Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-11, 23:24   #1
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)


Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)



Ciąg dalszy dyskusji o programie
"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy"
emitowanym na stacji MTV Polska.


Link do poprzedniej części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795017
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=715331

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy – program typu reality show bazujący na formacie Ekipa z New Jersey, produkowany i emitowany przez MTV Polska. Jego premiera odbyła się 10 listopada 2013 roku o godzinie 23:00. Od 13 stycznia 2014 roku program jest emitowany również w Danii, Szwecji, Niemczech, Szwajcarii, Finlandii, Belgii, Holandii, Norwegii oraz rejonach Flandrii. Dzięki emisji Warsaw Shore kanał telewizyjny MTV Polska osiągnął najwyższe wyniki oglądalności od swojego powstania. MTV Polska 10 lutego 2014 roku ogłosiła, że wiosną 2014 roku wyemitowana zostanie druga seria programu. Zaplanowano również casting, który ma na celu wybranie nowych uczestników programu.

LINK do oficjalnego FB programu: https://www.facebook.com/warsawshoreofficial

LINKI do FB uczestników:

- Ania "Mała" https://www.facebook.com/AniaMalaWarsawShoreMTV

- Ania "Duża" (odeszła w piątym sezonie) https://www.facebook.com/AniaWarsawShoreMTV

- Ewelina (odeszła po trzecim sezonie, wróciła w trakcie piątego) https://www.facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV

- Paweł (wyrzucony z programu w trzeciej edycji) https://www.facebook.com/PawelCattaneoOfficial/

- Wojtek https://www.facebook.com/WojtekWarsawShoreMTV

- Eliza (zrezygnowała na początku 2. sezonu z powodu ciąży z Trybsonem, obecnie mają córkę Victorię Elizabet - Elizę zastąpiła Alicja) https://www.facebook.com/ElizaWarsawShoreMTV

- Paweł "Trybson" (zrezygnował na początku 2. sezonu z powodu ciąży swojej dziewczyny Elizy, obecnie mają córkę Victorię Elizabet - Trybsona zastąpił Alan)
https://www.facebook.com/TrybsonWarsawShoreMTV

- Mariusz "Śmietana" (zrezygnował przed 2. sezonem, zastąpił go Kuba) https://www.facebook.com/MariuszWarsawShoreMTV

- Kuba "Ptyś" (odszedł po drugim sezonie, wrócił w czwartym) https://www.facebook.com/JakubWarsawShoreMTV

- Alan (wszedł na miejsce Trybsona w drugim sezonie, odszedł po czwartym sezonie - oficjalnie miał walkę, ostatecznie zakończoną porażką) https://www.facebook.com/AlanWarsawShoreMTV

- Alicja (odeszła z programu w trakcie 2. sezonu, zastąpiła ją Malwina) https://www.facebook.com/AlicjaWarsawShoreMTV

- Malwina (zniknęła po drugim sezonie, gościnny epizod później) https://www.facebook.com/MalwinaWarsawShoreMTV

- Magda (dołączyła w 3. sezonie - zastąpiła Malwinę) https://www.facebook.com/MagdaWarsawShoreMTV

- Damian (dołączył w 3. sezonie - zastąpił Kubę "Ptysia") https://www.facebook.com/DamianWarsawShoreMTV

- Klaudia (dołączyła w trakcie trzeciego sezonu) https://www.facebook.com/KlaudiaWarsawShoreMTV/

- Piotr i Paweł (bliźniacy, dołączyli w piątym sezonie) https://web.facebook.com/PiotriPawelWarsawShoreMTV/

Edytowane przez gulczano
Czas edycji: 2016-05-13 o 23:33 Powód: xD
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 23:33   #2
gorzkipiolun
Przyczajenie
 
Avatar gorzkipiolun
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 29
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Jakie ładne podsumowanie perypetii bohaterów... tylko blizniaków brakuje.

