Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-23, 11:26   #3871
nataliep87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Użytkowniczki Chii jako torebki codziennej - czy bez problemu mieścicie w niej długi portfel? Mam swoją chie chce zamówić siostrze na prezent jednak w jej przypadku zmiana portfela na mniejszy nie wchodzi w grę. Da radę? Czy lepiej wziąć nuoro?
nataliep87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 12:42   #3872
New_Beginning
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nataliep87 Pokaż wiadomość
Użytkowniczki Chii jako torebki codziennej - czy bez problemu mieścicie w niej długi portfel? Mam swoją chie chce zamówić siostrze na prezent jednak w jej przypadku zmiana portfela na mniejszy nie wchodzi w grę. Da radę? Czy lepiej wziąć nuoro?

Mam portfel Korsa i moj wystaje
New_Beginning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 12:51   #3873
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Kilka nowości już jest na stronie. Ceny moim zdaniem dość wysokie jak na SP ale szczerze mówiąc takich się spodziewałam. Póki co mnie z nowości chyba nic nie zachwyca jak patrze na te zdjęcia. Zawsze projkety SP kojarzyły mi się z oryginalnością a te takie jakieś nijakie. Ale możliwe, że jak zobacze na żywo to zmienię zdanie.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 13:36   #3874
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Hej. Jako ze całkowicie porzuciłam miłość do Pilewicz Nowego domu szukają dwie czerwona genova plus pas tkany i szara sassari obie złote okucia .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 14:23   #3875
nataliep87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja z chęcią przygarnę czarny pompon w stanie idealnym gdyby któraś chciała sie pozbyć mam już ze srebrem teraz pilnie poszukuje ze złotem
nataliep87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 20:24   #3876
Takutenka
Raczkowanie
 
Avatar Takutenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Hej. Jako ze całkowicie porzuciłam miłość do Pilewicz Nowego domu szukają dwie czerwona genova plus pas tkany i szara sassari obie złote okucia .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co teraz "kochasz"? Twoja czerwona Genova unikat? Brzmi kusząco, tylko szkoda, że ze złotem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takutenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 13:01   #3877
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Tak to kolor baby blue. Chyba już tylko ta jedna duża była torba w tym kolorze to model la spezia.
Z nowych fajne są te rozwiązania z paskiem regulowanym i kieszonką na pasku. jest tez fajny patent z ukrytą kieszonką na tyle. To w modelu Enna - taka torebka super na zwiedzanie moim zdaniem.


Z nowości to jeszcze trzeba wspomniec że RIO jest już większych rozmiarów i mieści telefon

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2019-10-24 o 13:04
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-15, 09:02   #3878
Takutenka
Raczkowanie
 
Avatar Takutenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Hej, dziewczyny, przypomnijcie jak to było ze sprzedającą z OLX z Rzeszowa? Maria/Barbara, różne imiona, a osoba ta sama, torebki ponad połowę taniej. Ostatnio była piaskowa Alba za 500 zł, teraz czerwone Corleone za 300 zł. Podejrzane czy któraś kupowała i nie było problemów?
Takutenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 09:07   #3879
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Takutenka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, przypomnijcie jak to było ze sprzedającą z OLX z Rzeszowa? Maria/Barbara, różne imiona, a osoba ta sama, torebki ponad połowę taniej. Ostatnio była piaskowa Alba za 500 zł, teraz czerwone Corleone za 300 zł. Podejrzane czy któraś kupowała i nie było problemów?
Ktoś kupował, ale pamiętam, że miała kilka takich samych sztuk.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 18:13   #3880
ruthy
Raczkowanie
 
Avatar ruthy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Takutenka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, przypomnijcie jak to było ze sprzedającą z OLX z Rzeszowa? Maria/Barbara, różne imiona, a osoba ta sama, torebki ponad połowę taniej. Ostatnio była piaskowa Alba za 500 zł, teraz czerwone Corleone za 300 zł. Podejrzane czy któraś kupowała i nie było problemów?
W zeszłym roku kupiłam dwie torebki, nie dostałam do nich certyfikatów, ale dostałam ich fotki. Wszystko było ok, przesyłka za pobraniem, torebki w stanie idealnym. Ta pani jednak nie jest z Rzeszowa, ale z Warszawy. Dziwne jest to, że cały czas sprzedaje te same torebki/modele.
ruthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 16:45   #3881
eee_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 14
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Hej dziewczyny, czy orientujecie się czy na Black Friday u Sabriny są jakieś zniżki ? Przymierzam się do zakupu torebki i nie wiem czy poczekać na jakiś rabat...
eee_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 18:53   #3882
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez eee_e Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy orientujecie się czy na Black Friday u Sabriny są jakieś zniżki ? Przymierzam się do zakupu torebki i nie wiem czy poczekać na jakiś rabat...

