Neutral Balsam do ciała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.

Notka

Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry. 200 Wizażanek sprawdza na własnej skórze, jak działa kompleksowa ochrona przed reakcjami alergicznymi Neutral. Sprawdź ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 20:10   #1
agga99
Przyczajenie
 
Avatar agga99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6

Neutral Balsam do ciała


Balsam ma lekko chemiczny zapach(jak klej szkolny),trochę źle się wchłania,ale po za tym jest rewelacyjny nawilża idealnie suchą wrażliwą skórę(atopowe ramiona mojej nastoletniej córy pokochały go od pierwszego posmarowania),skóra nie swędzi,ani nie jest podrażniona po zastosowaniu kosmetyku.
agga99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:17   #2
ranchi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 5
Dot.: Neutral Balsam do ciała

U mnie balsam bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania no ale ten trochę zapach trochę odrzuca ale dobrze nawilża i się nie lepi po zastosowaniu, skóra nie swędzi i nie jest sucha - jest miła w dotyku
ranchi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:52   #3
sensique5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 14
Dot.: Neutral Balsam do ciała

chemiczny zapach szybko znika (ale przeciez to kosmetyki bezzapachowe ) wchlanianie na 5 a nawilzenie na dlugiii czas
sensique5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:55   #4
karolina_hot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Środa Śląska
Wiadomości: 88
Dot.: Neutral Balsam do ciała

balsam jak dla mnie jest rewelacyjny bo dopóki nie dostałam tego balsamu do przetestowania skóra mnie swędziała i była sucha. Po uzyciu go całkiem inaczej bo swędzenie skóry zniknęly i nwilża super zapach nie za fajny ale da się wytrzymać.
karolina_hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 21:36   #5
izka200289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 9
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Balsam nie pachnie co jest na plus jeśli chodzi o skórę wrażliwą, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji zapachowych, świetnie nawilża i dobrze się wchłania.
izka200289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 07:04   #6
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Jak dla mnie to chyba najlepszy produkt Neutral - dobrze się wchłania i zapewnia nawilżenie na długo - skóra nie jest tłusta, jak zazwyczaj po użyciu jakiegoś balsamu, ale miękka i jakby lekko wilgotna. Mega! Uwielbiam!
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 08:15   #7
monia81275
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 5
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Produkt bardzo przypadł mi do gustu. Wiedząc co w sobie zawiera a czego nie chętniej i bez obaw balsamuję nim siebie i dzieci. Balsam do ciała idealnie się rozprowadza i wchłania, doskonale nawilża ciało, nie wywołał alergii ani podrażnień.
monia81275 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 08:45   #8
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Świetny balsam dobrze i szybko się wchłania, nawilża, skóra nie swędzi, ale cholerka zapachu powinno nie być a jest i to taki że aż odrzuca.....
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 08:58   #9
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Z serii kosmetycznej Neutral też najbardziej odpowiada mi balsam do ciała. Niesamowicie nawilża (skóra w dotyku miękka i delikatna), dobrze się wchłania i fakt, że mimo nie posiada substancji zapachowych, to można wyczuć lekki chemiczny zapach. Wielki plus za to co obiecuje producent - brak podrażnień czy reakcji alergicznych
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 09:45   #10
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Neutral Balsam do ciała

A ja właśnie najmniej jestem zadowolona z balsamu, bardzo odrzuca mnie jego zapach, długo się wchłania. Co do nawilżenia nie mam żadnych zarzutów, nie podrażnia i nie uczula, ale jest trochę za rzadki, no i ten tragiczny zapach odbiera mi całą frajdę z pielęgnacji Za to z pozostałych produktów jestem bardzo zadowolona
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 10:27   #11
bananick
Przyczajenie
 
