wlosy suche i zniszczone. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-01, 18:37   #61
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

tylko ze w tym wszystkim najgorsze jest to ze wlosy sa cudne po kazdej odzywce ale po pierwszym zastosowaniu a pozniej efekt jest juz coraz slabszy....a szkoda............
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 19:08   #62
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
tylko ze w tym wszystkim najgorsze jest to ze wlosy sa cudne po kazdej odzywce ale po pierwszym zastosowaniu a pozniej efekt jest juz coraz slabszy....a szkoda............
tak wiadomo włosy po jakims czasie przywyczajają sie do kosmetyku i efekt nie jest juz tak zauwazalny
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 09:34   #63
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

nie wlosy sie przyzwyczajaja - tylko my, do efektow ktore daje odzywka, a potem nam sie wydaje, ze ona juz nic dobrego nie robi...
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 09:43   #64
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Cytat:
Napisane przez azyla Pokaż wiadomość
nie wlosy sie przyzwyczajaja - tylko my, do efektow ktore daje odzywka, a potem nam sie wydaje, ze ona juz nic dobrego nie robi...
na jedno wychodzi
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 09:45   #65
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Cytat:
nie wlosy sie przyzwyczajaja - tylko my, do efektow ktore daje odzywka, a potem nam sie wydaje, ze ona juz nic dobrego nie robi...
azyla nie zgodzę się. jeśli stosujemy przez dluzszy czas te sama odzywke to wlosy wchlona juz odpowiednie skladniki i efektu spektakularnego nie ma.
dlatego co jakiś czas trzeba zmieniać odżywki.
pozdrawiam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 10:05   #66
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
azyla nie zgodzę się. jeśli stosujemy przez dluzszy czas te sama odzywke to wlosy wchlona juz odpowiednie skladniki i efektu spektakularnego nie ma.
dlatego co jakiś czas trzeba zmieniać odżywki.
pozdrawiam
racja, albo zmieniac albo chociaz robic przerwy w ich stosowaniu
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 10:48   #67
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Kupiłam tyle ze zapłaciłam 4,90. Dzis wypróbuje
A ja dziś szukałam tej odżywki w "Naturze", ale była tylko do blondu i jakaś zwykła, a cena... 5,09 zł - niezła rozpiętość co?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 14:19   #68
maryland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

WISNIA, a jaki mialas problem z wlosami, ze zdecydowalas sie na Naphere?

Też przymierzam sie do tej kuracji - mam bardzo zniszczone włosy, ale chciałam najpierw poznać opinie osób, które ją stosowały.

Używasz też LOTIONU? Podobno to on działa najbardziej spektakularnie (na skórę głowy), a szampon i balsam - dodatkowo na włosy.

Pozdrawiam
maryland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 15:37   #69
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Cytat:
Napisane przez maryland Pokaż wiadomość
WISNIA, a jaki mialas problem z wlosami, ze zdecydowalas sie na Naphere?

Też przymierzam sie do tej kuracji - mam bardzo zniszczone włosy, ale chciałam najpierw poznać opinie osób, które ją stosowały.

Używasz też LOTIONU? Podobno to on działa najbardziej spektakularnie (na skórę głowy), a szampon i balsam - dodatkowo na włosy.

Pozdrawiam
Maryland, w sumie to sama nie wiem, zaczely bardziej wypadac, zrobily sie takie jakies nijakie, matowe, nie chca sie krecic i generalnie odnioslam wrazenie ze mam wybor albo zetne sie znowu na max krotko (czego jednak nie chce) albo zaczne szukac maseczki, szamponu czy balsamu. Kupilam Naphere bo miala je ozywic. Uzylam jej 2 dni temu znowu i efekt po raz kolejny nijaki, to jednak wysusza wlosy paskudnie, sianko sie robi nieciekawe, a jak wiadomo krecone wlosy sa suche wiec nie za bardzo mi sie podoba takie dzialanie. wypadac wypadaja jakby mniej, choc nie sadze ze po 4 zastosowaniach tego szamponu i odzywki juz widac takie efekty...
No coz, zastanawiam sie czy nie wrzucic zestawu na targowisko bo chyba jednak mi nie sluzy za bardzo.
narazie kupilam maseczke honey kallosa, wlasnie sobie ja trzymam na wlosach i zastanawiam sie czy jak sie okaze skuteczna to nie kupie szamponu jakiegos tej firmy i nie potestuje bo wszystkie nivee czy inne paneten jakos ostatnio poza myciem nic dobrego mi nie 'robia' z wlosami
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 18:42   #70
friendorfoe
Raczkowanie
 
Avatar friendorfoe
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

no to widzę że nie jestem sama... jestem brunetką , a moje koncówki są BIAŁE przez to bardzo zauwazalne ... zarzekam się sama przed soba ze przez wakacje nie bede prostować włosów , ale tak się nie da , zdecydowanie bardziej atrakcyjnie czuje się w prosciutkich rozpuszczonych ... bede musiala się chyba przerzucić na kucyka


używam WAX'a od moze miesiąca.... efekty , dla mnie prawie zadne , prostuje wlosy od dwóch lat , nie mam siana , wlosy sa miękkie , ale tak jak napisalam zauwazalne biale końcówki.

