Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 15:32   #781
natka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 381
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Witajcie, ja tylko na chwilke...caly czas mnie mdli i kamien w woreczku zolciowym sie odzywa. Mialam po pierwszej ciazy go wywalic operacyjnie ,ale po urodzeniu już nie dokuczal i...rozmyło sie. A teraz ....straszne bóle
__________________
natka80
natka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:32   #782
szarlot27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 368
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cytat:
Napisane przez natka80 Pokaż wiadomość
Witajcie, ja tylko na chwilke...caly czas mnie mdli i kamien w woreczku zolciowym sie odzywa. Mialam po pierwszej ciazy go wywalic operacyjnie ,ale po urodzeniu już nie dokuczal i...rozmyło sie. A teraz ....straszne bóle
współczuję Ci, cholerka może przejdzie
szarlot27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:00   #783
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Hej dziewczyny.
Byłam dziś u lekarza. Moje plamienie, to wynik krwawiącej szyjki macicy
Mam leżeć plackiem i nic nie robić. Luteinę biorę nadal 2x dziennie dopochwowo.
Globulki muszę odstawić, bo nie wiadomo ile ta moja szyjka wytrzyma.

A dzidziolek ma się dobrze Rośnie jak na drożdżach.
W czwartek, a więc 4 dni temu miał 2,1 cm, a dziś już 2,4 cm
Dziś pierwszy raz widziałam jak macha rączkami i nóżkami

Tak się cieszę, że nic mu się nie stało. Mam nadzieję, że szyjka naprawi się gdy będę leżeć.

