Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-19, 17:20   #4771
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Paczajcie co zrobiliśmy: D pierwszy raz! 1497889230907.jpg
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 20:10   #4772
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ok mam tapatalka i nowy telefon

Lena_Marlena nie widze obrazka

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 20:20   #4773
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzięki Lena!

A co to zrobiliście? Zamotałaś Frania w chuście na plecach?

agusia i jak ten chiński telefon?
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 20:29   #4774
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Śliweczka85 caly czas testuje, ale juz jestem mega zadowolona!

Maz zamowil mi z alli doogee 7x pro. Ekran 6 cali, czyli cos dla mnie hihi

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 20:47   #4775
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ile kosztuje takie cudo? I skąd wiedzieć czego szukać?
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 20:54   #4776
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Ile kosztuje takie cudo? I skąd wiedzieć czego szukać?
Ja duzych potrzeb nie mam. Wazne, aby nie zamulal mi przy korzystaniu fb i messenera robie duzo zdjec i lubie duze ekrany takze mąż szukaj mi pod tym kątem fona. Moj akurat kosztowal 350 zl. M juz chyba z 9 fonow sprowadzil z Chin i wszyscy sa mega zadowoleni. Ceny rozne, ale tak czy siak oplaca sie z Chin zamowic niz wziac w salonie w abo

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Ja duzych potrzeb nie mam. Wazne, aby nie zamulal mi przy korzystaniu fb i messenera robie duzo zdjec i lubie duze ekrany takze mąż szukaj mi pod tym kątem fona. Moj akurat kosztowal 350 zl. M juz chyba z 9 fonow sprowadzil z Chin i wszyscy sa mega zadowoleni. Ceny rozne, ale tak czy siak oplaca sie z Chin zamowic niz wziac w salonie w abo

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
A no i moj troche sie zna na fonach takze mniej wiecej wlasnie wie co dla kogo szukac

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-19, 21:33   #4777
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Fajnie... To może niebawem poproszę Twojego tza o radę
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 06:56   #4778
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry

My z tżem też mamy chinskie telefony i jesteśmy bardzo zadowoleni. Tym bardziej, że kupiliśmy je w sumie po 170zł

Dziewczyny czy ja dobrze pamiętam, że ktoś miał dla dziecka taki bidon z rurką obciążoną na dole? Bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 08:26   #4779
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hahaha, teraz wszyscy te bidony mają, bo miszka zrobiła duże zakupy u siebie i rozesłała wszystkim czerwcowiątkom One się chyba munchkin nazywają.

A jaki masz model telefonu. Ta cena bardzo zachęcająco brzmi

My pospaliśmy dzisiaj do 8 Wczoraj zasnął o 8, więc prawie 12 h pospało dziecko. Prawie , bo o 9. już była pobudka na jakieś 20 minut ale ogólnie to nie ma tragedii. No i były tylko ze 3 karmienia w nocy także spox .

Nalałam wczoraj Ignasiowi wody do baseniku i on w ogóle nie chciał w nim siedzieć. Cały czas uciekał mi na schody i chciał się bawić brudnym mopem

A od wczoraj ma super zabawkę, której nie wypuszcza z rąk. Puste opakowanie po żelu do twarzy z biedry. Jeszcze nigdy go na tak długo żadna zabawka nie zajęła
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 08:46   #4780
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Fajnie... To może niebawem poproszę Twojego tza o radę
Pewnie pytaj moj mąż chetnie pomoze.

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My z tżem też mamy chinskie telefony i jesteśmy bardzo zadowoleni. Tym bardziej, że kupiliśmy je w sumie po 170zł

Dziewczyny czy ja dobrze pamiętam, że ktoś miał dla dziecka taki bidon z rurką obciążoną na dole? Bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę
Wlasnie jaki macie?

