Starania o dziecko - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 13:56   #1111
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez ewelia20 Pokaż wiadomość
A czy ktoraś z was brała luteine?? był rezultat??

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

A jak to jest z testami owulacyjnymi? warto je kupić? w każdej aptece można je dostać?


brałam Luteine na wywołanie @ bo mi sie spozniala a testy negatywne ... miałam wybór albo te pod jezyk albo te dowcipne.... no i generalnie nie polecam tych drugich

Testy owu... zakupilam .... wyprobowuje... ale polecam kupic na allegro... cena za sztuke ok. 1.06 + 6 zl wysyłka i mozesz kupic ile ci sie podoba. W takiej cenie sa test testy ciazowe. Kupilam polecam.... czy warto? mysle ze tak... zobaczymy pod koniec m-ca
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 14:53   #1112
serduszkowata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 848
Dot.: Starania o dziecko

Cześć dziewczyny - dopisuję się jeżeli można.
Stara ze mnie weteranka w staraniach, a od dzisiaj znam przyczynę mojej niepłodności - choroba PCO...
serduszkowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:01   #1113
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez serduszkowata Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny - dopisuję się jeżeli można.
Stara ze mnie weteranka w staraniach, a od dzisiaj znam przyczynę mojej niepłodności - choroba PCO...

witamy u mnie juz jest ok ale jestem was wspierac
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 17:52   #1114
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Moja pzyczyzna niepłodności to HIPERPROLAKTEMIA :/

Ja brałam luteine ale lekarz woli jak biore dufaston(to to samo ale rózni sie ceną)podono nie ma pewności ile leku sie wchłonie i dlatego dufaston jest leprzy według niego

Kochane witam wszykie nowe staraczki

Póki co zmykam do kuchni szykowac na jutro mięska
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 18:11   #1115
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez ewelia20 Pokaż wiadomość
A czy ktoraś z was brała luteine?? był rezultat??

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

A jak to jest z testami owulacyjnymi? warto je kupić? w każdej aptece można je dostać?
Witam wszystkie starające sie. Ja uzywałam testów firmy hydrex, kupiłam za posrednictwem sklepu internetowego

www.domowelaboratorium.pl/promocje-0-0-.html

W mojej okolicy za jedno opakowanie takich testów (5sztuk) trzeba zapłacić 23zł wiec moim zdaniem cena konkurencyjne, i dokładają test ciążowy gratis, łacznie z wysyłką wychodziło 60 zł. moim zdaniem dobre powiem czy napewno za pare dni jak @ nie dotrze i zginie gdzies po drodze.


Hej dziewczyny ja jutro zaczynam testowac, kolejny dzien boli mnie brzuszek i ciagle tak samo jakna @, i taki wzdety. Zobacze co wyjdzie i napisze jak coś pokaże mi. Juz nie moge sie doczekać dnia pewnego testowania. Od dwuch nocy snia mi sie dzieci, malutkie dzis sniłami sie dziewczynka moze przez to ze bardzo che.

Edytowane przez bunia1234
Czas edycji: 2009-11-13 o 20:01
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:27   #1116
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Starania o dziecko

Dziewczyny, dobrze nam idzie, staramy się, spieramy się i dni jakoś lecą, na nadziei głównie

U mnie 42dc, nie dziwi mnie to, bo zawsze mam takie dlugie cykle, ale tym razem czuje sie inaczej, bodbrzusze pobolewa, glownie wieczorem, jak na @, ale troche lżej dlatego mam nadzieje na fasolke! Robie test w niedziele, kurde, oby!!!

U mnie w Yorku pada, pada, pada...jak to w Anglii, więc może los przyniesie mi promyczek

Milego weekendu dziewuszki!

(maly ot, jak macie chwilke i Wam się nudzi zapraszam do obejrzenia mojego działu, jaki prowadzę : http://www.snobka.pl/dzial/263 )

Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 09:24   #1117
ewelia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Starania o dziecko

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi No i nic nam nie pozostało tylko starać się dalej
ewelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 17:08   #1118
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Czesc dziewczynki!! prawie dwa dni mnie nie bylo, moj wyjazdowy weekend z dziewczynami udal sie bosko i skonczyl sie dopiero teraz. Wlasnie gotuje rosol, bo mnie zemdlilo prawie jak pomyslalam o salacie plus moj TZ mial meski wypad i musze go troche podleczyc bo nie wyglada najlepiej
Nie wiem czy wam pisalam , wynikmojego badania wyszedl 480 hcG tu sieten hormon tak nazywa. Wiec chyba ok? biorac pod uwage ze badanie robilam w czwartek

