co dalej? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 07:49   #61
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Cytat:
Napisane przez aku12 Pokaż wiadomość
nie osobno, on u siebie ja u siebie, ale bardzo czesto nocowaliśmy u siebie i w każdy weekend
No i tu chyba masz racje z tą mamusią...
Kochany synek, wszystko poprane, uprasowane, gorący obiad na stole a teraz zacznie się prawdziwe życie za które tylko On będzie odpowiadał...
Nie będzie już mamusi która wszystko zrobi... Będziecie WY i razem będziecie sobie musieli ze wszystkim poradzić.
Może to go właśnie przeraża. Dorosłość i samodzielność
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 08:20   #62
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

sama juz nie wiem co o tym wszystkim myśleć , powoli już zaczyna mi brakować sił, wiem ze to głupie ale mam wrażenie ze wszystko co było dobre w moim zyciu minęło bezpowrotnie...
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 08:48   #63
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Cytat:
Napisane przez aku12 Pokaż wiadomość
sama juz nie wiem co o tym wszystkim myśleć , powoli już zaczyna mi brakować sił, wiem ze to głupie ale mam wrażenie ze wszystko co było dobre w moim zyciu minęło bezpowrotnie...
Nie można tak myśleć!!!
Wszystko ma swój cel. Przez tą sytuajce Wasz zwiazem napewno sie umocni.
Zobzczysz bedziesz szczęśliwa!
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 08:57   #64
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

najgorsze jest to ze tak się czuje a nie mam już 20 lat tylko więcej i teraz kiedy powinnam wybierać sukienkę do ślubu..płaczę
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:02   #65
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Rozumiem Cią. Ja mam 26 lat, faceta od ponad 3 którego kocham, szaleje za nim i wiem że tylko z nim chce być...
Ale wiem że on nie jest jeszcze gotowy, nie raz o tym rozmawialiśmy i powiedział mi wprost że dla niego to jeszcze nie jest pora na małżenstwo...
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać aż on do tego dojżeje. Więc czekam ale czasami mam obawy że to wszystko się skończy a ja zostane sama z 30 na karku.
Wiem że mnie kocha, bo mi to pokazuje, ale niepewność zawsze będzie...
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:06   #66
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

ja też mam 26 lat mój tż 29 i tyle lat razem za sobą 9 lat i nigdy w życiu nie myślałam ze takie coś mnie dotknie, straciłam cel sens zycia,nie mam dla kogo i czego żyć, na budowie nie bylam już nie pamiętam kiedy, nic mnie nie cieszy
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:09   #67
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Kiedy się widzieliście ostatnio??
Mówiłaś, że jemu też jest ciężko więc napewno się przejmuje.
Współczuję Ci tej sytuacji
Miałaś wszystko a teraz wydaje Ci się że wszystko straciłaś
Też bym się tak czuła na Twoim miejscu

Edytowane przez the rock
Czas edycji: 2009-02-06 o 09:25
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 09:24   #68
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: co dalej?

jestem w podobnej sytuacji, mój tż też sie zastanawia co dalej.
W każdym razie 3mam za Ciebie kciuki
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:34   #69
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

madam paranoja a jak to u ciebie wygląda? a widzieliśmy się chwile w poniedziałek.. nie wiem co dalej czekać czy kazać mu odwołać ślubi reszte?
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:41   #70
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Najlepiej powiedz mu, że jest Ci ciężko i chcesz rozwiązać jakoś tą sytuacje.
Nie można wiecznie żyć w niepewności.
Powiedz, że ma tydzień i oczekujesz odpowiedzi co dalej.
Musi wybrać czy chce iść do przodu czy cofać się w tył.
On ma 29 lat, czas dorosnąć i określić się co do swojego życia.
Wiecznie nie można zostać w "życiowej próżni"
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 09:50   #71
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

Napisałam wczoraj ze na coś musi się zdecydować i nie myśleć tylko o sobie
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 09:54   #72
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: co dalej?

u nas nie jest aż tak dramatycznie - bo ślubu nie planowaliśmy ale wspólne życie jak najbardziej, mieszkaliśmy razem i tez coś pękło.
no i nie jesteśmy razem 9 a 2 lata.
sytuacja podobna raczej jeśli chodzi o nasze położenie- że jestesmy zszokowane i zranione a oni "myślą"...
no ciekawe co wymyślą, ciekawe.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:05   #73
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Cytat:
Napisane przez aku12 Pokaż wiadomość
Napisałam wczoraj ze na coś musi się zdecydować i nie myśleć tylko o sobie
I co on na to
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:12   #74
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: co dalej?

