Biokominek - ma ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 12:46   #1
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366

Biokominek - ma ktoś?


Witam

Zastanawiamy się z mężem nad zakupem biokominka do naszego saloniku. Mieszkamy w bloku więc o tradycyjnym kominku musimy zapomnieć, jedyna alternatywa dla nas do biokominek.

Czy któraś z Was ma w domu takie cóś? Szukamy na pewnym portalu aukcyjnym i ceny są bardzo zróżnicowane - czym się sugerować?
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:21   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Czy masz moze info jaki jest koszt uzytkowania takiego kominka ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:23   #3
Rolina
Przyczajenie
 
Avatar Rolina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 28
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Moja znajoma sprawiła sobie taki kominek. To kawałek blachy. Nie miałam jeszcze okazji widziec go rozpalonego ale na sucho nie robi wrażenia, kawałek blachy powieszony na ścianie. Jeżeli nie zależy ci na efektu jaki daje tradycyjny i masz małą przestrzeń to nawet dobre rozwiązanie. Ale cóż to za kominek bez drzewa, zapachu i tych wszystkich dźwięków??

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Kupujesz biopaliwo które ponoć jest wydajne
Rolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:44   #4
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rolina Pokaż wiadomość
Moja znajoma sprawiła sobie taki kominek. To kawałek blachy. Nie miałam jeszcze okazji widziec go rozpalonego ale na sucho nie robi wrażenia, kawałek blachy powieszony na ścianie. Jeżeli nie zależy ci na efektu jaki daje tradycyjny i masz małą przestrzeń to nawet dobre rozwiązanie. Ale cóż to za kominek bez drzewa, zapachu i tych wszystkich dźwięków??

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Kupujesz biopaliwo które ponoć jest wydajne
w zasadzie nie chce takiego blaszanego... znalazłam fajne do powieszenia na scianę, które są połączeniem stali szlachetnej oraz drewna, dodatkowo ceramiczne polanka w palenisku i opał: żelem, który skwierczy jak palone drewno

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Czy masz moze info jaki jest koszt uzytkowania takiego kominka ?
w zależności od intensywnosci używkowania - taki kominek pełni funkcje dekoracyjną, a nie grzewczą, oraz od jakości wlewanego paliwa
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:22   #5
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

ja się zastanawiałam nad takim kominkiem, ale... po obejrzeniu kilku stwierdziłam, że to urządzenie, które nazywają bio-kominkiem wcale kominka nie przypomina.
Bio-kominki to faktycznie modernistyczne kształty i możliwość umieszczenia ognia w mieszkaniu... ale jak wybieraliśmy, facet w sklepie nam zademonstrował taki kominek: palący się ogień nie przypominał ognia kominkowego, ale raczej taki z kuchenki gazowej: był blady i niebieskawy. Nie wyglądał jak na zdjęciach producentów. A przy tym bio-paliwo pachnie bardzo nieciekawie, jakby naftą... nie chciałabym takiego zapachu w mieszkaniu.
Na razie z bio-kominka zrezygnowałam, bo zależało mi na wrażeniu ciepła, a tego w żadnym z dotychczas oglądanym nie mogłam znaleźć.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-10-26 o 10:24
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 13:42   #6
judip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
ja się zastanawiałam nad takim kominkiem, ale... po obejrzeniu kilku stwierdziłam, że to urządzenie, które nazywają bio-kominkiem...
tanie biokominki tak niestety mają. Z drugiej strony tanie i małe kominki klastyczne też są brzydkie, te klapki do sterowania powietrzem tandetne i czasem leci z nich dym... w najgorzej wykonanych modelach.
Kupić dziś dobry biokominek to sztuka. Na pewno nie kupisz dobrego takiego za 1500 zł.
Co do samych biokominków to natrafiłam jeszcze ostatnio na taki artykuł czy warto kupić biokominek tam jest kalkulacja biokominka (koszty ogrzewania biokominkiem) nie wychodzi to zbyt różowo ale i nie jest tak źle jak to nie którzy mówią zwłaszcza jak ktoś ma w domu ogrzewanie gazowe.