Caluje was mocno i piszcie co tam u was i jak wam weekend mija
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:08   #1119
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Question Dot.: Starania o dziecko

Witam wszystkie starające się o dzidzie,
Bardzo podoba mi się ten wątek wszak jestem osobą jak najbardziej zainteresowaną Ostatni miesiąc starania to prawie 14 dni namiętnego kochania i nic Co prawda Egipt i klimat zrobiły swoje ale ja i tak miałam niemiłosiernego doła..
Teoretycznie przygotowana jestem na piątkę jednak w konfrontacji w szarą, bezlitosną rzeczywistością staczam się w dół jak piłka.
Teraz mam 11 DC i znowu staranko.. kurcze już nawet staram się nie robić nic na siłę ale podświadomie obmyślam plan łapanki owulacji
Zastanawiam się nad testami owu..
W piątek złapał mnie talki ból podbrzusza, że musiałam wyjść z imprezy i wrócić do domu. Ból odszedł po dwóch nospach i ketanplu..
Może któraś z Was miała takie przypadki przed OWULACJĄ??
Życzę Wam wszystkim samych pozytywnych testówi smiehniętych buziek..
Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:28   #1120
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Czarniawa228 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie starające się o dzidzie,
Bardzo podoba mi się ten wątek wszak jestem osobą jak najbardziej zainteresowaną Ostatni miesiąc starania to prawie 14 dni namiętnego kochania i nic Co prawda Egipt i klimat zrobiły swoje ale ja i tak miałam niemiłosiernego doła..
Teoretycznie przygotowana jestem na piątkę jednak w konfrontacji w szarą, bezlitosną rzeczywistością staczam się w dół jak piłka.
Teraz mam 11 DC i znowu staranko.. kurcze już nawet staram się nie robić nic na siłę ale podświadomie obmyślam plan łapanki owulacji
Zastanawiam się nad testami owu..
W piątek złapał mnie talki ból podbrzusza, że musiałam wyjść z imprezy i wrócić do domu. Ból odszedł po dwóch nospach i ketanplu..
Może któraś z Was miała takie przypadki przed OWULACJĄ??
Życzę Wam wszystkim samych pozytywnych testówi smiehniętych buziek..
Witaj na watku

Co do twojego pytania i owulacji, ja mialam w owulacje w tym wlasnie cyklu( a z tego co mowia testy jesli czytalas powyzej prawdopodobnie jestem w ciazy) bardzo bolesna, mialam bol brzucha jak na okres plus zemdlalam prawie rano jak wstalam do pracy, bylo mi slabo nie wiedzialam co sie dzieje. Zrobilam od razu test owulacyjny i wyszlo ze tak, ze owulacja plus sluz byl prawidlowy. jesli chodzi o testy uzyam ClearBlue i polecam.

Bede wieczorkiem wiec mam nadzieje ze jeszcze porozmawiamy

niedziela widze leniwa dla forumowiczek..pusto tu strasznieeee
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:54   #1121
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

Cześć dziewczynki

witam wszystkie nowe staraczki

Nie było mnie bo padł nam net:-(

U mnie średnio. 26 dc-plamienie. Jutro chyba @ bo zwykle tak mam.
Więc wiadomo-dalej klapa.4 cykl czas zacząć. A miało być tak pięknie:-(

Mam do Was pytanie. Miałam USG w 13 dc i jajeczko jeszcze tam było. Gin powiedział, że pęknie najprawdopodobniej następnego dnia-czyi 14 dc. Jednak tempka i ból brzucha wskazywał jednak na 16 dc. Plamienie trwa od kilku dni większe wczoraj czyli 25 dc, a dziś rano to już ewidentne. Temkpa jeszcze nie spadła czyli teoretycznie nie jest to pierwszy dzień nowego cyklu. Ale takie plamienia przed @ to chyba niedobór progesteronu?I faza luteinowa, jeśli jutro dostanę ten okres jest chyba za krótka co?Co myślicie?
Pytam bo gin, jak już Wam pisałam przepisała mi duphaston od 12 dc przez 12 dni po jednej tabletce właśnie na wydłużenie drugiej fazy. Nie robiła mi żadnych hormonów i uznałam, że nie będę tego brała. Ale ponieważ z cyklu na cykl moje cykle robią się krótsze to chyba od następnego się na to zdecyduję. Ale nie tak jak ona kazała. Mam taki pomysł, żeby zrobić monitoring i jak będę miała pewność, że jajeczko pękło wtedy wziąć pierwszy duphaston. Ale do kiedy go brać?bo wyczytam że niby 10 dni ale przy słabej hormonalnie ciązy0jak odstawię po 10 dniach i gwałtownie spadnie mi progesteron to mogę poronić. I po prostu nie wiem dziewczyny co ja mam robić. Poradźcie mi coś bo po prostu jestem skołowana i załamana. Może któraś ma jakieś doświadczenia. Kiedy zbadać progesteron dziewczyny?Jakie jeszcze hormony zbadać i kiedy?

