Miranda Kerr i inne tematy część IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-26, 20:45   #61
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Bry.

Nie sądziłam, że to powiem jeszcze w tym roku, ale przeczytałam właśnie chyba jedną z najlepszych książek, jakie miałam w rękach - Dziewczyna z perłą. Pochłonęłam w kilka godzin, nie mogłam się oderwać. Kilka lat temu oglądałam film, nie pamiętam, czy mi się podobał czy nie, ale książka jest wybitna. W zalewie słabych książek, które ostatnio czytałam, ta jest po prostu jak perła!
Polecam.
Skończyłam czytać i ciągle o niej myślę.
Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Tak w ogóle, to ostatnio wpadła mi w ręce książka Kasi Tusk "Elementarz stylu". Bardzo eleganckie wydanie, sporo miłych dla oka zdjęć oraz ciekawostek dotyczących budowania swojej klasycznej "bazy" ubraniowej Niezbyt wiele w niej tekstu, ale przez to całość jest bardzo przystępna dla czytelnika i do pochłonięcia w jeden dzień.
Przejrzałam rok temu, siostra sobie zażyczyła na święta. Przyjemna lektura, może nie odkrywcza, ale lubię przeglądać takie poradniki o modzie.
Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Cześć!

Teo, jak zdrowie Twoje i Małej?

Klikacie coś z okazji Black Friday? Ja w sumie nie miałam zamiaru, ale jedne botki z Venezii wpadły mi w oko już kilka tygodni temu; teraz są jeszcze trochę tańsze i się zastanawiam. Niby nie potrzebuję nowych botków, ale mają ten poszukiwany przeze mnie obcasik 5 centymetrowy, który tak ciężko dostać... .
Dzięki, u mnie ok, a mała miała anginę wirusową. Co za koszmar, 4 dni nie mogli postawi diagnozy. Już powoli dochodzi do siebie, został katar i kaszel.....

Ja na Black Friday nic nie kupiłam. Chociaż marzę o jakimś fajnym swetrze, to nic mi nie wpada w oko. Zastanawiałam się przelotnie nad poszerzeniem swojej kolekcji biżuterii o jakieś fajne kolczyki, ale nic mnie nie urzeka, co oznacza, że nic nie potrzebuję. Zresztą w sumie w ogóle prawie przestałam nosić kolczyki, zawadzają mi o szalik, kołnierz kurtki itp.

Byłam dziś u fryzjera. Poszłam z solidnym postanowieniem, że tym razem nie dam się zbić z tropu i poproszę dokładnie o taki kolor, jaki chcę, a jaki mi zawsze wybijano z głowy: zimny, lodowaty brąz. Moja fryzjerka z uporem twierdzi, że ten odcień mi nie pasuje, zawsze namawiała mnie na ciepłe lub neutralne refleksy, ale tym razem nie dałam się przekonać. I wyszłam z najpiękniejszym odcieniem włosów, jaki kiedykolwiek miałam, jestem zachwycona, mimo że są ciemniejsze, niż chciałam.
Fryzjerka przyznała, że strasznie się bała efektu. Co tam, najważniejsze, że w końcu zrobiłam po swojemu. Kolejnym razem poproszę o odcień kawy z mlekiem, chcę mieć chłodny, ale jasny brązo-blond. Fryzjerka już się przeraziła i powiedziała, że musimy uzgodnić, ile mleka, a ile kawy ma być w tym kolorze.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2016-11-26 o 20:48
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 23:07   #62
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Tak na szybko:
Miranda w jesiennych szarościach dla ELLE Canada: http://www.ellecanada.com/culture/ce...g-the-zen-life
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 06:12   #63
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Teo, musisz koniecznie pochwalić się efektem
Czasem fryzjer ma rację i jakiś pomysł okazuje się klapą, a czasem wprost przeciwnie efekt jest genialny
Podobają mi się takie ciemne włosy, pięknie odbijają światło ( ważne tylko aby osiągnąć naturalny efekt, a nie sztuczna tandeta czerń).
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 11:19   #64
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jaki model dokładnie?
Dokładnie ten:
http://www.e-taranko.com/product-pol-71616-SWETER.html
widzę, że znów pojawił się w rozmiarze 34.
ja ostatecznie kupiłam inny biały sweter na promocji Black Friday w Benettonie - z dodatkiem kaszmiru - milusi, przyjemny, nic nie gryzie

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Witam się w ten jakże przyjemny wieczór, który spędzam z ciekawą książką i utworami z nowej płyty Kings of Leon w tle... A czytam aktualnie mój ostatni grzeszek książkowy, czyli "Zanim się pojawiłeś" w wersji anglojęzycznej. Za mną niecałe 100 stron, ale już się wkręciłam.
cieszę się, że King of leon przypadł ci du gusty co do "Zanim się pojawiłeś" to czytałam i podobało mi się, uroniłam łezkę - przyznaje się, polubiłam główna bohaterkę tylko koniec chciałbym inny, ale w jakimś sensie rozumiem decyzje. Na mnie na półce czeka część 2.

