KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-18, 20:42   #841
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja również chciałabym się dowiedzieć co było nie tak w moim zgłoszeniu żelu pod prysznic BeBeauty Olive Care że nie dostał dodany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 17:56   #842
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Proszę o wiadomość pw z wikszą ilością szczegółów na temat zgłoszenia, bo jest ich naprawdę bardzo dużo i ciężko jest wszystkie zgłoszenia zapamiętać, muszę to sprawdzić.
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 17:31   #843
mana87
Przyczajenie
 
Avatar mana87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

cześć,
zauważyłam, że na moim profilu nie ma kilku recenzji, które publikowałam dość niedawno m. in. jestem pewna, że nie ma mojej opinii na temat odżywki Aloesowej Garnier Fructis Hair Food i
Czy dział IT ma możliwość sprawdzenia co się stało z tymi recenzjami?
Bardzo staram się przestrzegać regulaminu Wizaż.pl. Jeśli z tego powodu moje recenzje nie zostały zamieszczone chciałabym wiedzieć jaki był tego konkretny powód, aby po pierwsze wyjaśnić mój punkt widzenia i dodatkowo nie popełniać podobnych błędów w przyszłości.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.
Mana
mana87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 14:14   #844
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez mana87 Pokaż wiadomość
cześć,
zauważyłam, że na moim profilu nie ma kilku recenzji, które publikowałam dość niedawno m. in. jestem pewna, że nie ma mojej opinii na temat odżywki Aloesowej Garnier Fructis Hair Food i
Czy dział IT ma możliwość sprawdzenia co się stało z tymi recenzjami?
Bardzo staram się przestrzegać regulaminu Wizaż.pl. Jeśli z tego powodu moje recenzje nie zostały zamieszczone chciałabym wiedzieć jaki był tego konkretny powód, aby po pierwsze wyjaśnić mój punkt widzenia i dodatkowo nie popełniać podobnych błędów w przyszłości.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.
Mana
Tak, jak już wspominałam, ponieważ to jakiś błąd techniczny (żadna recenzja nie została usunięta przez administrację) prosimy o podanie chociaż w przybliżeniu opisu sytuacji (tj. jakich recenzji zgłoszenie dotyczy, kiedy wystawionych i z jakiej przeglądarki/aplikacji się korzysta).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-17, 15:38   #845
kosiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kłodnica Górna
Wiadomości: 11
Problem z ikonami profilu KWC

Witam serdecznie,

od jakiegoś tygodnia na moim profilu KWC, gdy korzystam z telefonu (android) nie działają dwie ikony - po prawej stronie ze zdjęciem profilowym oraz po lewej te trzy poziome linie. Z tego co wiem problem nie dotyczy tylko mnie. Czy da się coś z tym zrobić?

Pozdr.
kosiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 09:07   #846
Mojerecenzje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Lokalizacja: Chodel
Wiadomości: 2
Problem z recenzjami

Witam az glupio pytać ale kto pyta nie błądzi. Pisze recenzje z telefonu i ostatnio jedna całkiem gdzies przepadła a druga zostala zapisana jako szkic. Jak chce wejść w te szkice wyskakuje blad 404 a teraz caly czas 500
Mojerecenzje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 12:24   #847
Czylka23
Przyczajenie
 
Avatar Czylka23
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja za to mam problem taki, że już od około tygodnia nie mogę dać nikomu pochwały ani też zgłaszać recenzji niezgodnych z regulaminem
Jak najadę i kliknę na "lajka" to nie dzieje się nic. W dole strony wyświetla się jedynie - "javascript:void(0);" . Jeśli chodzi o przeglądarkę to korzystam z Chroma
Czylka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-07, 09:49   #848
kasia489
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2019
 
Avatar kasia489
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Witam.
Wczoraj wieczorem z mojego konta nagle zniknęły recenzje. Miałam napisanych 900, a liczba nagle spadła do 895. Nie mam nigdzie informacje jakie to były recenzje i dlaczego ewentualnie zostały usunięte.

Serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
kasia489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 13:44   #849
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez kasia489 Pokaż wiadomość
Witam.
Wczoraj wieczorem z mojego konta nagle zniknęły recenzje. Miałam napisanych 900, a liczba nagle spadła do 895. Nie mam nigdzie informacje jakie to były recenzje i dlaczego ewentualnie zostały usunięte.
Serdecznie dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Do IT: To ewidentnie jakiś bug. Nic nie usuwaliśmy z konta Kasi489 od stycznia 2020, ale ...


... SĄ JAKIEŚ PROBLEMY Z POWIADOMIENIAMI

Co najmniej jedna użytkowniczka nie dostała info o usuniętych recenzjach i ja wciąż widzę je w jej karcie, mimo że już ich nie ma w bazie.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2021-07-08 o 16:20
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 11:12   #850
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez kasia489 Pokaż wiadomość
Witam.
Wczoraj wieczorem z mojego konta nagle zniknęły recenzje. Miałam napisanych 900, a liczba nagle spadła do 895. Nie mam nigdzie informacje jakie to były recenzje i dlaczego ewentualnie zostały usunięte.

Serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Mi przedwczoraj też zniknęła jedna recenzja i też nie została ona usunięta przez moderację - tak się niestety czasem dzieje :/
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 16:44   #851
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 703
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dziękuje za informację, została już zgłoszona do naszego działu Technicznego



aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-25, 09:49   #852
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dr. Organic Activated Charcoal, maska do twarzy z aktywnym węglem -błędny skład.

Podaję właściwy:

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Kaolin (China Clay), Glycerin, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate Se, Aqua, Charcoal Powder (Activated), Cetyl Alcohol, Polysorbate 20, Sodium Citrate, Benzyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, Parfum, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Dipterocarpus Turbinatus (Gurjum) Balsam Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Sorbic Acid, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Extract, Echinacea Purpurea Extract, Boswellia Carterii (Frankincense) Oil, Canarium Luzonicum (Elemi) Gum Oil, Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Bulnesia Sarmienti (Guaiacum Wood) Extract, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Extract, Cedrus Atlantica Cedarwood) Bark Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Leaf/twig Extract, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Extract, Commiphora Myrrha (Myrrh) Oil, Pelargonium Graveolens (Geranium) Oil, Jasminum Officinale Jasmine) Extract, Rosa Damascena (Rose Otto) Flower Oil, Styrax Benzoin (Benzoin) Extract, Citric Acid, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citronellol, Eugenol.
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 19:18   #853
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

A ja mam pytanie dotyczące wyświetlania recenzji z profilu.

Tzn.-jak wchodzę na profil danej recenzentki i wybieram jej recenzję danego kosmetyku to nie przekierowuje mnie do tej konkretnej recenzji, a do strony danego kosmetyku ogólnie. Kiedyś tego nie było, po kliknięciu danej recenzji użytkowniczki kierowało mnie właśnie do niej.

Czasami lubię poznać opinię określonej osoby na temat konkretnego produktu(bo wiem, że np. ma cerę podobną do mojej), a nie będę przeczesywała kilku stron recenzji, aby znaleźć tę którą chcę
Czy to już tak ma zostać?
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 08:38   #854
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 772
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 13:19   #855
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Spróbuję to zobrazować
Najechałam na recenzję, link w czarnym prostokącie powinien jeszcze zawierać odniesienie do danej recenzji(tak jak w linku w ramce czerwonej, to akurat jakaś recenzja pochwalona, w tym przypadku kieruje do konkretnej recenzji), tymczasem on tylko przekieruje do strony produktu ogólnie.
Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy obraz mapy bitowej.jpg (86,7 KB, 13 załadowań)
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 13:20   #856
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 772
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 12:09   #857
Luqia
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2019
 
Avatar Luqia
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 12
Exclamation Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Witajcie.
Mam nadzieję, że piszę w dobrym miejscu
Od przedwczoraj mam problem z pofilem zarówno na telefonie, jak i na komputerze oraz z recenzjami.
Mogę bez problemu zobaczyć swoją aktywność, ale jak wchodzę w ''Aktywność: Cała'', to wyskakuje mi błąd (właśnie jak to piszę, to udało mi się jakimś cudem wejść w całą aktywność).
Druga sprawa, to recenzje-widmo. Widzę, że dana osoba dodała recenzję, ale po wejściu w nią nie ma jej pod danym produktem. Nie mogę przez to pochwalić tych pięknych opowiadań wizażanek
Luqia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 12:36   #858
Ruci77
Administrator
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Witaj Luqia,
a powiedz jaki konkretnie błąd wyskakuje? Czy mogłabyś podesłać screena? Na pewno ułatwi nam to rozwiązanie problemu.