Może któraś poleci mi dobrego i wrażliwego fachowca w okolicach Łodzi?Bardzo Was proszę poratujecie mnie jakoś. bo trafiam na samych paprochów. A ja naprawdę jestem skołowana. Prawy jajnik pracuje mi nie najlepiej-tak wykazało USG . Jest za mały. Cykle się skracają. Plamienia, których wcześniej nie miałam pojawiają się już od 21 dc, drugi cykl z rzędu. Coś się dzieje a ja nie wiem co. Do tego ogólnie nie najlepiej się czuję. Chciałabym, żeby ktoś mi pomógł a nie odsyłał z kwitkiem bo nie staram się 12 miesięcy. Mam przeczucie. Coś się chrzani. Jestem gotowa zapłacić za te badania a i tak trafiam na frajerów. Chce żeby ktoś zlecił mi porządne badania w logicznej kolejności. A nie że sama muszę dochodzić wszystkiego dlaczego tak a nie inaczej. Gdzie takiego gina szukać?

Samopoczucie mam średnie. Wczoraj impreza-nie piłam bo nadzieja umiera ostatnia. I jaka nagroda-rano patrzę a tu już taki klops totalny.

Od kilku dni bolały mnie piersi.

Nie wiem co mam o tym myśleć wszystkim. Moje ciało powariowało. Ja też powariowałam. I mam tego wszystkiego serdecznie dość.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”

Edytowane przez EdziaO
Czas edycji: 2009-11-15 o 13:12
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 15:38   #1122
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Starania o dziecko

Witajcie


jak niedziela mija? Ja od rana nie mogłam spać, bo miałam zaplanowane testowanie i sie denerwowałam... I ...wyszła jedna

Kurde, nie wiem co jest, byłam prawie pewna, że będą dwie! Dziś mam 44dc, podbrzusze boli, nie jajniki tylko tak na środku, jeszcze tak nie miałam, więc tym bardziej podejrzewałam fasolke, a tu ani okresu ani fasolki Kurde, jak się dalej nie pojawi to robić znowu test czy jak? Poradźcie coś
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 16:13   #1123
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Kochane moje EdziaO niestety nie mam pojecia co ci poradzic, bo nigdy nie bralam zadnych takich lekow, jak wiesz z ta moja druga kreseczka zdarzylo sie od razu i teraz czekam na USg 2 grudnia zeby potwierdzic, wiec nie moge ci pomoc. Ale trzymam kciuki! Co do gina to najlepiej sprawsz w necie , kraza tam listy dobrych ginekologow w kazdym miescie, prywatnych wiec chyba najlepiej tam sprawdzic, plus przestac sie przejmowac i nie myslec o tym ze najwazniejsze jest pojawienie sie fasolki. Naprawde , presja i stresy podobno bardzo przeszkadzaja zajsciu w ciaze
Przesylam pozytywne fluidki

katosu poczekaj jeszcze z tym testowaniem..jakie masz normalnie dlugie cykle? moze owulacja byla spozniona i dlatego tak... poczekaj jeszcze z tydzien jak nie dostaniesz @ to testuj jeszcze raz tylko nie mysl o tym zbyt duzo bo zwariujesz, nie dajmy sie zwariowac moje kochane********
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 16:31   #1124
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
katosu poczekaj jeszcze z tym testowaniem..jakie masz normalnie dlugie cykle? moze owulacja byla spozniona i dlatego tak... poczekaj jeszcze z tydzien jak nie dostaniesz @ to testuj jeszcze raz tylko nie mysl o tym zbyt duzo bo zwariujesz, nie dajmy sie zwariowac moje kochane********

Dzieki Anula! No właśnie samemu to łatwo zwariować! Normalnie właśnie mam długie cykle, tylko tym razem troche inaczej się czułam, więc sobie wbiłam do tego głupiego łba, że się udało
Masz racje, nie wszystko stracone, poczekam sobie spokojnie, zatestuje za tydzień

