Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+ - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-18, 12:20   #241
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej dziewczyny
nie było mnie cały weekend w domu zaraz po warsztatach pojechaliśmy po córkę do siostry, a później do rodziców i wrócilismy dopiero wczoraj wieczorem. Piękna pogoda wczoraj była, dużo spacerowalismy, córka wyjeździła się na hulajnodze, och jakbym chciała żeby już tak na codzień było, a dziś znowu szara rzeczywistość i deszcz pada .
W sobotę wieczorem bardzo się źle czułam, bolał mnie brzuch i ogólnie słabo mi było, naszczęście po nocy wszystko przeszło, jutro wizyta to zobaczymy czy wszystko ok .

Beellina, Lucky Women te warsztaty są jednorazowe, bezpłatne, trwały 4 godziny mówili o prawidłowym montowaniu fotelików w samochodzie, o tym na co warto zwrócić uwagę przy wyborze wózka, o pasach do samochodu dla kobiet w ciąży, o bieliźnie dla ciężarnych, bankowaniu krwi pępowinowej i z najważniejszych rzeczy pierwsza pomoc kobiecie w ciąży i pierwsza pomoc dla noworodka w nagłych stanach. Był lalki noworodki, więc każdy mógł przećwiczyć co zrobić w momencie zadławienia, zachłyśnięcia, bezdechu itp. W prezencie dostałam czapeczkę , szaliczek, myjkę i woreczki do przechowywania pokarmu. Dodatkowo spotkałam się z koleżanką która jest na podobnym etapie ciąży, więc porozmawiałyśmy sobie w przerwie. Miły wieczór

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Cześć, to i ja dołączę do was. Jestem mamą 13 miesięcznej còreczki, udało mi się urodzić po 8 latach starań.
Mam 39 lat i jak by się udało to chce się postarać o rodzeństwo dla còreczki. Narazie jeszcze nie śledzę zbyt mocno cyklu, staram się na luzie podchodzić. Z còreczko też jak zaszłam to się na początku nie zorientowałam bo to było dwa miesiące po poronieniu i się nie spodziewałam takiej niespodzianki.
Witaj
Fajnie że do nas dołączyłaś życzę powodzenia w jak najszybszym spełnieniu marzenia.

A my wczoraj dostaliśmy zaproszenie na 18-ste urodziny do chrześnicy męża i nie mam pomysłu na prezent, a nie chcę dawać pieniędzy, może macie jakieś pomysły/podpowiedzi?

Miłego dnia
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 14:58   #242
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina chyba najprościej podpytać samą zainteresowaną co chciałaby dostać, ewentualnie jej rodziców. Lepiej nie ryzykować z nietrafionym czy zdublowanym prezentem.

Ja też nie przepadam za dawaniem pieniędzy w prezencie, ale cóż, tak już się jakoś u nas przyjęło. Przynajmniej nie trzeba kombinować i szukać, wystarczy odwiedzić bankomat
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 18:46   #243
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu to marianka idzie na 18-stke nie ja.
Hmmm....teraz właśnie zazwyczaj jestesmy przyzwyczajeni na dawanie koperty, a jak sie nie trafi w gust solenizantki?! Moze jakis voucher na cos co lubi (hobby), albo zwyczajnie jakieś złoto (kolczyki, branzoletka lub łańcuszek) pamiątka na lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
nie było mnie cały weekend w domu zaraz po warsztatach pojechaliśmy po córkę do siostry, a później do rodziców i wrócilismy dopiero wczoraj wieczorem. Piękna pogoda wczoraj była, dużo spacerowalismy, córka wyjeździła się na hulajnodze, och jakbym chciała żeby już tak na codzień było, a dziś znowu szara rzeczywistość i deszcz pada .
W sobotę wieczorem bardzo się źle czułam, bolał mnie brzuch i ogólnie słabo mi było, naszczęście po nocy wszystko przeszło, jutro wizyta to zobaczymy czy wszystko ok .