Niestety, rabatów nigdy nie ma, wiec jak coś ci wpadło w oko, to kupuj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 19:43   #3883
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Czy ktoras z Was nie chce sprzedac czarnej Modeny ze srebrnymi okuciami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 20:39   #3884
ruthy
Raczkowanie
 
Avatar ruthy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Na stronie pojawiły się już wszystkie modele z nowej kolekcji.
ruthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 22:27   #3885
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Fajnie ze mamy grudzień a miały być we wrzesniu czekałam na ta największa ale się nie doczekałam i zainwestowałam w inną torbę



W ogóle mam wrażenie ze ta firma żyje w innej czasoprzestrzeni. Odpisali mi tez ostatnio na maila... z sierpnia.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 08:19   #3886
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Fajnie ze mamy grudzień a miały być we wrzesniu czekałam na ta największa ale się nie doczekałam i zainwestowałam w inną torbę



W ogóle mam wrażenie ze ta firma żyje w innej czasoprzestrzeni. Odpisali mi tez ostatnio na maila... z sierpnia.
Hahhaha Refleks szachisty.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 13:39   #3887
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Jaka tu cisza

Dzień dobry dziewczyny. Kilka lat temu (gdy SP dopiero zyskiwała na rozgłosie) byłam posiadaczką Romy. Bardzo podobał mi się wizualnie ten model, jednak spora waga i gabaryty sprawiały, że rzadko ją nosiłam aż w końcu sprzedałam (szkoda, że SP nie pokusiła się na stworzenie jakiejś mniejszej, lżejszej wersji tej torebki bo sam projekt był cudny).

Po paru romansach z Korsami, Ralphem Laurenem, LV czy Pradą, jakoś tak zbrzydły mi topowe marki i zapragnęłam znowu czegoś rodzimego, dobrej jakości, pachnącego świeżą skórą prosto z pracowni. Pierwszy wpadł pytonowy mały worek od Chylak. A druga Modena tiramisu właśnie od Pilewicz W sumie Modena podobała mi się od zawsze ale jakoś coś ciągle odkładałam zakup... Miałam chyba trochę farta, bo jak zapisałam się na zakup dostałam info, że realizacja standardowo do 30 dni "ale już są w szyciu", a już dwa dni później przyszedł mail, że torebka jest gotowa Także poszło szybko.

A co sądzicie o nowej kolekcji? Mi się bardzo podoba Enna i Panarea (choć tej drugiej nie miałabym za bardzo gdzie nosić).
Tylko ceny niestety trochę wysokie, gdyby każda była choć tak z dwie stówki tańsza
A któraś oglądała może na żywo nowości, macie jakieś zdjęcia? Bo na necie wyglądają na bardzo porządnie wykonane i skrojone, ta skóra krokodyla 3D jest przecudna! Bardzo mi brakuje takich ciekawych skór u SP w innych modelach, może jakiś pyton, struś, czy choćby lakier. Bo ten gładki groszek premium średnio do mnie przemawia - ot, po prostu zwykła skóra.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 14:17   #3888
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Mi się podoba enna ale ostatnio odkryłam tez hollie warsaw i tez podoba mi się tam jeden model. Plus jeszcze chylak vintage mi się podoba wszystko mi się podoba ale w tym miesiącu już kupiłam Neverfulla LV i wyczerpałam limit :p

Myśle, ze enna się super sprawdzi jako torebka na co dzień. Ja właśnie planuje kupić jakaś czarną przez ramie. Miałam sporo torebek SP ale się pozbyłam i zostawiłam tylko jedna marinelle, która wizualnie jest piękna ale jej ciężar mnie przeraża i sprawia, ze jej po prostu nie nosze. Romę również kiedyś miałam, wtedy jakoś ciężar mi nie przeszkadzał i torebkę nosiłam non stop przez kilka lat aż ja zajechalam