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Pink, coś mi się wydaje, że masz na myśli Florence - mam rację? Ona ostatnio pokazała ten sweter w swoim filmiku na YT i muszę przyznać, że i mi wpadł w oko, ale właśnie ze względu na skład z miejsca go odrzucam.
A faktycznie, ona też go pokazywała tak jak napisałam wyżej ostatecznie kupiłam inny sweter.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Klikacie coś z okazji Black Friday? Ja w sumie nie miałam zamiaru, ale jedne botki z Venezii wpadły mi w oko już kilka tygodni temu; teraz są jeszcze trochę tańsze i się zastanawiam. Niby nie potrzebuję nowych botków, ale mają ten poszukiwany przeze mnie obcasik 5 centymetrowy, który tak ciężko dostać... .
Ja się wybrałam do galerii, ale ostatecznie w promocji kupiłam tylko sweter. Za to sporo kupiłam w Zarze (wyjątkowo sporo rzeczy mi się tam spodobało), ale tu żadnych promocji nie było wszystko w pełnej cenie.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Byłam dziś u fryzjera. Poszłam z solidnym postanowieniem, że tym razem nie dam się zbić z tropu i poproszę dokładnie o taki kolor, jaki chcę, a jaki mi zawsze wybijano z głowy: zimny, lodowaty brąz. Moja fryzjerka z uporem twierdzi, że ten odcień mi nie pasuje, zawsze namawiała mnie na ciepłe lub neutralne refleksy, ale tym razem nie dałam się przekonać. I wyszłam z najpiękniejszym odcieniem włosów, jaki kiedykolwiek miałam, jestem zachwycona, mimo że są ciemniejsze, niż chciałam.
Fryzjerka przyznała, że strasznie się bała efektu. Co tam, najważniejsze, że w końcu zrobiłam po swojemu. Kolejnym razem poproszę o odcień kawy z mlekiem, chcę mieć chłodny, ale jasny brązo-blond. Fryzjerka już się przeraziła i powiedziała, że musimy uzgodnić, ile mleka, a ile kawy ma być w tym kolorze.
Teo jestem bardzo ciekawa twojego nowego koloru - da rade jakąś fotkę?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 12:25   #65
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Tak na szybko:
Miranda w jesiennych szarościach dla ELLE Canada: http://www.ellecanada.com/culture/ce...g-the-zen-life
Ale pięknie wygląda.
Nawet Miranda reklamuje swetry z akrylu, świat staje na głowie.
Ładny kolor szminki na 2 zdjęciu.
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Teo, musisz koniecznie pochwalić się efektem
Czasem fryzjer ma rację i jakiś pomysł okazuje się klapą, a czasem wprost przeciwnie efekt jest genialny
Podobają mi się takie ciemne włosy, pięknie odbijają światło ( ważne tylko aby osiągnąć naturalny efekt, a nie sztuczna tandeta czerń).
Rzeczywiście ciemne włosy ładnie odbijają światło, po farbowaniu na ciemno ten odcień robi się taki zdrowy i mocny.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
ja ostatecznie kupiłam inny biały sweter na promocji Black Friday w Benettonie - z dodatkiem kaszmiru - milusi, przyjemny, nic nie gryzie
Poproszę link.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Teo jestem bardzo ciekawa twojego nowego koloru - da rade jakąś fotkę?
Trudno mi złapać prawdziwy odcień. Jest trochę ciemniejszy niż to, co wyszło na fotce poniżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (55,4 KB, 16 załadowań)
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2016-11-28 o 12:27
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 15:06   #66
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Trudno mi złapać prawdziwy odcień. Jest trochę ciemniejszy niż to, co wyszło na fotce poniżej.
Na zdjęciu wydają się dość jasne (jaśniejsze niż moja wanilia z cynamonem ) i widać chłodny odcień. Super, że jesteś zadowolona. I że postawiłaś na swoim
Ja byłam u fryzjera ok 3 tygodnie temu, ale zrobiłam tylko odrosty, nic nowego.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Poproszę link.
Na stronie internetowej Bennetona nie ma tego swetra, w sklepie zabrałam przedostatnią sztukę

A tak na marginesie to skusiłam się na zachwalany przez ciebie Teo tusz do rzęs z Bourjois . Tylko nie wiem jak to się stało, bo chciałam wziąć w kolorze radiance black a wzięłam ultra black i obawiam się za mocnego efektu

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Tak na szybko:
Miranda w jesiennych szarościach dla ELLE Canada
Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ale pięknie wygląda.
Nawet Miranda reklamuje swetry z akrylu, świat staje na głowie.
Ładny kolor szminki na 2 zdjęciu.
Wklejałam tą sesję w poprzedniej części wątku, to się już nie będę ponownie odnosić bo tam się wypowiedziałam
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 15:53
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 21:10   #67
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć

Ja też zajrzałam do Benettona na Black Friday i dokupiłam sobie jeszcze jeden klasyczny sweterek z wełny merynosowej, tym razem wzięłam czarny. Oprócz tego, na Pat&Rub kliknęłam swój ulubiony peeling do ciała i to by było na tyle z moich zakupowych szaleństw Wiadomo, wish-lista pęka w szwach, ale nic jakoś szczególnie nie wpadło mi w oko, a nie chciałam robić zakupów na siłę.

A swoją drogą, dziewczyny, jak dbacie o wełniane ubrania? Jak je pierzecie? Macie jakieś swoje magiczne sztuczki, by utrzymać je w dobrej kondycji na długie lata?

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Ja się wybrałam do galerii, ale ostatecznie w promocji kupiłam tylko sweter. Za to sporo kupiłam w Zarze (wyjątkowo sporo rzeczy mi się tam spodobało), ale tu żadnych promocji nie było wszystko w pełnej cenie.
Pokazuj!
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-29, 08:46   #68
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Na zdjęciu wydają się dość jasne (jaśniejsze niż moja wanilia z cynamonem ) i widać chłodny odcień. Super, że jesteś zadowolona. I że postawiłaś na swoim
Ja byłam u fryzjera ok 3 tygodnie temu, ale zrobiłam tylko odrosty, nic nowego.
Są nieco ciemniejsze. Takie jasne to chyba chciałabym docelowo, na fotce poniżej jest mój wymarzony kolor włosów. Mam nadzieję, że będzie mi pasować, bo też mam ciemne oczy.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Na stronie internetowej Bennetona nie ma tego swetra, w sklepie zabrałam przedostatnią sztukę
EDIT: To chyba ten tylko ja mam biały (ecru cos takiego)
https://pl.benetton.com/shop/pl_en/w...er-199776.html
A tak na marginesie to skusiłam się na zachwalany przez ciebie Teo tusz do rzęs z Bourjois . Tylko nie wiem jak to się stało, bo chciałam wziąć w kolorze radiance black a wzięłam ultra black i obawiam się za mocnego efektu
Fajny sweter. Jak w końcu wrócę do pracy, to obczaję Bennetona.

Co do tuszu, to wydaje mi sie, że nie ma takiego ryzyka. te czernie mają chwytliwe nazwy, ale czarny to czarny. Nigdy mnie żaden nie poraził swoją głębią.

