Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonana! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-11-11, 13:48   #61
Katarzynka_El
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez anna_heslech Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego co siê orientowa³am gabinety medycyny estetycznej oferuj± bardzo ró¿ne zabiegi np:
- mezoterapia (ig³owa, bezig³owa)
- kwas hialuronowy
- toksyna botulinowa
- osocze bogatop³ytkowe
- nici hialuronowe

Niektóre z zabiegów s± jednorazowe inne trzeba powtarzaæ. Przy wiêkszo¶ci jest komentarz, ¿e zabieg jest bezbolesny i nie powoduje ¿adnej opuchlizny. Jednak nie wiem czym siê kierowaæ przy wyborze metody odpowiedniej dla mnie.
Mo¿e kto¶ wykonywa³ taki zabieg i podzieli siê swoimi wra¿eniami.
W³a¶ciwy rodzaj zabiegu zaproponuje Ci lekarz po konsultacji medycznej. To jest indywidualna sprawa i ciê¿ko polecaæ co¶ „na sucho’. Ja osobi¶cie korzysta³am z toksyny botulinowej jestem zadowolona z efektów.
Katarzynka_El jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-11, 23:53   #62
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1 718
Dot.: Cienie pod oczami zabiegi na taki typ

Mam dok³adnie taki sam problem, jestem w tym samym wieku. My¶lê nad jakim¶ zabiegiem, który by³by ma³o inwazyjny, bo to faktycznie horror. Mo¿e jaka¶ dobra dusza siê znajdzie , która mia³a taki problem i uda³o siê go jako¶ zniwelowaæ (bo kremy to ju¿ od dawna wiadomo, ¿e nie dzia³aj±..)
Ishani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-12, 08:16   #63
kredki_kolorowe
kredki_kolorowe
 
Avatar kredki_kolorowe
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: cienie pod oczami

Zgadzam siê, najlepiej jest to najpierw skonsultowaæ z lekarzem, natomiast ja i tak dla pewno¶ci wybra³abym kilkurazowe zabiegi.
__________________
Cuda wianki i niewidy..
kredki_kolorowe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 22:21   #64
Liskowe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Cienie pod oczami zabiegi na taki typ

A kto¶ mo¿e stosowa³ mezoterapie ig³ow±? Planujê spróbowaæ, ale sama nie wiem. To trzeba powtarzaæ co ile?
Liskowe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 22:23   #65
Liskowe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 36
Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonana!

Dziewczyny, ktoras z was miala wykonany zabieg usuniecia cieni/dolow pod oczami za pomoca mezoterapi iglowej? Ile ten efekt siê utrzymuje? Ile zabiegów trzeba wykonaæ ¿eby efekt by³ zadowalaj±cy przy sporych siñcach?
Liskowe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-13, 22:43   #66
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 187
Dot.: Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonan

Te¿ jestem ciekawa odpowiedzi
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-14, 16:11   #67
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 997
Dot.: Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonan

Nie wiem, czy to Wam co¶ pomo¿e ale mia³am mezoterapiê mikro ig³ow± ze specjalnym autorskim preparatem 2 lata temu. Wykonanych mia³am 12 zabiegów (2 serie po 6 zabiegów z jedn± miesiêczn± przerw±). Efekty mam do dzi¶. Podtrzymujê specjalnym preparatem i samemu wykonywanym masa¿em. Since mia³am dosyæ du¿e ju¿ od kilku lat wstecz.
Pacynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 13:06   #68
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez kawenave Poka¿ wiadomo¶æ
Jako¶ nie jestem zwolenniczk± kwasów wiêc chyba sama bym siê zdecydowa³a na mezoterapiê no szczególnie t± bezig³ow±. S³ysza³am, ¿e dziewczyny które siê podda³y temu zabiegowi by³y zadowolone.

Ja mia³am mezo- bezig³ow± pod oczy i nie widzia³am specjalnej ró¿nicy dopiero wype³nienie kwasem oczodo³ów mi pomog³o.
Saarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-15, 13:17   #69
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Worki pod oczami.

Cytat:
Napisane przez Celebrytkaaa Poka¿ wiadomo¶æ

ostatnio jak by³am na zabiegu (innym) to w poczekalni znalaz³am ulotkê o takim preparacie jak Redensity II czy jako¶ tak. taki ciekawy wyda³ mi siê ten preparat, kto¶ co¶ wie o nim? W sumie nie mam ju¿ worków pod oczami ale ten zabieg tak ³adnie rozja¶nia skórê wokó³ oczu ¿e siê zastanawiam czy by³by dla mnie odpowiedni....
ja mia³am wype³nione oczodo³y tym preparatem ale u mnie by³o takie wskazanie, bo mia³am zapadniête oczy i dlatego by³y widoczne zasinienia bo cienka skóra pod oczami opiera³a siê równie¿ na naczyniach i by³o je widaæ...teraz jest idealnie wygl±dam ¶wietnie ! lepiej ni¿ siê spodziewa³am super preparat !polecam go
Saarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-20, 14:39   #70
anna_heslech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonan

Dziewczyny, worki pod oczami i cienie po oczami to dwie ró¿ne sprawy i leczy siê je inaczej. Worki pod oczami, to nadmiar t³uszczu po okiem w wyniku czego tworzy siê co¶ w rodzaju poduszeczki. Natomiast siñce czy cienie pod oczami s± rezultatem braku tkanki t³uszczowej pod okiem co sprawia, ¿e naczynia krwiono¶ne prze¶wituj± przez skórê.

Ja dowiedzia³am siê tego dopiero ostatnio od lekarza medycyny estetycznej, bo w koñcu zdecydowa³am siê na konsultacjê, tak jak radzi³y¶cie.
anna_heslech jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-08, 13:20   #71
oliwia1237
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonan

Mia³am robion± mezoterapiê ig³ow±.mia³am doline ³ez ,trochê worki plus zmarszczki pod oczami.teraz wygl±dam jeszcze gorzej.Mia³am tylko jeden zabieg bo zrezygnowa³am jak zobaczy³am efekt.Mam duzo wiêcej zmarszczek i skóra jest mniej jêdrna.Nie polecam .Nie wiem czym usun±æ te zmarszczki ...
oliwia1237 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 11:14   #72
iwcia198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonan

Hej , my¶la³am równie¿ o mezoterapii ig³owej , ale mi odradzono , o kwasie hialuronowym , ale te¿ mi odradzono , by³am na konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , powiedzia³ mi ,¿e on w moim przypadku (wory , przez to i pog³êbiona dolina ³ez ) poleca zabieg laserem frakcyjnym , koszt ok. 500 z³ i w zale¿no¶ci od moich potrzeb mo¿na zrobiæ 2, czy 3 zabiegi odstêpach , ale równie¿ mo¿e siê zakoñczyæ na 1 zabiegu . Sama ju¿ zg³upia³am co mam robiæ , jako¶ w nic ju¿ nie wierzê w ¿adne zabiegi , jako¶ mam przeczucie ¿e po prostu bêd± to kolejne stracone pieni±dze , ale ju¿ mniejsza o pieni±dze ja ju¿ siê chyba bojê ¿eby nie wygl±daæ jeszcze gorzej . I widzê ,¿e chyba powoli , ale bardzo powoli zaczynam siê oswajaæ z tymi worami , powtarzam sobie ,¿e to normalne , ¿e ma je co druga osoba i chyba na tym punkcie mam obsesjê , bo jak tylko kogo¶ widzê to patrzê czy mam wory czy nie

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

a po tym zabiegu i tak musia³abym wype³niaæ dolinê ³ez , tak ,¿e kolejne pieni±dze , ale nie za bardzo wiem czym , a jeszcze zanim do lekarza tego trafi³am na kolejn± konsultacjê do kosmetyczki i ona mi poleca³a jakie¶ nici , wykonywane w³a¶nie w gabinecie medycyny estetycznej , ale ten lekarz mi odradzi³ ... i komu tu wierzyæ , dlatego nic z tym dalej nie zrobi³am
iwcia198 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-09, 15:05   #73
Melissandra
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonan

Ja mam cienie pod oczami, nie jakies mega, ale skora jest szara, i doline lez. Lekarka powiedziala, ze taki mam po prostu kosciec, gleboko osadzone oczy i stad te linie pod oczami. Umowilam sie na ostrzykiwanie kwasem hialuronowym, zobaczymy jak wyjdzie.
Melissandra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-27, 20:02   #74
dorota_hos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonan

Ja s³ysza³am, ¿e mezoterapia podnosi jêdrno¶æ skóry, czyli dzia³a ¶wietnie np. na zmarszczki, ale je¶li chcecie siê pozbyæ worów pod oczami to lepszy jest kwas hialuronowy, na cienie mo¿e pomóc laser.
dorota_hos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-02-14, 14:20   #75
VKD999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Cienie pod oczami zabiegi na taki typ

Cytat:
Napisane przez mila12 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie


Mam taki drobny problem. Od dziecka wa³czê ze swoimi cieniami pod oczami. Mam ich dosyæ bo wygl±dam jak po ca³odniowej imprezie albo naæpana. Dodaje mi to lat a i skóra bardzo szybko mi sie starzeje przez ilo¶æ korektorów. Zawsze my¶la³am ze jest to spowodowane ma³a ilo¶ci± t³uszczu pod oczami ale zdjêcie numer 2 przekonuje mnie , ¿e chyba nie do koñca mam racje.

