Pomocy szaro popielate włosy !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 19:08   #1
mania265
Przyczajenie
 
Avatar mania265
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20

Pomocy szaro popielate włosy !!


Hej Dziewczyny prosze was o pomoc bo nie wiem co mam teraz zrobic( zafarbowałam moje platynowe włosy szamponetka palette color shampoo 321 średni blond i prawie nic mi nie przyciemniło a włosy wyszły szare !! z popielatą poświatą co mam teraz zrobic? jaka farbę kupić zeby mieć ładny ciepły blond jakis naturalny karmelkowy? ( pomocy
mania265 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:59   #2
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188
Dot.: Pomocy szaro popielate włosy !!

Za bardzo sie nie znam na farbach bo sama nie farbuje ale wiem ze moje koleżanki uzywają Garnier Nutrisse I zawsze im wychodzi taki jak na opakowaniu....
Tu masz stronke z kolorami i sama sobie wybierz jaki ci odpowiada: http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE^NUTRISSE_DISCOVER &back=1
Jako ze twoje włosy sa jasne to te kolory blond powinny ci wyjsc...inaczej by było w przypadku włosów ciemnych (tak mi sie wydaje, jak zle mowie to niech osoby doswiadczone mnie poprawią)
A zeby kolor sie szybko wypłukał to szampon przeciwłupieżowy
__________________
: )

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2011-02-04 o 20:03
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:12   #3
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Pomocy szaro popielate włosy !!

kurcze to dziwne, może za krótko trzymałaś? widziałam kilka zdjęć dziewczyn po tym szamponie i na platynowych wychodził ładny kolor. Daj fotki jak możesz.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 11:54   #4
DariaPierzchala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Pomocy szaro popielate włosy !!

dam Ci najlepszą rade szałwia. Ja tydzeń przez studniówką miałam siwe włosy typowo białe, siwe włosy. Przeczytałam gdzieś ze szałwia przyciemnia. Zrób z niej płukankę a zobaczysz że zdziała cuda!
DariaPierzchala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:35   #5
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Pomocy szaro popielate włosy !!

Cytat:
Napisane przez mania265 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny prosze was o pomoc bo nie wiem co mam teraz zrobic( zafarbowałam moje platynowe włosy szamponetka palette color shampoo 321 średni blond i prawie nic mi nie przyciemniło a włosy wyszły szare !! z popielatą poświatą co mam teraz zrobic? jaka farbę kupić zeby mieć ładny ciepły blond jakis naturalny karmelkowy? ( pomocy
Jak masz platynę i rozjaśnione włosy, (no chyba, że to naturalna platyna?) to szampon może Ci jedynie oblepić włos.
Włos jest pozbawiony pigmentu i nie ma się czego farba trzymać. (chociaż szampon powinien) Musisz zrobić pigmentację, co oznacza wprowadzenie pigmentu do włosa pod łuski, czyli wymieszać samą tubkę farby nie szamponu o naturalnym odcieniu np 8N lub 8.0) z ciepłą wodą (bez utleniacza) nalożyć na włosy i wysuszyć (będzie długo schło suszarką). Jak już wysuszysz nałóż farbę - taką jaki chcesz kolor na włosy już zrobioną z utleniaczem i powinno się równomiernie zafarbować i trzymać. Koniecznie po farbowaniu umyj włosy szamponem do włosów farbowanych, bo zamyka łuski, przez co kolor się będzie długo utrzymywał. zapraszam do poczytania wątku: - ale nie pisania, bo to inna bajka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753

i więcej grzechów nie pamiętam
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 21:49   #6
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Pomocy szaro popielate włosy !!

oo to dziwne..ja ponad rok temu ten szampon i mi na rozjaśnianych włosach wyszedl tak, zdjęcie z fleszem i bez niego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008.jpg (47,3 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (51,4 KB, 158 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.