Cilest - zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-18, 13:08   #181
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Cilest

a pomyśl ile młodych dziewczyn ogląda tą stronę i wierzy w to co tam jest napisane, a jakimi ciemniakami są osoby, które tam redagują,
ja pierwszy raz biorę tabsy, wiele się nasłuchałam o zaletach, znam też skutki uboczne, ale ogólnie wiem, że to jest najpewniejsze zabezpieczenie. Jednak trochę się jeszcze boję polegać tylko na tabletkach, choć wiem że skuteczne, czy ty tak od razu się przełamałaś, czy też na początku byłaś nieufna?
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 14:53   #182
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Cilest

nie mialam tkich problemow. wychodzimy z zalozenia, ze jesli zdarzy sia tak, ze mimo wszystko bedzienmy miec dziecko, to...bedziemy miec dziecko, nie pecha

tabletki sa naszym jedynym zabezpieczeniem i byly zawsze (z wyjatkiem jednego miesiaca, kiedy z cilestu przerucilam sie na mercilon-wtedy dodakowo uzywalismy prezerwatyw).
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:28   #183
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Cilest

ja cilest bralam miesiąc, ale to byl najgorszy miesiąc mojego zycia.Dobrze, że to w wakacje się akurat trafiło, bo teraz w roku akademickim bym chyba rady nie dała. straszne bóle głowy, bóle piersi, nieprzerwane nudności masakra jednym słowem, cały czas leżałam w łózku. Miesiąc wytrzymałam, bo ponoć niezdrowo rzucac je tak o - moja bratowa kiedyś zostawiła tabletki z dnia na dzień i miała okres co 2 tygodnie przez 2 miesiące. Teraz biore yasmin- ponoć to ta lepsza wersja cilestu ( i cena też "lepsza" :/), ale nie odczuwam jego brania zupełnie. Cilestowi mówie stanowczo NIE.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 23:17   #184
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Cilest

Dziewczyny, a ja mam wielki problem. Moja przychodnia przestała funkcjonować w soboty, a ja liczyłam na to, że dziś dostanę receptę na Cilest. Muszę ją zdobyć do wtorku... Nie wiecie, gdzie w Wawie mi ją dadzą? Może się do jakiegoś szpitala przejść? Chociaż wydaje mi się, że to absurd....
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 07:45   #185
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Cilest

u mnie jest tak, ze jak zadzwonisz po recepte to nastepnego dnia czeka na ciebie w recepcji.

wystarczy jak pojdziesz do lekarza rodzinnego i przedstawisz sprawe. nastepnym razem: lepiej sobie to zaplanuj
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 09:36   #186
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Miałam dokładnie zaplanowane, ale 11 listopada mi popsuł plany (zamknęli wtedy przychodnię w piątek). i Potrzebuję na cito z Warszawy... U mnie w domu jest tak, że wchodzę to od razu idę do rejestracji po receptę i nie muszę czekać...

No i skąd ja wezmę rodzinnego w Wawie....?Da się tak??

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-19 o 00:39 Powód: Post pod postem.
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 09:42   #187
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Cilest

rozwalaja mnie ludzie bez instynktu samozachowawczego...


ja ci mam mowic, gdzie masz isc do lekarza w wawie, skoro jestem z zupelnie innego miasta? przeciez studenci tez sie jakos leczyc musza. gdybys zachorowala na zapalenie pluc, albo zlamala noge, to pogotowie zawiozloby cie do twojego miasta?

