Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 19:34   #1081
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
Tak to jest normalne. Będzie lżej, a z czasem łzy sie skończą.

Wiecie moze co to jest i co z tym zrobić jak tak nagle serce zaczyna mi szybko bić, odczuwam lęk i robi mi się momentalnie niedobrze? Taką panikę czuje. Jak to pokonać? Wkurza mnie to. Myślicie że udało by mi się to pokonać siłą woli? nie chcę przez tego patafiana popaść w jakąś chorobę.
ja nie wiem,ale też chciałabym wiedzieć,bo też tak mam...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:54   #1082
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
dobra. jak widze po raz kolejny jestem ignorowana. zegnam
ale kogo Ty zegnasz? nas czy jego

i przestań biadolić żeś beznadziejna, beznadziejna to ja jestem- chleję piwo i mam tłuste włosy a jutro idę przepieprzyć wypłatę
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:20   #1083
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Ale ja o tym spotkaniu to tak... serio

Ja właśnie się pomalowałam, ubieram mini i idę... pić:/ żałosne, wiem... ale mam ochotę. Należy mi się, nie?
Noo ja tez serio:P Nie, nie zalosne. Pij, tylko tak zebys pamietala co robilas;D

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
ale kogo Ty zegnasz? nas czy jego

i przestań biadolić żeś beznadziejna, beznadziejna to ja jestem- chleję piwo i mam tłuste włosy a jutro idę przepieprzyć wypłatę
Madame, chyba nas zegna.. Podziel sie wyplata;D Bo mi w portfelu 10zl zostalo<lol2>



Słoneczko, co u Ciebie?
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:25   #1084
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
Słoneczko, co u Ciebie?
nic nowego narazie nie spotkalam sie z M., dzis go wogole nie bylo w szkole nie wiem czemu moze bedzie wieczorem na gg i sie odezwie.
Kupilam podwiazke i czerwona bielizne
A jak u Ciebie? Romans kwitnie?
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:41   #1085
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

czokled, no widzisz nie bylo zle dobrze, ze zadnym banalem debilnym nie strzelil w stylu: "musze teraz pobyc troche sam i pomyslec nad soba". I zielona ma racje, o poprzednim bylym juz myslec nie mozesz bo to juz exEx, no prapradziadek

dobieracz par no fajny pomysl. By sie okazalo, ze jedyny co do mnie pasuje, mieszka na Alasce albo moze jeszcze sie nie narodzil taki

kkaa, a mialas jakas nerwice kiedys albo cos podobnego? Moze tak na stres reagujesz, nie znam sie na tym. Ja np. nie jem, jeszcze nie zaczelam normalnie, ale wiem, ze u mnie to jest typowa reakcja na stres.

Madame, a jak Ty sie czujesz? u Ciebie tak malo czasu dopiero minelo. Ex daje znaki zycia? jakies podrygi w kierunku powrotu z jego strony?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:43   #1086
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
ja nie wiem,ale też chciałabym wiedzieć,bo też tak mam...
Mam nadzieję że szybko przejdzie. Wziełam ciepła kąpiel dla relaksu, nalałam wody takeij ciepłej jak zawsze. Znowu serce zaczeło mi bić i musiałam sobie lodowatej dolać bo myślałam ze się uduszę. Zimna woda dobrze działa jednak. Boję że bedzie tak jak nie chcę. Już raz miałam takie objawy, ale wtedy panicznie bałam sie wieczornych telefonów. Jak ja się boję strachu
Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość

kkaa, a mialas jakas nerwice kiedys albo cos podobnego? Moze tak na stres reagujesz, nie znam sie na tym. Ja np. nie jem, jeszcze nie zaczelam normalnie, ale wiem, ze u mnie to jest typowa reakcja na stres.
Nie mam pojęcia co to jest nerwica. Mam taką skłonność ze wmawiam sobie choroby i dlatego unikałam tematu nerwicy by sobie jej nie wmówić. Mam refluks i jak sie denerwuje to robi mi isę automatycznie niedobrze, ale temu nie towarzyszyły lęki. Wiem o co chodzi z jedzeniem. Ja w ciagu 3 dni schudłam z 46 do 42 i się przeraziłam bo od 3 lat walcze o każdy kilogram nie chce jeść i niedobrze mi jak patrzę na jedzenie, ale wmuszam w siebie bo wiem że ten idiota nie jest wart tego bym się zagłodziła. Tobie też radzę wmuszać w siebie jedzenie. Nasze ciała sa zbyt cenne by oni nam je zniszczyli.
Cytat:
Napisane przez Nikogo Słoneczko Pokaż wiadomość
nic nowego narazie nie spotkalam sie z M., dzis go wogole nie bylo w szkole nie wiem czemu moze bedzie wieczorem na gg i sie odezwie.
Jak ja Tobie współczuje ze chodzicie razem do szkoły. To będzie ciężkie. Jak obecnie mają sie wasze stosunki?

