Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-01-18, 11:10   #691
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: dziewczyny czy która¶ z wsz uzuwa³a ten szampon koloryzujacy gdzie mo¿na go kup

Witam
Te¿ jestem fank± tego szamponu u mnie w ma³ym miescie jest ³atwo dostêpny zw³aszcza w sklepach zielarskich.
Kolor ciema czekolada oraz sredni br±z wychodza bardzo ³adnie,w³osy maj± mega po³ysk i nie niszcz± sie jak po farbie-to du¿y plus dla kogos kto musi je czêsto farbowaæ.
Podrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-18, 16:25   #692
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 127
Dot.: dziewczyny czy która¶ z wsz uzuwa³a ten szampon koloryzujacy gdzie mo¿na go kup

Cytat:
Napisane przez faustissima Poka¿ wiadomo¶æ
Podbijam. Kierujê pytanie do poznanianek: czy wiecie gdzie mo¿na dostaæ szampon 24 mycia? Bo jak pytam, to na mnie patrz± jak na hmmm, osobê z matplanety :P.
Pozdrawiam

ja tez jestem z poznania i szukam tego szamponu juz od wielu miesiêcy i kiedys zobaczy³am go w do¶æ nietypowym miejscu w kiosku w tym zielonym przy przystankach odrazu ale niestety mia³am juz inne szampony wiec nie kupowalam na zapas bo mysla³am ze bedzie a tu pech i znów musze szukac go bo kobietka nie wie kiedy bedzie go znów mia³a jak komus z poznania uda sie go dostac to bede wdzieczna za informacje pozdro
darietta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-18, 19:15   #693
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 483
Dot.: Szamponetka

dziewczyny co s±dzicie o szamponetkach multi color effect joanny? na KWC ma dwie opinie , ale pozytywne , a na opakowaniach ca³kiem fajne kolorki s±
Nogala1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-18, 20:20   #694
Ró¿yczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Ró¿yczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 801
Dot.: Szamponetka

Hehe ja tez mialam ten sam problem:P z marionu mi zeszla a ze shwarzkopf'u nie!Podobnie jak kupilam farbe do 24 zmyc z Marionu to zmyla mi sie po 3 myciach!! w tym przypadku to feler no ale coz zrobic:P niestety ja do tej pory mam refleksy na wloskach po tej szamponetce:/ wrr..juz od jakichs 3 lat!!:/
__________________
Noc±,gdy ca³y ¶wiat ¶pi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzê,¿e Ty ze swej gwiazdy ¶lesz my¶li swoje,tak bardzo pragnê z Tob± byæ i marzeñ tych nie przerwie mi nikt,nie ma na ¶wiecie miejsca,gdzie bym odej¶æ chcia³a,bo tylko tu s± razem serca dwa: Ty i Ja..
Ró¿yczka_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-18, 20:21   #695
Ró¿yczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Ró¿yczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 801
Dot.: Szamponetka

Hehe ja tez mialam ten sam problem:P z marionu mi zeszla a ze shwarzkopf'u nie!Podobnie jak kupilam farbe do 24 zmyc z Marionu to zmyla mi sie po 3 myciach!! w tym przypadku to feler no ale coz zrobic:P niestety ja do tej pory mam refleksy na wloskach po tej szamponetce:/ wrr..juz od jakichs 3 lat!!:/ech..
__________________
Noc±,gdy ca³y ¶wiat ¶pi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzê,¿e Ty ze swej gwiazdy ¶lesz my¶li swoje,tak bardzo pragnê z Tob± byæ i marzeñ tych nie przerwie mi nikt,nie ma na ¶wiecie miejsca,gdzie bym odej¶æ chcia³a,bo tylko tu s± razem serca dwa: Ty i Ja..
Ró¿yczka_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-18, 20:21   #696
Ró¿yczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Ró¿yczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 801
Dot.: Szamponetka