Jedyna odzywka jaka posiadalam i bylam z niej zadowolona byla ta którą kupialam w sklepie fryzjerskim , maseczka z jedwabiem proteiny perły , nie powiem efekt zadawalajacy za niecale 15 z l )

Bede się musiala chyba wybrac bo te odzywki czy szampony z Evy i regorystycznie zabrac się za włoski , czego i Wam życze
__________________
szoł mi emołszyn. sialalala
friendorfoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 20:38   #71
Antuanette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Jako fryzjerka poponuje kosmetyki zabezpieczajace przed wplywem ciepla. Najlepiej zapytac w salonie, ktore rozprowadza kosmetyki o profesjonalne kosmetyki tego rodzaju. No i przedewszystkim nie prostowac wlosy "na sucho" czyli bez nalozenia czego kolwiek. Nie znam firmy WAX, ale Lorea'l Hot w różowej buteleczce jest dobry bo mi także urtował.... włosy
Antuanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 15:24   #72
kotwiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Ja też przesadzałam z prostownicą, miałam kręcone włosy i oczywiście chciałam mieć proste. Teraz już ,,nie chcą'' się kręcić a i proste nie są i do tego zniszczone i sianowate ale trafiłam na świetną serie odbudowującą Treatment marki Jalyd. Używam 3 kosmetyków z tej serii od ok 2 tygodni i rezultaty są widoczne. Włosy są miękkie, nie mam już problemu z rozczesaniem i wyglądająznacznie lepiej. Do tego jeszcze już na suche włosy nakładam troszke biosilka. Polecam
kotwiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 18:42   #73
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Cytat:
Napisane przez kotwiczka Pokaż wiadomość
Ja też przesadzałam z prostownicą, miałam kręcone włosy i oczywiście chciałam mieć proste. Teraz już ,,nie chcą'' się kręcić a i proste nie są i do tego zniszczone i sianowate ale trafiłam na świetną serie odbudowującą Treatment marki Jalyd. Używam 3 kosmetyków z tej serii od ok 2 tygodni i rezultaty są widoczne. Włosy są miękkie, nie mam już problemu z rozczesaniem i wyglądająznacznie lepiej. Do tego jeszcze już na suche włosy nakładam troszke biosilka. Polecam
Możesz podać składy ICNI?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:07   #74
Antuanette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Cytat:
Napisane przez kotwiczka Pokaż wiadomość
Ja też przesadzałam z prostownicą, miałam kręcone włosy i oczywiście chciałam mieć proste. Teraz już ,,nie chcą'' się kręcić a i proste nie są i do tego zniszczone i sianowate ale trafiłam na świetną serie odbudowującą Treatment marki Jalyd. Używam 3 kosmetyków z tej serii od ok 2 tygodni i rezultaty są widoczne. Włosy są miękkie, nie mam już problemu z rozczesaniem i wyglądająznacznie lepiej. Do tego jeszcze już na suche włosy nakładam troszke biosilka. Polecam
Zgadzam się!!! Biosilk to rewelacja!! W salnach był używany dużowcześniej niż weszedł na rynek konsumencki.
Antuanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 13:13   #75
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: wlosy suche i zniszczone.

Dziewczyny - podbijam temat.Potrzebuje czegos silnie nawilżającego - czytałam o olejkach itp. ale jeszcze nie jestem usatysfakcjonowana do końca.Biosilk i wax w moim przypadku odpadają.
Pocztałam sobie trochę na ich temat i nie chcę.Macie jakieś propozycje ?

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Gotowe produkty do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych - Nasze wizażowe typy:
Pollena – Malwa, Studio Gloria - link do wątku klik! Link do KWC klik!
Wax L’Biotica Włosy suche i zniszczone klik!
Kallos Crema al latte- wątek o produktach firmy Kallos klik! Link do KWC klik!
Fitomed, Odżywka ekstraziołowa regenerująca z kompleksem witaminowym (włosy suche i normalne) klik!
Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy klik!

Niestety - te tutaj też odpadaja- w moim przypadku nie sprawdzają się.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.