Wy budujecie na wspólnym kredycie bez slubu? Trochę lekkomyślnie.
Ślub bym odwołała, bo bierze się go z miłości, a nie przy wątpliwosciach. To decyzja (zakładam, ze bierzecie koscielny) na cale zycie. Jesli mu sie odwidzi to zawsze moze ponownie sie oswiadczyc i razem ustalicie nowa date.
A tak, facet, widzac ze robisz stanowcze kroki, moze sie wystraszyc ze ciebie straci na zawsze.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:20   #75
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
i co on na to
nic nie napisał
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:22   #76
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

Cytat:
Napisane przez elfir Pokaż wiadomość
wy budujecie na wspólnym kredycie bez slubu? Trochę lekkomyślnie.
ślub bym odwołała, bo bierze się go z miłości, a nie przy wątpliwosciach. To decyzja (zakładam, ze bierzecie koscielny) na cale zycie. Jesli mu sie odwidzi to zawsze moze ponownie sie oswiadczyc i razem ustalicie nowa date.
A tak, facet, widzac ze robisz stanowcze kroki, moze sie wystraszyc ze ciebie straci na zawsze.
może i lekkomyślne tylko my zawsze..byliśmy razem, igdy nie myślałam....
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 11:03   #77
misthy
Rozeznanie
 
Avatar misthy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrc
Wiadomości: 627
Dot.: co dalej?

kocha nie chce odwolywac slubu itp? i chce sie rozstac? dziwne to troche...Mowisz ze moze boi sie slubu;> a rozmawialas z nim o tym? moze faltycznie sie boi faceci tez maja uczucia Szcszera rozmowa i tyle...powinien powiedziec co mu lezy na sercu. Bo szczerosc to podstawa zwiazku prawda?
__________________
Warto wierzyć w miłość bo gdzieś jest ktoś kto też w nią wierzy!

18.04.2015 - 14:00 sakramentalne tak
misthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:03   #78
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: co dalej?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Na pewno nie ma sensu brać ślubu na siłę, bo 9 lat razem, bo wspólny kredyt, bo dom się buduje, bo samochody...
Jeśli on ma wątpliwości, to sam się z nimi musi uporać.
Dość długo byliście razem bez ślubu, to taki przechodzony związek, którego wynikiem często jest rozwód wkrótce po ślubie.

Dlatego nic na siłę.
5 miesięcy to jest trochę czasu na uporządkowanie myśli.
Cytat:
Napisane przez aku12 Pokaż wiadomość
moze i musi dorosnąć całe zycie wszystko u mamusi, obiadek, pranie, czysciutko a tu nagle odpowiedzialność, moze i tak a moze poprostu te wszystkie lata to była lipa....
Jeżeli on ma wątpliwości, to wcale nie znaczy, że ma się sam z nimi uporać. To znaczy, że trzeba z nim porozmawiać otwarcie nawet tak, jakby miało wszystko się skończyć. Nawet tak, siejąc wizję rozstania i rozważać, czy moglibyście żyć osobno. Trzeba dopuścić do jego świadomości myśl, że Ty rozumiesz i nie boisz się tylko analizujesz i właściwie chcesz pomóc mu podjąć właściwą decyzję. Ja uważam, ze swojego doświadczenia, że nawet jak się kogoś kocha bardzo, to i tak w każdym z nas jest taka chęć wolności. No nie wiem, jak to określić, ale u mnie zdarza się raz na jakiś czas taka chęć wyzwolenia się. Żeby tak sobie poczuć i znowu wszystko mogę, i znowu jestem niezależna i nie muszę się liczyć z nikim. Taka potrzeba ucieczki włączyła mi się po zamieszkaniu razem. A Wy tak naprawdę nie mieszkaliście ze sobą razem. Pomieszkiwanie to nie jest mieszkanie razem. Wtedy wychodzą wszystkie, nawet najbardziej niechciane cechy charakteru. Tak czy inaczej, uważam, że powinnaś dać mu wolną rękę w podjęciu decyzji, nie naciskać, nie płakać i nie skomleć o miłość. Musisz wykazać się wyrozumiałością i dać mu wsparcie, żeby podjął właściwą decyzję. Kiedy będziesz z nim rozmawiać, nie staraj się myśleć, co to będzie jak zostaniesz sama, jeżeli on będzie chciał odejść to i tak odejdzie. Ja uważam, że on ma kryzys ( a taki kryzys zdarza się, nawet jak się kocha ) i Ty musisz mu pomóc go przezwyciężyć. Wg mnie szczera rozmowa, co go trapi, co go męczy, co mu przeszkadza, co chciałby zmienić jest niezbędna. Jeżeli on mówi Tobie wprost, że się męczy, to znaczy, że potrzebuje rozmowy o życiu. I to jest Twoja rola, że masz mu pomóc z tego wyjść. Nie zdawać się na los, jego przemyślenia, ani na przypadek. Jeżeli nikt mu nie pomoże otrząsnąć się, to owszem mógłby chcieć odejść i potem żałować siedząc samemu nad kieliszkiem wódki, myśląc, jak się zmarnowało życie. On potrzebuje wsparcia.