Beellina, Lucky Women te warsztaty są jednorazowe, bezpłatne, trwały 4 godziny mówili o prawidłowym montowaniu fotelików w samochodzie, o tym na co warto zwrócić uwagę przy wyborze wózka, o pasach do samochodu dla kobiet w ciąży, o bieliźnie dla ciężarnych, bankowaniu krwi pępowinowej i z najważniejszych rzeczy pierwsza pomoc kobiecie w ciąży i pierwsza pomoc dla noworodka w nagłych stanach. Był lalki noworodki, więc każdy mógł przećwiczyć co zrobić w momencie zadławienia, zachłyśnięcia, bezdechu itp. W prezencie dostałam czapeczkę , szaliczek, myjkę i woreczki do przechowywania pokarmu. Dodatkowo spotkałam się z koleżanką która jest na podobnym etapie ciąży, więc porozmawiałyśmy sobie w przerwie. Miły wieczór



Witaj
Fajnie że do nas dołączyłaś życzę powodzenia w jak najszybszym spełnieniu marzenia.

A my wczoraj dostaliśmy zaproszenie na 18-ste urodziny do chrześnicy męża i nie mam pomysłu na prezent, a nie chcę dawać pieniędzy, może macie jakieś pomysły/podpowiedzi?

Miłego dnia
Dobrze że złe samopoczucie szybko minęło. Czymś sie może zdenerwowałas?!
My mamy za miesiąc 30-tą rocznice ślubu moich rodziców i tez mamy zagwustke co do prezentu. Ale ostatecznie zdecydowanie wybrałam z bratem pół na pół wyjazd weekendowy romantik tylko we dwoje do spa,do Krakowa. Z basenem, spa, jaccuzi,masażem i kolacją przy świecach, szampan z truskawkami. Plus wycieczka do wieliczki ze zwiedzaniem. Mamy nadzieje że im sie spodoba. I ja jeszcze chce zrobić portret z ich zdjecia ślubnego..oby sie udało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 20:12   #244
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

A może bilet na koncert ulubionego piosenkarza lub zespołu. Można sprawdzić gdzie będzie występował jej idol i kupić bilet nawet jeśli koncert będzie za jakiś czas.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Bellina my moim bratem też praktykujemy już od jakiegoś czasu wyjazdy dla rodziców jako prezenty. A ostatnio jako że z powodu taty ciężko nam zaplanować jakieś daty bo nie wiadomo kiedy pobyt w szpitalu wysłaliśmy rodziców do teatru a z innej okazji na kabarety. U nas to sie fantastycznie sprawdza nawet jeśli na początku nie byli zachwyceni wizja spa no bo wiecie dla nas to dość normalne dla nich nowość ale już się przyzwyczaili i jest ok.
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 09:00   #245
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dzień dobry
Piękny dzień dzisiaj
Dziękuję za podpowiedzi , zdecydowaliśmy się pójść w złoto , pamiątka na lata a w przyszłości będzie mogła sobie przetopić na coś innego . Z prezentem zawsze problem bo to jest bardzo skromna dziewczynka która "niczego nie potrzebuje".
Beellina świetny pomysł , ja teraz też na każdą okazję wysyłam gdzieś rodziców , kino , teatr, wyjazd, w zależności od okazji i od tego czy sama kupuję czy składamy się z siostrą. Moi rodzice zawsze z tych co w domu siedzieli i film to w telewizji można obejrzeć, ale im się spodobało i teraz też sami sobie organizują takie wyjazdy .

Miłego dnia dziewczyny

Edytowane przez Marianna48
Czas edycji: 2019-03-19 o 09:06
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 15:07   #246
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Piękny dzień dzisiaj
Dziękuję za podpowiedzi , zdecydowaliśmy się pójść w złoto , pamiątka na lata a w przyszłości będzie mogła sobie przetopić na coś innego . Z prezentem zawsze problem bo to jest bardzo skromna dziewczynka która "niczego nie potrzebuje".
Beellina świetny pomysł , ja teraz też na każdą okazję wysyłam gdzieś rodziców , kino , teatr, wyjazd, w zależności od okazji i od tego czy sama kupuję czy składamy się z siostrą. Moi rodzice zawsze z tych co w domu siedzieli i film to w telewizji można obejrzeć, ale im się spodobało i teraz też sami sobie organizują takie wyjazdy .

