Starania o dziecko - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 14:03   #1081
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

cześć dziewczynki!

Na początku wielkie gratulacje dla AnuliWielka z Ciebie szczęściaraPisz jak się czujesz i jak rozwija się fasolka. Dbaj no siebie,łykaj witaminki i trzymaj kciuki za nas mooooocnoooo.

Przycichłam bo skoro świt pojechaliśmy na wyścigi rowerowe-kibicować, nie żebym ja się ścigała bo nie bardzo usportowiona jestem.

poza tym mój cykl zbzikował. Dzisiaj mam 22 dzień. Generalnie cykle 28-29 dniowe. Raz ostatnio wypadł 26 co mnie juz zdziwiło. I teraz zanosi się na jeszcze wcześniejszy bo brzuch mnie pobolewa jak na okres i chyba taki brunatnawy śluz maciupko sie pojawił i piersi lekko urosły. Co oznacza, że za jakieś 2 dni powinnam dostać. Więc cykl skurczy się do 24. Co z kolei oznacza, że muszę zrobić hormony, bo coś tam w takim razie mi sie totalnie rozregulowało. pewnie z emocji bo nigdy nie miałam problemów z okresem nieregularnym. Aż do zeszłego miesiąca
Akurat teraz musiało się pochrzanić

Poza tym ciesze sie z wolnego dnia. Przemarzłam totalnie i zmokłam a teraz od tego ciepełka spać mi się zachciewa.

No dobra powiem Wam-znowu wciągnęłam pizze
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:55   #1082
serduszkowata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 848
Dot.: Starania o dziecko

Cześć dziewczyny
Ja nareszcie doczekałam się końca @ i mogę zaczynać pomiary tempki od jutra
Trzymajcie kciuki!!!
serduszkowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:18   #1083
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Dot.: Starania o dziecko

kurcze to by bylo az nieprawdopodobne tak za pierwszym razem hehehe w zasadzie nie planowalismy hihih ale bylismy swiadomi ze moze tak byc musze jutro kupic test .............
__________________
Basiulka
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:36   #1084
serduszkowata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 848
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
basiu odpisuje na szybko zanmim wyjde! Ja doczytalam gdzies ze paski owulacyjne we wczesnym stadium ciazy moga ja wykrys nie wiem na czym dokladnie polega, ale wczoraj zrobilam owulacyjny i wyszedl pozytywny i dzisiaj ciazowy tez)
wiec moze to...?

gratuluję!!!

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Basia21 Pokaż wiadomość
kurcze to by bylo az nieprawdopodobne tak za pierwszym razem hehehe w zasadzie nie planowalismy hihih ale bylismy swiadomi ze moze tak byc musze jutro kupic test .............
Trzymam mocno kciuki - daj znać po wyniku!!!
serduszkowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 16:35   #1085
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

No wiec sluchajcie, bylam u lekarza, zrobil mi USG, ale nic nie widac jeszcze, powiedzial ze za wczesnie niestety. Smial sie ze te nowoczesne testy to zmora dla lekarzy bo sa one bardzo czule i kobiety zaraz leca na badania a oni mowia, ze na usg nic nie widac i kobiety potem sie kolejny miesiac zamartwiaja. Powiedzial, ze wyniki badan wszystkie te co robilam 2 miesiace temu mam ksiazkowe, i ze testy nie mogly wykazac nic innego. tarczyce mam zdrowa, a onapodobno produkuje hormon ktory wykazuja testy, wiec raczej na pewno ciaza. jutro rano pobiora mi krew, wiec w sobote albo w poniedzialek bede wiedziala na pewno. kazal jakbym juz bardzo nie mogla wytrzymac kupic test ten digital z wykrywaczem ktory tydzien ciazy i zapisal mnie za 3 tygodnie 2 grudnia na wizyte, zeby juz na pewno bylo 6 tygodni i zeby juz bilo serduszko to wtedy bedzie mi mial cpokazac i tez zrobi usg) Wiecie ze tu kobiety w ciazy nie placa za leki??hihi, no wiec bylam w aptece kupic ten test ale juz zamknieta, wiec poczekam do jutra