A jak tam u Ciebie Anula z samopoczuciem, jakieś objawy są?
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 16:37   #1125
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
Dzieki Anula! No właśnie samemu to łatwo zwariować! Normalnie właśnie mam długie cykle, tylko tym razem troche inaczej się czułam, więc sobie wbiłam do tego głupiego łba, że się udało
Masz racje, nie wszystko stracone, poczekam sobie spokojnie, zatestuje za tydzień

A jak tam u Ciebie Anula z samopoczuciem, jakieś objawy są?
No ja tez troche wariuje
Wyszukalam chyba wszelkie mozliwe informacje kiedy widac pecherzyk juz na USG i rzeczywiscie roznie, ale spokojna bede dopiero jak zobacze cos na wizycie u lekarza 2 grudnia
Bola mnie troche piersi, sutki mnie tak ciagna i mam taki wydety brzuch jakbym ciagle byla najedzona i pobolewa mnie wieczorami jak na okres. Ale mam nadzieje, ze wszystko jest w porzadku...Ale do wizyty i lekarza jeszcze 2,5 tygodnia wiec musz ejakos myslec poskojnie. przeciez musi byc dobrze prawda?
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 16:49   #1126
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
przeciez musi byc dobrze prawda?

No ba! Normalne objawy masz, co ma być źle? Jesteś już mamusią, dzidziuś robi sobie miejsce, się kokosi to i pobolewa

A tam, dwa tygodnie zlecą moment! Ciekawe czy reszta miesięcy Ci szybko zleci

Kurde, chciałabym się z Tobą solidaryzować, ale jeszcze nie mogem

Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 16:55   #1127
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
No ba! Normalne objawy masz, co ma być źle? Jesteś już mamusią, dzidziuś robi sobie miejsce, się kokosi to i pobolewa

A tam, dwa tygodnie zlecą moment! Ciekawe czy reszta miesięcy Ci szybko zleci

Kurde, chciałabym się z Tobą solidaryzować, ale jeszcze nie mogem


trzymam za Ciebie kciuki**
Wiesz z doswiadczenia moich psiapsiolek wiem ze jak czlowiek w kolko o tym mysli to bardzo przeszkadza. moja przyjaciolka rok probowala i nic, juz byla zalamana, potem mieli zaczac hormonalne badania i zaczela co miesiac oddawac krew do badania zaraz po miesiaczce az kiedys miesiaczka sie spoznila i...ciaza przyszla wtedy gdy w ogole przestali o tym myslec

wiec czasem warto chyba zaczac myslec o czyms innym a ty moja droga poczekaj tydzien i zatestuj jeszcze raz, no inie mysl o tym

Przesylam fluidki, choc sama jestem chodzacym nerwem:ma gia: :mag ia:
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 17:10   #1128
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
trzymam za Ciebie kciuki**
Wiesz z doswiadczenia moich psiapsiolek wiem ze jak czlowiek w kolko o tym mysli to bardzo przeszkadza. moja przyjaciolka rok probowala i nic, juz byla zalamana, potem mieli zaczac hormonalne badania i zaczela co miesiac oddawac krew do badania zaraz po miesiaczce az kiedys miesiaczka sie spoznila i...ciaza przyszla wtedy gdy w ogole przestali o tym myslec

wiec czasem warto chyba zaczac myslec o czyms innym a ty moja droga poczekaj tydzien i zatestuj jeszcze raz, no inie mysl o tym

Przesylam fluidki, choc sama jestem chodzacym nerwem:ma gia: :mag ia:
Oj dziekuję

No już słyszałam o tysiącu przypadków, kiedy jak się za duzo mysli to stres robi swoje i blokuje. No ale jak my się staraliśmy to stresu nie było :P Czekanie dobija, i ciężko nie myśleć jak się tu wchodzi :P


Buziaki! Spokojne bądźmy!
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 18:55   #1129
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Dot.: Starania o dziecko

witajcie przyszłe mamusie
a do mnie dotarła @ :/ nie wiem po co ale jest :/ pierszy taki długi cykl pewnie przez te czekanie na 2@ ale jak sie skonczy to bedzie u bara bara hehehe

3majcie sie kochane
__________________
Basiulka
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 19:41   #1130
bunia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 117
Dot.: Starania o dziecko