Cytat:
Napisane przez Luqia Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam nadzieję, że piszę w dobrym miejscu
Od przedwczoraj mam problem z pofilem zarówno na telefonie, jak i na komputerze oraz z recenzjami.
Mogę bez problemu zobaczyć swoją aktywność, ale jak wchodzę w ''Aktywność: Cała'', to wyskakuje mi błąd (właśnie jak to piszę, to udało mi się jakimś cudem wejść w całą aktywność).
Druga sprawa, to recenzje-widmo. Widzę, że dana osoba dodała recenzję, ale po wejściu w nią nie ma jej pod danym produktem. Nie mogę przez to pochwalić tych pięknych opowiadań wizażanek
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 2 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Ruci77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 12:43   #859
Luqia
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2019
 
Avatar Luqia
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 12
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Ruci77 Pokaż wiadomość
Witaj Luqia,
a powiedz jaki konkretnie błąd wyskakuje? Czy mogłabyś podesłać screena? Na pewno ułatwi nam to rozwiązanie problemu.


Dokładnie w momencie pisania poprzedniej wiadomości, udało mi się wejść w całą aktywność na komputerze i telefonie, a co najdziwniejsze - teraz cały czas się udaje Ale z tego co pamiętam był to Błąd 500, serwis chwilowo niedostępny.
Niestety problem z recenzjami-widmo nadal się utrzymuje.
Luqia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-28, 16:31   #860
Luqia
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2019
 
Avatar Luqia
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 12
Exclamation Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Hej Luqia,
tak wiemy o tym błędzie i pracujemy nad tym. KWC to olbrzymi serwis i ogromna baza danych, więc zdarza się, że pojawiają się błędy. Ale jest to zgłoszone i czeka w kolejce do naprawy.





Cytat:
Napisane przez Ruci77 Pokaż wiadomość
Witaj Luqia,
a powiedz jaki konkretnie błąd wyskakuje? Czy mogłabyś podesłać screena? Na pewno ułatwi nam to rozwiązanie problemu.


Znowuż mam problem z profilem. Tym razem załączam screena.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 243155053_1070003687118613_7483096486891257305_n.jpg (41,1 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez Ruci77
Czas edycji: 2021-09-30 o 15:06
Luqia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 22:16   #861
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Witaj,
aktualnie baza KWC (w tym recenzje) aktualizują się raz na dobę. Wynika to z ogromu tej bazy. Więc recenzja dodana w danym dniu, pojawi się dla innych użytkowników następnego dnia. Czasami przy takiej aktualizacji liczniki wariują. Pracujemy nad tym.



A co się stało, ze przy kosmetykach które mają 1 recenzję widnieje " 0 recenzji" choćby w tym przypadku
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...estructor.html
A widziałam tego więcej .

Edytowane przez Ruci77
Czas edycji: 2021-09-30 o 15:08
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 10:13   #862
Iwona_C
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2018
 
Avatar Iwona_C
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Międzybrodzie Żywieckie
Wiadomości: 3
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja również mam problem z profilem, mogę wejść tylko w moją aktywność, przy "cała aktywność" wyskakuje mi błąd 500.