Moje odczucie jest takie, że on Cię kocha, ale chwilowo się zagubił. Jeżeli go wesprzesz, wróci do Ciebie i pokocha jeszcze bardziej. Ale samo się to nie naprawi.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:08   #79
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Jeżeli on ma wątpliwości, to wcale nie znaczy, że ma się sam z nimi uporać. To znaczy, że trzeba z nim porozmawiać otwarcie nawet tak, jakby miało wszystko się skończyć. Nawet tak, siejąc wizję rozstania i rozważać, czy moglibyście żyć osobno. Trzeba dopuścić do jego świadomości myśl, że Ty rozumiesz i nie boisz się tylko analizujesz i właściwie chcesz pomóc mu podjąć właściwą decyzję. Ja uważam, ze swojego doświadczenia, że nawet jak się kogoś kocha bardzo, to i tak w każdym z nas jest taka chęć wolności. No nie wiem, jak to określić, ale u mnie zdarza się raz na jakiś czas taka chęć wyzwolenia się. Żeby tak sobie poczuć i znowu wszystko mogę, i znowu jestem niezależna i nie muszę się liczyć z nikim. Taka potrzeba ucieczki włączyła mi się po zamieszkaniu razem. A Wy tak naprawdę nie mieszkaliście ze sobą razem. Pomieszkiwanie to nie jest mieszkanie razem. Wtedy wychodzą wszystkie, nawet najbardziej niechciane cechy charakteru. Tak czy inaczej, uważam, że powinnaś dać mu wolną rękę w podjęciu decyzji, nie naciskać, nie płakać i nie skomleć o miłość. Musisz wykazać się wyrozumiałością i dać mu wsparcie, żeby podjął właściwą decyzję. Kiedy będziesz z nim rozmawiać, nie staraj się myśleć, co to będzie jak zostaniesz sama, jeżeli on będzie chciał odejść to i tak odejdzie. Ja uważam, że on ma kryzys ( a taki kryzys zdarza się, nawet jak się kocha ) i Ty musisz mu pomóc go przezwyciężyć. Wg mnie szczera rozmowa, co go trapi, co go męczy, co mu przeszkadza, co chciałby zmienić jest niezbędna. Jeżeli on mówi Tobie wprost, że się męczy, to znaczy, że potrzebuje rozmowy o życiu. I to jest Twoja rola, że masz mu pomóc z tego wyjść. Nie zdawać się na los, jego przemyślenia, ani na przypadek. Jeżeli nikt mu nie pomoże otrząsnąć się, to owszem mógłby chcieć odejść i potem żałować siedząc samemu nad kieliszkiem wódki, myśląc, jak się zmarnowało życie. On potrzebuje wsparcia.