wybaczcie za post pod postem ale wyskoczyl mi jakis blad na wizazu:/
__________________
Noc±,gdy ca³y ¶wiat ¶pi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzê,¿e Ty ze swej gwiazdy ¶lesz my¶li swoje,tak bardzo pragnê z Tob± byæ i marzeñ tych nie przerwie mi nikt,nie ma na ¶wiecie miejsca,gdzie bym odej¶æ chcia³a,bo tylko tu s± razem serca dwa: Ty i Ja..
Ró¿yczka_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-18, 20:50   #697
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8 447
Dot.: dziewczyny czy która¶ z wsz uzuwa³a ten szampon koloryzujacy gdzie mo¿na go kup

Dziewczyny - nie widze problemu - wejd¼cie na stronê producenta i napiszcie do nich pytanie, gdzie mo¿na znale¼æ dany produkt...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny zwi±zek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 21:08   #698
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 278
Dot.: dziewczyny czy która¶ z wsz uzuwa³a ten szampon koloryzujacy gdzie mo¿na go kup

Cytat:
Napisane przez darietta Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez jestem z poznania i szukam tego szamponu juz od wielu miesiêcy i kiedys zobaczy³am go w do¶æ nietypowym miejscu w kiosku w tym zielonym przy przystankach odrazu ale niestety mia³am juz inne szampony wiec nie kupowalam na zapas bo mysla³am ze bedzie a tu pech i znów musze szukac go bo kobietka nie wie kiedy bedzie go znów mia³a jak komus z poznania uda sie go dostac to bede wdzieczna za informacje pozdro
A w którym kiosku i przy jakich przystankach? Czy¿by przy teatralce?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
Dziewczyny - nie widze problemu - wejd¼cie na stronê producenta i napiszcie do nich pytanie, gdzie mo¿na znale¼æ dany produkt...Dzisiaj 17:25
Celna uwaga Chyba z niej skorzystam
__________________
'Mam kota, na gor±cym dachu mojej g³owy...'
M. Peszek 'Mam kota'
faustissima jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-19, 11:14   #699
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 127
Dot.: dziewczyny czy która¶ z wsz uzuwa³a ten szampon koloryzujacy gdzie mo¿na go kup

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny - nie widze problemu - wejd¼cie na stronê producenta i napiszcie do nich pytanie, gdzie mo¿na znale¼æ dany produkt...
juz tego prubowalam ale nie odpisuja widaæ nie zalezy im na klientach ale mozna próbowaæ mo¿e do kogo¶ odpisza do mnie nie odpisali a szampon widzia³am na przystanku na ogrodach
darietta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-22, 12:56   #700
niepsuj
Przyczajenie
 
Avatar niepsuj
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 7
rozja¶nianie w³osów po szamponach koloryzuj±cych

dzi¶ odwiedzi³am dwie fryzjerki. obie powiedzia³y mi ,¿e mam sobie poczekaæ a¿ mi odrosn± w³osy bo one nie wiedz± jak siê za to zabraæ.
moj naturalny kolor w³osów to ciemny blond. obecnie moje w³osy s± ciemnobr±zowe z tym ¿e farbowane szamponem koloryzuj±cym firmy palette a nie farb±.
bardzo bardzo chcia³abym je rozja¶niæ do ja¶niutkiego br±zu.
no i co ja mam zrobiæ? niemo¿liwe ¿eby nic nie pomog³o.
czy farby rozja¶niaj±ce sa dobre? je¶li tak to jakie? bardzo proszê o radê.
((((
niepsuj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-22, 18:02   #701
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: rozja¶nianie w³osów po szamponach koloryzuj±cych

