Ranking najlepszych farb!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 10:00   #1
synkatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Post

Ranking najlepszych farb!!!


Ciekawa jestem jakie są wasze doświadczenia związane z koloryzacją włosów, czy jesteście wierne jednej marce, czy może ciągle szukacie farby idealnej? Ja obecnie jestem na etapie testowania profesjonalnych farb fryzjerskich, ale to ciągle nie jest to czego szukam
synkatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 10:58   #2
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Ranking najlepszych farb!!!

Ja ostatnio okryłam super farbę, to farba profesjonalna z Renne Blanche kolor Nero Rose czy coś takiego Tak długotrwale działającej farby, dbającej o moje włoski jeszcze nie spotkałam i co najważniejsze, włoski mi po niej nie wypadają, jak po innych ciemnych farbach. Gorąco polecam
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 12:13   #3
synkatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: Ranking najlepszych farb!!!

Juz cos mi sie obiło o uszy na temat farb tej firmy i podobno produkty tej firmy cieszą się duzym uznaniem. Ja natomiast farbuje włosy na bardzo jasny blond i stosuje farbe profesjonalną "off limits" jakies wloskiej firmy. Faktycznie jest ona bardzo delikatna, do wyboru aż 80!!! przeróżnych odnieni, natomiast z pewnością nigdy nie osiągne przy pomocy chyba zadnej farby takiego efektu jak po "joannie" blond, ale cóż....coś kosztem czegoś. Albo super kolor i okropnie zniszczone włosy, albo wyblakłe, nienasycone i płowiejące kolory za to włoski niemal nie naruszone.
synkatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:59   #4
Agnies006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking najlepszych farb!!!

Ja natomiast nie polecam farb artego ponieważ kolor po dwóch tyg jest już wypłowiały i także chciałabym abyście poradzili mi jakąś fajną firme farb aby kolor nie wypłukiwał się po dwóch tyg. Używałam farby Artego ciemny blond a co myślicie o farbach Goldwell i kolorku ciemny blond tabaka?
Agnies006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.