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Ale masz racje, taka roma w wersji midi i mini była by cudowanie, torebka jest inspirowana hermesem na którego osobiście mnie nie stać i taka Romę chętnie bym przygarnęła. I myśle, ze by się sprzedawała super.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 15:45   #3889
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Mi się podoba enna ale ostatnio odkryłam tez hollie warsaw i tez podoba mi się tam jeden model. Plus jeszcze chylak vintage mi się podoba wszystko mi się podoba ale w tym miesiącu już kupiłam Neverfulla LV i wyczerpałam limit :p

Myśle, ze enna się super sprawdzi jako torebka na co dzień. Ja właśnie planuje kupić jakaś czarną przez ramie. Miałam sporo torebek SP ale się pozbyłam i zostawiłam tylko jedna marinelle, która wizualnie jest piękna ale jej ciężar mnie przeraża i sprawia, ze jej po prostu nie nosze. Romę również kiedyś miałam, wtedy jakoś ciężar mi nie przeszkadzał i torebkę nosiłam non stop przez kilka lat aż ja zajechalam

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Ale masz racje, taka roma w wersji midi i mini była by cudowanie, torebka jest inspirowana hermesem na którego osobiście mnie nie stać i taka Romę chętnie bym przygarnęła. I myśle, ze by się sprzedawała super.
W ogóle to w szoku byłam jak weszłam na stronę SP a tam brak Romy To był chyba najbardziej kultowy model (właśnie nim SP zasłynęła), myślałam że będzie wieczny. Dobrze, że Modena się ostała co zdążyłam kupić po latach podchodów

Roma też była w stosunkowo dobrej cenie, bo Panarea za 1800zł to już trochę kosmos. Cena Enny też mnie trochę odpycha (szczególnie w porównaniu do reszty modeli, gdzie do takiej Modeny za 900 dostajemy w cenie aż 3 różne paski a tu tylko 1). Ale strasznie kusi mnie ten czekoladowy krokodyl ze złotem boskie połączenie Tylko ciekawe jak wypada ten kolor na żywo, czy nie za bardzo wpada w czerń.
Btw., cała ta kolekcja troszkę zalatuje mi Chylak, ale to dobrze, pierwsze skrzypce gra forma i skóra, okucia na dalszy plan (szczerze w większości torebek SP odjęłabym gdzieniegdzie jakąś blaszkę, bywają przytłaczające).
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 16:27   #3890
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Mi się podoba enna ale ostatnio odkryłam tez hollie warsaw i tez podoba mi się tam jeden model. Plus jeszcze chylak vintage mi się podoba


---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Ale masz racje, taka roma w wersji midi i mini była by cudowanie, torebka jest inspirowana hermesem na którego osobiście mnie nie stać i taka Romę chętnie bym przygarnęła. I myśle, ze by się sprzedawała super.
Właśnie niedawno przez przypadek dowiedziałam się o tej marce.
Podoba mi się kilka mniejszych modeli (Gaja, Penelope i Nina).
Od Sabriny miałam kilka torebek ale się ich pozbyłam.
Torebki Chylakowej ładne, ale trudno dostępne i to bardzo zniechęca.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 16:55   #3891
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Właśnie niedawno przez przypadek dowiedziałam się o tej marce.
Podoba mi się kilka mniejszych modeli (Gaja, Penelope i Nina).
Od Sabriny miałam kilka torebek ale się ich pozbyłam.
Torebki Chylakowej ładne, ale trudno dostępne i to bardzo zniechęca.
No właśnie w Chylak ten problem z zakupem czegokolwiek mnie zniechęca, porównuje się to do Hermesa, tymczasem nikt nie musi zapisywać się w newsletter i polować na maila by kupić, takie polowanie to żaden luksus Sama byłam napalona na klasyk w błyszczącym krokodylu ale po dwóch nieudanych rzutach zwyczajnie mi się odechciało... Swój worek mam tylko dlatego, że odkupiłam od jednej dziewczyny nówkę sztukę w cenie sklepowej.
U SP ten plus, że zapisujemy się na torebkę i wiemy, że jesteśmy na jakiejś liście, bez względu na to ile będziemy czekać to jednak wiemy że za jakiś czas się doczekamy. A na Chylak można mieć szczęście i kliknąć przy pierwszym najbliższym rzucie jak i tak gonić się miesiącami i nie kupić wcale, to akurat bardzo słabe i mega pachnie właśnie akcjami typu Wittchen w Lidlu: kto pierwszy ten lepszy. Niech Chylak w końcu wprowadzi jakieś normalne zapisy bo obecna forma to plebs.