A ja chyba zacznę się ubierać w młodzieżowym dziale KappAhla. Mają rozmiarówkę do 170 cm, na razie kupiłam legginsy po domu, ale mają tez fajne dzianinowe swetry.
http://www.kappahl.com/pl-pl/kappahl...rnplagg/300608
Mimo że skład nie jest najlepszy, to wiem, jak się zachowuje ten materiał, bo kiedyś córce kupiłam taki sweter, tylko że różowy.
No i mają fajne ciepłe spodnie od piżamy, długie nogawki, ale wąskie, co niełatwo znaleźć w kolekcjach dla kobiet.
http://www.kappahl.com/pl-pl/kappahl...rnplagg/379545

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Cześć

Ja też zajrzałam do Benettona na Black Friday i dokupiłam sobie jeszcze jeden klasyczny sweterek z wełny merynosowej, tym razem wzięłam czarny. Oprócz tego, na Pat&Rub kliknęłam swój ulubiony peeling do ciała i to by było na tyle z moich zakupowych szaleństw Wiadomo, wish-lista pęka w szwach, ale nic jakoś szczególnie nie wpadło mi w oko, a nie chciałam robić zakupów na siłę.

A swoją drogą, dziewczyny, jak dbacie o wełniane ubrania? Jak je pierzecie? Macie jakieś swoje magiczne sztuczki, by utrzymać je w dobrej kondycji na długie lata?



Pokazuj!
Ja chyba nie mam wełnianych ubrań. Płaszcze natomiast oddaję do czyszczenia po sezonie i mam golarkę do wełny, więc gdy zaczyna się mechacić, to ją golę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0396.JPG (35,0 KB, 20 załadowań)
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2016-11-29 o 09:03
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 12:47   #69
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Cześć
Ja też zajrzałam do Benettona na Black Friday i dokupiłam sobie jeszcze jeden klasyczny sweterek z wełny merynosowej, tym razem wzięłam czarny. Oprócz tego, na Pat&Rub kliknęłam swój ulubiony peeling do ciała i to by było na tyle z moich zakupowych szaleństw Wiadomo, wish-lista pęka w szwach, ale nic jakoś szczególnie nie wpadło mi w oko, a nie chciałam robić zakupów na siłę.
maytha czytałam coś, że Pat&Rub zmieniło nazwę, była jakaś kłótnia o te kosmetyki. Wiesz coś o tym? Interesuje mnie balsam (masło) do ciała z serii otulającej, ale nie wiem już gdzie szukać tych rzeczywiście naturalnych.
Moja wish lista też pęka w szwach

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
A swoją drogą, dziewczyny, jak dbacie o wełniane ubrania? Jak je pierzecie? Macie jakieś swoje magiczne sztuczki, by utrzymać je w dobrej kondycji na długie lata?
Też się chętnie dowiem

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Pokazuj!
A nie jest to nic szczególnego dwie spódniczki:
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp...7p3649262.html
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp...7p3957531.html
i jedna sukienka:
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/su...5p3649471.html

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Są nieco ciemniejsze. Takie jasne to chyba chciałabym docelowo, na fotce poniżej jest mój wymarzony kolor włosów. Mam nadzieję, że będzie mi pasować, bo też mam ciemne oczy.
dziewczyna na zdjęciu wygląda dobrze, a tez ma ciemne włosy. A za ile farbowań uda ci się osiągnąć taki kolor?

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Fajny sweter. Jak w końcu wrócę do pracy, to obczaję Bennetona.
Dzięki. Zajrzyj jeśli chodzi o swetry/golfy to mają sporo dobrych składów, przyjemnych sweterków. Tylko ceny bez promocji troszkę wysokie.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Co do tuszu, to wydaje mi sie, że nie ma takiego ryzyka. te czernie mają chwytliwe nazwy, ale czarny to czarny. Nigdy mnie żaden nie poraził swoją głębią.
Niby tak, ale ja mam własne bardzo czarne rzęsy i delikatny typ urody i czasem jak tusz mocno wydłuży, pogrubi i do tego jest bardzo czarny to efekt jest u mnie już tylko na wieczór, bo na co dzień, zwłaszcza do pracy to będzie too much. Chyba, że ja po prostu się boję mocnych makijaży i przesadzam bo do matowych mocnych kolorów na ustach też jeszcze się nie przyzwyczaiłam

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A ja chyba zacznę się ubierać w młodzieżowym dziale KappAhla. Mają rozmiarówkę do 170 cm, na razie kupiłam legginsy po domu, ale mają tez fajne dzianinowe swetry.
Sweterek z linka fajny - podobają mi się takie swetry w paski.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
i mam golarkę do wełny, więc gdy zaczyna się mechacić, to ją golę.
wooo - golarka do wełny a jak to działa - rozumiem, że usuwa zmechacenia.

Poniżej - kolejna okładka ELLE z Miranda tym razem edycja Turcja źródło: bellazon - szkoda, że u nas nigdy nie pojawiła się na okładce
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 09:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 20:43   #70
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Teo, kolor wyszedł fajny - ciekawy odcień. A przypomnij mi proszę, jaką masz aktualnie fryzurę i jaką długość włosów? Próbuję sobie to wyobrazić

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
maytha czytałam coś, że Pat&Rub zmieniło nazwę, była jakaś kłótnia o te kosmetyki. Wiesz coś o tym? Interesuje mnie balsam (masło) do ciała z serii otulającej, ale nie wiem już gdzie szukać tych rzeczywiście naturalnych.
Moja wish lista też pęka w szwach
A co jest na Twojej wish-liście?