Cześć dziewczyny miałam wczoraj zatestowac ale nie zrobiłam tego zaczekam jeszcze do wtorku i wtedy to zrobie. U mnie humor taki sam jak pogoda czyli do d...., błowa boli, piersi i brzuszek i ogolnie czuje sie jak na @ ale do jej terminu jeszcze 4 dni, wiec...., pozdrawiam was mocno oby nie zwariowac.
bunia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 20:32   #1131
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez bunia1234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny miałam wczoraj zatestowac ale nie zrobiłam tego zaczekam jeszcze do wtorku i wtedy to zrobie. U mnie humor taki sam jak pogoda czyli do d...., błowa boli, piersi i brzuszek i ogolnie czuje sie jak na @ ale do jej terminu jeszcze 4 dni, wiec...., pozdrawiam was mocno oby nie zwariowac.
kochana testuj dopiero w dzien oczekiwanej @ tak jest pewniej, trzymam kciuki kochana

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
Oj dziekuję

No już słyszałam o tysiącu przypadków, kiedy jak się za duzo mysli to stres robi swoje i blokuje. No ale jak my się staraliśmy to stresu nie było :P Czekanie dobija, i ciężko nie myśleć jak się tu wchodzi :P


Buziaki! Spokojne bądźmy!
No dokladnie badzmy spokojne choc lawo sie mowi, a trudniej robi Musimy oprocz testowania rozmawiac tez o przyziemnych sprawach zeby troszke rozladowac napiecie

pozdrawiam, jutro raczej mnie nei bedzie bo mamy przeprowadzke biura wiec mysle ze albo wieczorkiem dopiero albo wtorek, ale myslami jestem z wami
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 10:03   #1132
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Question Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Witaj na watku

Co do twojego pytania i owulacji, ja mialam w owulacje w tym wlasnie cyklu( a z tego co mowia testy jesli czytalas powyzej prawdopodobnie jestem w ciazy) bardzo bolesna, mialam bol brzucha jak na okres plus zemdlalam prawie rano jak wstalam do pracy, bylo mi slabo nie wiedzialam co sie dzieje. Zrobilam od razu test owulacyjny i wyszlo ze tak, ze owulacja plus sluz byl prawidlowy. jesli chodzi o testy uzyam ClearBlue i polecam.

Bede wieczorkiem wiec mam nadzieje ze jeszcze porozmawiamy

niedziela widze leniwa dla forumowiczek..pusto tu strasznieeee


Czesc Anula, ja mam na imię Asia
Z całego serca Ci gratuluję i aż nie wierzę w to co piszesz...
Nie sądziłam, że taki ból może być oznaką owulacji.
Pierwszy taki przypadek miałam właśnie w Egipcie i byłam wręcz przekonana ,że to zemsta faraona albo inne paskudztwo.
Natomiast teraz w piątek byłam tak zdezorientowana iż zaczęłam sądzić, że ze mną jest faktycznie nie za dobrze.
Tylko kurcze mam pytanie czy to oznaka zbliżającej się owulacji tzn. należy kochać cię za 1-2 dni czy ten ból to sygnał wypuszczenia jajeczka Sama już się w tym gubię bo oprócz starania mam jeszcze problem z tarczycą. Co prawda już mogę się starać o dziecko ale ciągle mam obawy co do możliwości moich jajników.
Po piątkowym nocnym bólu kochaliśmy się w sobotę dopiero o 24 w nocy
Kurka blada może być za późno???????????????
Pozdrawiam szczęściarę
Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 11:03   #1133
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Misiaki Kochane odpisze na wyszko wieczorkeim mam urwnie głowy w pracy :/
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 12:09   #1134
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

dla tych które mają dylematy hormonalne http://www.forum.axxa.com.pl/viewtopic.php?t=15
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 13:20   #1135
joa19mic82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Halinów
Wiadomości: 119
GG do joa19mic82
Dot.: Starania o dziecko

A ja już od kilku dni mam takie napięcie w podbrzuszu i ból przypominający owulacyjny. A @ dopiero 25 listopada. Kochałam się z mężem dzień przed owulacją (podobno największe szanse) Fajnie by było jak by się już udało. W niedzielę często rano biegałam siusiu
joa19mic82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 13:44   #1136
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