Pozdrawiam was i lece na zakupy prezentowo swiateczne, mam w planach zrobic to juz w listopadzie))
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 16:44   #1086
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
No wiec sluchajcie, bylam u lekarza, zrobil mi USG, ale nic nie widac jeszcze, powiedzial ze za wczesnie niestety. Smial sie ze te nowoczesne testy to zmora dla lekarzy bo sa one bardzo czule i kobiety zaraz leca na badania a oni mowia, ze na usg nic nie widac i kobiety potem sie kolejny miesiac zamartwiaja. Powiedzial, ze wyniki badan wszystkie te co robilam 2 miesiace temu mam ksiazkowe, i ze testy nie mogly wykazac nic innego. tarczyce mam zdrowa, a onapodobno produkuje hormon ktory wykazuja testy, wiec raczej na pewno ciaza. jutro rano pobiora mi krew, wiec w sobote albo w poniedzialek bede wiedziala na pewno. kazal jakbym juz bardzo nie mogla wytrzymac kupic test ten digital z wykrywaczem ktory tydzien ciazy i zapisal mnie za 3 tygodnie 2 grudnia na wizyte, zeby juz na pewno bylo 6 tygodni i zeby juz bilo serduszko to wtedy bedzie mi mial cpokazac i tez zrobi usg) Wiecie ze tu kobiety w ciazy nie placa za leki??hihi, no wiec bylam w aptece kupic ten test ale juz zamknieta, wiec poczekam do jutra


Pozdrawiam was i lece na zakupy prezentowo swiateczne, mam w planach zrobic to juz w listopadzie))
Bardzo si ciesze i trzymam kciuki mocno. Widac co kraj to obyczaj i uprzywilejowanie ciezarnych, a w polsce to zdzieraja ile wlezie, na nic nie patrza, a leki drozeja jak wszystko.
Byłam dzis w przychodni zapytac sie o test beta hcg i dowiedziałam sie ze musze czekac do przyszłego tygodnia bo u mnie w miescie nie robia tylko odsylaja, wysylka dopiero w piatek wiec test bedzie tez kolo piatku, a wtedy to juz test domowy powinien mi pokazac cos, wiec rezygnuje z badania krwi. Szkoda bo moze juz bym wiedziała co i jak.A tak to jeszcze tydzień.

Edytowane przez bunia1234
Czas edycji: 2009-11-11 o 18:36
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:32   #1087
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Starania o dziecko

Anula, gratulacje!!! Ależ to musi być uczucie ^^

Przybywa nam tu zafasolkowanych, oby żadna nie była poszkodowana :P

Mi dzisiaj TŻ trzeci dzień zabronił kupić testu, a specjalnie mnie ciągnie alejką z testami, a potem dręczy :P Może to jakiś znak, że i tak by nic nie wyszło, swoją drogą czy tani test a drogi to jest jakaś różnica? Myślicie, że te tańsze mogą nie wyłapać?
Po wczorajszym bólu głowy, który na szczęście przeszedł, dziś pora na ból jak na @, ale lżejszy, zazwyczaj mnie tak pobolewało już jak @ przyszła, a tu się nie zapowiada....dalej mam nadzieję, a dziś już 40dc !!



Fluidki dla Was i dla mnie
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 07:30   #1088
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

A ja dziś już w pracy pocieszam sie ze jeszcze tylko dwa dni i imprezka w domku

anula Ty niecierpliwcze

bunia1234 trzymam kciuki

serduszkowata jedziemy na tym samym wózku testowac będziemy w podbnym terminie


Katosu trzymam kciuki dasz rade jeszce 4 dni i za testuj jak nic nie będzie a czuje ze jednak będzie to marsz do lekarza!

A jak tam reszta....ja mam straszne ADHD i oczywiście śpiączke po lekową zaczęłam brać bromergeron godzine po zarzyciu 1/2 tabletki już sie zemną nie dogadasz całe szczęscie biore tylko na noc ale rano jestem nieprzytomna nie można mnie dobudzić :/
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:18   #1089
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Hej Dziewczynki!!

Katosu odczekaj jeszcze chwilke i testuj, lekarz powiedzial, ze testy teraz sa strasznie czule))

Ja bylam na pobraniu krwi i moze sie uda ze dzisiaj bede miala wyniki, pani powiedziala, ze wygladam na podekscytowana i zebym zadzownila po poludniu to mi podadza wynik przez telefon)
AA no i zrobilam test jak pan doktor powiedzial i test pokazal 2-3 tydzien, czyli wg lekarza ktory tez powiedzial ze w przypadku pierwszego cyklu po tabletkach nie mozna liczyc od ostatniej miesiaczki, wiec mysle ze mx 4 wyliczy. Wiec moze moglo byc nie widac nic jeszcze Moze sie uspokoje...
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 08:34   #1090
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Tu nie ma co sie uspakajać tylko już planowac masz 8 miesięcy na zaplanowanie wszyskiego
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 09:18   #1091
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
Tu nie ma co sie uspakajać tylko już planowac masz 8 miesięcy na zaplanowanie wszyskiego
Kochane jestescie dziewczynki*

U nas zimnooo jak fix!!! Masakra jakas ale sniegu brak, biuro przeprowadza sie ehh.