Co myślicie o blogach Magdy i Ani (która chyba zresztą zakończyła działalność po kilku postach)? Jak dla mnie to jakaś PR-owa zagrywka mająca na celu "ocieplenie" ich wizerunku-pokazanie, że nie interesują się tylko imprezami. Zresztą same o tym wspominają w postach, że chcą się pokazać od innej strony. Nie wiem czy ktoś im to pisze, jak to sugerują w komentarzach, ale na pewno różni sie to nieco od ich wspólnego bloga. Teksty nie są już tak niechlujne (zwłaszcza u Magdy) i pełne mowy potocznej, jakby ktoś robił stenogram z tego jak dziewczyny mówią. Nawet nie chodzi o słownictwo, ale samą konstrukcję wypowiedzi.

Wiadomo, że dziewczyny mają rodzinę, przyjaciół, jakieś życie poza imprezami... ale to ciągłe komunikowanie "jestem normalną, miła, serdeczną dziewczyną, która ma jakieś cele/wartości/whatever" przeczy temu, że mają w dupie co inni o nich myślą/piszą. Być może to ma być jakaś trampolina/kładka do dalszej kariery- bo cóż począć gdy WS sie skończy? (i cóż my wtedy poczniemy?)

Podobnie z udziałem Małej w Hells Kitchen... Moim zdaniem Polsat chciał podnieść oglądalność udziałem kontrowersyjnej gwiazdki, a ona pokazać, że interesuje się czymś jeszcze- choć jakos nigdy wcześniej nie mówiła, że interesuje się gotowaniem. Szczerze przyznaje, że nie widziałam ani jednego odcinka HK. Kojarzę z analogicznego programu w TVN, ze na castingach się chyba gotuje... jak ona to przeszła, było to w ogóle pokazane? I jeszcze to jej tłumaczenie, że gotowanie w domu, to nie to samo co w restauracji. Wiadomo, ale żeby się dostać do takiego programu trzeba chyba umieć przygotować coś więcej niż obiad dla domowników czy przyjaciół (poprawcie mnie jeśli się mylę, nie oglądam takich programów).

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

I ten "groźny" Amaro, szef z gwiazdą Michelin, jak to się stało, że ją przyjął do programu?
gorzkipiolun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 09:29   #3
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez gorzkipiolun Pokaż wiadomość
Podobnie z udziałem Małej w Hells Kitchen... Moim zdaniem Polsat chciał podnieść oglądalność udziałem kontrowersyjnej gwiazdki, a ona pokazać, że interesuje się czymś jeszcze- choć jakos nigdy wcześniej nie mówiła, że interesuje się gotowaniem. Szczerze przyznaje, że nie widziałam ani jednego odcinka HK. Kojarzę z analogicznego programu w TVN, ze na castingach się chyba gotuje... jak ona to przeszła, było to w ogóle pokazane? I jeszcze to jej tłumaczenie, że gotowanie w domu, to nie to samo co w restauracji. Wiadomo, ale żeby się dostać do takiego programu trzeba chyba umieć przygotować coś więcej niż obiad dla domowników czy przyjaciół (poprawcie mnie jeśli się mylę, nie oglądam takich programów).
"Jakie warunki trzeba spełnić, aby spróbować swoich sił w "Hell's Kitchen"? Możesz być amatorem, jak i zawodowcem z wieloletnim stażem. Liczy się inwencja twórcza i ciekawa osobowość. Najważniejsza jest jednak pasja do gotowania.
Osoby, które nie mają możliwości pojawić się na castingach w: Sopocie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Olsztynie, Szczecinie, Krakowie, Białymstoku, Katowicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Częstochowie, Łodzi, Opolu i w Warszawie, mogą wysyłać swoje zgłoszenia drogą mailową na adres zgloszenia@hellskitchen.c om.pl"
http://www.hellskitchen.polsat.pl/Ak...705/index.html
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 23:48   #4
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Poprawiony opis

Blogi to wiadomo że czysty PR, wpisy zamieszcza jakiś brand manager czy inny spec od wizerunku.
Nawet nie łudzę się, że jest inaczej.
Na mój gust jednak nie chodzi o "ocieplanie wizerunku", ale o kreowanie postaci z którymi przeciętny widz mógłby się identyfikować.
Przeciętni widzowie lubią oglądać "siebie".