Trzymajcie się

Edytowane przez kkaa
Czas edycji: 2009-02-06 o 20:55
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:50   #1087
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość

Jak ja Tobie współczuje ze chodzicie razem do szkoły. To będzie ciężkie. Jak obecnie mają sie wasze stosunki?
M. to nie ex, tylko kolega z ktorym sie spotkalam:P
Z exem nie chodze do szkoly wiec nie ma co wspolczuc z nim zero kontaktu przeciez.
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."

Edytowane przez Nikogo Słoneczko
Czas edycji: 2009-02-06 o 20:52
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 20:53   #1088
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez Nikogo Słoneczko Pokaż wiadomość
nic nowego narazie nie spotkalam sie z M., dzis go wogole nie bylo w szkole nie wiem czemu moze bedzie wieczorem na gg i sie odezwie.
Kupilam podwiazke i czerwona bielizne
A jak u Ciebie? Romans kwitnie?
Hm moze chory.. 'Pan Kotek byl chory i lezal w lozeczku' Ja dzis dostalam podwiazke od mojego studniowkowego partnera, a prywatnie od najlepszego kolegi A czerwonej bielizny dalej nie posiadam, ale jeszcze czas xD Hmm nie kwitnie Standardowo zrobilam krok w tyl i poki co ponownie ograniczylismy sie do kilku smsow w ciagu dnia pt. co u Ciebie
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:23   #1089
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

syntagmo.
wczoraj z nim rozmawiałam, dużo mówić nie będę bo nie chce zapeszać, wiem, że sie bije z myślami...

jest ciężko, bo brakuje mi jego, brakuje mi mieszkania ... moich rzeczy i w ogóle jestem taka nieswoja, nie umiem się odnaleźć w nowym świecie...

mało czasu to prawda a mnie się wydaje jak wieczność :|

zobaczymy czy się odezwie i czy będziemy jeszcze próbować, narazie jestesmy w "seperacji".
ja go nie cisnę bo wiem, że nie ma sensu... czekam jak głupia trusia, eh..
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 22:42   #1090
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Ale ja o tym spotkaniu to tak... serio

Ja właśnie się pomalowałam, ubieram mini i idę... pić:/ żałosne, wiem... ale mam ochotę. Należy mi się, nie?

czokled, patrz... nie ma już co mysleć o tamtym... przecież to nawet nie twój były tylko eksbyły:P prawie jak prapradziadek:P
ojej,dopiero to zauważyłam : )
kurcze,to chyba rzeczywiście powinno być że tamten przez którego tyle przecierpiałam to ekseks,bo był dawniej temu (:P) a ten z dzisiaj to eks : )
wiec,przyznam,że przez związek z eksem mam wrażenie że to co się wydarzyło z ekseksem było tak dawno! bo jestem o jedno rozstanie do przodu :P i korzystniej to jakoś na mnie podziałało,jeśli chodzi o ekseksa : ) z tym że musi być jakieś ale- przez związek z eksem doceniam jak dobrze się z ekseksem dogadywałam ; / szczerze mówiąc coraz poważniej zaczynam się zastanawiać nad spotkaniem z nim,w końcu od rozstania z nim byłam w następnym związku który się zakończył. po ekseksie płakałam też z powodu innego faceta (mimo że bardziej chodziło o to,że potrzebuje bliskości a osoba z którą byłam blisko mnie zostawiła,niż o samego eksa)...no nie wiem,czas pokaże.
hehe,syntagma,dzięki za pocieszenie : )
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 22:50   #1091
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
dobra. jak widze po raz kolejny jestem ignorowana. zegnam
mip ni odchodz!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
jam cie nie ignoruje!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a propo seksu z bylym ja tam mysle ze to nic zlego po prostu trzeba tylko miec swiadomosc ze seks nie rowna sie jestesmy razem. powiem teraz jak stara baba ale co tamw sumie to juz jestem stara, do tego trzeba dojrzec i tyle. poa tym w pewnym wieku kazdy ma swojer potrzeby i fajnie je zaspakajac jesli sie ma ich swiadomosc. A dlaczego z bylym mysle ze jesli cos nie konczy sie wielka nienawiscia zdrada itp to najlatwiej wlasnie z osoba ktora siezna darzy pewnym zaufaniem i bliskoscia. sama wiem to z autopsji jak u mnie juz bylo wiadomo ze wszystko sie posypalo i raczej nie ma co zbierac to stwierdzilam ze przynajmniej na koniec jedna mila chwila zwlaszcza ze u nas ta sfera ze tak powiem nigdy nie zostala "skazona" jakimis problemami. life is life i tyle
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 23:10   #1092
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