Miłego dnia dziewczyny

Świetny pomysł, złoto to wspaniała pamiątka. Taka skromna dziewczyna to dzisiaj rzadkość, młodzież jest zazwyczaj bardzo roszczeniowa, tylko pozazdrościć takiej chrześnicy
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 07:08   #247
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dzień dobry w piękny słoneczny dzień ️ taka pogoda budzi do życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 07:11   #248
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej dziewczyny
U nas też pięknie, słonecznie ale trochę zimno samochody na parkingu oszronione. Ale już jest pięknie i z dnia na dzień będzie jeszcze piękniej
Cudownego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 16:29   #249
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

U mnie dokładnie to samo. Słońce ...oszronione samochody. Piękna pogoda ...ale tylko przez okno hehe wyszłam na spacer w ciągu dnia i strasznie zmarzłam.
Jutro pierwszy dzień wiosny !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 18:09   #250
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej faktycznie od razu wiecej energii jak lepsza pogoda.Był temat prezentów a na pierwszo komunie chrzesniaczki oprócz kasy co można dac?Mam pod koniec kwietnia komunie i oprócz kasy chcę coś kupic na pamiątke zeby miała.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 19:04   #251
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Inez my chrzesniakowi kupiliśmy prezent o którym marzył , a na pamiątkę srebrną ramkę na zdjęcia. Chrzesnicy kilka lat temu kupiliśmy tablet a na pamiątkę złote kolczyki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 21:32   #252
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
U mnie dokładnie to samo. Słońce ...oszronione samochody. Piękna pogoda ...ale tylko przez okno hehe wyszłam na spacer w ciągu dnia i strasznie zmarzłam.
Jutro pierwszy dzień wiosny !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I dzień wagarowicza uciekamy z pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej faktycznie od razu wiecej energii jak lepsza pogoda.Był temat prezentów a na pierwszo komunie chrzesniaczki oprócz kasy co można dac?Mam pod koniec kwietnia komunie i oprócz kasy chcę coś kupic na pamiątke zeby miała.
Ja jestem za złotem na prezent komunijny,.kolczyki albo pierścionek. Sama dostalam i nosiłam długo, a teraz w szkatulce są i czekają,.może coś sobie przetopie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 05:59   #253
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Witajcie dziewczyny pierwszego dnia wiosny!
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 06:18   #254
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Pierwszy dzień wiosny postaram się wmówić sobie , że to będzie dobry dzień.

Test wyszedł negatywnie, dziś planowany pierwszy dzień @ i bóle okresowe już odczuwam ...tak więc ..ehh witaj depresjo...witaj...siadaj i rozgośc się

Ehhh dobrze , że weekend się zbliża trochę się oderwę od wszystkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:02   #255
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć dziewczyny Ja dzisiaj sobie zrobiłam dzień wagarowicza, idę na 14 z młodą na szczepienie więc wzięłam sobie urlop. I chyba dzisiaj zatestuję, 27 dc. Na 95% wiem, że nic z tego, brzuch już boli okresowo ale chcę po prostu się upewnić i wiedzieć na czym stoję.
Lecę pod prysznic a potem do rossmana po testy. Miłego dnia
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:23   #256
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Lucky woman, dzień wiosny to dzień radosny i kolorowy, oby taki był 🧡
Anna Lena, zobaczysz to będzie fajny dzień. Odepchnij złe myśli. Może @ nie przyjdzie
Zabuzabu, trzymam mocno kciuki. Chciałabym taki dzień wagarowicza. A tak musze kwitnąć w pracy. I oczywiście czekamy na dobre wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:02   #257
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć dziewczyny
u mnie dziś pochmurno, ale całkiem ciepło , spacer z rana do przedszkola zaliczony

AnnaLena nie poddawaj się , nie zapraszaj depresji, uśmiechnij się i powiedz mimo wszystko to będzie dobry dzień. Bardzo Cię rozumiem wiem ile smutku kosztuje kolejne rozczarowanie, może czas troszkę odpuścić, przewietrzyć głowę, zaszaleć, nie liczyć dni, może kilka dni urlopu z mężem, jakiś wyjazd, spa, albo wędrówka po górach , wieczorem wino, taniec, idzie wiosna pogoda sprzyja, zobaczysz dla Ciebie też zaświeci słońce .