Avatar bananick
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Balsam bardzo udany. Natychmiastowo się wchłania, pozostawiając skórę miękką i nawilżoną. Specyficzny zapach w ogóle mi nie przeszkadza. Buteleczkę balsamu trzymam na swoim biurku, w ciągu dnia sprawdza się u mnie także jako nawilżenie ściągniętej skóry dłoni.
bananick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 13:58   #12
ona24y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Neutral Balsam do ciała

wspaniały
ona24y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 22:36   #13
SensiSmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Balsam Neutral świetny najlepszy z jakim miałam styczność skóra nawilżona i wymuskana, jestem zwolenniczką balsamów i używam ich naprawdę dużo zawsze po kąpieli i to właśnie po balsamie Neutral zauważyłam najlepsze efekty.. szkoda tylko, że zapach taki średni aleee za to skóra piękna
SensiSmile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 23:24   #14
olakwia280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Neutral Balsam do ciała

pomimo zadowolenia innych testujących wizażanek mi balsam nie przypadł do gustu.. Strasznie przeszkadza mi jego zapach, powoli się wchłania a moja skóra nadal jest sucha i zaczerwieniona. Reszta kosmetyków z tej serii rewelacyjne ale niestety balsam nie zagości u mnie na dlużej..
olakwia280 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 23:56   #15
Kasiatkom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 3
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Balsamu użyłam pierwszego dnia kiedy do nas dotarł, bo akurat dostałam uczulenia. Już po pierwszym użyciu pomógł. Ma trochę dziwny zapach- ale to zapewne kazdy kosmetyk pozbawiony dodatków zapachowych tak właśnie pachnie. Niewielka ilość wystarcza na naprawdę sporą część ciała. Dobrze się wchłania i łagodzi uczucie pieczenia, swędzenia.
Kasiatkom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 07:11   #16
aisak78
Raczkowanie
 
Avatar aisak78
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 34
Dot.: Neutral Balsam do ciała

U mnie balsam spisał się bardzo dobrze.Szybko się wchłania, nie pozostawia na ciele tłustej warstwy, bardzo dobrze nawilża i co najważniejsze - nawilża długotrwale.W tym przypadku zapach mi nie przeszkadza.
aisak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 13:36   #17
asiabeata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Ja również nie mam nic przeciwko zapachowi - właściwie to jak dla mnie nie ma tego sztucznego zapachu który maja inne balsamy dostepne na rynku i to w nim cenię. A przy tym bardzo dobrze nawilża skórę... rewelacja!
asiabeata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 15:09   #18
luna341
Przyczajenie
 
Avatar luna341
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 15
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Balsam dobrze sie rozprowadza,super nawilża ale....ten zapach .Liczyłam,ze bedzie bezzapachowy a tu taki dziwny chemiczny ...
luna341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:22   #19
dagmarra_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Balsam jest jednym z ulubionych kosmetyków z tej linii produktów.
Mam bardzo wrażliwą skórę na ramionach która przy zmianie temperatury odwdzięcza mi się suchymi plackami do tej pory działały na to tylko oleje ale jednak trzeba było czekać na poprawę jakieś 3 dni ( no i jednak olej nie wchłania się zbyt szybko ) a tu po 1 dniu ( użycie rano i wieczorem ) skóra była o niebo gładsza i uspokojona. Balsam ma delikatny zapach ale chwila i ulatnia się ze skóry oraz wchłania się błyskawicznie, konsystencja i wydajność w porządku.
dagmarra_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 21:50   #20
fabiania
Rozeznanie
 
Avatar fabiania
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 628
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Ten balsam do ciała jest rewelacyjny! Nie pachnie jakoś szałowo (ale przecież to nie perfumy i nie musi pięknie pachnieć, liczy się działanie), w zamian za to pięknie nawilża, niweluje wszelkie zmiany - krostki, suche placki, łagodzi i uspokaja skórę. Dość szybko się wchłania, nie maże się. I w końcu nie swędzą mnie piszczele (co zawsze miało miejsce po lecie, z braku dostępu powietrza do skóry - długie spodnie itd.)
fabiania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:53   #21
ankua16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Neutral Balsam do ciała