Moj chcial mi taki po 600-700 zl kupic, ale ja takiego super nie potrebuje hihi. Zreszta u nas w pl takie fony są po 1500-2000 zl :O

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Hahaha, teraz wszyscy te bidony mają, bo miszka zrobiła duże zakupy u siebie i rozesłała wszystkim czerwcowiątkom One się chyba munchkin nazywają.

A jaki masz model telefonu. Ta cena bardzo zachęcająco brzmi

My pospaliśmy dzisiaj do 8 Wczoraj zasnął o 8, więc prawie 12 h pospało dziecko. Prawie , bo o 9. już była pobudka na jakieś 20 minut ale ogólnie to nie ma tragedii. No i były tylko ze 3 karmienia w nocy także spox .

Nalałam wczoraj Ignasiowi wody do baseniku i on w ogóle nie chciał w nim siedzieć. Cały czas uciekał mi na schody i chciał się bawić brudnym mopem

A od wczoraj ma super zabawkę, której nie wypuszcza z rąk. Puste opakowanie po żelu do twarzy z biedry. Jeszcze nigdy go na tak długo żadna zabawka nie zajęła
Moja mala podpatrzyla jak wrzucam do toalety waciki i teraz kursuje z pokoju do wc i chce swoje zabawki wrzucac do kibla eh

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 08:47   #4781
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Bry!
My też spałyśmy do 8. Mleko przed 3, o 6 zaczęła jęczeć, to wzięłam ją do łóżka i jeszcze zasnęła. Także jestem wypoczęta
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 09:29   #4782
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Tak, pierwszy raz plecak prosty mega słabo związany ale i tak jestem dumna bo sama go wrzuciłam bez pomocy: P

My spaliśmy UWAGA do 10!
Nie wiem jak to się stało ale dziecko spalo to matka nie narzekala i spała też: P


Już zapomniałam ze chusta jest taka cudowna. Można nawet iść pranie powiesić*.*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 09:41   #4783
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Uh... już zapomniałam jakie przeprowadzki są upierdliwe... a jeszcze dołożyć do tego rocznego zbója to już wcale, bo przecież taka fajna zabawa- mama wklada do torby a ja wyciagam 😰

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 10:26   #4784
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Aaaa właśnie dzwoniła pani ze żłobka ze w środę za tydzień mamy przyjść na adaptacje.
Ale będę płakać ;(



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 12:51   #4785
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Pewnie pytaj moj mąż chetnie pomoze.

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------


Wlasnie jaki macie?

Moj chcial mi taki po 600-700 zl kupic, ale ja takiego super nie potrebuje hihi. Zreszta u nas w pl takie fony są po 1500-2000 zl :O

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------


Moja mala podpatrzyla jak wrzucam do toalety waciki i teraz kursuje z pokoju do wc i chce swoje zabawki wrzucac do kibla eh

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
Dzięki!
Ja muszę mieć do łazienki drzwi zamknięte, bo Ignaś od razu by leciał wszystko wrzucać do wc i w dodatku moczyć łapy

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Tak, pierwszy raz plecak prosty mega słabo związany ale i tak jestem dumna bo sama go wrzuciłam bez pomocy: P

My spaliśmy UWAGA do 10!
Nie wiem jak to się stało ale dziecko spalo to matka nie narzekala i spała też: P


Już zapomniałam ze chusta jest taka cudowna. Można nawet iść pranie powiesić*.*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łał ale pospaliście!
Ja wiązałam pp parę razy ale mnie to dużo nerwów kosztowało i kupiłam nosidło. Jak Ignaś bardzo jęczący a trzeba coś porobić to też go wrzucam na plecy i heja do roboty
A Ty też masz nosidło nie? Manduce?

Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
Uh... już zapomniałam jakie przeprowadzki są upierdliwe... a jeszcze dołożyć do tego rocznego zbója to już wcale, bo przecież taka fajna zabawa- mama wklada do torby a ja wyciagam 😰

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
Przeprowadzka? Byle do przodu!

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Bry!
My też spałyśmy do 8. Mleko przed 3, o 6 zaczęła jęczeć, to wzięłam ją do łóżka i jeszcze zasnęła. Także jestem wypoczęta
Super!