Nam się udało jak powiedziałam do męża, wiesz już mam tego dosyć, dni, temperatura itp. mam tego dosyć w pracy kiszka, lepiej nie będzie, nie ma na co czekać na koniec stycznia składam wypowiedzenie, niech się dzieje co chce.Byłam zestresowana pracą, niepowodzeniami , zamknięty krąg. I jak odpuściłam , a nawet stwierdziłam że ten miesiąc w sumie dobrze jak się nie uda, bo na początku roku operacja córki to będzie mi ciężko , to wtedy zaskoczyło .

Zabuzabu trzymam kciuki
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:26   #258
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zrobiłam test, niestety, bardziej biało już być nie może...
Cóż, życie toczy się dalej, na 1-2 miesiące odpuszczamy starania, trzeba przewietrzyć głowy, przebadać się porządnie a w maju wygrzać tyłki na plaży w Grecji
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 16:00   #259
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Przykro mi. Ale zobaczysz że powrocisz do starań ze zdwojoną siłą. Mmmm....moze akurat na urlopie sie cos uda ale super że juz macie plany na wycieczkę. Ja urlop dopiero w sierpniu..buuu. Ale majówka nad jeziorkiem. Ktore uwielbiam i czas spędzany tam ładuje mnie pozytywnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 16:13   #260
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Niestety @ już przyszła. Z tym oderwaniem się to dobry pomysł. Urlop już zaplanowany ...ale dopiero na czerwiec. W weekend mamy zamiar gdzieś wyskoczyć chociaż na jeden dzień.
Ta bezsilność...jest okropna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 18:41   #261
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Niestety @ już przyszła. Z tym oderwaniem się to dobry pomysł. Urlop już zaplanowany ...ale dopiero na czerwiec. W weekend mamy zamiar gdzieś wyskoczyć chociaż na jeden dzień.
Ta bezsilność...jest okropna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie poddajemy się! Ten pierwszy dzien @ jest najgorszy...jutro będzie lepszy dzień. A weekend ma być ładny.️ więc trzeba naładować sie naturalną witaminą D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 19:59   #262
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Nie poddajemy się! Ten pierwszy dzien @ jest najgorszy...jutro będzie lepszy dzień. A weekend ma być ładny.️ więc trzeba naładować sie naturalną witaminą D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak w weekend uzupełniamy niedobory witaminy D i alkoholu
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 20:10   #263
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Nie poddajemy się! Ten pierwszy dzien @ jest najgorszy...jutro będzie lepszy dzień. A weekend ma być ładny.️ więc trzeba naładować sie naturalną witaminą D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jest. Ja właśnie kupiłam zapas witaminy d. Miałam kupić vigantoletten max 2000 a dopiero w domu zauwazylam , że dostałam zwykle 1000 :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 21:13   #264
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Tak w weekend uzupełniamy niedobory witaminy D i alkoholu
No właśnie mamy zamiar w sobote coś pogrilować. Więc zimne piwko pęknie. Ojjj juz mam ślinotok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 06:03   #265
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu przykro mi, ale nie poddawaj się, uśmiechnij . Urlop w Grecji, super odpoczniesz, naladujesz baterie, moja siostra właśnie z Grecji przywiozła sobie pamiątkę z wakacji która ma teraz niespełna roczek .
AnnaLenna i bardzo dobrze że kupiłaś ten słabszy vigantoletten bo to lek a nie suplement diety .
Och jak ja Wam zazdroszczę tego piwka tak mnie ciągnie ciepło idzie, aż się chce .
My też od kwietnia ruszamy na nasze krótkie wycieczki już nie mogę się doczekać
Miłego dnia dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 16:44   #266
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Weekend dziewczynki.
Marianka...wolałabym być na twoim miejscu ale puki co wypije za twoje/wasze zdrówko.
Dziś byłam z synem na pobraniu krwi..No dzielnego mam bohatera. Pierwszy raz był. Zero płaczu. Nic. Tylko zadawał milion pytań pani pielęgniarce. Jestem dumna.
To gdzie pierwszy kierunek wycieczki Marianka? My chcemy gdzieś pierwsze co to w góry. A później na majówkę nad jezioro. ️ juz sie doczekać nie mogę.
7 dni do @...ciekawość zżera.
Miłego piątkowego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 20:09   #267
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina już niedługo będziesz na moim miejscu
Na pierwszy ogień baseny w Nałęczowie .
Super masz dzielnego bohatera
Moja zawsze przy pobieraniu płacze, ale ona już tyle razy miała krew pobieraną i wenflony wkladane to się boi okropnie, ale za to jak ostatnio miała kroplówkę to nic nie płakała i jeszcze pocieszala chłopca z łóżka obok że kroplówka nie boli i żeby przestał płakać .
A gdzie w góry się wybieracie?
Wiem jak ta ciekawość przed @ zżera, trzeba się czymś zająć to czas szybciej zleci.
Miłego weekendu dziewczynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 20:31   #268
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina dzielny chłopak! Moja panikuje na samą myśl o igle, chociaż miała z nimi bardzo mało doczynienia (2 razy pobieranie krwi i wczoraj szczepienie). Wczoraj weszła do gabinetu ze łzami w oczach, mięśnie tak spięte, że lekarz nie miał się jak wbić (u nas jest taki oddzielny lekarz, który zajmuje się wyłącznie szczepieniami), szarpała tak ręką, że wkłucie mogło ją rzeczywiście zaboleć. W rezultacie jeszcze bardziej się zraziła. Ech jak była młodsza to przy szczepieniu nawet się nie skrzywiła, zanim sie zorientowała co się dzieje to już było po. Nie wiem skąd teraz taka panika, myślę, że dzieci w przedszkolu się nakręcają i straszą.