Swoją drogą przyjrzałem się uważniej zajawce nadchodzącego odcinka.
Ekipa wraca z Niemiec do domu i tam ktoś rozwiesza karteczki z napisem: "WITAJCIE W DOMU".
Czyżby "nieoczekiwany" powrót Dużej?
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 22:58   #5
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

potwornie nudny odcinek
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 09:03   #6
gorzkipiolun
Przyczajenie
 
Avatar gorzkipiolun
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 29
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

zgadzam się, to chyba najnudniejszy odcinek... a Klaudia karmiąca innych "być może starym mięsem" i jeszcze podśmiewająca się z tego-WTF? rozumiem wypić piwo z solą, ale stare mięso?

co do Dużej, to chyba się nie wyprowadziła do Włoch, tylko odwiedza przyjaciół

Edytowane przez gorzkipiolun
Czas edycji: 2016-05-16 o 11:04
gorzkipiolun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 12:33   #7
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Było nieźle do momentu, aż Ekipa wróciła do domu.
Podczas "domowych przygód" widać, że nawet uczestnicy się nudzą, a co dopiero mają począć widzowie?
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 20:23   #8
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Co Warsaw Shore robi w dziale kultura?

Podsumowując dzisiejsze oglądanie nowego odcinka:
- Impreza w busie: Mała z Magdą wpadają i drą mordy - spoko, blondyni zaczynają drzeć mordy - niespoko. W obronie nałożnicy staje dzielny Wojciech który zdemolował niegdyś jej namiot za pijackie śpiewy przy ognisku
- Mała wyzywająca od frajerów - tyle szacunku dla ekipy - i pretensje że ciągną dalej temat bo ona skończyła więc musi być koniec
- Obrabianie dupy Dużej naprawdę słabe tym bardziej że krytykują u niej zachowania które nie stanowią zupełnie żadnego problemu u innych uczestników
- Wielkie rozwody... no jestem ciekawa kto pierwszy dostanie tym butem
- Klaudia znowu z agresywnym popisem na Ptysiu i podająca stare mięso - WTF?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 20:56   #9
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Jeszcze dodam blizniaka potraktowanego paralizatorem gdy poszedł do toalety z Afroamerykanką.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 22:40   #10
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Afroamerykaninką😅
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 07:17   #11
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Co Warsaw Shore robi w dziale kultura?

Podsumowując dzisiejsze oglądanie nowego odcinka:
- Impreza w busie: Mała z Magdą wpadają i drą mordy - spoko, blondyni zaczynają drzeć mordy - niespoko. W obronie nałożnicy staje dzielny Wojciech który zdemolował niegdyś jej namiot za pijackie śpiewy przy ognisku
- Mała wyzywająca od frajerów - tyle szacunku dla ekipy - i pretensje że ciągną dalej temat bo ona skończyła więc musi być koniec
- Obrabianie dupy Dużej naprawdę słabe tym bardziej że krytykują u niej zachowania które nie stanowią zupełnie żadnego problemu u innych uczestników
- Wielkie rozwody... no jestem ciekawa kto pierwszy dostanie tym butem
- Klaudia znowu z agresywnym popisem na Ptysiu i podająca stare mięso - WTF?
Dodałabym do tego jeszcze potem tekst Wojtka, że dlatego nie lubi się wcinać w kłótnie innych Jasneee

Tak a propo to mi bardziej pasowałoby, że te mięso jest niedogotowane a nie że nieświeże. Choć dziwie się, że ktoś kto pilnuje ich tam nie zareagował jak Klaudia drugi raz mięso próbowała zamrozić.