Edytowane przez Cisa89
Czas edycji: 2019-12-16 o 16:56
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 18:48   #3892
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Myśle, ze jak sabrina zauważyła jaki jest szał na chylak to poszła w podobną estetykę. Nawet ta kampania i zdjęcia torebek, modelki i ich ubiór bardzo w stylu chylak.

Ceny trochę duże moim zdaniem, trochę mnie właśnie to hamuje przed zakupem. Nuoro mogę mieć za 900 zł a enna 1500 :/ Cena tej dużej to już w ogóle przesadzona, biorąc pod uwagę ze to lekka torebka, nie taka masywna jak np roma.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Co do hollie to podoba mi się model penelope, bardzo oryginalny a jednak taki klasyczny. Boje się tylko tej delikatnej skory.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 20:37   #3893
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Myśle, ze jak sabrina zauważyła jaki jest szał na chylak to poszła w podobną estetykę. Nawet ta kampania i zdjęcia torebek, modelki i ich ubiór bardzo w stylu chylak.

Ceny trochę duże moim zdaniem, trochę mnie właśnie to hamuje przed zakupem. Nuoro mogę mieć za 900 zł a enna 1500 :/ Cena tej dużej to już w ogóle przesadzona, biorąc pod uwagę ze to lekka torebka, nie taka masywna jak np roma.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Co do hollie to podoba mi się model penelope, bardzo oryginalny a jednak taki klasyczny. Boje się tylko tej delikatnej skory.
Prawda Jednocześnie mimo to są zupełnie inne a równie piękne, moim zdaniem bardzo udana kolekcja Poszła w grę skórą i formą co osobiście w torebkach uwielbiam. Trochę powrót do korzeni, Roma czy Modena też wygrywały genialnym skrojeniem i skórami w zwierzęcy wzór (gładkie wersje nie cieszyły się takim zainteresowaniem; znalazłam na necie zdjęcia nowej kolekcji też w gładkiej skórze i wg mnie również mega w niej tracą). Kolejne modele dla mnie zbyt poszły w "bling", okucia, pompony i nawet mimo gładkiej skóry w większości dla mnie za dużo się dzieje. Jeszcze Nuoro bardzo bym widziała w krokodylu, moim zdaniem jest stworzona pod sztywniejsze skóry i ta gładka premium odbiera jej sporo z uroku.


Hollie na ten moment nie moja bajka, jakieś takie nijakie, dużą część projektów mam ważenie, że widziałam już wcześniej w sieciówkach typu Mohito czy H&M. W ogóle większość polskich film projektujących bardziej niszowo torebki chyba robi w dużej mierze (pod przykrywką minimalizmu) projekty trochę pod "możliwości garażowe" - zwykle proste worki, saszetki, ewentualnie jakiś frędzel, okuć minimum. Co oczywiście nie ujmuje im na jakości, na pewno jest świetna ale jednak widać, że projektują hmm, powiedzmy bezpiecznie, tak by można taką torebkę bez większych ceregieli wyprodukować, przez co brakuje im zwykle "tego czegoś". Jedynie właśnie u SP czy Chylak czuję, że ktoś od A do Z zaprojektował torebkę puszczając wodze fantazji w zasadzie bez ograniczeń, nie patrzył zbytnio na trudność w jej wyprodukowaniu, że serio miał jakąś konkretną wizję i dopracował wszystkie detale od wykrojów po kształt okuć. A i Atomy jeszcze ale ich torebki z kolei wydają mi się trochę niepraktyczne.