Dołączam zdjęcie z USG. Jak się dopatrzycie, to widać rączki i nóżki.
Zaczęłam 10 tc.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 07:17   #784
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Werona, moja dzidzia troszkę starsza od Twojej ( o całe 5 dni) więc myslę że ma juz 3 cm, fajnie że zamiesciłaś swoje usg- tak jakbym była na badaniu i widziała swoje. Ja mam wizytę dopiero 19 (wcześniej mam iść na dowcipne) więc postaram się też zamieścić zdjęcie żebyscie poznały mojego maluszka.
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 08:19   #785
szarlot27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 368
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Witam napisałam, już to samo na moim poprzednim forum staraczek, ale chcę też z wami podzielić się moimi spostrzeżeniami.stwierdza m, że chyba jestem nienormalna,
byłam wczoraj u ginekolog i widać już pęcherzyk ciążowy, nie widac jeszcze pęcherzyka żóltkowego i zarodka,
1)Pani ginekolog rozrysowała mi wszystko i powiedziała, że dlatego nie chciała żebym tak szybko przychodziła, bo jeszcze nic nię będzie widac.
Oczywiście załamałam się, że widać tylko pęcherzyk ciążowy.
Ginekolog okresliła wiek ciązy na 5 tygodni i 6 dni.
-sprawdzałam w necie i to faktycznie może tak byc i jest naturalne ,że jeszcze nie widać
2)Pani ginekolog powtórzyła, że to całkiem naturalne, że może jeszcze nie byc widać reszty bo jest to bardzo wczesna ciąża.Dodała, że jak będą objawy ciążowe (mdłości, ból piersi itp to będzie tylko potwierdzało że wszystko jest ok).
wtedy przeraziłam sie po raz drugi.
Powiedziałam jej że żadnych objawó
w nie mam. Ona uspokoiła mnie i dodała, że objawy zazwyczaj pojawiają się po 6 tygodniach choc niektóre kobiety mogą ich nawet nie odczuwać
- potem rozmawiałam z moją siostrą i okazało się ,że ani ona ani moja mama nie miały żadnych objawów prawie przez całą ciążę, więc może mamy tak genetycznie. ok odetchnęłam
3) ale musiałam znaleźć sobie kolejny problem do zmartwień. Mianowicie po wizycie pojechałam do koleżanki a jej córka miała coś na twarzy jakby kroste i na nosie drugą (ma 7 lat) wkręciłam sobie , ze pewnie
ma różyczke i że ja zaraz zachoruję. doczytałam jakie sa powikłania i myślałam, że zawału serca dostane ze strachu-
córka nie ma raczej żadnej różyczki bo to nie objawy różyczki, po drugie ona miała już różyczkę i była szczepiona. Poza tym ja też przechodziłam różyczkę i też byłam szczepiona.
Po tym wszystkim stwierdziłam, że coś ze mną nie tak
szarlot27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 08:24   #786
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Szarlot współczuję- jak teraz juz tak schizujesz to co będzie potem? Pierwsze 3 miesiące to ciągły lęk o dziecko (zresztą nie tylko wtedy)- jest największe ryzyko poronienia. nie przejmuj sie tak, nie myśl, jeśli testy wyszły pozytywne to spokojnie czekaj. Nie ma co sie denerwować na zapas- ja akurat w ogóle nie mam czarnych mysli co do dzidziusia, mam za to na inne sprawy...
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 08:31   #787
szarlot27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 368
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Szarlot współczuję- jak teraz juz tak schizujesz to co będzie potem? Pierwsze 3 miesiące to ciągły lęk o dziecko (zresztą nie tylko wtedy)- jest największe ryzyko poronienia. nie przejmuj sie tak, nie myśl, jeśli testy wyszły pozytywne to spokojnie czekaj. Nie ma co sie denerwować na zapas- ja akurat w ogóle nie mam czarnych mysli co do dzidziusia, mam za to na inne sprawy...
widzisz przez to , że masz problem z teściami nie zamartwiasz się tak jak ja.
A ja muszę zająć się czymś innym bo zwariuję
szarlot27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 08:39   #788
kropka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 137
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cytat:
Napisane przez szarlot27 Pokaż wiadomość
widzisz przez to , że masz problem z teściami nie zamartwiasz się tak jak ja.
A ja muszę zająć się czymś innym bo zwariuję
SZarlot ja doskonale Cie rozumiem bo ja mam dokładnie tak samo- każdy niuans związany z ciążą u mnie narasta do rangi MEGA problemu- ale ja uważam że mamy do tego prawo- bo w końcu to nasza pierwsza ciąża na którą dłuuugo czekałyśmy i nie chcemy aby przez nieuwagę przyczynić się do nieszczęścia- dmuchamy na zimne i tyle.... a jak zobaczymy coś więcej nić tylko pęcherzyk na usg to sie napewno uspokoimy.
Pozdrawiam serdecznie- ja jutro ide do ginka zobaczymy co mi powie...
kropka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 09:16   #789
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Szarlot 27 nic sie nie martw że jeszcze nic nie widac procz pęcherzyka ja miałam to samo. W 5 tygodniu byłam i byl tylko pecherzyk...byłam tez w 6 t3d według usg u innego lekarza i moj pecherzyk mial 22mm i lekarz powiedzial ze wszystko w jak najlepszym porządku i nie mam sie martwić tylko zacząć sie cieszyc ciąża! Teraz mam wizyte 1.04 i jestem ciekawa co tam u mnie zobacze takze głowa do góry i nie przejmuj sie bo maluszek schował sie i tez zalezy jaka aparature ma twój lekarz

Pozdrawiam gorąco
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 09:43   #790
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Byłam dziś u lekarza. Moje plamienie, to wynik krwawiącej szyjki macicy
Mam leżeć plackiem i nic nie robić. Luteinę biorę nadal 2x dziennie dopochwowo.
Globulki muszę odstawić, bo nie wiadomo ile ta moja szyjka wytrzyma.

A dzidziolek ma się dobrze Rośnie jak na drożdżach.
W czwartek, a więc 4 dni temu miał 2,1 cm, a dziś już 2,4 cm
Dziś pierwszy raz widziałam jak macha rączkami i nóżkami

Tak się cieszę, że nic mu się nie stało. Mam nadzieję, że szyjka naprawi się gdy będę leżeć.