Pozdrawiam

Edytowane przez judip
Czas edycji: 2010-10-29 o 13:44
judip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 19:31   #7
lalka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

My mamy biokominek od 2 miesięcy, przyznam że rzadko grzejemy, bo zwyczajnie nam się nie chce. Na początku właczaliśmy kilka razy w tyg, teraz raz w tyg. lub rzadziej, jednak bardzo zdobi pomieszczenie i znajomi zazdroszczą A wygląda tak: xxx Nic nie śmierdzi podczas palenia, nawet mam wrażenie że to paliwo trochę perfumami pachnie, podobno nawilza powietrze.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-03-03 o 10:31 Powód: link
lalka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 19:40   #8
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

skusiłam się z mężem nie kupiliśmy takiego made in china, ale konkretny, duży, dobrze wykonany efekt jest oszałamiający piękne duże palenisko, którego wysokość można regulować, super odprężenie oraz żadnego zapachu podczas spalania biopaliwa. Był to strzał w 10!
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 10:02   #9
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Pokażesz to cudo?
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 14:03   #10
lalka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Nasz też nie jest mejd in czajna, tylko mejd in poland długo szukaliśmy kominka, allegro odradzam, bo tam sama chińszczyzna i masówka, nasz projektowała jakaś laska po asp (tak piszą na stronie) i faktycznie jest niebanalny i bardzo ładnie wykonany, niestety trochę kosztował. Mnie osobiście nie podobają się takie na kształt telewizora czy stołu (większość takich widziałam), ale to kwestia gustu, bo mojej koleżance akurat tylko takie się podobają.
lalka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 15:21   #11
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

kupowaliśmy na allegro, ale od Pana, który ręcznie robie biokominki mamy wielkości telewizora plazmowego duzego ) i wisi na scianie
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 13:02   #12
Kamila230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Tylko nie kupuj przez allegro. Lepiej iść do sklepu, serio bo można się zdziwić
Kamila230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:57   #13
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez Kamila230 Pokaż wiadomość
Tylko nie kupuj przez allegro. Lepiej iść do sklepu, serio bo można się zdziwić
mozna kupic, ale nie z tych najtanszych, bo tandeta
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 12:24   #14
primus86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
ja się zastanawiałam nad takim kominkiem, ale... po obejrzeniu kilku stwierdziłam, że to urządzenie, które nazywają bio-kominkiem wcale kominka nie przypomina.
Bio-kominki to faktycznie modernistyczne kształty i możliwość umieszczenia ognia w mieszkaniu... ale jak wybieraliśmy, facet w sklepie nam zademonstrował taki kominek: palący się ogień nie przypominał ognia kominkowego, ale raczej taki z kuchenki gazowej: był blady i niebieskawy. Nie wyglądał jak na zdjęciach producentów. A przy tym bio-paliwo pachnie bardzo nieciekawie, jakby naftą... nie chciałabym takiego zapachu w mieszkaniu.
Na razie z bio-kominka zrezygnowałam, bo zależało mi na wrażeniu ciepła, a tego w żadnym z dotychczas oglądanym nie mogłam znaleźć.
Ja widzłam kominek Planiki w Hiltonie, nie było żadnego zapachu, a płomień był normalnego koloru. Facet tam powiedział, że to zależy od jakości paliwa, więc możliwe, że niektóre palą sie na niebiesko i śmierdzą ... Szkoda, że ceny tych markowych biokominków są, póki co, "luksusowe"
primus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 11:17   #15
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Mam w salonie do zagospodarownia dużą ścianę.Myślałam o biokominku.
Podoba mi się ten model
http://allegro.pl/biokominek-900x400...514070082.html
Może ktoś się wypowie na ten temat bo ostatnie posty są z przed roku.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:07   #16
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Mam w salonie do zagospodarownia dużą ścianę.Myślałam o biokominku.
Podoba mi się ten model
http://allegro.pl/biokominek-900x400...514070082.html
Może ktoś się wypowie na ten temat bo ostatnie posty są z przed roku.
bardzo ładny