Mam do Was pytanie. Miałam USG w 13 dc i jajeczko jeszcze tam było. Gin powiedział, że pęknie najprawdopodobniej następnego dnia-czyi 14 dc. Jednak tempka i ból brzucha wskazywał jednak na 16 dc. edziulku mogło pęknąć 16 dc (porostu mogło przerosnąc prawidłowy rozmiar 20-22 i np. pęknąć w wielkości 24-26 tak sie zdarza)Plamienie trwa od kilku dni większe wczoraj czyli 25 dc, a dziś rano to już ewidentne. Temkpa jeszcze nie spadła czyli teoretycznie nie jest to pierwszy dzień nowego cyklu. ( u mnie t epka spada dopiero w nowym - 3 dc... nie zawsze musi byc ksiażkowo)moja faza lutelana trwa 16 dni a powinna trwać 14) Ale takie plamienia przed @ to chyba niedobór progesteronu?I faza luteinowa, jeśli jutro dostanę ten okres jest chyba za krótka co?Co myślicie? 12 dni fazy lutealnej jest jeszcze do przyjęcia ale plamienia to moze być niedobór progeseronu)
Pytam bo gin, jak już Wam pisałam przepisała mi duphaston od 12 dc przez 12 dni po jednej tabletce właśnie na wydłużenie drugiej fazy. Nie robiła mi żadnych hormonów i uznałam, że nie będę tego brała. Ale ponieważ z cyklu na cykl moje cykle robią się krótsze to chyba od następnego się na to zdecyduję. Ale nie tak jak ona kazała. Mam taki pomysł, żeby zrobić monitoring i jak będę miała pewność, że jajeczko pękło wtedy wziąć pierwszy duphaston.(bardzo słusznie popieram Edziulku) Ale do kiedy go brać?(najlepiej go brać przez 12 dni od swwierdzonej owulacji- wtedy odtawiasz testujesz jeli poztywny łykasz dalej jesli negatyny odsatwaisz i miesiaczka pojawia się od 3-10 dni)bo wyczytam że niby 10 dni ale przy słabej hormonalnie ciązy0jak odstawię po 10 dniach i gwałtownie spadnie mi progesteron to mogę poronić.(tak niesety sie zdarza nie odstawia sie progeseronu nagle trzeba zatestowac jak poztyw łykasz dalej) I po prostu nie wiem dziewczyny co ja mam robić. Poradźcie mi coś bo po prostu jestem skołowana i załamana. Może któraś ma jakieś doświadczenia. Kiedy zbadać progesteron dziewczyny?Jakie jeszcze hormony zbadać i kiedy?


chyba pójde na medycyne :/ przez tą moją chorobe gadam jak lekarz:/




---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Kochac nalezy sie co dwa dni bum bum i dzień przerwy i znów najwieksze prawdopodobieństwo zajscia jest włąsnie dzień przed owulką

Ja dostałam rozpiske od lekarza kiedy i w jakiej pozycji ale jak narazie sobie odpusiliśmy i bara bara jest jak wyjdzie
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:47   #1137
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Miałam USG w 13 dc i jajeczko jeszcze tam było. Gin powiedział, że pęknie najprawdopodobniej następnego dnia-czyi 14 dc. Jednak tempka i ból brzucha wskazywał jednak na 16 dc. edziulku mogło pęknąć 16 dc (porostu mogło przerosnąc prawidłowy rozmiar 20-22 i np. pęknąć w wielkości 24-26 tak sie zdarza)Plamienie trwa od kilku dni większe wczoraj czyli 25 dc, a dziś rano to już ewidentne. Temkpa jeszcze nie spadła czyli teoretycznie nie jest to pierwszy dzień nowego cyklu. ( u mnie t epka spada dopiero w nowym - 3 dc... nie zawsze musi byc ksiażkowo)moja faza lutelana trwa 16 dni a powinna trwać 14) Ale takie plamienia przed @ to chyba niedobór progesteronu?I faza luteinowa, jeśli jutro dostanę ten okres jest chyba za krótka co?Co myślicie? 12 dni fazy lutealnej jest jeszcze do przyjęcia ale plamienia to moze być niedobór progeseronu)
Pytam bo gin, jak już Wam pisałam przepisała mi duphaston od 12 dc przez 12 dni po jednej tabletce właśnie na wydłużenie drugiej fazy. Nie robiła mi żadnych hormonów i uznałam, że nie będę tego brała. Ale ponieważ z cyklu na cykl moje cykle robią się krótsze to chyba od następnego się na to zdecyduję. Ale nie tak jak ona kazała. Mam taki pomysł, żeby zrobić monitoring i jak będę miała pewność, że jajeczko pękło wtedy wziąć pierwszy duphaston.(bardzo słusznie popieram Edziulku) Ale do kiedy go brać?(najlepiej go brać przez 12 dni od swwierdzonej owulacji- wtedy odtawiasz testujesz jeli poztywny łykasz dalej jesli negatyny odsatwaisz i miesiaczka pojawia się od 3-10 dni)bo wyczytam że niby 10 dni ale przy słabej hormonalnie ciązy0jak odstawię po 10 dniach i gwałtownie spadnie mi progesteron to mogę poronić.(tak niesety sie zdarza nie odstawia sie progeseronu nagle trzeba zatestowac jak poztyw łykasz dalej) I po prostu nie wiem dziewczyny co ja mam robić. Poradźcie mi coś bo po prostu jestem skołowana i załamana. Może któraś ma jakieś doświadczenia. Kiedy zbadać progesteron dziewczyny?Jakie jeszcze hormony zbadać i kiedy?