Co do Pat&Rub, to i do mnie doszły słuchy o walce Kingi Rusin z firmą handlową, z którą wcześniej współpracowała i w wyniku tego konfliktu na rynku zostały dwie osobne marki: Pat&Rub oraz Naturativ. Nie jestem w stanie stwierdzić która z nich jest tą "właściwą", ale wygląda na to, że kosmetyki obu marek mają bardzo naturalny skład. Ja akurat po raz pierwszy składałam zamówienie od czasu tego konfliktu, także na razie nic więcej nie mogę powiedzieć. Zamówiłam peeling akurat z tej serii otulającej Kiedyś już Wam wspominałam, że peelingi Pat&Rub są dla mnie najlepsze i na ten moment totalnie bezkonkurencyjne, więc mam nadzieję, że marka mnie nie zawiedzie, bo mimo promocji, to i tak nie były tanie.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Widzę, że zrobiłaś niezły napad na Zarowe spódniczki

Edytowane przez maytha
Czas edycji: 2016-11-30 o 18:58
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 08:19   #71
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
dziewczyna na zdjęciu wygląda dobrze, a tez ma ciemne włosy. A za ile farbowań uda ci się osiągnąć taki kolor?
Nie mam pojęcia. Moje włosy przy skórze są ciemniejsze niż na tej fotce i obawiam się, że bez lekkiej dekoloryzacji się nie obędzie. To wszystko dlatego, że wcześniej miałam sombre - rozjaśnione pojedyncze pasma, ale góra była lekko przyciemniana. I teraz tej góry sama farba nie rozjaśni.
Ale tym się będę martwić za 3-4 miesiące.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
wooo - golarka do wełny a jak to działa - rozumiem, że usuwa zmechacenia.
Tak, usuwa wystające włoski i kuleczki, zmechacenia. Używam jej nie tylko do płaszczy, czasem jakiś sweter też zaczyna się mechacić i wtedy go golę.
Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Teo, kolor wyszedł fajny - ciekawy odcień. A przypomnij mi proszę, jaką masz aktualnie fryzurę i jaką długość włosów? Próbuję sobie to wyobrazić
Dzięki W sumie trudno to nazwać jakąś konkretną fryzurą: włosy mam lekko za łopatki, z tyłu wycieniowane, przy buzi długość włosów do brody (imitują odrastającą grzywkę). Ale kolor na zdjęciu jest nieco jaśniejszy niż w rzeczywistości i przy skórze na pewno ciemniejszy niż na końcach (to też efekt wcześniejszego sombre).

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Spódnice fajne, ale sukienka jest naprawdę świetna! Bardzo w moim stylu.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 09:33   #72
adelajda999
Raczkowanie
 
Avatar adelajda999
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

PinkVanille, maytha

Polecam wam dziewczyny zajrzeć na stronę ocochodzizpatandrub
Ja po tym całym konflikcie wybrałam Naturativ, głównie przez linie waniliową. Uwielbiam ten składnik a w P&R go wcale nie ma Jednak potwierdzenie jakości jest dla mnie ważne.
__________________
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.
Szekspir

Edytowane przez adelajda999
Czas edycji: 2016-11-30 o 09:47
adelajda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 15:53   #73
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Teo takie naturalne, nieskomplikowane fryzury mają najwięcej uroku Ja chyba jestem jedyna jasnowlosa tutaj

Też używam golarki do ubrań, bardzo przydatny gadżet.

Co do pielęgnacji welnianych ubrań też chętnie posłucham jakiś wskazówek. Nie mam szczerze za długiego doświadczenia w temacie ale piore takie rzeczy ręcznie w specjalnym detergencie do wełny. Mam nadzieję że z czasem nic się z tymi rzeczami nie stanie.

Ostatnio dostałam w prezencie piękna, klasyczną,czarną (małą ) torebkę. Chociaż na początku miałam wątpliwości teraz jestem oczarowana jakością i wygladem.

Dopada mnie chyba jakieś jesienne przesilenie, ostatnio jestem strasznie przemeczona, mam za dużo obowiązków na głowie i w dodatku jeszcze przygotowania do ślubu.
Żałuję teraz trochę, że nie zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy która się w tym specjalizuje:/
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 18:56   #74
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
PinkVanille, maytha

Polecam wam dziewczyny zajrzeć na stronę ocochodzizpatandrub
Ja po tym całym konflikcie wybrałam Naturativ, głównie przez linie waniliową. Uwielbiam ten składnik a w P&R go wcale nie ma Jednak potwierdzenie jakości jest dla mnie ważne.
O kurczę, kobieta wydaje się być wiarygodna... To teraz tym bardziej czekam z niecierpliwością na dostawę zamówionego peelingu, chcę jak najszybciej sprawdzić czy nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Teo takie naturalne, nieskomplikowane fryzury mają najwięcej uroku Ja chyba jestem jedyna jasnowlosa tutaj
Ja też mam jasne włosy
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 19:51   #75
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
O kurczę, kobieta wydaje się być wiarygodna... To teraz tym bardziej czekam z niecierpliwością na dostawę zamówionego peelingu, chcę jak najszybciej sprawdzić czy nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto



Ja też mam jasne włosy
O to przepraszam bardzo

Ja już gdzieś wstawialam zdjęcie mojego naturalnego koloru, bo nie farbuje włosów i teraz myślę nad delikatnym sombre

Edytowane przez Malinowaslodycz
Czas edycji: 2016-11-30 o 19:54
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 21:19   #76
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Zaczynam niecierpliwie wyglądać Mikołajek.
Zażyczyłam sobie książkę Tajemna historia, ale że w międzyczasie skończyłam inną, to musiałam zacząć czytać coś, co akurat miałam na półce (nie lubię nie czytać nic -- książka musi być, nawet głupia). No ale muszę jakoś przetrwać te 6 dni
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Dopada mnie chyba jakieś jesienne przesilenie, ostatnio jestem strasznie przemeczona, mam za dużo obowiązków na głowie i w dodatku jeszcze przygotowania do ślubu.
Żałuję teraz trochę, że nie zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy która się w tym specjalizuje:/
Uważaj na siebie. Krążą jakieś przedziwne wirusy, łatwo się zarazić. Zdrowi, silni ludzie padają jak muchy.