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Aaaa właśnie dzwoniła pani ze żłobka ze w środę za tydzień mamy przyjść na adaptacje.
Ale będę płakać ;(



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojejajeja, też bym płakała ale tylko jakby Ignaś za mną płakał. A pewnie by płakał...


U mnie w biedrze są ładne książeczki, może u Was też. Fisher Price Urszula Kozłowska. Ja kupiłam Lulanki ale wszystkie ładne. Słodkie rymowanki i słodkie obrazki.
I jak czytałam to tak sobie pomyślałam, że nawet wszystkie zwierzątka w książeczkach zasypiają wtulone w mamę czy tatę, a tu wszystkie złe matki chcą żeby dzieci same zasypiały
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 13:38   #4786
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Hahaha, teraz wszyscy te bidony mają, bo miszka zrobiła duże zakupy u siebie i rozesłała wszystkim czerwcowiątkom One się chyba munchkin nazywają.

A jaki masz model telefonu. Ta cena bardzo zachęcająco brzmi

My pospaliśmy dzisiaj do 8 Wczoraj zasnął o 8, więc prawie 12 h pospało dziecko. Prawie , bo o 9. już była pobudka na jakieś 20 minut ale ogólnie to nie ma tragedii. No i były tylko ze 3 karmienia w nocy także spox .

Nalałam wczoraj Ignasiowi wody do baseniku i on w ogóle nie chciał w nim siedzieć. Cały czas uciekał mi na schody i chciał się bawić brudnym mopem

A od wczoraj ma super zabawkę, której nie wypuszcza z rąk. Puste opakowanie po żelu do twarzy z biedry. Jeszcze nigdy go na tak długo żadna zabawka nie zajęła
No to mnie ominela ta super promocja szkoda...


Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Tak, pierwszy raz plecak prosty mega słabo związany ale i tak jestem dumna bo sama go wrzuciłam bez pomocy: P

My spaliśmy UWAGA do 10!
Nie wiem jak to się stało ale dziecko spalo to matka nie narzekala i spała też: P


Już zapomniałam ze chusta jest taka cudowna. Można nawet iść pranie powiesić*.*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wooow ale pospaliście my o 10 już na drzemkę bardziej się układamy
Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
Uh... już zapomniałam jakie przeprowadzki są upierdliwe... a jeszcze dołożyć do tego rocznego zbója to już wcale, bo przecież taka fajna zabawa- mama wklada do torby a ja wyciagam 😰

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
Cierpliwości życzę w takim razie

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Aaa mialam pisać o telefonie i zapomniałam
Mamy Homtom HT7 pro. Wyszly nas tak tanio, bo okazalo się, ze mój jest wadliwy ( był zamawiany wcześniej) i na drugi dostaliśmy rabat wadę mojego telefonu usunął kolega męża za piwerko
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 15:10   #4787
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Tak, mam Manduce ale Franek lubi zasypiac jak się go nosi a w nosidle jest niezbyt fajnie, wykręca się w dziwne strony.
Mnie jakoś stresu wiele nie kosztowało, tak od niechcenia go wrzuciłam nad łóżkiem
A dziś jak chciałam to zrobić to się ze mnie śmiał i wychodził z tej chusty, bo na łóżku go pakuje w tobolek

Ale inne życie, ze ja wcześniej tej chusty nie ogarnęłam muszę tylko coś pomyśleć bo chusta wbija mi się w ramiona i z nich spada. Pewnie jest na to jakiś trik, muszę spytać dziewczyn noszących Z okolicy: P

A w nosidle swoją droga jakoś mi było mniej wygodnie niż w tej chuscie. Tak sztywno.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Honciu my też zwykle na drzemkę o tej porze A tu proszę, tak mnie zaskoczył miło



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 15:19   #4788
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Aaaa właśnie dzwoniła pani ze żłobka ze w środę za tydzień mamy przyjść na adaptacje.
Ale będę płakać ;(



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo to już? Będzie dobrze!

