kurde ja nie wiem czy na moich zębiskach (paskudnych) da się to zrobic?? moze dac zdjęcie?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 21:58   #83
Eta Carinae
Raczkowanie
 
Avatar Eta Carinae
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa-Michalin
Wiadomości: 86
Dot.: okropna szpara :(

Przerosła brodawka może trochę przeszkadzac,zależy jak jest duża.
Generalnie można ją trochę ścisnąc i nic jej nie bedzie a Ty bedziesz miała w tej okolicy ładne różowe dziąsło.Lepiej jak jest troche przerośnięta niż gdyby jej nie było wcale bo wtedy robi się taka czarna dziura.
Jak uda Ci się zrobic zdjęcie (najlepiej jak najlepszej jakości) to prześlij ale na priva eta_carinae@wp.pl

Pozdrawiam
Eta Carinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:02   #84
ania202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 17
Dot.: Zęby - brak "dwójek" jak skorygować usmiech???

taki wampirek ale fajnie, a tak naprawde mozesz spiłowac kły , czytałam o tym i beda wyglądały jak 2-ki , i to nie jest drogie , czytalam kiedys o tym, ok 80 zl
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193101
wymianka

  • 13 lipiec - dokładka !! strona 4 jeansowe rurki
ania202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 21:04   #85
ladybird81
Raczkowanie
 
Avatar ladybird81
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

ja przed świętmi miałam wypełnianą diasteme kompozytem i powiększane (tez kompozytem) dwójki, które nie wyrosły tak jak powinny i przez to zrobiły sie szpary pomiedzy jedynkami a dwójkami również....wyglądało to fatalnie...TERAZ MAM SUPER ZĘBY!!! nic nie widać, wszystko wygląda bardzo naturalnie, nie sztucznie... na poczatku czułam sie bardzo dziwnie bo wydawało mi się że mam taka 'pełną' szczeke...ale każdy mówił, że tego nie widać, że tylko ja to czuje...i faktycznie minął tydzien od tego 'zabiegu' a ja zapomniałam o tym, że miałam cokolwiek tam robione....na prawde polecam... usmiech jest piękny i promienny...warto!!!! jakbyscie miały jakies pytanka to piszcie, na pewno odpowiem i pozdrawiam!!!!
ladybird81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 08:05   #86
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

Hej Dziewczynki!! no dzieki temu watkowi tez zamierzam wypelnic moja przerwe, a mam taka z przodu wszystkei zabki niby rowne tylko te..ale mam to po mamie.Wczesniej tez sie nad tym zastanawialam ale myslalam ze duzo roboty z tym,nie tak ,,raz-dwa" noi ze kolosalne ceny takiego zabiegu. hmm..jak fajnie bylo by wkoncu moc sie usmiechnac do zdjecia, pokazac swe zabki
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 09:07   #87
aniolka
Zadomowienie
 
Avatar aniolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niebo:D
Wiadomości: 1 468
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

Ja tez jestem zadowolona na początku tez bylo mi dziwnie,ale teraz w ogole o tym nie pamietam
__________________
Jestem przeciez wirtualna. Jak anioł. Anioly też sa wirtualne.
Zawsze takie były. Nawet na tysiac lat przed Internetem.
Ale w moim przypadku to kłamstwo.
Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem



Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
aniolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 06:38   #88
karolina w.
Przyczajenie
 
Avatar karolina w.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 9
Dot.: Zęby - brak "dwójek" jak skorygować usmiech???

Cytat:
Napisane przez Lalitka Pokaż wiadomość
Witam, pytanie jak w tytule. Przez to, że nie mam dwójek, to w ich miejscu mam juz trójki tzn kły. nie wyglada to zbyt ładnie jak sie usmiecham.
Co mozna zrobić?
ile kosztuje taki zabieg?
czy założenie licówek bardzo zniszczy pierwotny ząb? chodzi o szlifowanie? moze jakis inny zabieg?

Zaznaczam że wyrywanie nie wchodzi w grę.
Pozdrawiam i PROSZĘ O POMOC
Nic się nie martw - dzisiaj stomatolodzy mogą wszystko!!!
Ja też miałam podobny problem moje dwójki były cofnięte od pozostałych
zębów w tył o prawie 1-centymetr (żadne aparaty nie pomagały)
Mieszkam w Poznaniu więc wydawało mi się że nie będzie problemu żeby
stomatolog mi to zrobił.. Bardzo sie zdziwiłam bo zaden dentysta nie chciał się tego podjąć---ale będąc u Teściów w Drawsku Pomorskim (już trochę zrezygnowana ) poszłam do kolejnego Lekarza.........i sukces Pani
stomatolog powiedziała że z zębami da się zrobić wszystki- tylko trzeba chcieć
Stomatolog nazywa się Danuta Stanulis -jest super , a tak nawiasem mówiąc
zrobiła to za połowe ceny z Poznania.

Pozdrawiam---- Głowa do góry!!!!!!!
karolina w. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 14:53   #89
Frytencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

hmm..
no wlasnie tak czytam

iii...
bardzo bym chciala takze to zrobic, ale boje sie uszkodzenia zebow - a ze nie sa takie zle to tym bardziej.
Moja przerwa ma 2 mm (hehe, zmierzylam dzis wlasnie) i nie chcialabym jej zlikwidowac zupelnie.
Mozna tak? w sensie jakies 0,5 mm albo i troche wiecej wolalabym zostawic.

czy jesli to odpadnie - to mozna normalnie do swojej przerwy wrocic - czy to jest juz taki zabieg ze cale zycie trzeba go powtarzac?

no i piszecie, ze trzeba tez trafic na dobry material i dentyste - jak to sprawdzic? Jestem z Warszawy, ale tylko tu studiuje wiec za bardzo sie nie znam (wrecz zupelnie) - jesli ktoras z was zna kogos takiego dobrego to bylabym wdzieczna za wskazowke - nawet na priva.

pozdrawiam i zazdroszcze
Frytencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 12:24   #90
ladybird81
Raczkowanie
 
Avatar ladybird81
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Dzis znikla u mnie przerwa miedzy ząbkami:)

ja jestem z Poznania, i moge polecić ci dobrego ortodonte, który robił mi te ząbki.... jak bedziesz zainteresowana napisz na priva...ja też mam zdrowe zęby i mój orto powiedział, że np nie zgodzi sie na załozenie licówek (bo w tym wypadku musiałby mi opiłowac zdrowe zeby, tym samym zniszczyć szkliwo itd)...sam zaproponował mi kompozyty bo nie musiał uszkodzić zębów...ja miałam o wiele wiekszą szparę nie tylko pomiedzy jedynkami ale tez pomiedzy jedynkami i dwójkami...zabudowujac szpare pomiedzy jedynkami zostawił mi własnie taka maleńka ok 0,5 mm - wygląda to bardzo naturalnie, zęby zachowałam zdrowe i nienaruszone a efekt jest piorunujacy jak dla mnie poza tym , ten kompozyt mozna w kazdej chwili zdjać i wrócic do poprzedniego stanu zębów...ja polecam
ladybird81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-02 01:41:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.