Cytat:
Napisane przez niepsuj Poka¿ wiadomo¶æ
dzi¶ odwiedzi³am dwie fryzjerki. obie powiedzia³y mi ,¿e mam sobie poczekaæ a¿ mi odrosn± w³osy bo one nie wiedz± jak siê za to zabraæ.
moj naturalny kolor w³osów to ciemny blond. obecnie moje w³osy s± ciemnobr±zowe z tym ¿e farbowane szamponem koloryzuj±cym firmy palette a nie farb±.
bardzo bardzo chcia³abym je rozja¶niæ do ja¶niutkiego br±zu.
no i co ja mam zrobiæ? niemo¿liwe ¿eby nic nie pomog³o.
czy farby rozja¶niaj±ce sa dobre? je¶li tak to jakie? bardzo proszê o radê.
((((

Po pierwsze to nie jest niemo¿liwe, radzê i¶æ do dobrego salonu. Fryzjerki , które mówi±, ¿e trzeba poczekaæ a¿ odrosn± poprostu nie wiedz± jak siê za to zabraæ ( albo nie potrafi±, albo nie maj± u siebie odpowiednich ¶rodków). W dobrym salonie nie bêdzie wiêkszego problemu, choæ czy uda siê to zrobiæ za jednym razem ????? Byc mo¿e, skoro chcesz zej¶æ tylko do jasnego br±zu, ale mo¿e trzeba bêdzie zrobic dwa zabiegi lub trzy , to wi±¿e siê z kosztami w dobrym salonie.

I Najwa¿niejsze: poczytaj o DEKOLORYZACJI ( wpisz haslo w wyszukiwarkê wiza¿ow±), bo bez wzglêdu czy schodzisz z ciemnego br±zu, br±zu lub czerni procedura bêdzie taka sama.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 10:09   #702
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 9 268
Dot.: dziewczyny czy która¶ z wsz uzuwa³a ten szampon koloryzujacy gdzie mo¿na go kup

Dla wszystkich poznanianek:
kupi³am ten szampon w ma³ej drogerii na S³owackiego(Je¿yce)
niedaleko "prosiaczka"

Szampon pokry³ ³adnie wszystkie w³oski-nawet siwe
kolor adekwatny z opisem
³adnie pachnie
w³oski super b³yszcz±ce
zobaczymy jak siê bêdzie zmywa³,ale na razie jestem bardzo zadowolona
no i 6,50 mam krótkie w³oski,wiêc na 2 razy wystarczy
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety maj±
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-26, 13:29   #703
Panicara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4
W³osy na ferie ;]

Hej ! Mam problem chce mieæ czarne w³osy na ferie ale chce ¿eby kolor po 2 tygodniach znik³ czy znacie mo¿e jakies dobre szamponetki ?!
Panicara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-26, 13:59   #704
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: W³osy na ferie ;]

Cytat:
Napisane przez Panicara Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ! Mam problem chce mieæ czarne w³osy na ferie ale chce ¿eby kolor po 2 tygodniach znik³ czy znacie mo¿e jakies dobre szamponetki ?!

Bez wzglêdu na to jak± szamponetk± w³osy zafarbujesz istnieje spore ryzyko, ze kolor tak szybklo nie zejdzie.Szczególnie dotyczy to czarnego koloru, który lubi d³ugo utrzymuywaæ siê na w³osach, nierównomiernie schodziæ ( najczê¶ciej przy szamponetce Palette). Z drugiej jednak strony wiele zale¿y od podatno¶ci w³osa, niektórym zmywaj± siê bez ¶ladu i szybko. Przejrzyj w±tki o szamponetkach , bo by³y ju¿ pododbne topici, obawiam sie jednak , ze nic konkretnego Ci nie doradzimy.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-26, 15:09   #705
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomo¶ci: 1 881
Dot.: W³osy na ferie ;]

Hmm niez³a by³a szamponetka Palette i u mnie równomiernie schodzi³a... Ale na bank Ci nie zejdzie po tych dwóch tygodniach, szamponetki teoretycznie tylko "oblepiaj±" w³osy barwnikami ale w praktyce ¼le siê zmywaj±, niestety, wiêc przygotuj siê, ¿e zostan± Ci ¶lady koloru po feriach a mo¿e i na to, ¿e bêdziesz musia³a je zafarbowaæ ¿eby pozbyæ siê tego koloru wszystko zale¿y od w³osów
iustitia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-26, 15:22   #706
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 698
Dot.: W³osy na ferie ;]