poza tym: zawsze mozesz poprosic w aptece o jeden listek i pozniej doniesc recepte. dla chcacego nic trudnego. tylko zaqmiast jeczec "co teraz bedzie?", trzeba sie zabrac za rozwiazywanie problemu.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-19, 10:17   #188
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
rozwalaja mnie ludzie bez instynktu samozachowawczego...
Nie denerwuj się, złość piękności szkodzi. Jak masz się bulwersować to po co odpisujesz?
Zadałam pytanie na forum o Warszawę - ale Ty odpisałaś za co serdecznie dziękuję,
potem spytałam już tylko o zasadę - czy można w innym mieście zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
ja ci mam mowic, gdzie masz isc do lekarza w wawie, skoro jestem z zupelnie innego miasta? przeciez studenci tez sie jakos leczyc musza. gdybys zachorowala na zapalenie pluc, albo zlamala noge, to pogotowie zawiozloby cie do twojego miasta?
Nie Ty masz mi mówić, może ktoś inny się wypowie, dlatego piszę na forum, tak? Nie zakładałam, że Ty - Wrocławianka odezwiesz się jako jedyna...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
poza tym: zawsze mozesz poprosic w aptece o jeden listek i pozniej doniesc recepte. dla chcacego nic trudnego. tylko zaqmiast jeczec "co teraz bedzie?", trzeba sie zabrac za rozwiazywanie problemu.
A w aptece już byłam - w tej, w której do tej pory wyłącznie kupowałam cilest i nie dostałam go.
Więc nie stresuj mnie i siebie, ok?
I nie jęcze, tylko się dowiaduję - po to między innymi są fora Internetowe, jakby wszyscy wszystko wiedzieli, albo od razu rozwiązywali swoje problemy, to by to nie miało racji bytu.
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 10:26   #189
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Cilest

ale to nie jest jedyna apteka w miescie, prawda?
a twoj ginekolog tez nie jest jedynym takim lekarzem w warszawie. co za tym idzie...problem jest do rozwiazania.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 10:35   #190
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Cilest

No pewnie, że jest do rozwiązania, dlatego go szukam

A pytam dlatego, że nie jestem z Warszawy, mieszkam w niej od niespełna dwóch miesięcy i do tej pory u lekarza w tym mieście nie byłam, więc liczyłam, że jakaś Warszawianka mi po prostu coś podpowie, na podstawie własnego doświadczenia. Zresztą otrzymałam już satysfakcjonującą odpowiedź od Et-ki w osobnym wątku na ten temat.

Więc dyskusję chciałabym uważać za zamkniętą, a za odzew pięknie dziękuję
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 10:36   #191
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
neitka- idz do pierwszego lepszego szpitala, powiesz co i jak i lekarz dyzurny bez problemu powinien ci wysawić recepte.

ps. a jezeli nie bedzie chciał wystawić to na ginekologii na bank dyżur ma tez ginekolog więc wystarczy ładnie zagadac do pani pielęgnierki.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-19 o 00:37 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-19, 10:40   #192
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Cilest

No to na szczęście mam już kilka wyjść dziękuję.
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 21:24   #193
Ima_
Raczkowanie
 
Avatar Ima_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Ima_
Dot.: Cilest

żeby nie zakładać nowego wątku podłączam się pod ten :P
otóż od 3 dni biorę cilest i mam straszne mdłości,praktycznie cały dzień,tabletki zażywam o 22 :/ ginekolog przepisała mi tabletki bez wykonania jakichkolwiek badań,czy to normalne że mój organizm tak reaguje czy raczej powinnam odstawić tabletki?? proszę o pomoc,moja lekarka będzie dopiero w poniedziałek a wszyscy których proszę o jakąkolwiek poradę nie udzielają informacji jestem załamana to dopiero 3 dni
Ima_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 17:19   #194
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Cilest

możesz brac tabletki bezposrednio przed snem wtedy nie bedziesz tak bardzo odczuwała skutków ubocznych, miałam tak samo ( pisałam o tym wyżej). Musisz przetrwać ten miesiąc. Jeżeli nie wymiotujesz to dasz rade. To dopiero 3 dzień. Trzymam kciuki.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 09:20   #195
nastolatka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 30
Smile Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Hej dziewczyny! Uzywalyscie kiedys tabletek anty "Cilest"? MIałyscie jakies skutki uboczne??albo bylyscie zadowolone?? MI lekarz przepisal i zaczynam je brac od nastepnej miesiaczki...jezeli mozecie sie podzielic jakas wiedza na ten temat to bardzo prosze napiszcie!! pozdrawiam !
nastolatka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 09:25   #196
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Może i jestem staroswiecka. Ale nick nastolatka90 i post o tabletkach antykoncepcyjnych w moim systemie wartosci nie pasuje do siebie (być może to efekt obserwacji mojej sasiadki).

