Pomocy! Blond -> Br±z -> Rudy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-04, 21:53   #1
majoness
Przyczajenie
 
Avatar majoness
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2

Pomocy! Blond -> Br±z -> Rudy


Witam wszystkich serdecznie Mam taki problem i nie bardzo wiem, jak go rozwi±zaæ:

Naturalny kolor moich w³osów to jasny br±z. Rok temu zafarbowa³am je w salonie na blond i dosz³am do koloru niemal bia³ego - ponosi³am go przez pó³ roku, po czym stwierdzi³am, ¿e farbowanie odrostów raz w miesi±cu i zniszczone, przesuszone w³osy to dla mnie trochê zbyt wiele i fryzjer przefarbowa³ mi je na jasny br±z. Kolor z³apa³, wszystko cacy, z tym, ze wysze³ nieco zielonkawy. Kilka tygodni pó¼niej zafarbowa³am w³osy samodzielnie - mia³ wyj¶æ rudawy kolor, wyszed³ ciemnoczerwony... I zmy³ siê w tydzieñ. Posz³am raz jeszcze do mojego fryzjera, który stwierdzi³ ¿e mimo, i¿ czerwienie/rudo¶ci zmywaj± siê do¶æ szybko, to po profesjonalnym farbowaniu kolor na pewno utrzyma siê d³u¿ej... No i utrzyma³ siê jakie¶ dziesiêæ dni. :/ Fryzjer powiedzia³, ¿e to dlatego, ¿e w³osy by³y wcze¶niej regularnie rozja¶niane przez pó³ roku.

Od tego czasu postanowi³am zapu¶ciæ nieco w³osy (do tej pory nosi³am do¶æ ch³opiêc± fryzurkê). Marzy mi siê strasznie ¿ywy, miedziany rudy, ale nie mam pojêcia, jak to zrobiæ - z jednej strony mog³abym ¶ci±æ tê czê¶æ moich w³osów, która by³a rozja¶niana, ale to jakie¶ pó³ mojej ca³kowitej d³ugo¶ci i bojê siê, ¿e stracê zupe³nie motywacjê do zapuszczania. :/ Z drugiej natomiast bojê siê, ¿e kolor z³apie tylko naturalne pó³ d³ugo¶ci, to przy skórze, a z reszty kolor wyp³ucze siê tak, jak poprzednio. Na amerykañskim forum polecono mi tzw proteinowe uzupe³niacze, które ponoæ maj± zapobiegaæ wyp³ukiwaniu siê koloru z rozja¶nianego w³osia, ale w Polsce w ogóle nie mogê czego¶ takiego znale¼æ.

Co najlepiej zrobiæ? Poza tym - czy je¶li chcê uzyskaæ ¿ywy odcieñ rudo¶ci, a mam obecnie na g³owie jasny br±z, bêdê musia³a rozja¶niæ w³osy? Proszê o pomoc i z góry dziêkujê!

Tak wygl±daj± moje w³oski obecnie: http://i962.photobucket.com/albums/a...2010/dec09.jpg
majoness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-05, 10:04   #2
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 689
Dot.: Pomocy! Blond -> Br±z -> Rudy

Witaj, Ja te¿ mia³am taki problem. Moje w³osy nie utrzymywa³y koloru <mam obecnie krótkie w³oski przesz³am od bia³ego blondu do wi¶ni ale ostatecznie zosta³am przy moim ukochanym rudym>. Niestety Twój problem utrzyma siê jeszcze jaki¶ czas. Spróbuj u¿yæ farby joanna natura p³omienna iskra albo inny rudy, to powinno pomóc i z czasem doprowadzisz je do wymarzonego kolorku
Je¶li chodzi o zej¶cie do rudego to mo¿e spróbuj u¿yæ farby joanna natura 211 lub 212 i pó¼niej na³o¿yæ rudy
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochê niepewna siebie.
Pope³niam b³êdy, tracê kontrolê i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale je¶li nie potrafisz znie¶æ mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, ¿e nie zas³ugujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.

Edytowane przez zverka
Czas edycji: 2011-02-05 o 10:06
zverka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-10, 10:44   #3
eveline2012
Raczkowanie
 
Avatar eveline2012
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Pomocy! Blond -> Br±z -> Rudy

p³omienn± iskrê joanny k³adê na swój naturalny ciemny br±z i wychodzi piêknie.
po³owê w³osów mam jak Ty farbowan±/potem rozja¶nian± i farba sp³ukuje siê z nich szybciej. kolor zrobi³ mi siê jednolity po kilku farbowaniach
__________________
.
eveline2012 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.