kupując biokominek weź pod uwagę wielkosc ściany, żeby nie dokonac zakupu zbyt małego biokominka.
żeby cieszyc się z efektu ognia powinien byc on jednak dosyc duży- mały zero efektu = szkoda kasy
moj ma 120cm x 70cm na ścianie w pokoju o powierzchni niecałych 2om kwadratowych i efekt jest znakomity - wszyscy są pod wrażeniem, a co najważniejsze my sami nie potrafimy od niego oczu oderwac mysle ze u nas to wymiar optymalny, bo mniejszy by wyglądał poprostu tandetnie...

uwazam ze jesli masz naprawde duzą scianę, to ten model będzie zbyt mały, chociaz to tez zależy od wystroju mieszkania itp...

przemysl 2x wymiar zanik kupisz lepiej dac to 200-300zł wiecej i byc zadowolonym, niz załowac wydanej kasy

powodzenia w zakupach
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:06   #17
d_k2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Biokominek jednak niedoceniony gadżet a to czy śmierdzi zależy tylko od użytego biopaliwa... a efekt bajeczny
d_k2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 14:18   #18
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Dopiero kilka dni temu razem z Partnerem wpadliśmy na pomysł zakupienia biokominka do przyszłego mieszkania. Aktualnie posiadam zwykły prawdziwy kominek jako że mieszkam domu i faktycznie troszkę będzie szkoda tego braku trzaskanego drewna i prawdziwego zapachu jednak sam kominkowy klimat i widok ognia to dla mnie coś bez czego mieszkanie nie byłoby dopełnione (zimą) :P

Salon w mieszkaniu jest dość spory więc mam nadzieję, że uda się dopasować fajny biokominek nie za duży, nie za mały. Mimo, że mamy jeszcze na to trochę czasu chciałam się zorientować właśnie cenowo itd. Czy któraś z Was poleca biokominek jakiejś konkretnej firmy? Tak jak mówię w temacie biokominków jestem dopiero od kiku dni więc szukam jak najwięcej informacji głównie od strony praktycznej. Pozdrawiam !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 12:58   #19
sasqnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Nie wiem, czy masz juz jakieś wyobrażenie kominka w głowie, ale jeśli ja bym wybierała to zdecyowałabym się na xxx. Wygląda przecudnie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-03-03 o 10:32 Powód: link
sasqnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 06:56   #20
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez sasqnia Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy masz juz jakieś wyobrażenie kominka w głowie, ale jeśli ja bym wybierała to zdecyowałabym się na taki . Wygląda przecudnie
jak dla mnie palenisko za małe... a o efekt ognia chyba chodzi najbardziej

to jest mój (ogień dopiero co rozpalony, wiec jeszcze malutki), ale dlugosc paleniska prawie 100cm, wiec robi wrażenie, które dodatkowo potęguje blacha lustrzana, dająca wrazenie podwójnie dużego ognia, warto na ten element zwrocic uwage
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biokominek.jpg (22,0 KB, 293 załadowań)
__________________

Edytowane przez niezwykla22
Czas edycji: 2013-02-26 o 07:01
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 23:26   #21
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

sasqnia konkretnego jeszcze nie mam... jeszcze sporo czasu na konkretną decyzję ale chciałam się zorientować. Zgadzam się jednak z niezwykla22 za małe palenisko. Aktualnie posiadam prawdziwy kominek i zdaję sobie sprawę, że nie przeniosę efektu do mieszkania ale chciałabym choć trochę podtrzymać klimat więc palenisko dla mnie zbyt małe

niezwykla22 O ! Wielkość paleniska w sam raz Forma prosta, klasyczna i to mi się podoba Pewnie to bordo (?) zamieniłabym na jakiś inny kolor ale wiadomo - zależy to od wnętrza i stylu pomieszczenia, w którym kominek się znajduje. Swoją drogą - co to za firma?
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 08:32   #22
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