a teraz czas się wziąć za Was
a propos,jak siedziałam dziś z eksem,to kiedy chciało mi się płakać myślałam o Was! że muszę się zachować tak żebyście były ze mnie dumne :P swoją drogą to straszne,że aż tak bardzo się przywiązuję do ludzi przecież jak ja kiedyś będę z jakimś facetem który będzie we mnie zakochany na zabój (w co po ostatnich związkach w sumie wątpię :|) a ja będę czuła że to nie do końca to,to i tak z nim nie zerwę. bo przywiązanie,bo tyle chwil,bo był kochany,a bo tak słodko mnie nazywał,tak ładnie do mnie mówił.
ale wracając- kkaa, problem z jedzeniem przechodziłam,jak zresztą pewnie każda z nas ; / z tym że mi akurat to nie zaszkodziło,bo do szczupłych raczej nie należę ale prawdą jest,że trzeba coś czasem w siebie wcisnąć,chociażby na siłę,bo tak się nie da,zwłaszcza że Ty chudzinka jesteś musisz jeść!
Dermoza, zazdroszczę Ci cholernie tego podejścia,naprawdę. ja się bardzo...przyzwyczajam do ludzi,jak już pisałam,i każde rozstanie mnie strasznie boli,nawet jeśli wiem,że to nie był ten,i że nie pasowaliśmy do siebie. a strasznie chciałabym być taką...no książkową zołzą,która puszcza faceta wolno,nie zabiega,nie stara się,nie rozpacza. bo niby wiem że to działa ale z wykonaniem gorzej :| dlatego gratuluję i podziwiam,też chcę tak kiedyś
zielona87, tak czytam o tym Twoim eksie,i myślę...kurcze no,facet naprawdę jest emocjonalnie niezbyt stabilny : ( okej,pewnie Cię kocha,ale...po tym co Ci robił chyba nie powinno go dziwić to że nie chcesz go widzieć. kurcze no,z jednej strony uważam,że strasznie się zachowuje,ale z drugiej... no współczuje mu,bo co jak ja się tak kiedyś zakocham? i będę takie rzeczy odwalać? o nie ale najlepiej dla Was obojgu będzie jak zerwiecie ten kontakt,bo nic dobrego z tego nie wyniknie...
syntagma, a jak tam u Ciebie?

co do przewijającego się tu tematu o seksie z eks... ja nie wiem,nie mam w ogóle doświadczenia. ale (matko,już chyba trzeci raz w tym poście to piszę :| :P) jestem dziewczyną,która bardzo mocno się przywiązuje do facetów,szczególnie do bliskości,bo tego najbardziej potrzebuję. wiec u mnie niestety to by nie zdało egzaminu. chyba nawet w sytuacji jakbym do eksa już nic nie czuła... no ale każda z nas jest inna, różne stopnie wrażliwości, itepe... : )
o matko,jakżem się rozpisała
buziaki laski
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:52   #1093
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

faceci sa do dupy nawet jak nic pozortnie noei robia. worcilam z uczelni, przebralam sie z galowca(bo egz byl) w dres, wegetuje mysle DOSC tego wyjde gdzies bo zwariuje myslac o nim, wiec zadzwonilam po kolezanke, kiedys przyjaciolke ale kontakt nam oslabl(tak, nie mialam czasu bo zajelam sie facetem wrr) , spedzilysmy razem prawie 7 h, dwa centra handlowe, piwo, lody, potem ploty u mnie w domu do polnocy, normalnie ochryplam od gadania, swietny dzien chodz do popoludnia sie nie zapowiadalo, wracam wlaczam gg a on ma taki opis do nowej jedynej ze od razu mi humor prysl i tylko chrypa zostala
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:54   #1094
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
faceci sa do dupy nawet jak nic pozortnie noei robia. worcilam z uczelni, przebralam sie z galowca(bo egz byl) w dres, wegetuje mysle DOSC tego wyjde gdzies bo zwariuje myslac o nim, wiec zadzwonilam po kolezanke, kiedys przyjaciolke ale kontakt nam oslabl(tak, nie mialam czasu bo zajelam sie facetem wrr) , spedzilysmy razem prawie 7 h, dwa centra handlowe, piwo, lody, potem ploty u mnie w domu do polnocy, normalnie ochryplam od gadania, swietny dzien chodz do popoludnia sie nie zapowiadalo, wracam wlaczam gg a on ma taki opis do nowej jedynej ze od razu mi humor prysl i tylko chrypa zostala
usuń go z listy gadu...to Cię zamęczy tylko : (
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 00:12   #1095
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