Dołączam zdjęcie z USG. Jak się dopatrzycie, to widać rączki i nóżki.
Zaczęłam 10 tc.
Weronisia trzymam kciuki, musisz dużo odpoczywać i bedzie dobrze. Zdjęcie przeurocze.

Cytat:
Napisane przez szarlot27 Pokaż wiadomość
Witam napisałam, już to samo na moim poprzednim forum staraczek, ale chcę też z wami podzielić się moimi spostrzeżeniami.stwierdza m, że chyba jestem nienormalna,
byłam wczoraj u ginekolog i widać już pęcherzyk ciążowy, nie widac jeszcze pęcherzyka żóltkowego i zarodka,
1)Pani ginekolog rozrysowała mi wszystko i powiedziała, że dlatego nie chciała żebym tak szybko przychodziła, bo jeszcze nic nię będzie widac.
Oczywiście załamałam się, że widać tylko pęcherzyk ciążowy.
Ginekolog okresliła wiek ciązy na 5 tygodni i 6 dni.
-sprawdzałam w necie i to faktycznie może tak byc i jest naturalne ,że jeszcze nie widać
2)Pani ginekolog powtórzyła, że to całkiem naturalne, że może jeszcze nie byc widać reszty bo jest to bardzo wczesna ciąża.Dodała, że jak będą objawy ciążowe (mdłości, ból piersi itp to będzie tylko potwierdzało że wszystko jest ok).
wtedy przeraziłam sie po raz drugi.
Powiedziałam jej że żadnych objawó
w nie mam. Ona uspokoiła mnie i dodała, że objawy zazwyczaj pojawiają się po 6 tygodniach choc niektóre kobiety mogą ich nawet nie odczuwać
- potem rozmawiałam z moją siostrą i okazało się ,że ani ona ani moja mama nie miały żadnych objawów prawie przez całą ciążę, więc może mamy tak genetycznie. ok odetchnęłam
3) ale musiałam znaleźć sobie kolejny problem do zmartwień. Mianowicie po wizycie pojechałam do koleżanki a jej córka miała coś na twarzy jakby kroste i na nosie drugą (ma 7 lat) wkręciłam sobie , ze pewnie
ma różyczke i że ja zaraz zachoruję. doczytałam jakie sa powikłania i myślałam, że zawału serca dostane ze strachu-
córka nie ma raczej żadnej różyczki bo to nie objawy różyczki, po drugie ona miała już różyczkę i była szczepiona. Poza tym ja też przechodziłam różyczkę i też byłam szczepiona.
Po tym wszystkim stwierdziłam, że coś ze mną nie tak
Kochana ja też sobie ciągle coś wbijam do głowy niestety ... Nie martw się na zapas jeśli chodzi o ten pęcherzyk to ja też tak miałam dopiero pod koniec 6 tygodnia pojawiła się fasolinka.

Dziewczyny ja tak z innej beczki czy Wasze drugie połowy mają problem z chrapaniem, bo mój mąż przeszedł wszelkie granice dzisiaj musiałam uciekać z sypialni bo szkoda mi go było ciągle szturchać (tylko dlatego, że miał bardzo wcześnie wstać do pracy). Macie jakieś sposoby na chrapanie???

irsin jak samopoczucie ?? Z siostrą lepiej??