Moje odczucie jest takie, że on Cię kocha, ale chwilowo się zagubił. Jeżeli go wesprzesz, wróci do Ciebie i pokocha jeszcze bardziej. Ale samo się to nie naprawi.
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 12:17   #80
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

ślicznie dziękuje za rade tylo co myślicie o tym ze poczekam na jego ruch, teraz niech się odezwie pierwszy i zobaczymy co napisze. czekać?
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:21   #81
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

ślicznie dziękuje za rade tylo co myślicie o tym ze poczekam na jego ruch, teraz niech się odezwie pierwszy i zobaczymy co napisze. czekać? .
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:22   #82
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Cytat:
Napisane przez aku12 Pokaż wiadomość
ślicznie dziękuje za rade tylo co myślicie o tym ze poczekam na jego ruch, teraz niech się odezwie pierwszy i zobaczymy co napisze. czekać?
Czekać, nie narzucać się, dać mu wszystko na spokojnie przemyśleć i nie naciskać...

Tylko wiadomo, to nie może trwać w nieskończoność...

Ty też o tym nie myśl, idz do fryzjera, kup nowy ciuch. Spotkaj się ze znajomymi...

Żyj.

Niech widzi, że nie jest pępkiem świata
Z całego serca, powodzenia!!!
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:33   #83
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

jakoś jak przeczytałam teój post zrobiło mi sie lepiej, do fryzjera udało mi sie zapisać na piąte przyszły :-(, ale damy rade dziś weekend, piwko...
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:36   #84
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Zaszalej Aku12 Tobie też się coś od życia należy
Głowa do góry dziewczyno
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:43   #85
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

postaram się , chyba racja to co napisał "że gorznie może być już gorzej niż jest"chyba ze zaczniemy dzielić się naszym majatkiem
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:50   #86
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: co dalej?

No dobra, mądrale, ale ile ona ma czekać?
Poza tym nie podoba mi się takie pokorne czekanie na łaskawe decyzje Pana i Władcy. Dziewczyna jakas szpetna jest, by tylko jej TŻ ją ewentualnie, po wielodniowych, głebokich przemyśleniach chciał?
Jak dla mnie, wywołujecie w niej brak poszanowania własnej wartości.

Wielu facetów podnieca to , co niedostępne. Dlatego radzę: odsuń się, niech widzi, ze moze cie stracić. Ze nie jest całym twoim zyciem.

Być moze kocha i obawia sie ślubu. Jezeli tylko tak, to tym bardziej odwołaj ślub i żyjcie razem dalej bez nacisków z twojej strony w tej kwestii.
Ale jesli zastanawia sie nad uczuciami, to czekanie działa na twoja niekorzysc. Bo to ty, w przypadku, gdy jednak okaze sie ze nie kocha, zostaniesz na lodzie ze złamanym sercem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:51   #87
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: co dalej?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
No dobra, mądrale, ale ile ona ma czekać?
Poza tym nie podoba mi się takie pokorne czekanie na łaskawe decyzje Pana i Władcy. Dziewczyna jakas szpetna jest, by tylko jej TŻ ją ewentualnie, po wielodniowych, głebokich przemyśleniach chciał?
Jak dla mnie, wywołujecie w niej brak poszanowania własnej wartości.

Wielu facetów podnieca to , co niedostępne. Dlatego radzę: odsuń się, niech widzi, ze moze cie stracić. Ze nie jest całym twoim zyciem.

Być moze kocha i obawia sie ślubu. Jezeli tylko tak, to tym bardziej odwołaj ślub i żyjcie razem dalej bez nacisków z twojej strony w tej kwestii.
Ale jesli zastanawia sie nad uczuciami, to czekanie działa na twoja niekorzysc. Bo to ty, w przypadku, gdy jednak okaze sie ze nie kocha, zostaniesz na lodzie ze złamanym sercem.
Elfir mądrze prawi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:52   #88
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Powiedz, że ma tydzień i oczekujesz odpowiedzi co dalej.
Wiecznie nie można zostać w "życiowej próżni"
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:56   #89
aku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Dot.: co dalej?

dam mu jeszcze tdzień czasu a potem pojade i podam wszystkie namiary ni niech sam wszystko odwołuje!!!!! Nioech się pomęczy! Dlaczego ja mam jezdzić po ludziach i odwołuywać wesele, skoro moze sam!!!!!
aku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:19   #90
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: co dalej?

Bądz stanowcza i nie daj sobą pomiatać.
Dziewczyny mają racje, trzeba się szanować!!
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.