mip, pisz normalnie i nie wymyslaj

jak ktos odwala takie numery jak ex zielonej, to moim zdaniem nie to, ze az tak bardzo kocha, tylko po prostu on inaczej nie umie. Niektorzy kochaja na swoj sposob, chory, zaborczy

ona2008, usun z listy jak pisze opisy do innej. Lepiej takich rzeczy nie widziec

U mnie to cala reszta lezy, a jak chodzi o ex to nienajgorzej. Mamy bardzo przyjacielski kontakt, pomaga mi duzo i mnie wspiera. Jedyne czego nie wiem to: po co to wszystko.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 00:13   #1096
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

tylko ze ja chyba chce go widziec bo jestem zla i czekam az mu sie noga podwiniezycie mu sie uklada ale zawsze jakiegos kola moze nie zdac...
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 00:18   #1097
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
jestem tak beznadziejna ze to sie w pale nie miesci
nie jestes.po prostu nie tyle nieszczescia chodza parami co 'jak sie psuje to seria'.i tyle.mi sie wszystk przestalo ukladac przez exa i powoli wychodze na prosta w coponiektorych np nauki.
Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
taak,ta myśl o księciu mnie tylko podtrzymuje przy życiu : P
ksiaze ?ogladalas shreka?jestes pewna ze ksiaze?:P
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:06   #1098
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
B]kkaa[/B], problem z jedzeniem przechodziłam,jak zresztą pewnie każda z nas ; / z tym że mi akurat to nie zaszkodziło,bo do szczupłych raczej nie należę ale prawdą jest,że trzeba coś czasem w siebie wcisnąć,chociażby na siłę,bo tak się nie da,zwłaszcza że Ty chudzinka jesteś musisz jeść!
(...)
co do przewijającego się tu tematu o seksie z eks... ja nie wiem,nie mam w ogóle doświadczenia. ale (matko,już chyba trzeci raz w tym poście to piszę :| :P) jestem dziewczyną,która bardzo mocno się przywiązuje do facetów,szczególnie do bliskości,bo tego najbardziej potrzebuję. wiec u mnie niestety to by nie zdało egzaminu. chyba nawet w sytuacji jakbym do eksa już nic nie czuła... no ale każda z nas jest inna, różne stopnie wrażliwości, itepe... : )
buziaki laski
Będę jadła, już staram się regularnie wmuszać w siebie jedzenie Nasze ciala są zbyt cenne by doprowadzić je na skraj wycieńczenia. Piszesz, ze do szczupłych nie należysz, ale pamietaj, ze nie jedzac pozbawiasz organizm potrzebnych substancji odżywczych, mikroelementów itp. (Przypomniałam sobie właśnie żeby wypić magnez)
Chyba właśnie też jestem zbyt wrażliwa i lepiej aby do seksu z eksem nie doszło. Tak będzi lepiej dla mnie. Wczoraj po spotkaniu z nim uświadomiłam sobie, że nie chce bliskości z nim. Mam juz dosyć tego że ciągle zawraca mi głowę.
Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
(...) wracam wlaczam gg a on ma taki opis do nowej jedynej ze od razu mi humor prysl i tylko chrypa zostala
Usuń jego gg! mi tak poradziła jedna z Was, zastanawiałam sie po co bo przecież i tak opisów nie ustawiał. Jednak jest to słuszna decyzja bo przynajmniej nie widzę czy się pojawił. Mniej myśle o nim. Mniej przeżywam, Tobie tez radzę.