odp na pw
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:23   #23
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez niezwykla22 Pokaż wiadomość
odp na pw
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez bonica Pokaż wiadomość
moja siostra ma... wszystkich przekonuje, że to świetna sprawa, ale jak dla mnie efekt nie jest zadowalający
Efekt nigdy nie będzie w 100% zadowalający jeśli ktoś miał do czynienia z prawdziwym kominkiem ale z drugiej strony chce się mieć w nowym miejscu choć jego namiastkę, tego kominkowego klimatu.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:17   #24
Tompompon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Czy możecie polecić jakiś sklep, firmę w Szczecinie gdzie można się przejść i zobaczyć takie kominki w działaniu. Chciałbym tego dotknąć - ocenić organoleptycznie, a nie tylko na fotkach.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-03-03 o 10:32 Powód: spam
Tompompon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 23:50   #25
Monia B.
Przyczajenie
 
Avatar Monia B.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 26
GG do Monia B.
Wink Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dziękuję

Efekt nigdy nie będzie w 100% zadowalający jeśli ktoś miał do czynienia z prawdziwym kominkiem ale z drugiej strony chce się mieć w nowym miejscu choć jego namiastkę, tego kominkowego klimatu.
My mamy w salonie a'la kozę, w której pali się drewnem...i ja osobiście nie bardzo mogę ścierpieć ten zapach, a jak już dym się wydostanie to jakaś masakra! Poza tym popiół i brudek i to straszliwe nagrzewanie się tego pieca, wszystko musimy poodsuwać, bo tak się rozgrzewa!
Pomyśleliśmy z mężem o biokominku i chcemy się pozbyć tego co mamy i wstawić biokominek, ale jeśli ten zapach też nie jest fajny to ja juz sama nie wiem na co się zdecydować. Nie mamy teraz tyle kasy na zrobienie prawdziwego kominka,a ta nasza koza zajmuje sporo miejsca, nie możemy wstawić sofy, bo koza zajmuje miejsce a poza tym ten żar jak się rozpali...Niby dobrze, bo super ogrzewa, ale jako dodatkowo od czasu do czasu grzanie to denerwuje strasznie!
Nie wiem czy biokominek to dobry pomysł, na pewno uzyskamy miejsce, ale jak wyczytałam to za dobry tez trzeba sporo zapłacić!
Niezwykła wysłałam do Ciebie wiadomość
__________________
Moniq
Monia B. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 13:46   #26
mipel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

warto sugerować się designem. najważniejsza funkcja biokominka to dekoracja. możecie też zaprojektować swój własny biokominek np. www.*** oferują taką możliwość.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-10-03 o 19:55 Powód: usunięcie linku do strony
mipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 09:16   #27
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

ja mam taki

GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 19:14   #28
Amelia311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Jeśli się zastanawiacie czy warto kupić biokominek to szczerze polecam! Niedawno z mężem kupiliśmy biokominek 900x400

***

i jestem zachwycona! Niedrogi a ładnie się pali. Efekt jest świetny a brakowało mi w naszym mieszkanku widoku prawdziwego ognia. Wygląda elegancko i przykuwa uwagę gości. Świetny dodatek do stworzenia nastroju podczas romantycznej kolacji i nie tylko

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-11-06 o 19:44 Powód: usunięcie linku
Amelia311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 19:20   #29
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Amelia mam taki sam
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 11:38   #30
bozkag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Biokominek - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez niezwykla22 Pokaż wiadomość
jak dla mnie palenisko za małe... a o efekt ognia chyba chodzi najbardziej

to jest mój (ogień dopiero co rozpalony, wiec jeszcze malutki), ale dlugosc paleniska prawie 100cm, wiec robi wrażenie, które dodatkowo potęguje blacha lustrzana, dająca wrazenie podwójnie dużego ognia, warto na ten element zwrocic uwage
Czy mogę prosić o namiary na firmę. Kominek w moim stylu, czy ma szybę zabezpieczającą, jak się sprawuje? Pozdrawiam
bozkag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-15 14:14:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.