Zuii Organic - ktoś zna tę markę?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 20:01   #1
tufi
Przyczajenie
 
Avatar tufi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 13

Zuii Organic - ktoś zna tę markę??


Pytanie jak w temacie, poszukuję jakiś informacji o kosmetykach australijskiej marki Zuii Organic. Może któraś z Was ich stosowała? Użyłam kilka razy będąc za granicą u siostry ich podkładu organicznego i bardzo mi podpasował. Widziałam w necie sklep, który zajmuje się dystrybucją kosmetyków tej firmy. Tylko powiem szczerze, że kosztuje on sporo i nie wiem czy zaryzykować. Może Wy mi pomożecie? Będę wdzięczna za info
tufi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 20:41   #2
aaniko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zuii Organic - ktoś zna tę markę??

Cytat:
Napisane przez tufi Pokaż wiadomość
Pytanie jak w temacie, poszukuję jakiś informacji o kosmetykach australijskiej marki Zuii Organic. Może któraś z Was ich stosowała? Użyłam kilka razy będąc za granicą u siostry ich podkładu organicznego i bardzo mi podpasował. Widziałam w necie sklep, który zajmuje się dystrybucją kosmetyków tej firmy. Tylko powiem szczerze, że kosztuje on sporo i nie wiem czy zaryzykować. Może Wy mi pomożecie? Będę wdzięczna za info

Na jednym z blogów widziałam recenzję dwóch o ile się nie mylę kosmetyków tej firmy. Pomadka na pewno i chyba cień do powiek?Nie jestem pewna Opinia była bardzo pochlebna!Tylko nie należą niestety do najtańszych. Ale ze względu na organiczne pochodzenie składników, polecane są dla alergików. Jest polski sklep internetowy, który sprzedaje te kosmetyki. No i zawsze można zerknąć na ich stronę www.
aaniko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 19:47   #3
tufi
Przyczajenie
 
Avatar tufi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 13
Dot.: Zuii Organic - ktoś zna tę markę??

Cytat:
Napisane przez aaniko Pokaż wiadomość
Na jednym z blogów widziałam recenzję dwóch o ile się nie mylę kosmetyków tej firmy. Pomadka na pewno i chyba cień do powiek?Nie jestem pewna Opinia była bardzo pochlebna!Tylko nie należą niestety do najtańszych. Ale ze względu na organiczne pochodzenie składników, polecane są dla alergików. Jest polski sklep internetowy, który sprzedaje te kosmetyki. No i zawsze można zerknąć na ich stronę www.
Rzeczywiście znalazłam ten opis na blogu ( nie jestem pewna czy mogę podać jego nazwę). Szkoda że nie pisze nic o podkładach!! Natomiast ten cień...piękny, taki naturalny . Idealny!!!!Tylko ta cena...hm
tufi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 20:20   #4
aaniko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zuii Organic - ktoś zna tę markę??

Cytat:
Napisane przez tufi Pokaż wiadomość
Rzeczywiście znalazłam ten opis na blogu ( nie jestem pewna czy mogę podać jego nazwę). Szkoda że nie pisze nic o podkładach!! Natomiast ten cień...piękny, taki naturalny . Idealny!!!!Tylko ta cena...hm
W najbliższy wtorek będzie można kupić kosmetyki Zuii z 30% upustem . Oj mój portfel to mocno odczuje!!!
aaniko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 20:05   #5
tufi
Przyczajenie
 
Avatar tufi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 13
Dot.: Zuii Organic - ktoś zna tę markę??

Skorzystałaś aaniko z happy hour? Ja tak ! Zamówiłam cień do powiek, taki jasny, naturalny odcień beżu, nazywa się Chestnut. Jestem jego bardzo ciekawa?Ciekawe czy takie akcje promocyjne organizują regularnie? Wiesz może coś na ten temat?
tufi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:15   #6
aaniko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zuii Organic - ktoś zna tę markę??

Cytat:
Napisane przez tufi Pokaż wiadomość
Skorzystałaś aaniko z happy hour? Ja tak ! Zamówiłam cień do powiek, taki jasny, naturalny odcień beżu, nazywa się Chestnut. Jestem jego bardzo ciekawa?Ciekawe czy takie akcje promocyjne organizują regularnie? Wiesz może coś na ten temat?
No i jak ten cień się sprawuje?
aaniko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 19:45   #7
tufi
Przyczajenie
 
Avatar tufi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 13
Dot.: Zuii Organic - ktoś zna tę markę??

Cytat:
Napisane przez aaniko Pokaż wiadomość
No i jak ten cień się sprawuje?
Jestem pozytywnie zaskoczona, kolor baaardzo naturalny, prawie jak moje powieki więc jeśli mam ochotę na naturalny look to maluje sie tylko nim. Co do trwałości, to ja zawsze stosuję z bazą, utrzymuje się spokojnie przez kilka godzin bez jakichkolwiek poprawek. Po 2 miesiącach używania kilka razy w tygodniu widzę stosunkowo niewielkie zużycie. jeszcze jedna ważna dla mnie sprawa, czasami cienie podrażniają mi oczy, ten póki co nie zaszkodził .
tufi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 20:35   #8
aaniko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zuii Organic - ktoś zna tę markę??

Cytat:
Napisane przez tufi Pokaż wiadomość
Jestem pozytywnie zaskoczona, kolor baaardzo naturalny, prawie jak moje powieki więc jeśli mam ochotę na naturalny look to maluje sie tylko nim. Co do trwałości, to ja zawsze stosuję z bazą, utrzymuje się spokojnie przez kilka godzin bez jakichkolwiek poprawek. Po 2 miesiącach używania kilka razy w tygodniu widzę stosunkowo niewielkie zużycie. jeszcze jedna ważna dla mnie sprawa, czasami cienie podrażniają mi oczy, ten póki co nie zaszkodził .
Brzmi interesująco . Możesz wrzucić swatcha? Ja się wtedy nie załapałam na zakupy ze zniżką niestety. Może następnym razem.
aaniko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 09:00   #9
dianefox
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zuii Organic - ktoś zna tę markę??

Pre-order or booking entity standard version of the North American players, GW2 power leveling pre-order the game of European players and players pre-order the Collector's Edition Note: Please remember to collect your Guild Wars 2 game package and official serial number to continue game! Guild Wars 2 gold is very important.These players need to go back to their pre-order or reservation trading point of the game to pick up their game package and official serial number.
dianefox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.