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
U mnie to cala reszta lezy, a jak chodzi o ex to nienajgorzej. Mamy bardzo przyjacielski kontakt, pomaga mi duzo i mnie wspiera. Jedyne czego nie wiem to: po co to wszystko.
Tak sie zastanawiałam, ok załóżmy że będę się przyjaźnić z eksem (on bardzo tego chce) ale co w momencie jak znajdzie sobie nową dziewczynę? Ona nie bedzie tego chciała. W ogóle mam juz go dosyć, ja najchętniej bym juz na dobre o nim zapomniała, a on mnie męczy. Bo nie moze sobie ze sobą poradzić. Przypomnę że to on mnie rzucił i to przez telefon bo tak mu było łatwiej.

PS. ciekawe co u solune juz pewnie po koncercie.

Edytowane przez kkaa
Czas edycji: 2009-02-07 o 09:16
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:20   #1099
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Witajcie kobitki, ja wczoraj dopiero wróciłam....
I wiecie co? gadałam z Exem...
a co dziwne: była to miła rozmowa.

Na koniec dodał Dobranoc Mała, Polecam się na przyszłość...
hmm... zaraz biorę się za czytanie zaległości, bo widzę sporo się działo.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 09:35   #1100
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

o, shineE, właśnie zastanawiałam się co tam u Ciebie : )
no i ciekawe jak u soulone...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:35   #1101
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

jak ex sobie znajdzie nowa to sie przestane do niego odzywac i juz kontaktu zadnego nie bedzie

no wlasnie ciekawe co z soulone..
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:37   #1102
Dermoza
Raczkowanie
 
Avatar Dermoza
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 115
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość

Dermoza, teraz weszlas w gre zurawia i czapli, ja sie w to bawie od miesiaca jak widac. Ja sie oddalam, on przybliza, ja malo sie odzywam, on ciagle zabiega, wczesniej bylo na odwrot. Do czego to prowadzi to ja nie wiem, do niczego chyba. Tak mozna az do znudzenia sadze
Moj teraz cos milczy, moze tez probuje grac ta gra Pewnie czyta poradniki ale na nic mu one A Twoj tez tak robi , ze udaje ze go nie ma kilka dni i sie nie odzywa, Ty tez sie nie odzywasz,a on pozniej tak?
__________________
Pozytywne myślenie podstawą każdego dnia

W trakcie zmian
Dermoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:38   #1103
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość

i przestań biadolić żeś beznadziejna, beznadziejna to ja jestem- chleję piwo i mam tłuste włosy a jutro idę przepieprzyć wypłatę
wszystkich <foch>
Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
i przestań biadolić żeś beznadziejna, beznadziejna to ja jestem- chleję piwo i mam tłuste włosy a jutro idę przepieprzyć wypłatę
ja wczoraj siedzialam z piwem, winem, czipsami i tlustymi wlosami (ale mi sie zrymowalo)


Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
mip ni odchodz!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
jam cie nie ignoruje!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a propo seksu z bylym ja tam mysle ze to nic zlego po prostu trzeba tylko miec swiadomosc ze seks nie rowna sie jestesmy razem. powiem teraz jak stara baba ale co tamw sumie to juz jestem stara, do tego trzeba dojrzec i tyle. poa tym w pewnym wieku kazdy ma swojer potrzeby i fajnie je zaspakajac jesli sie ma ich swiadomosc. A dlaczego z bylym mysle ze jesli cos nie konczy sie wielka nienawiscia zdrada itp to najlatwiej wlasnie z osoba ktora siezna darzy pewnym zaufaniem i bliskoscia. sama wiem to z autopsji jak u mnie juz bylo wiadomo ze wszystko sie posypalo i raczej nie ma co zbierac to stwierdzilam ze przynajmniej na koniec jedna mila chwila zwlaszcza ze u nas ta sfera ze tak powiem nigdy nie zostala "skazona" jakimis problemami. life is life i tyle

jednak sa jeszcze porzadni ludzie na tym swiecie

a propo seksu, to mam dokladnie takie same zdanie. Im sie jest starszym tym mniej emocjonalnie sie do takich rzeczy podchodzi

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
co do przewijającego się tu tematu o seksie z eks... ja nie wiem,nie mam w ogóle doświadczenia. ale (matko,już chyba trzeci raz w tym poście to piszę :| :P) jestem dziewczyną,która bardzo mocno się przywiązuje do facetów,szczególnie do bliskości,bo tego najbardziej potrzebuję. wiec u mnie niestety to by nie zdało egzaminu. chyba nawet w sytuacji jakbym do eksa już nic nie czuła... no ale każda z nas jest inna, różne stopnie wrażliwości, itepe... : )
teraz tak myslisz, z wiekiem moze Ci sie zmieni