Przyznam też, że nie bardzo podobało mi się to komentowanie Ani. Najlepiej zareagował Ptyś reszta uczestników porażka. A bliźniak to już przesadził moim zdaniem.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 14:29   #12
gorzkipiolun
Przyczajenie
 
Avatar gorzkipiolun
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 29
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość

Przyznam też, że nie bardzo podobało mi się to komentowanie Ani. Najlepiej zareagował Ptyś reszta uczestników porażka. A bliźniak to już przesadził moim zdaniem.
Też tak uważam, bliźniak mówi, że Duża jest fałszywa, a po kłótni się z nią pogodził i wyglądało na to, że wszystko jest ok. Po czym jak ma wrócić to wpada w szał, jak przedszkolak. Czy oni w ogóle pokazali jak ona go obgaduje? Albo Wojtka? Bo nie pamiętam. Swoją drogą, ciekawa jestem jakby zareagowało MTV gdyby Duża naprawdę wróciła, a oni by "przywitali" ją w ten sposób.
gorzkipiolun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 18:16   #13
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Rozwaliła mnie Mała z Magdą, które przesiadły się do drugiego busa, bo w ich impreza się skończyła. Chłopaki sobie imprezowali ile wlezie, one uznały, że koniec imprezy i chciały już spać, więc darcie japy, że ich nie szanują tylko imprezują, kiedy one są już zmęczone, bla bla bla XD
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 19:43   #14
Nitro_benzen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Nadal wieje straszną nudą, co więcej, ich zachowania "wieją rutyną".
Nitro_benzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 10:05   #15
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Tak po spokojnym przemyśleniu z jednej strony nie dziwie się, że MTV może chcieć zakończyć ten program. Nie wiem, ale coraz częściej mam wrażenie, że jest coraz więcej grania z ich strony a coraz mniej naturalności. Właściwie tylko w momencie jak są pijani wychodzi ich totalnie naturalne zachowanie.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 21:18   #16
Nitro_benzen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Zobaczcie komentarz Dużej na profilu Wojtka, post dotyczący odcinka z filmikiem z rozwaloną ręką Ptysia z 15 maja.
Fałszerze xD
Nitro_benzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 18:25   #17
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 269
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Nie wiem jak was, ale mnie juz normalnie obrzydzaja te laski. Wydaja mi sie takie brudne, wieczne rozczochrane, i te ich napuchniete od kwasu i alkoholu geby a fe
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 23:01   #18
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

te wlosy takie zalepione blee;/
wojtek jak tlumaczyl ten swoj tatuaz hahaha smiechłam
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 10:09   #19
Nitro_benzen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Może to dziwne, ale odkąd nie ma Dużej, to "najmądrzejsza" jest Magda.
Nitro_benzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 12:11   #20
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Ostatnio u Klaudii na fb znalazłam komentarz z moją perełką wizażową - niedomyte <3. Od razu wiedziałam, że to wizażanka
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 12:34   #21
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 269
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ostatnio u Klaudii na fb znalazłam komentarz z moją perełką wizażową - niedomyte <3. Od razu wiedziałam, że to wizażanka
No ale my przeciez wszystkie tutaj zazdroscimy
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 13:50   #22
Nitro_benzen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Czemu ostatnio tutaj tak spokojnie?
Nitro_benzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 15:00   #23
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