Śliweczko, jakieś fisherpricowe książeczki były u mnie w Biedrze jakoś z tydzień temu. Odstraszyła mnie cena (chyba były po 15zł), ja tam wolę kupić coś tańszego w Arosie albo taniej księgarni na mieście

Fryzjera dziś zaliczyłam, więc mam spokój znowu na pół roku
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 16:12   #4789
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Czy któreś czerwcowiatko miało już szczepienie MMR?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 17:04   #4790
zullugula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 117
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Lena, plecak prosty super sprawa, ale jeszcze lepszy jest dh wbijające się w ramiona poły to głównie kwestia mocniejszego dociągnięcia i ułożenia ich 'na kanapkę'. Mi łatwiej dociągnąć dh niż pp na plecy wolę chustę, z przodu nosidło.

Śliweczka, też mieliśmy próbę z basenem, parę minut się pochlapał, a później wybierał się na nagą eksplorację podwórka.

Honcia, nasze dzieci miały synchroniczną trzydniówkę w takim razie
zullugula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 19:08   #4791
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ooo to już? Będzie dobrze!

Śliweczko, jakieś fisherpricowe książeczki były u mnie w Biedrze jakoś z tydzień temu. Odstraszyła mnie cena (chyba były po 15zł), ja tam wolę kupić coś tańszego w Arosie albo taniej księgarni na mieście

Fryzjera dziś zaliczyłam, więc mam spokój znowu na pół roku
No cena zniechęcająca, to prawda ale i tak się na jedną skusiłam

Ja też z taką częstotliwością chodzę albo i rzadziej.

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Tak, mam Manduce ale Franek lubi zasypiac jak się go nosi a w nosidle jest niezbyt fajnie, wykręca się w dziwne strony.
Mnie jakoś stresu wiele nie kosztowało, tak od niechcenia go wrzuciłam nad łóżkiem
A dziś jak chciałam to zrobić to się ze mnie śmiał i wychodził z tej chusty, bo na łóżku go pakuje w tobolek

Ale inne życie, ze ja wcześniej tej chusty nie ogarnęłam muszę tylko coś pomyśleć bo chusta wbija mi się w ramiona i z nich spada. Pewnie jest na to jakiś trik, muszę spytać dziewczyn noszących Z okolicy: P

A w nosidle swoją droga jakoś mi było mniej wygodnie niż w tej chuscie. Tak sztywno.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Honciu my też zwykle na drzemkę o tej porze A tu proszę, tak mnie zaskoczył miło



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja próbowałam Ignasia zamotać na plecach to po pierwsze nie umiałam go tam umieścić, a jak już jakimś cudem mi się udało to on mi się na plecach wyginał w drugą stronę i nie umiałam tej chusty dociągnąć jak należy. No i właśnie też mi ten materiał na ramionach przeszkadzał.
Ja tam zdecydowanie wolę nosidło i na przód i na tył.
I w ogóle czaję się na turystyczne nosidło jeszcze na wycieczki w góry

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Czy któreś czerwcowiatko miało już szczepienie MMR?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno miała Basia od Radeny. Może jeszcze pisały dziewczyny na fb ale nie jestem codziennie na bieżąco a postów z poprzednich dni nie nadrabiam.
Radena pisała, że było wszystko ok.

Cytat:
Napisane przez zullugula Pokaż wiadomość
Lena, plecak prosty super sprawa, ale jeszcze lepszy jest dh wbijające się w ramiona poły to głównie kwestia mocniejszego dociągnięcia i ułożenia ich 'na kanapkę'. Mi łatwiej dociągnąć dh niż pp na plecy wolę chustę, z przodu nosidło.

Śliweczka, też mieliśmy próbę z basenem, parę minut się pochlapał, a później wybierał się na nagą eksplorację podwórka.