Co do ADHD to ja na codizen mam dokladnie to samo! I spac nie moge najczesciej bo spie b. plytkim snem. Za to od kilku dni zasypiam tak twardo,ze nawet nie slysze kiedy moj TZ kladzie sie spac!! Nigdy wczesniej mi sie nie zdarzalo!!

A jak tam u ciebie Asiaczek? Kedy testowanko? I jak anstroje?
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 09:23   #1092
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Ja nie będe testowac ani badac krwii okres powinnam miec 4 grudnia jak nic nie będzie to ide do lekarza koło 14 grudniaDufaston zmiejszam chyba do 1 tabletki i będzie git odstawie i zostawie wszyko w rękach tego tam na górze
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 09:26   #1093
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Starania o dziecko

anula_81 widze ze na forum dobry humor od rana. Ja pomalu splywam do pracy, czas ruszyc i cos zarobic, zycie na działalnosci jest wygodne ale tez bardzo stresujace. Dziewczyny u mnie jeszcze 5 dni do testowania, czuje sie jak na @ wczroaj pobolewal mnie bardziej brzuszek, dzis nawet znosnie, ale spac mi sie chce. Miłego dnia dziewczyny
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:03   #1094
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez bunia1234 Pokaż wiadomość
anula_81 widze ze na forum dobry humor od rana. Ja pomalu splywam do pracy, czas ruszyc i cos zarobic, zycie na działalnosci jest wygodne ale tez bardzo stresujace. Dziewczyny u mnie jeszcze 5 dni do testowania, czuje sie jak na @ wczroaj pobolewal mnie bardziej brzuszek, dzis nawet znosnie, ale spac mi sie chce. Miłego dnia dziewczyny
Hej kochane, mialam dobry huor, ale niestety mi sie zepsul, bo po pierwsze mam tyle roboty, ze nie mam czasu do was napisac, mamy burdel przeprowadzkowy, ze masakra jakas, nie ma wynikow mojego badania ciagle dopiero jutro albo w poniedzialek, wiec dupa
Jutro jade do znajomych dziewczyn na winko i bede sie musiala tlumaczyc czemu nie pije, a nie chce nikomu nic mowic, skoro to jeszcze nic pewnego
Plus wszyscy mnie dzisiaj w pracy wkurzaja!!!! Ja jestem pracowita ale to nei znaczy ze trzeba mi ciagle dorzucac pracy!!
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:24   #1095
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Anula w ziązy jestes wiesz spokojnie wynik to ormalnosć ...
koleżankom powiedz prawde ze jestes prawdopodobnie w ciązy nie mam co krecić bo i tak sie domyla ze cos jest nie tak
w pracy sie nei denerój bo nie mozesz
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:30   #1096
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
Anula w ziązy jestes wiesz spokojnie wynik to ormalnosć ...
koleżankom powiedz prawde ze jestes prawdopodobnie w ciązy nie mam co krecić bo i tak sie domyla ze cos jest nie tak
w pracy sie nei denerój bo nie mozesz

Kochana jestes
Wiesz ja jestem taki panikarz troche bo ja w zyciu naprawde duzo pzreszlam, nalezalam sie w szpitalach i zawsze zanim czegos nie dotkne to nie uwierze, Moj tz sie smieje ze dopoki nie urodze dopoty nie uwierze.

A ja wiesz jestem jeszcze taki gluptasek ze sie naczytam potem w necie o ciazach chemicznych, wczesnych poronieniach, pozytywnych wynikach testow ktore klamia no i nie wierze.
No ale na szczescie weekend. A ty jak Asiu, jakie weekendowe plany? imprezka jakas sie szykuje?
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:51   #1097
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Ja mam urodziny 18 listopada i robie iprezke w sobote dla najbliższych przyjaciół

Aniu wiem ze sie martwisz ale grunt to nastawienia poztywne dzidzius jest tylko a wczesniej poleciałas do lekarza przecież to 3 tydzień od zapłonienia wiec Kochanei spokojnie

zaraz lece do domku dziś moja mamam odbiera malucha z przedzkola wiec nie musze krązyć po osiedlu strasznie mi jest jakoś zmimo ... ubiore sie w ukochany dresik i będe jeżdzić na szmacie a potem na desce do prasowania