Zostałam też poinformowana, że ze względu na epidemię odry zaleca się aby szczepienie, które ma być w 10-tym roku życia (świnka, odra, różyczka) wykonać już teraz. U Was też tak jest?
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 07:57   #269
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Marianka, my w góry pierwsze co na Ślęże. Nie małą górkę wybierzemy żeby młody dużo nie marudził. Lubimy spędzać czas w górach co chcemy zaszczepić też w synku.
Zabuzabu, nic nie wiadomo mi teraz na temat szczepienia na Odrę, aż zapytam znajomą w przychodni. Mnie za to interesują te szczepienie na kleszcze. Tak sie boje jakichkolwiek szczepień i boje się kleszczy. Muszę pomyśleć. Te dziady jak atakują to ja mam traume
Fakt, dzieci w przedszkolu sie nakrecają, u mojego w zerówce ostatnio nagadali sobie przy jedzeniu ze zupy są ze szczurów, A mięsa z rekinów. Do tego doszło ze dzieci nic nie jadły, w szczególności dziewczynki. Więc pani zrobiła zebranie i nam to przekazała żeby porozmawiać z dziećmi. Na razie jest Ok. Więc myślę że co do szczepień tez rozmawiają na ten temat. Wczoraj syn mi mówił że jakiś kolega mu powiedział że mial pobieraną krew igłą wielkości łyżki. Mój sie troszke wystraszył ale jak juz miał pobieraną krew to stwierdził że nic nie boli. Naprawdę był dzielny. Ale rękę sztywną przez większość dnia miał. Haha.
Miłego dnia dziewczynki. Oj słoneczko dzis świeci pięknie. U mnie 20 stopni. wiosna pełną parą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 12:10   #270
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Ja szczepiłam Młodą na kleszcze w zeszłym roku bo co chwile jakiegoś przynosiła. Niestety szczepienie chroni tylko przed odkleszczowym zapaleniem opon mózgowych, przed boreliozą już nie. No ale zawsze coś.

Piękny dzień, u mnie w Krakowie długo trzymała mgła ale koło 10 zrobiło się już słonecznie. Czekam na @, myślałam, że dzisiaj mnie zaszczyci a tu ani widu ani słychu. A wolałabym mieć już z głowy bo w przyszłym tygodniu czeka mnie dużo wyjazdów. Co za dziad złośliwy.
Miłego dnia dziewczyny
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-03 09:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.