chyba pójde na medycyne :/ przez tą moją chorobe gadam jak lekarz:/




---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Kochac nalezy sie co dwa dni bum bum i dzień przerwy i znów najwieksze prawdopodobieństwo zajscia jest włąsnie dzień przed owulką

Ja dostałam rozpiske od lekarza kiedy i w jakiej pozycji ale jak narazie sobie odpusiliśmy i bara bara jest jak wyjdzie
Asiaczku kochana z nieba mi spadłaśPo prostu rozwiewasz nareszcie moje wątpliwości. I widzisz zrobiłabym sobie niezłe kuku bo gin mi nie powiedziała, żeby nie odstawiać tak po prostu tego duphastonu!!!
No przecież bym się pobiła własną ręką gdybym tak straciła fasolke!I wiesz tu lekarzom tak w 100%
Ale powiedz mi prosze jeszcze tak. Odstawiam np. we wtorek rano bo to 12 dzień brania. Kiedy testuję?W ten sam dzień czy następnego dnia?I jeszcze jedno małe pytanko-jeśli test nie wykaże w tym 12 dniu a ona tam będzie-tak czysto teoretycznie?
Ja wiem że jestem przeczulona. Ale 2 lata lekarze leczli mi oczy na + jak ja mam -!i generalnie jestem do niech nieufna. A, że do tego nie trafiłam na dobrego, coś mi sie knoci to po prostu sama zaczynam szukać odpowiedzi a ginem tylko się wspomagać. Póki nie znajde dobrego, któremu zaufam.
Bardzo Ci dziękujebardz o mi pomogłaś.

A jak się czujesz tak w ogóle?
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 15:09   #1138
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Witam kochane, tak was dzisiaj zaniedbalam bo niestety mamy przeprowadzke w pracy i burdel na kolkach, dopiero mnie do netu podlaczyli. Napisze wieczorkiem z domku

I obiecuje wszystko doczytac

Buzka
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:03   #1139
asiaczek82
Rozeznanie
 
Avatar asiaczek82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 952
Dot.: Starania o dziecko

12 dnia bierzesz noramnie ... a testujesz 13 dc rano jesli jest fasolka bierzesz dalej nie ma nie bierzesz.... teoretycznie powinno wykryć... ale zeby mieć 100% pewność mój lekarz zaleca beta hcg

edziulku z łodzi do wawy nie jest tak daleko przemysl sparwe lekarza w warszawie.....

ja super mam ADHD owulaka sie zbliża

przeprowadam biuro :/ mam kupe roboty dopilnowanaia pakowania liczenia zamawiania :? bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarniawa228 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie starające się o dzidzie,
Bardzo podoba mi się ten wątek wszak jestem osobą jak najbardziej zainteresowaną Ostatni miesiąc starania to prawie 14 dni namiętnego kochania i nic Co prawda Egipt i klimat zrobiły swoje ale ja i tak miałam niemiłosiernego doła..
Teoretycznie przygotowana jestem na piątkę jednak w konfrontacji w szarą, bezlitosną rzeczywistością staczam się w dół jak piłka.
Teraz mam 11 DC i znowu staranko.. kurcze już nawet staram się nie robić nic na siłę ale podświadomie obmyślam plan łapanki owulacji
Zastanawiam się nad testami owu..
W piątek złapał mnie talki ból podbrzusza, że musiałam wyjść z imprezy i wrócić do domu. Ból odszedł po dwóch nospach i ketanplu..
Może któraś z Was miała takie przypadki przed OWULACJĄ??
Życzę Wam wszystkim samych pozytywnych testówi smiehniętych buziek..
Witamy

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
Witajcie


jak niedziela mija? Ja od rana nie mogłam spać, bo miałam zaplanowane testowanie i sie denerwowałam... I ...wyszła jedna

Kurde, nie wiem co jest, byłam prawie pewna, że będą dwie! Dziś mam 44dc, podbrzusze boli, nie jajniki tylko tak na środku, jeszcze tak nie miałam, więc tym bardziej podejrzewałam fasolke, a tu ani okresu ani fasolki Kurde, jak się dalej nie pojawi to robić znowu test czy jak? Poradźcie coś
Kochanie przykro mi .... radze test z krwi i udanei sie do lekarza.....