Edytowane przez Ruci77
Czas edycji: 2021-09-30 o 15:12
Iwona_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 10:54   #863
Luqia
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2019
 
Avatar Luqia
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 12
Exclamation Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Mam jeszcze problem z bardzo dziwnym cofaniem pochwał. Bez ikonki, bez oceny, bez nazwy. To samo widziałam u niektórych recenzentek. Załączam screena.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 243224792_1727940944065296_6684999450756171746_n.jpg (16,6 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez Ruci77
Czas edycji: 2021-09-30 o 15:11
Luqia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 16:49   #864
cytadela
Raczkowanie
 
Avatar cytadela
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 108
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Mnie również wyskakuje błąd 500 ,gdy próbuję wyświetlić swój profil.
cytadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 16:53   #865
Czylka23
Przyczajenie
 
Avatar Czylka23
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dodałam recenzję o Nivea Rose Touch i niestety nie dodała się. Wchodząc na stronę tego płynu jest pusto, a na swoim profilu widzę, że recenzja została napisana
Czylka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 21:11   #866
kasia489
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2019
 
Avatar kasia489
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Luqia Pokaż wiadomość
Mam jeszcze problem z bardzo dziwnym cofaniem pochwał. Bez ikonki, bez oceny, bez nazwy. To samo widziałam u niektórych recenzentek. Załączam screena.
U mnie to samo. Od dwóch dni rzekomo cofam pochwały.
kasia489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 15:15   #867
Ruci77
Administrator
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Witaj,
aktualnie baza KWC (w tym recenzje) aktualizują się raz na dobę. Wynika to z ogromu tej bazy. Więc recenzja dodana w danym dniu, pojawi się dla innych użytkowników następnego dnia. Czasami przy takiej aktualizacji liczniki wariują. Pracujemy nad tym.



Cytat:
Napisane przez cytadela Pokaż wiadomość
Mnie również wyskakuje błąd 500 ,gdy próbuję wyświetlić swój profil.


---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Hej Luqia,
dziękuję za informację! Już to zgłaszam do IT.




Cytat:
Napisane przez Luqia Pokaż wiadomość
Mam jeszcze problem z bardzo dziwnym cofaniem pochwał. Bez ikonki, bez oceny, bez nazwy. To samo widziałam u niektórych recenzentek. Załączam screena.


---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Hej Iwona_C,
wiemy o tym problemie i pracujemy, by go naprawić. Nie wiem ile to zajmie ale staramy się to usprawnić.



Cytat:
Napisane przez Iwona_C Pokaż wiadomość
Ja również mam problem z profilem, mogę wejść tylko w moją aktywność, przy "cała aktywność" wyskakuje mi błąd 500.


---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Wiemy o tym problemie i pracujemy, by go naprawić. Nie wiem ile to zajmie ale staramy się to usprawnić.





Cytat:
Napisane przez cytadela Pokaż wiadomość
Mnie również wyskakuje błąd 500 ,gdy próbuję wyświetlić swój profil.


---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Hej,

aktualnie baza KWC (w tym recenzje) aktualizują się raz na dobę. Wynika to z ogromu tej bazy. Więc recenzja dodana w danym dniu, pojawi się dla innych użytkowników następnego dnia, chociaż Ty na profilu będziesz ją widziała w liczniku Pracujemy nad tym.





Cytat:
Napisane przez Czylka23 Pokaż wiadomość
Dodałam recenzję o Nivea Rose Touch i niestety nie dodała się. Wchodząc na stronę tego płynu jest pusto, a na swoim profilu widzę, że recenzja została napisana


---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Już zgłaszam to do IT!



Cytat:
Napisane przez kasia489 Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Od dwóch dni rzekomo cofam pochwały.
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 2 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Ruci77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 15:43   #868
Luqia
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2019
 
Avatar Luqia
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 12
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Jutro mam zamiar dodać trzy recenzje, z czego dwie produktów, które otrzymałam do testowania z Klubu Recenzentki.
Obym nie miała problemów z profilem i niewidocznymi recenzjami.
Luqia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 12:55   #869
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Mnie również wyskakuje błąd 500 ,gdy próbuję wyświetlić swój profil.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-07, 14:12   #870
Luqia
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2019
 
Avatar Luqia
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 12
Exclamation Dot.: KWC - wątek do zgłaszania błędów

Wciąż mam problem z pojawiającym się błędem 500 na profilu. Muszę przyznać, że zaczyna mnie irytować.
Bywa tak, że pół dnia mogę wejść w całą aktywność i chwalić recenzje wizażanek, a drugie pół mam wyskakujący błąd i nie mogę zrobić nic. Z kolei wchodzenie we wszystko inne jest możliwe, tak samo jak pisanie recenzji.
Luqia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.