jak dla mnie balsam jest rewelacyjny dobrze nawilża szybko się wchłonął przede wszystkim nie uczulił mnie co się zdarza przy niektórych produktach no i najważniejsze nie ma zapachu co jest dla mnie bardzo ważne ponieważ jestem wrażliwa na punkcie zapachów od mocnych boli mnie głowa wiec wole nie ryzykować i na pewno będę sięgała po ten.
ankua16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 19:32   #22
kate198003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Balsam spisał się rewelacyjnie. Ma idealna konsystencję, którą z łatwością można rozsmarować. Bardzo dobrze i szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej czy lepiej warstwy. Skóra po aplikacji jest miękka, gładka i odpowiednio nawilżona. Balsam nie uczula i nie podrażnia. Jest wydajny.
__________________
.
kate198003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 20:57   #23
alicyjek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Na plus zdecydowanie nawilżenie skóry i fakt, że absolutnie nie podrażnił, ale rzeczywiście zapach przywodził mi na myśl klej. Mimo to jest to jeden z lepszych produktów do ciała
alicyjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 11:57   #24
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Stosowałam go równocześnie z żelem u siebie i u dziecka.
Przyznam, że balsam dał radę. Mimo, że nie ma spektakularnego zapachu na prawdę dobrze nawilża skórę, nawet tę atopową mojego dziecka. Myślę, że będzie doskonały na zimę, bo świetnie chroni przed wysuszeniem.
__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 16:01   #25
Ewelka203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Brak zapachu w balsamie uważam za duży plus. Szybko się wchłania, dobrze nawilża, skóra jest miękka i gładka. Podrażnienia na rękach i swędzenie znikło po jego zastosowaniu. Używam go również do dłoni po myciu naczyń bez rękawiczek i sprawdził się rewelacyjnie. Polecam bo produkt jest bardzo dobrej jakości
Ewelka203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 16:50   #26
viersson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Neutral Balsam do ciała

najlepszy balsam jaki stosowalam do mojej skory w zyciu. długotrwale nawilza skore, niepodraznia, powiedzialabym ze koi moja skore. chemiczny zapach szybko znika. super.
viersson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 18:25   #27
Allegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Widzę, że balsam spodobał się innym testującym, u mnie natomiast sprawdził się średnio. Dość wolno się wchłania i nie czuję efektu nawilżenia, po krótkim czasie mam wrażenie, że nie użyłam niczego na skórę po kąpieli.
Allegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 17:34   #28
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Muszę przyznać, że balsam jest super! Zazwyczaj mam problem z dobrem odpowiedniego. A ten nie pachnie (bo przecież ile tych zapachów można mieć na sobie- żel pod prysznic, dezodorant, perfumy,odżywka do włosów...- wszystko pachnie inaczej. Dla mnie jest dużym plusem, że balsam nie pachnie tylko nawilża. Trzeba go tylko dobrze rozsmarować.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:15   #29
Ajiv
Przyczajenie
 
Avatar Ajiv
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Balsam bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mimo skromnego skladu nawilża przyzwoicie, pozostaiwa skore nawilzoną i ukojoną. Cala seria charakteryzuje sie brakiem zapachu, czyli kompozycji zapachowej (Inci:Parfum), jedynie wyczuwalny jest zapach naturralny skladników lub zapach który odbieram i opisałabym jako sterylny.

Balsam ma konsystencję mleczka, latwo sie rozsmarowywuje, nieco maże na wilgotnej skorze, ale dosc szybko wchlania. Nie pozostawia zadnych lepkich wartsw, ani zapachu. Nie podraznia, nie uczula, nei pogarsza stanu skory juz dotkniętej zmianami atopowymi. Przynosi ulgę, choc nie leczy zmian, bo nie jest to juz w jego mozliwosciach i zasięgu.
Nie nawilza wyjątkowo mocno mimo, ze ma w skladzie maslo shea. Wprawdzie nie przyczynia sie do odczuwania dyskomfortu, to jednak formula balsamu to mleczko bez skladników okluzyjnych. Dlatego bedzie idealny dla skor suchych, zas dla atopowych i bardzo suchych moze sprawdzic sie jako lzejsza pielegnacja pomiedzy emolientami. Niemniej nie traktuje tego jako minus jako ze balsam nie jest dedykowany stricte osobom ze skora atopową a osobom ze skorą alergiczna.
Tutaj balsam sprawdza sie bez zarzutu - nie podraznia, nie uczula, posiada minimalny sklad wolny od alergenow w postaci parabenów i naturanych skladników kompozycji zapachowej.

W mojej opinii idealny lekki nawilzacz na lato dla skor suchych, alergicznych i atopowych.
Ajiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:23   #30
roska92
Raczkowanie
 
Avatar roska92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Neutral Balsam do ciała

Polubiłam ten balsam za ekspresowe wchłanianie i długie nawilżenie. Dodatkowo nie pojawiło się żadne uczulenie ani podrażnienie, czyli to czego oczekiwałam po tym produkcie
roska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 07:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.