Honcia, nasze dzieci miały synchroniczną trzydniówkę w takim razie
Tak, u nas to samo było. I szurał po płytkach chodnikowych tym swoim dzwonkiem i wcale mu to nie przeszkadzało

U nas aktualnie świetna zabawa pokąpielowa...
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 20:07   #4792
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzięki Zullugula, muszę spojrzeć jak wiązać dh. A jak ułożyć poły na kanapke?

A U nas basen był hitem i nie obyło się bez płaczu przy wychodzeniu:P



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

My zdecydowaliśmy z tz ze jutro bilans a szczepienie zaczeka, nie chce żeby szedł pierwszy raz do żłobka osłabiony.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 23:34   #4793
zullugula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 117
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Lena, https://www.youtube.com/watch?v=3m6ZXNOYzz4 tutaj od 1:50 widać, dolna krawędź idzie jakby pod spodem na ramieniu, ale jak patrze na Twoje zdjęcie to chyba właśnie tak ją ułożyłaś
zullugula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 07:41   #4794
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 08:00   #4795
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 08:23   #4796
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Zullugula żeby tak jakby przekręcić tą połe, tak? To niby tak zrobiłam ale nadal niezbyt komfortowo. Myślę że nasza chusta nie nadaje się dla klocuszka. Pewnie większa gramatura lepiej by sobie radziła. I może jakas domieszką.

Muszę jeszcze zobaczyć ten dh bo bardzo mi się podoba ale nie oglądałam jeszcze jak się wiąże. Może w tym będzie wygodniej bo wygląda na to że ciężar rozkłada się na większą powierzchnię a nie tylko na ramiona.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
No hej: )
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Czesc: )
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 08:55   #4797
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
No to mnie ominela ta super promocja szkoda...



Wooow ale pospaliście my o 10 już na drzemkę bardziej się układamy

Cierpliwości życzę w takim razie

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Aaa mialam pisać o telefonie i zapomniałam
Mamy Homtom HT7 pro. Wyszly nas tak tanio, bo okazalo się, ze mój jest wadliwy ( był zamawiany wcześniej) i na drugi dostaliśmy rabat wadę mojego telefonu usunął kolega męża za piwerko
Oo to powiem, aby mąż obczail ten telefon

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Czy któreś czerwcowiatko miało już szczepienie MMR?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, na fb chyba 2 dziewczyny pisalu, ze ida na szczepienie.

Wysłane z mojego X7pro przy użyciu Tapatalka
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 11:49   #4798
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3


Ja byłam dzisiaj w pracy złożyć wniosek o urlop wypoczynkowy i wychowawczy. Pogadałam z koleżanką, Ignaś super się bawił wizytownikami i opaskami do bindowania
Teraz zasypia w wózku z Igą a ja się miałam brać za ogarnianie burdella.
Dzisiaj u nas bardzo fajna pogoda, słonecznie ale nie upalnie. Tak to ja lubię!
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 11:55   #4799
zullugula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 117
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Lena, ma być tak jakby złożone na pół może być i kwestia chusty, ale jak mocno podociągasz to też powinno być jeszcze w miarę komfortowo. Jak to wyćwiczysz, to możesz kombinować z wykończeniem tybetańskim, to też odciąża ramiona. Dh super rozkłada ciężar, ale to będą już 2 warstwy materiału na dziecku i obecnie może być na niego za gorąco
zullugula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 12:29   #4800
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Aaa to jeszcze spróbuję złożyć na pół, bo tylko tak jakby odwracalam.
No i odkryłam że mi się luzuje też chusta czyli chyba jednak gramatura. Bo niestety po około 40 min noszenia Franek opadł w dół a przy karku wcale miał niedociągnięte, odchylal się bardzo do tylu. Właśnie oglądałam ten dh i to samo myślałam, że trochę za gorąco. A szkoda ;( ale jakby tak w samej koszulce i pieluszce przy naszych 21 stopniach to chyba byłoby jeszcze ok?
Tak czy inaczej spróbujemy się nauczyć wiązać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-01 14:20:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.