Edytowane przez wiolkaslonko
Czas edycji: 2010-03-30 o 09:46
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:36   #791
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cytat:
Napisane przez wiolkaslonko Pokaż wiadomość

Dziewczyny ja tak z innej beczki czy Wasze drugie połowy mają problem z chrapaniem, bo mój mąż przeszedł wszelkie granice dzisiaj musiałam uciekać z sypialni bo szkoda mi go było ciągle szturchać (tylko dlatego, że miał bardzo wcześnie wstać do pracy). Macie jakieś sposoby na chrapanie???
Moj tz tez chrapie, podejrzewam, ze ma krzywą przegrode, kiedys też go szturchałam, ale szkoda mi go bylo, jak bardzo chrapie (zazwyczaj jak lezy na plecach) to go budze raz i mowie, zeby sie odwrocil na bok, zazwyczaj to pomaga, jakos inaczej musi wtedy oddychac bo jest cisza. Poki lezy na boku to mam spokuj Moze tez sprobuj go przekręcic
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 11:30   #792
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Co do chrapania to moj mąż tez chrapie ale zauwazylam ze sa pewne zalezności heh otuz w tej chwili nie pracuje i w nocy cisza zero chrapania natomiast wczesniej jak pracował i przychodzil wykonczony po pracy to chrapal masakrycznie...ale jak przewracał sie na bok(po wczesniejszym moim szturchnięciu) to cisza byla...co jeszcze zauwazylam ze jak wracal zmeczony po pracy to chrapaniu towarzyszyło tez zgrzytanie zębami a to tez nieprzyjemne
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:45   #793
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cytat:
Napisane przez wiolkaslonko Pokaż wiadomość
czy Wasze drugie połowy mają problem z chrapaniem?
Niestety mój też chrapie i to już wiele lat. Kiedyś pomagało szturchnięcie i przekręcenie się na bok. Teraz niestety już nic nie pomaga. On chrapie nie tylko gdy wdycha powietrze, ale również gdy wydycha. Ma też straszne bezdechy, kiedy to w trakcie chrapania następuje grobowa cisza i on nie oddycha Męczę się z nim okropnie. Jestem tym strasznie przemęczona. Nieraz już wynosiłam się z kołdrą do dużego pokoju na sofę, ale tam niezbyt wygodnie się śpi.
Był też czas, że mąż spał na materacu w dużym pokoju, ale co to za życie...

Teraz gdy budzę się w nocy na siusianie, to przez jego chrapanie mam problem, żeby znowu zasnąć. No maskara jakaś.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:28   #794
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Witajcie mamuśki ostatnio mało tu zaglądam,bo wróciłam do pracy a wieczorami nie mam już siły na internet, ale ogólnie jest ok. Mam pytanie czy któras z Was miała ciała ketonowe w wynikach moczu i co lekarz na to powiedział???Mam wizytę dopiero 13.04. i nie wiem czy ze względu na te wyniki iść wcześniej czy nie.Poczytałam że to może być początek cukrzycy ciążowej albo skutek głodówki lub wymiotów. Nie głodzę się, wymiotowałam 2 razy. Fakt że byłam na czczo jakieś 14 godz.
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:38   #795
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

dołączam do was mamusie dziś właśnie zrobiłam test... wymarzone 2 kreseczki. trochę się boję tego co będzie ale radości jest we mnie więcej, jeszcze tylko muszę powiedzieć TŻowi pozdrawiam
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:20   #796
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Miss_Devil, gratulacje

A ja jestem zła i zmartwiona, bo poszłam dziś do gina na umówioną wizytę i się okazało, że go nie ma :? Pierwszy wolny termin zaproponowano mi za dwa tygodnie; w przychodni tuż obok, zaledwie dwa-trzy dni wcześniej, więc już pójdę do tego mojego. Póki nic się nie dzieje niepokojącego, to chyba mogę spokojnie czekać, nie? Przynajmniej jak pójdę, na pewno będzie już coś widać (to będzie początek 7 tygodnia najprawdopodobniej)...
Choć ciężko będzie mi czekać jeszcze 2 tygodnie...
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:37   #797
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cytat:
Napisane przez Miss_Devil Pokaż wiadomość
dołączam do was mamusie dziś właśnie zrobiłam test... wymarzone 2 kreseczki. trochę się boję tego co będzie ale radości jest we mnie więcej, jeszcze tylko muszę powiedzieć TŻowi pozdrawiam
GRATULUJĘ ja taki widoczek ujrzałam równy m iesiąc temu. więc rocznica
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:38   #798
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

To ja swój też wkleję, a co Skoro tak się chwalimy...
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:57   #799
natka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 381
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Witajcie, u mnie dziś nawet znośnie, mdłości dają żyć. Pakuje transport prac na wystawe bo będzie w Maju w Polsce.