Cieszę się, że ominęły mnie takie gorączkowe przygotowania do ślubu. Nie do końca rozumiem, dlaczego ludzie sobie sami to robią, a potem na ślubie i weselu ledwo się trzymają na nogach ze zmęczenia.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Ja już gdzieś wstawialam zdjęcie mojego naturalnego koloru, bo nie farbuje włosów i teraz myślę nad delikatnym sombre
Odradzam. Naprawdę warto przemyśleć, łatwo zniszczyć włosy i wpaść w nawyk stałego farbowania. A masz taki ładny kolor, sombre tylko je rozjaśni niepotrzebnie.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 10:18   #77
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Teo też czekam już na mikolajki i święta -mam nadzieję na śnieg w tym roku

Dzisiaj spotykamy się z Panią specjalizujaca się w organizacji ślubów i wesel i w myślę, że jednak oddam jej większość zadań, tym bardziej że to ostatni rok moich studiów i jest naprawdę intensywnie


Teraz myślę jeszcze o ostatnich prezentach świątecznych i jakimś sylwestrowym wypadzie w góry. Marzą mi się Alpy
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 10:49   #78
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny. Zrobiło się zimowo

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
A co jest na Twojej wish-liście?
marzą mi się dwie paletki cieni do powiek z Urban Decay, ale to nic pilnego. Poza tym mam na liście serum z kwasem migdałowym z Norel oraz myślę o serum antyoksydacyjnym z John Masters (na razie cena mnie odstrasza). I jeszcze trochę takich drobnostek do makijażu, m.in. pomadki - mam dwie które rozważam. I szukam nowego dobrego kremu na dzień - Sylveco ostatnio jest dla mnie za słaby.
A co jest na twojej liście?

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Widzę, że zrobiłaś niezły napad na Zarowe spódniczki
Szczerze to jeszcze jedna mi się podobała ale nie było już rozmiaru. Może to i lepiej, bo i tak za dużo kaski przepuściłam

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Spódnice fajne, ale sukienka jest naprawdę świetna! Bardzo w moim stylu.
Dzięki Sukienka jest rzeczywiście bardzo fajna - świetnie leży, z czego się cieszę ogromnie. Poza tym można ją różnie wystylizować np. bardziej spokojnie do pracy z białą koszulą czy golfem albo na wieczór z jakąś fajną fantazyjna bluzką. Tylko ona jest dość krótka, ale na szczęście u mnie w pracy nie ma ścisłego dress codu więc nikt się nie obrazi jak przyjdę w takiej długości

Cytat:
Napisane przez adelajda999 Pokaż wiadomość
PinkVanille, maytha

Polecam wam dziewczyny zajrzeć na stronę ocochodzizpatandrub
Ja po tym całym konflikcie wybrałam Naturativ, głównie przez linie waniliową. Uwielbiam ten składnik a w P&R go wcale nie ma Jednak potwierdzenie jakości jest dla mnie ważne.
Dzięki adelajda za info. Właśnie o składy najbardziej mi chodzi. Czyli te dawne, dobre składy przejęła Naturativ. Dużo dobrego słyszłam o linii tzw. otulającej, a ty które kosmetyki polecasz?
A tak w ogóle witamy na wątku i zapraszamy do częstszego aktywnego udzielania się

maytha daj znać jak przyjdzie twoje zamówienie - ja oceniasz kosmetyki po zmianach.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Ostatnio dostałam w prezencie piękna, klasyczną,czarną (małą ) torebkę. Chociaż na początku miałam wątpliwości teraz jestem oczarowana jakością i wygladem.
Fotka, fotka!
Aktualnie poszukuje malej torebki.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Dopada mnie chyba jakieś jesienne przesilenie, ostatnio jestem strasznie przemeczona, mam za dużo obowiązków na głowie i w dodatku jeszcze przygotowania do ślubu.
Żałuję teraz trochę, że nie zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy która się w tym specjalizuje:/
Malinowa zdrówka, sił i cierpliwości do przygotowań
Tylko nie farbuj włosów - pamiętam twoją fotke - masz śliczny kolor włosów - nie warto go zmieniać. Ja bardzo żałuję, że zaczęłam farbować.
Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Zaczynam niecierpliwie wyglądać Mikołajek.
Zażyczyłam sobie książkę Tajemna historia, ale że w międzyczasie skończyłam inną, to musiałam zacząć czytać coś, co akurat miałam na półce (nie lubię nie czytać nic -- książka musi być, nawet głupia). No ale muszę jakoś przetrwać te 6 dni
Mam Tajemna historię, ale jeszcze nie czytałam. Chyba mnie prześcigniesz, bo u mnie długa kolejka do czytania
U mnie też książka musi być obowiązkowo, a to mój najnowszy nabytek - ślicznie wydana jestem jej bardzo ciekawa, poprzednia książka tej autorki bardzo mi się podobała:
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 09:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 12:31   #79
Upton_Girl
Upton Girl
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 45
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Subskrubuję
__________________
Happy Girls Are The Prettiest
Upton_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-01, 13:09   #80
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

A ja wam powiem że ostatnią książkę przeczytalam w padzierniku Czytam aktualnie same podręczniki na studia i "inne głupoty"
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 16:15   #81
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Pink, wstawiam zdjęcie. Torebka jest naprawdę fajnie wykonana mogę się przyczepić jedynie do logo ale to prezent więc jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1480608942277.jpg (28,3 KB, 14 załadowań)
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 17:41   #82
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hej, hej!

Coś mi się wydaje, że jedyną osobą na tym wątku znającą jakieś magiczne sposoby na pielęgnację wełnianych sweterków jest Cat, która non stop wyłapuje jakieś perełki w TK Maxx'ie. Pytanie tylko, gdzie się podziewa nasza Cat?