Mo¿e czarna henna szybciej zejdzie ni¿ szamponetki. No i jest zdrowsza.
shockwaves jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-26, 16:09   #707
kate_003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: W³osy na ferie ;]

Opisz swoje w³osy. Jaki maj± kolor, dlugo¶æ i czy je farbowa³a¶?
kate_003 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-26, 22:45   #708
Panicara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³osy na ferie ;]

Sa ¶redniej d³ugo¶ci moznow wycieniowane.. w³osy s± podatne na falowanie , maja kolor br±zowy , nie by³y farbowane wcze¶niej .
Panicara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-26, 23:02   #709
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomo¶ci: 6 338
Dot.: W³osy na ferie ;]

Mo¿e spróbuj z ciemniejszym br±zem od Twojego. Te szamponetki i tak bardzo czêsto daj± ciemniejszy efekt ni¿ podany na etykiecie-jeszcze nie s³ysza³am,aby komus wysz³o ja¶niejsze ni¿ mia³o
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkê z³o¶liwa




Kachulec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 15:52   #710
Panicara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³osy na ferie ;]

Dziêki dziewczyny a mo¿e polecicie jeszcze jak±¶ firme ?
Panicara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-27, 18:26   #711
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: W³osy na ferie ;]

http://www.joanna.pl/produkty/multicolor/5012.asp

moze sprobuj tej
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-27, 18:34   #712
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomo¶ci: 6 338
Dot.: W³osy na ferie ;]

Cytat:
Napisane przez Panicara Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny a mo¿e polecicie jeszcze jak±¶ firme ?
Ja raz u¿y³am szamponetki palette-w³osy mia³y byæ miodowy blond,a wysz³y du¿o ciemniejsze.

Za drugim razem u¿y³am Londy - w³osy mia³y byæ naprawdê jasne, a wysz³y mi br±zowe

Nie potrafiê poleciæ takiej która da efekt zgodny z oczekiwaniami i z tym co pokazuj± na etykiecie, chyba ¿e zrobisz jak moja kolezanka i kupisz szamponetke palette czekoladowy braz, najpierw mia³a czarne w³osy, pó¼niej zaczê³a siê sp³ukiwaæ i w koñcu osi±gnê³a ta swoja wymarzona czekolade
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkê z³o¶liwa




Kachulec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-28, 11:45   #713
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 069
GG do natina2
Dot.: Szamponetka

hihi nie szkodzi
w³a¶nie sie zastanawiam czy nie farbn±æ sobie w³osów
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-28, 13:39   #714
kania8400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4
jak to mozliwe???

dwa miesiace temu postanowi³am zmienic kolor w³osow! nigdy ich nie farbowa³am wiec zdecydowa³am sie na szampon koloryzujacych (kolor mia³ zejsc po 24 myciach)! efekt by³ straszny bo zamiast sredniego brazu wyszed³ czarny a w³osy nie sa juz takie delikatne jak wczesniej! myje w³osy codziennie- wiec teoretycznie tego koloru nie powinno juz byc. fakt,ze kolor jest juz troche jasniejszy ale chcia³abym miec juz naturaly kolor w³osow(jasny braz)! co zrobic by jak najszybciej odzyskac naturalny kolor w³osow? prosze o pomoc! z gory dziekuje!
kania8400 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-28, 13:52   #715
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 1 244
Dot.: jak to mozliwe???