Cytat:
Napisane przez Basia21 Pokaż wiadomość
witajcie przyszłe mamusie
a do mnie dotarła @ :/ nie wiem po co ale jest :/ pierszy taki długi cykl pewnie przez te czekanie na 2@ ale jak sie skonczy to bedzie u bara bara hehehe

3majcie sie kochane
Basiula trzymam kciuki za nastąpeny cykl i będziemy sierpniówki

Cytat:
Napisane przez bunia1234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny miałam wczoraj zatestowac ale nie zrobiłam tego zaczekam jeszcze do wtorku i wtedy to zrobie. U mnie humor taki sam jak pogoda czyli do d...., błowa boli, piersi i brzuszek i ogolnie czuje sie jak na @ ale do jej terminu jeszcze 4 dni, wiec...., pozdrawiam was mocno oby nie zwariowac.
buniiiaaaa trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kciu ki:
Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Witam kochane, tak was dzisiaj zaniedbalam bo niestety mamy przeprowadzke w pracy i burdel na kolkach, dopiero mnie do netu podlaczyli. Napisze wieczorkiem z domku

I obiecuje wszystko doczytac

Buzka
Witam w klubie przeprowadzkowym Mam już dosc byle do końca listopda i poczatek grudnia na u porządakownie tego burdelu.....

Imrezka udała mi sie niesamowice jedzonko poszło całe!!! totalnie!!! postawały jakieć garstki sałateczek i ze 20 sushi ze 120 samochodzik kupiony i opity noramlnie na serwsie powiedzileli żyleta : jupi:ciesze sie przez przypdaek mamy 3 letni samochód w stanie idealnym
__________________
Twardym trzeba być, a nie miętkim jak budyń


asiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:34   #1140
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Starania o dziecko

Cytat:
Napisane przez asiaczek82 Pokaż wiadomość
12 dnia bierzesz noramnie ... a testujesz 13 dc rano jesli jest fasolka bierzesz dalej nie ma nie bierzesz.... teoretycznie powinno wykryć... ale zeby mieć 100% pewność mój lekarz zaleca beta hcg

edziulku z łodzi do wawy nie jest tak daleko przemysl sparwe lekarza w warszawie.....

ja super mam ADHD owulaka sie zbliża

przeprowadam biuro :/ mam kupe roboty dopilnowanaia pakowania liczenia zamawiania :? bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------




Kochanie przykro mi .... radze test z krwi i udanei sie do lekarza.....


Basiula trzymam kciuki za nastąpeny cykl i będziemy sierpniówki


buniiiaaaa trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kciu ki:

Witam w klubie przeprowadzkowym Mam już dosc byle do końca listopda i poczatek grudnia na u porządakownie tego burdelu.....

Imrezka udała mi sie niesamowice jedzonko poszło całe!!! totalnie!!! postawały jakieć garstki sałateczek i ze 20 sushi ze 120 samochodzik kupiony i opity noramlnie na serwsie powiedzileli żyleta : jupi:ciesze sie przez przypdaek mamy 3 letni samochód w stanie idealnym
Asiaczku kochany jak dobrze cie czytac
Dobrze slyszec ze impreza sie udala, ale mi zrobilas ochote na sushi. mnie brzusio troche pobolewa, piersi troche ciagna, raz bardziej raz mniej. Ale dzisiaj rano znowu sie wystraszylam bo bralam prysznic i tak mi si eslabo zrobilo, ze musialam usiac i zaraz wyjsc i polozyc sie na podlodze bo bym zemdlala, oblal mnie zimny pot w ogole normalnie jak przy omdleniach. czy to normalne przy wczesnej ciazy?? czy to jakis niedobry znak???
W pracy staralam sie nie dzwigac,\ale cos tam musialam ponosci, juz mam dosyc. Asiaczku fajnie ze tez to przechodzisz rozumiemy swoj bol)

AAAA i gratuluje samochodziku
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.