Weronisia odpoczywaj, choc pewnie nie jest lekko przy dwojce dzieciaczków.
__________________
natka80
natka80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 14:59   #800
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Dziewczyny, podpowiedzcie...
Lekarza mam na 13 kwietnia, na USG umówiłam się na 14, bo mój lekarz nie ma w gabinecie USG, więc w razie potrzeby chodzę gdzie indziej... I teraz nie wiem, czy nie zrobiłam bez sensu. Jeśli te badania robi się osobno, to najpierw potwierdzenie ciąży przez gina (to będzie początek 7 tygodnia), czy najpierw USG?
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:39   #801
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Myślę, że to bez znaczenia. Jednak jeśli byś miała już wynik z USG, to lekarz by nie wzgardził.
Ja wolałabym najpierw zrobić USG i z wynikiem pójść do gina.
Na szczęście nie mam takiego problemu, bo mój gin ma sprzęt w swoim gabinecie i na każdej wizycie mam robione USG i wspólnie omawiamy, to co widzimy
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:43   #802
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

witam serdecznie!!!!



juz chwilę temu pisałam,że chciałabym do Was dołączyc..i nie wiem jakim cudem chyba dołączę

II grube krechy na teście jak nic

jadę dziś do gina ale jak mnie ktoś zapyta na kiedy mam tp,to nie będę w stanie udzielic odpowiedzi....ostatnia @ 15stycznia,a jeszcze 2 tygodnie temu testy wychodziły negatywnie,na usg u gina też nie było nic widac....dostałam tabletki na wywołanie okresu,a tu masz.... ciąża


proszę o kciuki,żeby wszystko było dobrze
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:47   #803
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Jastinada, Miss_Devil gratuluję dwóch kresek
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:24   #804
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cześć dziewczyny
A ja byłam wczoraj u GP,powiedział "gratuluję",wziął mocz do badań i kazał mi się skontaktować z położną co też uczyniłam. Dziś otrzymałam książkę ciąży i ulotki oraz termin pierwszego spotkania na 20.04. Oczywiście mnie nie dziwi to ich podejście,bo poprzednio też tak było. Przypomnę,że w UK mieszkam. Pierwsze usg będę miała dopiero za półtora miesiąca.Zdecydowanie tą ciążą mniej się ekscytuję i mniej denerwuję.
Termin wciąż mam nie potwierdzony,więc narazie obstaje przy 28.11.10. Moje maleństwo ma więc 5 tygodni i 2 dni. I jestem przekonana,że to dziewczynka .
Czuję się całkiem dobrze,mdłości pomału przechodzą i nadal nie tyję.

Witam ciepło Kretencję,79 Martę,Miss_devil i jastindę i serdecznie wam gratuluję

Weronisia jak zwykle zdjęcie piękne,zazdroszę ci tych zdjęć,ale bardzo wspołczuję,że musisz leżeć. Dbaj o siebie

Kropka i Szarlot ja w pierwszej ciąży też tak panikowałam,a teraz jestem bardzo spokojna i opanowana.Musi byc dobrze.I cieszcie się,że możecie cokolowiek zobaczyć na usg,bo ja dopiro zobaczę w 12 tyg.Narazie muszę wierzyć testom,że jestem w ciąży. Daltego zrobiłam ich w sumie cztety i wszystkie są na tak

natka na jaką wystawę? Pochwal się więcej,bo takie zdawkowe informacje serujesz
__________________
  