W II części powinien być wklejony link z III częścią. Dlatego tu jest tak kiepsko z intensywnością pisania.
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 15:17   #24
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Nitro_benzen Pokaż wiadomość
Może to dziwne, ale odkąd nie ma Dużej, to "najmądrzejsza" jest Magda.
tez odnioslam takie wrazenie
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 16:31   #25
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
tez odnioslam takie wrazenie
W sumie Magda (jestem aż w szoku że to piszę) jest z dziewczyn najbardziej obyta, w którymś odcinku pokazywała im, jakich sztućców do czego używać, oprócz akcji z ostatniego odcinka nie bawi się w 'ogrodniczkę' no i nie marudzi. Zdziwiłam się trochę podczas kary w stajni że tak pozytywnie do tego podeszła. No i w sumie jedynie ona i Mała jeżeli chodzi o dziewczyny pozytywnie zareagowały na wyjazd w góry.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 19:37   #26
Nitro_benzen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Dokładnie, jest z nich wszystkich najbardziej obyta! I w ostatnim odcinku rzuciła nawet komentarz typu: Co? Na historii w szkole się nie uważało?
Jednak to nadal Madzia, która zarzygała pół łazienki twarogiem xD
Nitro_benzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 20:22   #27
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Ale zdziwił mnie fakt, że nie dały sobie wkręcić Ewelinie historii z Achillesem, zwłaszcza po sytuacji przy murze berlińskim i 'panami co się całują'. Chociaż o nich nie nakręcili hollywoodzkiego kasowego hitu.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:19   #28
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez gorzkipiolun Pokaż wiadomość
Też tak uważam, bliźniak mówi, że Duża jest fałszywa, a po kłótni się z nią pogodził i wyglądało na to, że wszystko jest ok. Po czym jak ma wrócić to wpada w szał, jak przedszkolak. Czy oni w ogóle pokazali jak ona go obgaduje? Albo Wojtka? Bo nie pamiętam. Swoją drogą, ciekawa jestem jakby zareagowało MTV gdyby Duża naprawdę wróciła, a oni by "przywitali" ją w ten sposób.
Z Wojtkiem poszło o to gdy Mała i Magda wymyślały zemstę na Wojtku. Przy czym im zostało to wybaczone a Anka oczywiście ta zła

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Nitro_benzen Pokaż wiadomość
Zobaczcie komentarz Dużej na profilu Wojtka, post dotyczący odcinka z filmikiem z rozwaloną ręką Ptysia z 15 maja.
Fałszerze xD
Wojtek Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy Ja jestem zawsze szczery i mowię to co myślę, musicie pamietać, ze jesteśmy tam ponad 3 tyg, a w TV pokazane są tylko wybrane fragmenty Emotikon smile To może prowadzić do wielu niedomówień. Pozdrawiam

Anna Ryśnik Naprawde? 😜 dobrze wiedzieć, ostatnio mówiłeś ze to bliźniaki chcieli mi walizki wynosić z domu, nagle z odcinka wychodzi cos innego Emotikon wink bardzo mi przykro ale cóż 🙌🏻 pozdrawiam
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 15:09   #29
Panthalones
Raczkowanie
 
Avatar Panthalones
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 224
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

A mi nasunęło się na myśl coś takiego o tym sezonie
W tym prawdopodobnie ostatnim sezonie nagle prawie wszyscy zaczęli "zaliczać". Nawet Wojtek który początkowo nic nie wnosił do programu i robił tylko za skrzydłowego. Chyba uczestnicy poczuli że pali im się koło d. i wzięli się do roboty.
Najbardziej ze wszystkich nie lubię Małej, napompowała się wypełniaczami i wozi się jak gwiazda. Szkoda tylko, że nikt jej nie uświadomił, że sobie tym samym rozciąga skórę i będzie kiedyś płacz.
A i jeszcze dziwi mnie, komu bliźniacy mogą się podobać wyglądają jak wyrośnięte dzieci
__________________
Panthalones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 15:35   #30
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część III)

Cytat:
Napisane przez Panthalones Pokaż wiadomość
A mi nasunęło się na myśl coś takiego o tym sezonie
W tym prawdopodobnie ostatnim sezonie nagle prawie wszyscy zaczęli "zaliczać". Nawet Wojtek który początkowo nic nie wnosił do programu i robił tylko za skrzydłowego. Chyba uczestnicy poczuli że pali im się koło d. i wzięli się do roboty.
Najbardziej ze wszystkich nie lubię Małej, napompowała się wypełniaczami i wozi się jak gwiazda. Szkoda tylko, że nikt jej nie uświadomił, że sobie tym samym rozciąga skórę i będzie kiedyś płacz.
A i jeszcze dziwi mnie, komu bliźniacy mogą się podobać wyglądają jak wyrośnięte dzieci
Dla mnie jak wyrośnięte trolle
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-18 22:22:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.