Chcę zapuścić włosy ale brzydko rosną. Co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 13:25   #1
konraddd97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1

Chcę zapuścić włosy ale brzydko rosną. Co robić?


Witam. Jestem gimnazjalistą i chcę mieć włosy takie jak Justin Bieber, lecz gdy zapuszczam włosy po bokach rosną mi w boki. Jak Alber Einstein :p. Jak je układać by nie wyglądać jak głupek. Próbowałem wkładać je w stronę twarzy, ale wtedy wyglądam jak kosmita, bo włosy mam spłaszczone po bokach. Co zrobić by normalnie rosły? Jak je układać?
konraddd97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 14:20   #2
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Chcę zapuścić włosy ale brzydko rosną. Co robić?

są dwa warianty

1. przeczekac moment gdy proste włosy rosna i robi sie jeż. Gdy beda dłuzsze, zaczną opadac pod swoim ciężarem. z natury sztywne włosy tak mają.

2. opcja druga- mazsz kręcone włosy? trzeba przeczekac az beda miały taka długosc by ładnie sie zawineły a nie tylko sterczały.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 22:12   #3
Nullthrall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Chcę zapuścić włosy ale brzydko rosną. Co robić?

Przykro mi ale jest jeszcze trzecia możliwość, trochę dołująca. Mianowicie jeśli masz sztywne jak druty telegraficzne gęste włosy to będziesz miał włosy na "Paderewskiego" http://www.gim11.pl/storage/gfx_patr...Paderewski.jpg i żadne zapuszczanie nie pomoże.
Ja mając 15 lat zapuszczałem włosy jako zatwardziały metal i mam takie geste sztywne włosy, a jedyne co osiągnąłem to to że się ze mnie wszyscy śmieli wraz ze mną na czele Włosy jak były mokre to sięgały mi do brody przynajmniej, ale jak wyschły czy je wysuszyłem... nie zasłaniały mi uszu nawet, wszystko szło na boki jak by mnie prądem popieściło.
__________________
bulba

Nullek

Edytowane przez Nullthrall
Czas edycji: 2010-10-27 o 22:14
Nullthrall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 08:17   #4
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Chcę zapuścić włosy ale brzydko rosną. Co robić?

Cytat:
Napisane przez Nullthrall Pokaż wiadomość
Przykro mi ale jest jeszcze trzecia możliwość, trochę dołująca. Mianowicie jeśli masz sztywne jak druty telegraficzne gęste włosy to będziesz miał włosy na "Paderewskiego" http://www.gim11.pl/storage/gfx_patr...Paderewski.jpg i żadne zapuszczanie nie pomoże.
Ja mając 15 lat zapuszczałem włosy jako zatwardziały metal i mam takie geste sztywne włosy, a jedyne co osiągnąłem to to że się ze mnie wszyscy śmieli wraz ze mną na czele Włosy jak były mokre to sięgały mi do brody przynajmniej, ale jak wyschły czy je wysuszyłem... nie zasłaniały mi uszu nawet, wszystko szło na boki jak by mnie prądem popieściło.
to nie jest trzecia opcja, tylko druga. paderewski miał kręcone włosy. takie włosy trzeba odpowiednio pielęgnowac.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 14:30   #5
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Chcę zapuścić włosy ale brzydko rosną. Co robić?

Cóż - na ogół włosy zmuszane do bycia takimi, jakimi z natury nie są wyglądają kiepsko i się niszczą.
Najlepiej z nimi współpracować i dobierać fryzury do ich możliwości.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.