PS. o dziwnych rzeczach nie czytaj ok???objecaj mi to myśl o sobie i dziecku
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 15:00   #1098
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
Ja mam urodziny 18 listopada i robie iprezke w sobote dla najbliższych przyjaciół

Aniu wiem ze sie martwisz ale grunt to nastawienia poztywne dzidzius jest tylko a wczesniej poleciałas do lekarza przecież to 3 tydzień od zapłonienia wiec Kochanei spokojnie

zaraz lece do domku dziś moja mamam odbiera malucha z przedzkola wiec nie musze krązyć po osiedlu strasznie mi jest jakoś zmimo ... ubiore sie w ukochany dresik i będe jeżdzić na szmacie a potem na desce do prasowania

PS. o dziwnych rzeczach nie czytaj ok???objecaj mi to myśl o sobie i dziecku

To kochana wszystkiego najcudowniejszego, ale zloze jeszcze zyczenia na pewno w dzien urodzin****
Ja dzisiaj planuje posprzatac bo w zeszly weekend nic nie zrobilam niestety a ten znowu zajety wiec musze sie wziac, ale wieczorkiem bede na necie bo moj tz idzie sie sportowac. Obiecuje czytac zlych rzeczy juz nie bede

Dobrze miec tu takie dobre duszyczki. A jak u Ciebie samopoczucie przedurodzinowe??
Ja tez juz neidlugo za miesiac 13 grudnia
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 06:53   #1099
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Hej dziewczynki!!!

Jak tam piateczek 13-stego?
Ja w ferworze wyprowadzki z biura plus pelno pracy. Stres oczywiscie ciagle zwiazany z fasolka, czekam na badanie krwi, mam nadzieje, ze dzisiaj juz beda wyniki. doczytalam wczoraj ze tak wczesnie dziewczyny nei widza czesto nic na USG , moz etrochesie uspokoje...Ale znajac mnie dopiero 2 grudnia na wizycie u lekarza sie uspokoje

Jak przed swietami? juz jakies plany prezentowe dla mezow, narzeczonych, TZ-tow?
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 07:39   #1100
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Starania o dziecko

hej dawno mnie nie bylo wogole na wizazu ale juz wracam oj tesknilo sie

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
To kochana wszystkiego najcudowniejszego, ale zloze jeszcze zyczenia na pewno w dzien urodzin****
Ja dzisiaj planuje posprzatac bo w zeszly weekend nic nie zrobilam niestety a ten znowu zajety wiec musze sie wziac, ale wieczorkiem bede na necie bo moj tz idzie sie sportowac. Obiecuje czytac zlych rzeczy juz nie bede

Dobrze miec tu takie dobre duszyczki. A jak u Ciebie samopoczucie przedurodzinowe??
Ja tez juz neidlugo za miesiac 13 grudnia

masz urodzinki jak moja mama
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:41   #1101
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
hej dawno mnie nie bylo wogole na wizazu ale juz wracam oj tesknilo sie

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------




masz urodzinki jak moja mama

Hej kochana witaj

Ooo jak milo Szczesliwa trzynastka
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 07:55   #1102
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Starania o dziecko

Cześć dziewczyny jak tam pogoda u was bo u mnie wkoncu swieci slonce, jest tak milo ze chce sie życ. u mnie sloneczko pokazalo sie po prawie 2 m tygodniach deszczy. Dis z moi maluchem ide na spacerek, szkoda marnowac takiego dnia.
anula_81 wszystkiego najmilszego z okazji zblizajacych sie urodzinek.
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:10   #1103
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Dot.: Starania o dziecko

ehhh robie sobie nadzieje pozniej jestem zła :/ zrobiłam test wyszła jedna kreska .... no ale okres spoznia mi sie dopiro tydzien .... wiec chyba normalne ze moge miec jeszcze za mało hormonow,na testach owulayjnych miałam 2 kreseczki .... obiecałam sobie tydzien bez testów poczekam jak nie to pozostaje mi pitolog :/
__________________
Basiulka
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:22   #1104
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Ja jestem zmarźnięta jak niewiem co:/wrrr nienawidze takie burej zimnej mokrej pogody :/

Przedurodzinowo super jak ta laska 18 lenia z 9 latami doświadczenia jutro imprezka w stylu azjatyckim wiec bede szaleć w kuchni
no i po samochdzik jedziemy to mój prezent urodzinowy 4 dni wczesniej ale co tam

janik mnie kuje prawy wiec wszyko jst ok

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Basia21 Pokaż wiadomość
ehhh robie sobie nadzieje pozniej jestem zła :/ zrobiłam test wyszła jedna kreska .... no ale okres spoznia mi sie dopiro tydzien .... wiec chyba normalne ze moge miec jeszcze za mało hormonow,na testach owulayjnych miałam 2 kreseczki .... obiecałam sobie tydzien bez testów poczekam jak nie to pozostaje mi pitolog :/
pitologa : hahaha:no nie moge rewelacyjne określenie mój małż mówi że jeżzimy do warszatu na przeglada techniczny