Każde tabletki maja skutki uboczne, ty bedziesz sie czula dobrze na cilescie, a ja bede sie czuć fatalnie. Ja nie bede miala problemu z libido na microgynonie, u Ciebie beda wystepowac wszelkie mozliwe skutki uboczne.
To zalezy tylko i wylacznie od organizmu, praktycznie wszystkie moje kolezanki biora yasmin i go chwala, a ja na nim umieralam z bolu.
W zwiazku z tym nie mozesz polegac na opini innych. Nie wiesz jak zareaguje Twoj organizm. Jesli lekarz zbadal Ci poziom hormonow, to dopasowal Ci tabletki tak, abys jak najmniej odczuwala mozliwe skutki uboczne.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 09:32   #197
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

A wyszukiwarki użyłaś? Bo o Cileście dużo było pisane
np http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=121033
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 09:42   #198
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

16 lat....
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 11:27   #199
kamilka48
Przyczajenie
 
Avatar kamilka48
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 21
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Może i jestem staroswiecka. Ale nick nastolatka90 i post o tabletkach antykoncepcyjnych w moim systemie wartosci nie pasuje do siebie (być może to efekt obserwacji mojej sasiadki).

Każde tabletki maja skutki uboczne, ty bedziesz sie czula dobrze na cilescie, a ja bede sie czuć fatalnie. Ja nie bede miala problemu z libido na microgynonie, u Ciebie beda wystepowac wszelkie mozliwe skutki uboczne.
To zalezy tylko i wylacznie od organizmu, praktycznie wszystkie moje kolezanki biora yasmin i go chwala, a ja na nim umieralam z bolu.
W zwiazku z tym nie mozesz polegac na opini innych. Nie wiesz jak zareaguje Twoj organizm. Jesli lekarz zbadal Ci poziom hormonow, to dopasowal Ci tabletki tak, abys jak najmniej odczuwala mozliwe skutki uboczne.
hmm dlaczego nick nastolatka i tabletki anty nie pasuja do siebie?? ja sie z tym nie zgadzam... sama jestem nastolatka i nie mam innego wyjscia musze brac tabletki anty, poniewaz mam strasznie nieregularne miesiaczki.... na poczatku bralam duphaston, ale niestetyy po polrocznym zazywaniu moja miesiaczka trwala 5 tygodni... a wiec nie bylo poprawy i lekarz przypisal mi cilest.... nie bylo innego wyjscia... nie chcialam brac takich lekow, bo nie jest potrzebna mi antykoncepcja, a napewno nigdy nie bylam z taki rodzajem anty.... ale nie mialam wyboru.... a wiec wydaje mi sie ze to iz jestem nastolatka i biore tabletki antykoncepcyjnie nie swiadczy o mnie zle.... tak samo nie swiadczy o nikim innym...:/
kamilka48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 13:53   #200
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Lepsza 16 latka bioraca tabletki, niz ja, ktora nie bralam, bo po co, a pozniej byly problemy po postinorze. Dla mni cilest to jedyne tabletki jakie moge brac, po innych wrecz zdycham.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 15:03   #201
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

U mnie podczas brania było ok tyle że musiąłm je zmienić bo miałam duże krawawienia bo cilest to jedne z tab l o małej dawce hormonów a ja potrzebowłam silniejszych

asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 16:31   #202
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Brałam Cilest (jakieś 3 opakowania). Skutków ubocznych, poza obniżonym libido, nie miałam zadnych.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:46   #203
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

bralam cilest dosc dlugo-ponad rok. dobrze go tolerowalam, wszystko bylo w porzadku.