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Zaczynam niecierpliwie wyglądać Mikołajek.
Zażyczyłam sobie książkę Tajemna historia, ale że w międzyczasie skończyłam inną, to musiałam zacząć czytać coś, co akurat miałam na półce (nie lubię nie czytać nic -- książka musi być, nawet głupia). No ale muszę jakoś przetrwać te 6 dni
Ja też, ja też! Zawsze mam przy sobie jakąś książkę, ba, powiem więcej - jeśli aktualnie czytana przeze mnie książka dobiega końca, to zdarza mi się nawet mieć jedną w zapasie

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Cieszę się, że ominęły mnie takie gorączkowe przygotowania do ślubu. Nie do końca rozumiem, dlaczego ludzie sobie sami to robią, a potem na ślubie i weselu ledwo się trzymają na nogach ze zmęczenia.
Też jest to dla mnie niezrozumiałe, podobnie jak organizowanie ślubu i wesela kosztem kredytów i innych pożyczek, które potem spłaca się z otrzymanych kopert weselnych.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
marzą mi się dwie paletki cieni do powiek z Urban Decay, ale to nic pilnego. Poza tym mam na liście serum z kwasem migdałowym z Norel oraz myślę o serum antyoksydacyjnym z John Masters (na razie cena mnie odstrasza). I jeszcze trochę takich drobnostek do makijażu, m.in. pomadki - mam dwie które rozważam. I szukam nowego dobrego kremu na dzień - Sylveco ostatnio jest dla mnie za słaby.
A co jest na twojej liście?
Z ubrań na mojej wish-liście na pewno jest jeansowa spódniczka o trapezowym kroju, długi, szary kardigan i porządne jeansy, a z kosmetyków to w zasadzie na ten moment nie potrzebuję aż tak wiele. Powoli kończy mi się krem do twarzy, więc może wezmę coś z Sylveco z serii Vianek albo może w końcu przetestuję serię Eternal Gold z Organique - pożyjemy, zobaczymy

Pink, jeśli krem z Sylveco wydaje Ci się za lekki, może spróbujesz go nieco podrasować dodając jakiś olejek? Ja tak ostatnio zaczęłam "tuningować" krem z Make Me Bio i na noc dodaję do niego trochę olejku ze słodkich migdałów. Kiedyś do kremów dodawałam też trochę żelu hialuronowego i efekt był dla mnie zadowalający.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Dzięki Sukienka jest rzeczywiście bardzo fajna - świetnie leży, z czego się cieszę ogromnie. Poza tym można ją różnie wystylizować np. bardziej spokojnie do pracy z białą koszulą czy golfem albo na wieczór z jakąś fajną fantazyjna bluzką. Tylko ona jest dość krótka, ale na szczęście u mnie w pracy nie ma ścisłego dress codu więc nikt się nie obrazi jak przyjdę w takiej długości
Jak tak Ciebie czytam Pink, to wydaje mi się, że mamy bardzo podobny styl ubierania się, zarówno do pracy, jak i na co dzień
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 17:41   #83
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hej. Ale sypie śnieg. Szkoda, że zaraz się roztopi...

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Dzisiaj spotykamy się z Panią specjalizujaca się w organizacji ślubów i wesel i w myślę, że jednak oddam jej większość zadań, tym bardziej że to ostatni rok moich studiów i jest naprawdę intensywnie
Bardzo słusznie. Czasem lepiej oddać choć część pracy profesjonaliście i samemu zaoszczędzić czas. A czas to pieniądz.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Teraz myślę jeszcze o ostatnich prezentach świątecznych i jakimś sylwestrowym wypadzie w góry. Marzą mi się Alpy
Sylwester to jedyne święto, którego nie celebruję. To znaczy spotykamy się ze znajomymi, ale nie lubię wyjeżdżać tego dnia i chodzić na imprezy. Wolę domówki, w ostateczności dobrą kolację w fajnej restauracji czy maraton filmowy w gronie znajomych.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Zrobiło się zimowo
U mnie sypie od 2 godzin, fajnie to wygląda. Od razu czuję zbliżające się święta, najgorsze jest takie +10 i deszcz.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
I jeszcze trochę takich drobnostek do makijażu, m.in. pomadki - mam dwie które rozważam.
Jakie dokładnie?

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Mam Tajemna historię, ale jeszcze nie czytałam. Chyba mnie prześcigniesz, bo u mnie długa kolejka do czytania
U mnie też książka musi być obowiązkowo, a to mój najnowszy nabytek - ślicznie wydana jestem jej bardzo ciekawa, poprzednia książka tej autorki bardzo mi się podobała:
Świetna okładka!
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A ja wam powiem że ostatnią książkę przeczytalam w padzierniku Czytam aktualnie same podręczniki na studia i "inne głupoty"
Niedługo skończysz tę udrękę. Potem już tylko czas na przyjemności, chyba że planujesz studia podyplomowe.
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Pink, wstawiam zdjęcie. Torebka jest naprawdę fajnie wykonana mogę się przyczepić jedynie do logo ale to prezent więc jestem zadowolona
Bardzo fajna. Logo rzeczywiście jest duże i widoczne (i do tego złote ), ale jednak na torebce od projektanta to uchodzi.
Moje jedne z ulubionych zapachów to perfumy YSL, które wstyd trzymać na wierzchu Całe amarantowe opakowanie plus to złote oczo☠☠☠ne logo na środku.
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2016-12-01 o 17:44
teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 17:56   #84
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Teo, my raczej planujemy poswiateczny odpoczynek, jak będą warunki jazdę na nartach i szampana o północy, ale raczej w dość wąskim gronie

Nie wiem czy to się skończy kiedyś bo we wrześniu planuję podejść do egzaminu a później jak dobrze pójdzie dalsze kształcenie.

Z kremów do twarzy ciężko mi coś polecić bo mam kapryśna cerę i muszę uważać żeby jej nie zaszkodzić ale polecę krem L'Oocitane zawierający masło shea. Jest tresciwszy i bardzo dobrze nawilża. Ja nakładam go raz w tygodniu bo mam cerę skłonna do zapychania.
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 09:31   #85
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć Dziewczyny!

Dużo popisałyście, spróbuję Was nadrobić.

Cytat:
Napisane przez maytha
Hej, hej!

Coś mi się wydaje, że jedyną osobą na tym wątku znającą jakieś magiczne sposoby na pielęgnację wełnianych sweterków jest Cat, która non stop wyłapuje jakieś perełki w TK Maxx'ie. Pytanie tylko, gdzie się podziewa nasza Cat?