P.S. Nie wytrzymałam i zgłosiłam chęć zakupu czekoladowej Enny Mam zamiar poprosić o jakieś real zdjęcia tej skóry. Jeszcze rano była na "kup teraz", ktoś musiał zwinąć ale to nawet dobrze, bo ledwo dostałam Modenę, trzeba się nią nacieszyć Więc Ennę najchętniej widziałabym u siebie tak za miesiąc-dwa. Oby tylko się nie okazało, że skóra to limitka bo tylko w tej wersji mnie interesuje i się zapłaczę (jak np. czerwień, już nie wróci w tym odcieniu).
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-17, 09:25   #3894
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dostałam od Sabriny dodatkowe foty czekoladowego krokodyla, ta skóra jest boska Chcę Ennę, zamówiłam i czekam, standardowo do 30 dni roboczych (na ten moment dostępna jest w czerni, zieleni i granacie).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Enna czekolada.jpg (63,6 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Enna czekolada 2.jpg (137,9 KB, 124 załadowań)
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-17, 18:45   #3895
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

A widziałyście?
http://www.sklep.sabrinapilewicz.com...oto-p2107.html

Edytowane przez Cisa89
Czas edycji: 2019-12-27 o 09:58
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 05:15   #3896
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Ale co? Bo chyba link coś pokićkałaś
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-27, 09:57   #3897
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale co? Bo chyba link coś pokićkałaś
Faktycznie, przepraszam Już poprawiam Chodzi o paski.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-27, 22:13   #3898
ruthy
Raczkowanie
 
Avatar ruthy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Faktycznie, przepraszam Już poprawiam Chodzi o paski.
Jak pas kowboja zmieniłam zdanie co do nowej kolekcji, bardzo podoba mi się Fico i niedługo zamówię ten model, tylko nie wiem w jakim kolorze. Znudziły mi się już torebki z pomponami i nawet Nuoro już mnie tak nie cieszy, a jeszcze kilka miesięcy temu to było nie do pomyślenia.
ruthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 09:46   #3899
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez ruthy Pokaż wiadomość
Jak pas kowboja zmieniłam zdanie co do nowej kolekcji, bardzo podoba mi się Fico i niedługo zamówię ten model, tylko nie wiem w jakim kolorze. Znudziły mi się już torebki z pomponami i nawet Nuoro już mnie tak nie cieszy, a jeszcze kilka miesięcy temu to było nie do pomyślenia.
Ale nawet fajnie leży ten pas w talii, Sabrina miała go na premierze ale chyba dopiero wszedł do sprzedaży
http://awpress.pl/wp-content/uploads...-1024x682.jpeg
Fajnie, że pojawiło się coś poza torebkami, kurczę, mogłaby w końcu pokusić się też o kolekcję portfeli czy kosmetyczek, znając jej pomysły z ukrytymi kieszonkami/przegródkami w torebkach, to na pewno byłyby to funkcjonalne rzeczy

Fico też śliczna i rozważałam ją z początku, jednak dla mnie ostatecznie za mała ale zależy co kto nosi w środku Dlatego zapisałam się na Ennę bo wielkościowo jest bliźniacza do Modeny a to dla mnie ideał torebki.
Jeszcze coraz bardziej Panarea mi chodzi po głowie (do pracy jak znalazł), tak gdyby była w szarym gołębim krokodylu ze złotem Może pojawi się coś na wiosnę bo mają być nowe kolory tego krokodyla. Choć nie wiem czy chciałabym dwie torebki z jednej kolekcji, poza tym cena...
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 13:13   #3900
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Ale nawet fajnie leży ten pas w talii, Sabrina miała go na premierze ale chyba dopiero wszedł do sprzedaży
http://awpress.pl/wp-content/uploads...-1024x682.jpeg
Fajnie, że pojawiło się coś poza torebkami, kurczę, mogłaby w końcu pokusić się też o kolekcję portfeli czy kosmetyczek, znając jej pomysły z ukrytymi kieszonkami/przegródkami w torebkach, to na pewno byłyby to funkcjonalne rzeczy

Fico też śliczna i rozważałam ją z początku, jednak dla mnie ostatecznie za mała ale zależy co kto nosi w środku Dlatego zapisałam się na Ennę bo wielkościowo jest bliźniacza do Modeny a to dla mnie ideał torebki.
Jeszcze coraz bardziej Panarea mi chodzi po głowie (do pracy jak znalazł), tak gdyby była w szarym gołębim krokodylu ze złotem Może pojawi się coś na wiosnę bo mają być nowe kolory tego krokodyla. Choć nie wiem czy chciałabym dwie torebki z jednej kolekcji, poza tym cena...
O ile do tego paska jakoś nie byłam przekonana to na tym foto wygląda fajnie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 11:39:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.