zmienilam piguly na wlasne zyczenia, bo chcialam preparat o mozliwie malej dawce hormonow. cilest (mimo tych bzdur, ktore napisala asia26) do preparatow niskodawkowych nie nalezy.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:56   #204
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
bralam cilest dosc dlugo-ponad rok. dobrze go tolerowalam, wszystko bylo w porzadku.

zmienilam piguly na wlasne zyczenia, bo chcialam preparat o mozliwie malej dawce hormonow. cilest (mimo tych bzdur, ktore napisala asia26) do preparatow niskodawkowych nie nalezy.

no to mnie zaskoczyłaś tym co napisałaś, bo we wszystkich możliwych dostępnych mi źródłach widnieje, że cilest jest preparatem o niskiej dawce hormonów....no ale człowiek to tylko człowiek mylić się może. Ja brałam Cilest przez pół roku ale przestałam bo:
1. nie potrzebuję już
2.coś mi się za dużo przytyło i mam podejrzenia co do tego czy to przypadkiem nie od tabsów...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 09:23   #205
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Ja brałam cilest dosyć długo i:
1. podczas pierwszego opakowania fatalnie się czułam, strasznie bolał mnie brzuch, w nocy było najgorzej;
2. przytyłam troszeczkę
Nie wspominam tego najlepiej, po prostu nie było dobrane do mnie.
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 12:42   #206
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Ja biore trzecie opakowanie cilest, przez pierwsze cały czas miałam krwawienia, trochę to było uciążliwe, ale teraz jestem zadowolona i nic mi nie dolega, poza czasami niewielką suchością pochwy
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 12:59   #207
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no to mnie zaskoczyłaś tym co napisałaś, bo we wszystkich możliwych dostępnych mi źródłach widnieje, że cilest jest preparatem o niskiej dawce hormonów....no ale człowiek to tylko człowiek mylić się może. Ja brałam Cilest przez pół roku ale przestałam bo:
1. nie potrzebuję już
2.coś mi się za dużo przytyło i mam podejrzenia co do tego czy to przypadkiem nie od tabsów...
nie wiem w jakich zrodlach.
preparaty o najnizszej dawce hormonow to harmonet, novynette, logest i mercilon. wystarczy porownac ich sklad z cilestem.

ja bardzo dobrze czuje sie zazywajac preparat o nizszej dawce, wiec nie ma potrzeby, zebym dalej wpychala w siebie zbyt wiele hormonow.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 13:43   #208
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
nie wiem w jakich zrodlach.
preparaty o najnizszej dawce hormonow to harmonet, novynette, logest i mercilon. wystarczy porownac ich sklad z cilestem.

ja bardzo dobrze czuje sie zazywajac preparat o nizszej dawce, wiec nie ma potrzeby, zebym dalej wpychala w siebie zbyt wiele hormonow.

no własnie...czytaj uważnie...wszędzie jest napisane że Cilest jest pigułką nowej generacji i tak na prawdę pierwszy raz tutaj spotkałam się z określeniem. poza tym nie tylko te preperaty ktore wymieniłas maja niskie dawki hormonow ale takze np jeanine. no ale spierac sie nie bede bo po co nic mi i tak z tego nie przyjdzie. pozdrawiam
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 13:49   #209
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no własnie...czytaj uważnie...wszędzie jest napisane że Cilest jest pigułką nowej generacji i tak na prawdę pierwszy raz tutaj spotkałam się z określeniem. poza tym nie tylko te preperaty ktore wymieniłas maja niskie dawki hormonow ale takze np jeanine. no ale spierac sie nie bede bo po co nic mi i tak z tego nie przyjdzie. pozdrawiam
oj nie...porownaj sklad jeanine z preparatami, ktore wymienilam.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 13:56   #210
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Pytanie do kobiet ktore brały CILEST!!!

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
oj nie...porownaj sklad jeanine z preparatami, ktore wymienilam.


dobra nie ważnie nie będę się kłócić bo i tak wiem swoje...z resztą to jest offtopic wiec już się nie wypowiadam na ten temat...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.