Basiu Skarbie moze cos sei przesuneło??
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:22   #1105
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Basia21 Pokaż wiadomość
ehhh robie sobie nadzieje pozniej jestem zła :/ zrobiłam test wyszła jedna kreska .... no ale okres spoznia mi sie dopiro tydzien .... wiec chyba normalne ze moge miec jeszcze za mało hormonow,na testach owulayjnych miałam 2 kreseczki .... obiecałam sobie tydzien bez testów poczekam jak nie to pozostaje mi pitolog :/
chyba wiem co czujesz Basia ja jestem jeszcze przed terminem spodziewanej@ ale brzuszek mnie pobolewa jak na nią i to juz pare dni, a termin spodziewany ale nie oczekiwany to 18-19.11 wiec kolo wtorku moge sprobowac jeden tescik. ale czy wyjdzie hmmmmm. chciałabym, moze tez sprubuje z test owulac. zobacze co pokaze
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:34   #1106
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Oj dziewczyny przechodzilam to pod koniec zeszlego tygodnia!! Ale odczekalam 14 dni po owulacji do zrobienia pierwszego testu a potem jeszcze 3 dni do drugiego. Teraz troche zaluje ze tak wczensie bo niby pozytywny, ale dopiero mam miec wyniki Beta , u lekarza nic nie bylo widac, wiec niby ciaza ale nie potwierdzona. Wiedz radze poczekac Choc wiem ze trudno***

Asiaczek urodzinki w stylu azjatyckim?? Fajochaaaaa!!!
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:49   #1107
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Daltego Asiaczek po 11 miesiącach wyłaczył funkcje testy i oczekiwanie

Niop azjatyckim będzie sushi będzie saładka japońska (chyba japońska) będzie kurczak po wietnamsku wołowina w sezamie i zupa chińska do tego pałeczki świeczki chińskie serweki i podkładki pod talerze i obrusik w kwiaty wiśni i sake Uwielbiam tak nastroje budowac w zeszłego sylwestra spedzaliśmy w stylu greasełacznie z przebirankami w tym roku jeszcze nie wiem :0 ale chyba będzie wieczór karaoke
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:20   #1108
ewelia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Starania o dziecko

WITAM WSZYSTKIE STARACZKI STARAM SIĘ O DZIDZIE JUŻ 3CYKL I ZNOWU@ PRZYSZŁA, WIĘC DOŁĄCZAM DO WAS
ewelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:35   #1109
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Basia21 Pokaż wiadomość
ehhh robie sobie nadzieje pozniej jestem zła :/ zrobiłam test wyszła jedna kreska .... no ale okres spoznia mi sie dopiro tydzien .... wiec chyba normalne ze moge miec jeszcze za mało hormonow,na testach owulayjnych miałam 2 kreseczki .... obiecałam sobie tydzien bez testów poczekam jak nie to pozostaje mi pitolog :/

nie tylko ty sobie robisz nadzieje... czasem jest to nie do zniesienia czekajac na @ i szukajac jakich kolwiek oznak fasolki

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
Daltego Asiaczek po 11 miesiącach wyłaczył funkcje testy i oczekiwanie

Niop azjatyckim będzie sushi będzie saładka japońska (chyba japońska) będzie kurczak po wietnamsku wołowina w sezamie i zupa chińska do tego pałeczki świeczki chińskie serweki i podkładki pod talerze i obrusik w kwiaty wiśni i sake Uwielbiam tak nastroje budowac w zeszłego sylwestra spedzaliśmy w stylu greasełacznie z przebirankami w tym roku jeszcze nie wiem :0 ale chyba będzie wieczór karaoke

no to zapowiada sie smakowicie

Cytat:
Napisane przez ewelia20 Pokaż wiadomość
WITAM WSZYSTKIE STARACZKI STARAM SIĘ O DZIDZIE JUŻ 3CYKL I ZNOWU@ PRZYSZŁA, WIĘC DOŁĄCZAM DO WAS

a witamy
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 13:51   #1110
ewelia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Starania o dziecko

A czy ktoraś z was brała luteine?? był rezultat??

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

A jak to jest z testami owulacyjnymi? warto je kupić? w każdej aptece można je dostać?
ewelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.