Edytowane przez ursull
Czas edycji: 2010-03-30 o 17:25
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:57   #805
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Co tu taka cisza dzisiaj :P

A ja od wczoraj mam smaki na ogóry kiszone i zjadłam ich sporą ilość a teraz hmm przyszedł smaczek na naleśniki i ....właśnie je zaraz bede robic heh
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:16   #806
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cytat:
Napisane przez Ishka Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza dzisiaj :P

A ja od wczoraj mam smaki na ogóry kiszone i zjadłam ich sporą ilość a teraz hmm przyszedł smaczek na naleśniki i ....właśnie je zaraz bede robic heh
a ja żadnych zachcianek nie mam. W poprzedniej ciąży lodami się objadałam i manadrynkami,a teraz nic. Wręcz przeciwnie,nawet nie chce mi się jeść.
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:20   #807
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Niestety nie dołacze do wasdostałam @ ponad tydzień przed terminemostatnio mam coraz bardziej nieregularne cykle,a najgorsze że dam sobie głowę odciąc że kochaliśmy sie w dzien owulacji(śłuz i te sprawy) a tu takie cośjesli nastepny cykl bedzie taki krotki to moze załapie sie na koniec grudniachcemy wycelowac w chlopca ale widze ze z dziewczynkami raczej łatwiej jestnarazie bede was podczytywac,trzymam kciuki zeby wszystko wam gralo
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:34   #808
kasiule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 68
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Jeśli urodzę w połowie grudnia, to macierzyński będę mieć gdzieś do końca kwietnia.
Mi też z moich wyliczeń wychodzi poród w połowie grudnia. I ciąża również na razie nie potwierdzona przez lekarza, ale dwa pozytywne testy oraz liczne objawy mówią same za siebie
kasiule jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:40   #809
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Kasiule, a kiedy się do lekarza wybierasz? Bo mnie się przesunęła wizyta na za 2 tygodnie, czyli na początku siódmego tc, według OM.
Kurczę, ja nie mam żadnych objawów, poza brakiem @ i trochę wrażliwszymi sutkami...
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:24   #810
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: Mamusie Listopadowo-Grudniowe 2010 :-)

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
A ja byłam wczoraj u GP,powiedział "gratuluję",wziął mocz do badań i kazał mi się skontaktować z położną co też uczyniłam. Dziś otrzymałam książkę ciąży i ulotki oraz termin pierwszego spotkania na 20.04. Oczywiście mnie nie dziwi to ich podejście,bo poprzednio też tak było. Przypomnę,że w UK mieszkam. Pierwsze usg będę miała dopiero za półtora miesiąca.Zdecydowanie tą ciążą mniej się ekscytuję i mniej denerwuję.
Termin wciąż mam nie potwierdzony,więc narazie obstaje przy 28.11.10. Moje maleństwo ma więc 5 tygodni i 2 dni. I jestem przekonana,że to dziewczynka .
Czuję się całkiem dobrze,mdłości pomału przechodzą i nadal nie tyję.
Ursull ja też mieszkam w UK, mnie to nawet GP nie chciał przyjąc, jak chciałam jakieś potwierdzenie ciąży, powiedziano mi w recepcji, że oni potwierdzają takimi samymi testami jakie sobie w aptece moge sama kupić, więc nie ma sensu na żadną wizyte , dali mi numer tel. do innego oddziału, gdzie mają midwife, zadzwoniłam, powiedziano mi, żebym zadzwoniła jak będę w 10 tyg. to mnie z midwife umówią :/ I tak sobie czekam... Mam nadzieje, ze tam się wszytsko dobrze rozwija... Ale na szczęście pojutrze już bede w Polsce i pójdę sobie do gina ^^ I zobacze mojego groszka, będę już w 9 tyg.


Witam nowe mamusie, i życze, żebyście mdłości nie miały :/ odkryłam, że mi przechodzą, jak jem co 2h jakąs kanapke :P
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.