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
mip, pisz normalnie i nie wymyslaj
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:02   #1104
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
ksiaze ?ogladalas shreka?jestes pewna ze ksiaze?:P
ojjj,hehehe taki mój książę,nie shrekowy :P chociaż może być i ogr,bylebyśmy do siebie pasowali jak jeszcze nikt! : )
Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
teraz tak myslisz, z wiekiem moze Ci sie zmieni
mam nadzieję,liczę na to że coraz mniej będę się przywiązywać do ludzi. to okropne,ale z eksem (nie z ekseksem :P) byłam,mimo,że się nie bardzo dogadywaliśmy. ale była bliskość i było mi z tym dobrze. i wczoraj zgodnie doszliśmy do wniosku,że nie pasujemy do siebie,że kończymy to,a mi się zdaża jeszcze ryczeć :| bez sensu,muszę być jakaś mniej wrażliwa,nie wiem
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:08   #1105
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Ja bym się w życiu nie wkopała w twór zwany "sex z eks". Też zauważyłam, że z wiekiem podchodzi się mniej emocjonalnie do seksu, ale nie zmienia to faktu, że coś się jednak czuje. Tym bardziej przy osobie, z którą się było! Zamiast bawić się w takie rzeczy lepiej znaleźć sobie innego faceta. Bo w końcu były się z kimś wiąże i coś mi się wydaje, że poczujecie wtedy szpilę w sercu.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:15   #1106
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;10864844]Ja bym się w życiu nie wkopała w twór zwany "sex z eks". Też zauważyłam, że z wiekiem podchodzi się mniej emocjonalnie do seksu, ale nie zmienia to faktu, że coś się jednak czuje. Tym bardziej przy osobie, z którą się było! Zamiast bawić się w takie rzeczy lepiej znaleźć sobie innego faceta. Bo w końcu były się z kimś wiąże i coś mi się wydaje, że poczujecie wtedy szpilę w sercu.[/quote]
no ja czułam więc wiem, że tym razem się nie wpieprzę.

kurdę, ten wątek pomaga!
naprawdę
to wsparcie każdej z Was, to, że mamy podobny problem, to że każda sobie pomaga i odwodzi od głupich czynów
no i że można napisać to, czego nie powie się im ani przyjaciółce,,,,
soulone!
prędko nam się tutaj spowiadaj
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:20   #1107
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

a powiedzcie mi po co ja sie z nim przyjaznie? Ja nie wiem.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:26   #1108
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;10864844]Ja bym się w życiu nie wkopała w twór zwany "sex z eks". Też zauważyłam, że z wiekiem podchodzi się mniej emocjonalnie do seksu, ale nie zmienia to faktu, że coś się jednak czuje. Tym bardziej przy osobie, z którą się było! Zamiast bawić się w takie rzeczy lepiej znaleźć sobie innego faceta. Bo w końcu były się z kimś wiąże i coś mi się wydaje, że poczujecie wtedy szpilę w sercu.[/quote]syty glodnego nie zrozumie

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi po co ja sie z nim przyjaznie? Ja nie wiem.
mam to samo pytanie.
po kiedgo grzyba ja sie znim przyjaznie ?? :/
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:50   #1109
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
mam to samo pytanie.
po kiedgo grzyba ja sie znim przyjaznie ?? :/
Właśnie, po co nam to?
Boję się, że będzie mnie nienawidził (tak mi powiedział, "bo bedzie musiał z tym coś zrobić" a bardzo tego nie chce). Myślę że pewnego dnia będę miała dosć i będzie mi bez róznicy co o mine myśli. Głupi są Ci faceci. Może jedynie liczyć na jako taką znajomość, nic więcej. Co ja jestem? nie prowadzę schroniska dla dupkowatych smaotnych byłych, którzy obudzili się i stwierdzili, że stracili kogoś ważnego i nie mają nikogo innego.

Musze myśleć teraz tylko i wyłacznie o mnie! Przez cały rok myslałam tylko o nim i na co mi to było?

Trzymajcie się
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:21   #1110
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

oczywiście, że powinnysmy miec gdzies co oni sobie pomyślą?
a co im do tego teraz? co im do naszego życia skoro sami stwierdzili, że nie chcą w nim uczestniczyć?
to nara!

o! to moje motto na dziś!
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.