Obawiam się, że żadnych magicznych sposobów pielęgnacji wełny nie znam i nie stosuję. Po prostu piorę swoje wełniane swetry w chłodnej (prawie zimnej) wodzie z dodatkiem detergentu w płynie do wełnianych ubrań, delikatnie odwirowuję i pozostawiam na płaskiej powierzchni do wyschnięcia. To brzmi jak dużo zachodu, ale wcale nie jest takie skomplikowane, no i rzadko piorę jeden sweter, raczej czekam, aż uzbiera się kilka sztuk

Cytat:
Napisane przez teorema
Sylwester to jedyne święto, którego nie celebruję. To znaczy spotykamy się ze znajomymi, ale nie lubię wyjeżdżać tego dnia i chodzić na imprezy. Wolę domówki, w ostateczności dobrą kolację w fajnej restauracji czy maraton filmowy w gronie znajomych.
Mam podobnie. Chociaż ja jeszcze dodam od siebie, że Sylwester, to dzień, którego wręcz nie lubię. Nie lubię świadomości, że kolejny rok dobiega końca; nie lubię nowej daty (pewnie dlatego, że podświadomie czuję się już o rok starsza).
Poza tym mieszkam na skraju puszczy i zawsze w Sylwestra, gdy niosą się huki wystrzałów petard, martwię się, że zwierzęta się boją.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz
Pink, wstawiam zdjęcie. Torebka jest naprawdę fajnie wykonana mogę się przyczepić jedynie do logo ale to prezent więc jestem zadowolona
Jestem pewna, że torebka jest bardzo porządnie wykonana . Tylko ja akurat nie lubię i nie noszę bijących po oczach logo. Zawsze wychodziłam z założenia, że marka musiałaby mi najpierw zapłacić za reklamę Niech się dobrze nosi!

Pink, rzeczywiście pięknie wydana książka!
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 12:46   #86
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cat fajnie, że do nas wróciłaś

Cytat:
Napisane przez Upton_Girl Pokaż wiadomość
Subskrubuję
Upton_Girl to odezwij się do nas czasem, zapraszamy

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Pink, wstawiam zdjęcie. Torebka jest naprawdę fajnie wykonana mogę się przyczepić jedynie do logo ale to prezent więc jestem zadowolona
Malinowa logo może trochę duże, ale za to jakie YSL to nie byle co. Torebka ma fajny kształt i widać, że porządna ktoś ci sprawił super prezent.
Z takich od projektanta to Chanelka model "Boy Bag" mi się podoba, ale raczej zostanie w strefie marzeń, bo jednak cena nie dla mnie:
http://www.purseblog.com/celebrities...hanel-boy-bag/

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Jak tak Ciebie czytam Pink, to wydaje mi się, że mamy bardzo podobny styl ubierania się, zarówno do pracy, jak i na co dzień
maytha też mi się tak wydaje

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Hej, hej!
Z ubrań na mojej wish-liście na pewno jest jeansowa spódniczka o trapezowym kroju, długi, szary kardigan i porządne jeansy, a z kosmetyków to w zasadzie na ten moment nie potrzebuję aż tak wiele. Powoli kończy mi się krem do twarzy, więc może wezmę coś z Sylveco z serii Vianek albo może w końcu przetestuję serię Eternal Gold z Organique - pożyjemy, zobaczymy
Wracając jeszcze do wish-listy to szukam kozaków, ale w tym roku jest tragedia z kozakami przynajmniej w moim mieście. Dlatego na razie kupiłam kolejne botki - tak maks do -2C dadzą radę. Jestem zadowolona, bo nie kosztowały dużo, a są ze skóry, na wygodnym, stabilnym, małym obcasie, ładnie wyprofilowane. Są z jakieś małej polskiej firmy, znalezione w małym butiku, a są na prawdę fajne
Gorzej jak temperatura spadnie
Mam jeszcze trochę życzeń ubraniowych, ale poczekam już na przeceny.
Co do Organiqua to dostałam do przetestowania próbki ciekawego kremu (przynajmniej z opisu) dla cery wrażliwej (czyli mojej) z dodatkiem kwasu azaleinowego - ponoć świetny na przebarwienia - niedługo zaczynam testowanie:
http://www.organique.pl/sklep/kosmet...zyniowej-6701/

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Pink, jeśli krem z Sylveco wydaje Ci się za lekki, może spróbujesz go nieco podrasować dodając jakiś olejek? Ja tak ostatnio zaczęłam "tuningować" krem z Make Me Bio i na noc dodaję do niego trochę olejku ze słodkich migdałów. Kiedyś do kremów dodawałam też trochę żelu hialuronowego i efekt był dla mnie zadowalający.
Myślałam o tym bo jeszcze sporo mi zostało i szkoda, żeby się zmarnował, bo ma bardzo krótka datę ważności. Gdzie kupowałaś żel hialuronowy - na stronach z półproduktami czy gdzieś indziej? Możesz mi jakiś polecić?

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Hej. Ale sypie śnieg. Szkoda, że zaraz się roztopi...
Masakrycznie napadało - u mnie od razu miasto się zakorkowało

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Sylwester to jedyne święto, którego nie celebruję. To znaczy spotykamy się ze znajomymi, ale nie lubię wyjeżdżać tego dnia i chodzić na imprezy. Wolę domówki, w ostateczności dobrą kolację w fajnej restauracji czy maraton filmowy w gronie znajomych.
mam podobne odczucia co do Sylwestra.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jakie dokładnie?
Czerwona matową z Maybelline, ale to już o niej chyba wielokrotnie wspominałam oraz Dr Irena Eris też z serii matowej w odcieniu 606 vintage pink - spodobała mi się na jakimś filmiku makijażowym na yt - oglądam tez kolor na żywo i jest fajny. Tylko to taki bardziej spokojny kolor.

I już w świąteczno - zimowych klimatach nowe reklamy JoeFresh z Mirandą:









Zdjęcia z kampanii (źródło:bellazon)
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 09:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 10:24   #87
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Bry. Cały wieczór wczoraj pichciłam w kuchni, bo dziś mamy śledzika ze znajomymi. Wprawdzie dwie z trzech par już z dziećmi, ale na szczęście one wcześnie idą spać..