Witam! jakim szamponem farbowalas wloski takim w saszetkach i czy tubce? czy to czasem nie pallet?
gryzelda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-28, 15:02   #716
ma³a migotka
Zakorzenienie
 
Avatar ma³a migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 5 129
Dot.: jak to mozliwe???

te¿ tak± mia³am przygodê z saszetk±. Mia³ wyj¶æ kolor ¶liwkowy, który szybko siê zmyje... wyszed³ mocno fioletowy, który d³ugo siê nie zmywa³,potem zmieni³ kolor na rudawy,a¿ posz³am do fryzjera. ..
Nie martw siê kolor zejdzie.Kup sobie szampon przeciw³upie¿owy (te szampony wyp³ukuj± kolor),albo rumiankowy (rozja¶ni w³oski)
ma³a migotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-28, 15:13   #717
Glamorous
Raczkowanie
 
Avatar Glamorous
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: jak to mozliwe???

mi zamiast platynowego blondu wyszedl paskudny rudy kolor, od razu udalam sie do fryzjera zeby cos z tym zrobil i bylo okey, tobie tez tak radze lub wlasnie tez szampon rumiankowy lub przeciwlupiezowy jak pow juz mala migotka jest dobrym rozwiazaniem
mam nadzieje ze bedzie okey
Glamorous jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-28, 15:22   #718
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: jak to mozliwe???

no to sa wlasnie szamponetki ppamietam szal na rude wlosy farbowane szamponetkami ktorych kolor mial zejs po kilku myciach a dziewczunki chodzily nawet pol roku z rudymi dopoki jch nie zarafbowaly lub obciely.im wlosy bardziej zniszczone tym kolot bardziej sie wrzera i trudniej sie go pozbyc
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-28, 15:24   #719
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 743
Dot.: jak to mozliwe???

jesli na 24 mycia to pewnie palette...szczerze mowiac nie mog³a¶ gorzej wybraæ, ja to cholerstwo próbujê zdrapaæ ju¿ drugi rok...uda³o mi siê doj¶æ do mlecznej czekolady, ale na swój naturalny z³otawy blond jeszcze d³ugo poczekam...Póki co farbujê odrosty coraz jasniejszymi farbami.Je¿eli jednak masz mocne, proste w³osy (mi na krêconych fryzjerka kategorycznie odmówi³a) mo¿esz popróbowaæ dekoloryzacji-w tej kwestii polecam wiza¿ow± wyszukiwarkê.

edit: jeszcze jedna rzecz mi siê przypomnia³a. Kolor trochê schodzi,je¿eli u¿ywa siê maseczek do w³osów-n.p Dove. Trzeba na³o¿yæ tak± maskê na wyp³ukane ciep³± wod± i troszkê odci¶niête w³osy, zawin±æ w foliê, rozgrzaæ suszark±, na³o¿yæ rêcznik lub ciep³± czapkê i posiedzieæ 20-40 minut.Potem,rzecz jasna, dok³adnie sp³ukaæ. Je¿eli o mnie chodzi, ze wszystkich sposobów na wyp³ukanie koloru(szampon przeciw³upie¿owy,cytryna+ s³oñce w lecie itd.) ten da³ najbardziej spektakularne efekty. Poza tym,przy stosowaniu maski Twoje w³osy ³atwiej dojd± do siebie po farbowaniu tak wyniszczaj±cym ¶rodkiem,jakim jest szampon palette
__________________
W³osy: jest APL, bêdzie MBL!

Moje w³osowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2007-01-28 o 15:47
venus in furs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-01-28, 16:24   #720
kania8400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: jak to mozliwe???

mam nauczke i juz nigdy tego nie zrobie! nie wiem co mi odbi³o-chyba chec zmiany siebie zaczynajac od w³osow! probuje juz wszystkiego-szampony rumiankowe: typu Timotei do bl±du i odzywka oraz odzywki w p³ynie typu Gliss Kur -w³osy jak jedwab- nic nie pomaga a juz zaczynaja pojawiac sie odrosty-fakt,ze naturalne to jasny braz ale zmieszany z tym czarnym gów...nem wyglada fatalnie! chce jak najszybciej sie tego pozbyc-moze polecicie mi jakis niedrogi,dobry salon fr! pliz. pozdrawiam
kania8400 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.