Problem, uwierzcie mi , jest du¿o gorszy ni¿ na zdjêciu.

Czy kto¶ by mog³ mi pomóc w znalezieniu "przyczyny" moich cieni? Zna jakie¶ sposoby walki z nimi. Na prawde jestem juz zdesperowana


mam 23 lata
Hej, ja te¿ od dziecka tak mam, przyczyny nie znam niestety ale jedno Ci powiem mam teraz 30 lat i co roku to wygl±da tylko gorzej. ja chyba zdecyduje siê na wype³nienie kwasem hialuronowym.
VKD999 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-07, 13:36   #76
klaudiak111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonan

Na cienie pod oczami zdecydowanie polecam mezoterapiê ig³owa z preparatami z du¿± zawarto¶ci± witaminy C bardzo fajn± alternatyw± jest te¿ osocze, ktore stymuluje produkcjê kolagenu i wzmacnia naczynia krwiono¶ne. Tylko je¶li bêdziecie siê decydowaæ na osocze to pamiêtajcie, ¿eby dok³adnie wypytac o zestaw do pobrania jaki jest stosowany- od tego zale¿y jako¶æ i skutecznosæ zabiegu. Ja akurat zdecydowa³am siê na klinikê, w ktorej pracuj± na zestawach stosowanych te¿ w ortopedii.
klaudiak111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2022-06-23, 18:55   #77
Jawahir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Norge
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonan

Zrobilam dzis mezoterapie iglowa z kwasem hilarunowym. Efek jest natychmiastowy. Doliny pieknie wypelnione i wygladam mlodziej przynajmniej 5 lat. Cienie sa nadal troche widoczne ale poprawa jest.
Trzeba sie liczyc z drobnymi wybroczynami i moze peknac naczynko (wiadmo). Zabieg robilam w Rzeszowie.
Jawahir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2022-06-24, 08:40   #78
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 18 061
Dot.: Cienie pod oczami zabiegi na taki typ

Cytat:
Napisane przez mila12 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie


Mam taki drobny problem. Od dziecka wa³czê ze swoimi cieniami pod oczami. Mam ich dosyæ bo wygl±dam jak po ca³odniowej imprezie albo naæpana. Dodaje mi to lat a i skóra bardzo szybko mi sie starzeje przez ilo¶æ korektorów. Zawsze my¶la³am ze jest to spowodowane ma³a ilo¶ci± t³uszczu pod oczami ale zdjêcie numer 2 przekonuje mnie , ¿e chyba nie do koñca mam racje.

Problem, uwierzcie mi , jest du¿o gorszy ni¿ na zdjêciu.

Czy kto¶ by mog³ mi pomóc w znalezieniu "przyczyny" moich cieni? Zna jakie¶ sposoby walki z nimi. Na prawde jestem juz zdesperowana


mam 23 lata
Wiem, ze stary watek, ale jakbym widziala swoje "stare" oczy.
To nie tylko cienie, ale i worki spowodowane nieodpowiednim ukladaniem sie tluszczu przez specyficzna budowe twarzy.
Mnie pomogla blefaroplastyka z wycieciem workow i odpowiednim ulozeniem w tym miejscu tluszczu. Niestety wydaje mi sie, ze medycyna estetyczna w Polsce jeszcze nie doszla do dobrego poziomu w takich zabiegach.
W zadne mezoterapie na taki duzy problem nie wierze, a kwas nie jest na stale i w niektorych przypadkach moze pogarszac worki.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2022-06-24, 12:33   #79
Pani_Robot
¦niêta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomo¶ci: 10 797
Dot.: Cienie pod oczami zabiegi na taki typ

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89266870]Wiem, ze stary watek, ale jakbym widziala swoje "stare" oczy.
To nie tylko cienie, ale i worki spowodowane nieodpowiednim ukladaniem sie tluszczu przez specyficzna budowe twarzy.
Mnie pomogla blefaroplastyka z wycieciem workow i odpowiednim ulozeniem w tym miejscu tluszczu. Niestety wydaje mi sie, ze medycyna estetyczna w Polsce jeszcze nie doszla do dobrego poziomu w takich zabiegach.
W zadne mezoterapie na taki duzy problem nie wierze, a kwas nie jest na stale i w niektorych przypadkach moze pogarszac worki.[/QUOTE]

Tez zerknê³am z ciekawo¶ci. U mnie wygl±da³o bardzo podobnie i to nie by³y worki, tylko taki efekt z uwagi koszmarnego ubytku w tych okrêgach. Czyli po ich wype³nieniu zniknê³o, tylko geneza pewnie trochê inna, bo ja puchnê, a u Ciebie tkanka t³uszczowa.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 ksi±¿ek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-06-24 13:33:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.