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to się skończy kiedyś bo we wrześniu planuję podejść do egzaminu a później jak dobrze pójdzie dalsze kształcenie.
ODważnie.
Ja po studiach obiecałam sobie, że to koniec z nauką, na podyplomowe nie idę. Tyle straconych lat, tyle głupich rzeczy do nauki. Mam bardzo złe zdanie o polskim sposobie edukacji, który polega na wkuwaniu na pamięć. Mam nadzieję, że kiedyś pójdziemy w ślady Skandynawów.
Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Chociaż ja jeszcze dodam od siebie, że Sylwester, to dzień, którego wręcz nie lubię. Nie lubię świadomości, że kolejny rok dobiega końca; nie lubię nowej daty (pewnie dlatego, że podświadomie czuję się już o rok starsza).
Poza tym mieszkam na skraju puszczy i zawsze w Sylwestra, gdy niosą się huki wystrzałów petard, martwię się, że zwierzęta się boją.
Mnie tam Sylwester jest obojętny. Nie odczuwam upływu lat, choć teraz wszyscy po 25 roku mają tendencje do podkreślania, jacy są już "starzy" i jak to wszystko się pozmieniało w życiu (a to najczęściej ludzie bez dzieci ). Bawi mnie to Ja będę stara najwcześniej po 70-tce.
Mój kot na szczęście nie boi się petard. Ignoruje je
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do wish-listy to szukam kozaków, ale w tym roku jest tragedia z kozakami przynajmniej w moim mieście.
Masz na myśli oficerki? Dla mnie przy śniegu kozaki się kompletnie nie sprawdzają (mam takie na płaskiej podeszwie, strasznie się ślizgają, wczoraj bym się z 5 razy wywaliła...). Nieco lepsze są kozaki na perforowanej podeszwie z obcasem, mam takie jedne i to właśnie je zakładam, gdy jest ślisko. A jak już jest naprawdę bardzo zimno, to zakładam ocieplane kozaki z wełną w środku.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Czerwona matową z Maybelline, ale to już o niej chyba wielokrotnie wspominałam oraz Dr Irena Eris też z serii matowej w odcieniu 606 vintage pink - spodobała mi się na jakimś filmiku makijażowym na yt - oglądam tez kolor na żywo i jest fajny. Tylko to taki bardziej spokojny kolor.
Czerwoną polecam.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
I już w świąteczno - zimowych klimatach nowe reklamy JoeFresh z Mirandą:
Bardzo fajne reklamy, lubię takie klimaty. Miranda z długimi włosami wygląda lepiej. Śmiesznie jej prześwitują te doczepy na ostatnim filmiku.
Ja też uwielbiam wspólnie gotować na święta.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 12:35   #88
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

W temacie pomadek dzisiaj chyba odnalazłam idealną czerwień dla mnie

Teo, też mi wszystko w polskim systemie edukacji nie pasuje niestety. I to nie odwaga a raczej przymus. Bez odbycia stażu i specjalizacji 6 lat mojej nauki pójdzie na marne niestety.
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 15:38   #89
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
ODważnie.
Ja po studiach obiecałam sobie, że to koniec z nauką, na podyplomowe nie idę. Tyle straconych lat, tyle głupich rzeczy do nauki. Mam bardzo złe zdanie o polskim sposobie edukacji, który polega na wkuwaniu na pamięć. Mam nadzieję, że kiedyś pójdziemy w ślady Skandynawów.
O widzisz a ja po studiach znowu nauka i to przez 3 lata tylko, że zawodu konkretnie potem egzamin dopuszczający do zawodu, a teraz mamy stałe szkolenia w ciągu roku, głównie wykłady, nikt nie odpytuje, ale odbębnić trzeba. I marzą mi się studia podyplomowe, ale na razie oszczędzam na nie kasę.
Jak tak teraz się zastanowiłam to sporo u mnie w życiu tej nauki, chyba za dużo

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Mnie tam Sylwester jest obojętny. Nie odczuwam upływu lat, choć teraz wszyscy po 25 roku mają tendencje do podkreślania, jacy są już "starzy" i jak to wszystko się pozmieniało w życiu (a to najczęściej ludzie bez dzieci ). Bawi mnie to Ja będę stara najwcześniej po 70-tce.
podpisuje się pod tym obiema rękami

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Masz na myśli oficerki? Dla mnie przy śniegu kozaki się kompletnie nie sprawdzają (mam takie na płaskiej podeszwie, strasznie się ślizgają, wczoraj bym się z 5 razy wywaliła...). Nieco lepsze są kozaki na perforowanej podeszwie z obcasem, mam takie jedne i to właśnie je zakładam, gdy jest ślisko. A jak już jest naprawdę bardzo zimno, to zakładam ocieplane kozaki z wełną w środku.
Chciałabym właśnie coś nieśliskiego, boję się upadku ze względu na niedawny uraz wolałabym na razie się nie przewracać. Ale w sklepach są na prawdę kiepskie buty albo z mega szeroką cholewą albo podeszwa taka, że na zimę na pewno sie nie nadaje. Znajomi się śmieją, że trapery powinnam sobie kupić

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Bardzo fajne reklamy, lubię takie klimaty. Miranda z długimi włosami wygląda lepiej. Śmiesznie jej prześwitują te doczepy na ostatnim filmiku.
Ja też uwielbiam wspólnie gotować na święta.
O tak z długimi jej zdecydowanie lepiej.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
W temacie pomadek dzisiaj chyba odnalazłam idealną czerwień dla mnie
Jaką? Podlinkuj

I jeszcze jedno JoeFresh zima 2016/17
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-01-30 o 09:24
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 17:40   #90
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

To szminka Mac Russian Red

A mogę zapytać Pink kim jesteś "z zawodu"?

U mnie to niestety licząc specjalizację wychodzi ponad 10 lat nauki, ale trzeba wszytko przeżyć i starać się nauczyć jak najwięcej
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-17 16:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.