Okropny kolor!! pomocy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 18:40   #1
klaudusiiaczek
Przyczajenie
 
Avatar klaudusiiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Angry

Okropny kolor!! pomocy.


Cześć, dziewczyny otóż mój problem polega na tym, że jestem naturalną blondynką ale farbowałam włosy tzn. no na taki typowy blond nie na jakieś takie białe, zwykły blond ale wczoraj zamarzyłam sobie brąz włosy i kupiłam farbę z joanny wszystko jak najlepiej, wiedziałam że może wyjść mi rudy i albo coś, ale tego się nie spodziewałam wyszedł mi typowy jakiś czerwono rudawy kolor i wogóle mi nie pasuje, macie jakieś rady by zejść z tego koloru? chciałabym mieć taki karmelowy, więc myślałam nad rozjaśniaczem i potem tym karmelem? miał ktoś taki przypadek? błagam, ja chce normalnie iść do szkoły! proszę pomóżcie <3 jeśli był już podobny wątek to przepraszam, chciałam założyć swój bo to chyba indywidualny problem..
klaudusiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:11   #2
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

Cytat:
Napisane przez klaudusiiaczek Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny otóż mój problem polega na tym, że jestem naturalną blondynką ale farbowałam włosy tzn. no na taki typowy blond nie na jakieś takie białe, zwykły blond ale wczoraj zamarzyłam sobie brąz włosy i kupiłam farbę z joanny wszystko jak najlepiej, wiedziałam że może wyjść mi rudy i albo coś, ale tego się nie spodziewałam wyszedł mi typowy jakiś czerwono rudawy kolor i wogóle mi nie pasuje, macie jakieś rady by zejść z tego koloru? chciałabym mieć taki karmelowy, więc myślałam nad rozjaśniaczem i potem tym karmelem? miał ktoś taki przypadek? błagam, ja chce normalnie iść do szkoły! proszę pomóżcie <3 jeśli był już podobny wątek to przepraszam, chciałam założyć swój bo to chyba indywidualny problem..
myj szamponem przeciwlupiezowym, powinno sie chociaz troche splukac.
Mozesz zrobic tez kapiel rozjasniajaca
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:19   #3
klaudusiiaczek
Przyczajenie
 
Avatar klaudusiiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
myj szamponem przeciwlupiezowym, powinno sie chociaz troche splukac.
Mozesz zrobic tez kapiel rozjasniajaca
mogłabyś mi coś powiedzieć więcej, bo nie wiem za bardzo jak zrobić tą kąpiel.. a i dziękuje hmn, a gdybym zdecydowała się na rozjaśniacz nie wyjdzie mi jakiś 'dziwny' kolor?
klaudusiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 21:18   #4
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

Cytat:
Napisane przez klaudusiiaczek Pokaż wiadomość
mogłabyś mi coś powiedzieć więcej, bo nie wiem za bardzo jak zrobić tą kąpiel.. a i dziękuje hmn, a gdybym zdecydowała się na rozjaśniacz nie wyjdzie mi jakiś 'dziwny' kolor?
pamiętaj, że rozjaśnianie bardzo niszczy włosy... lepiej spróbować najpierw wszystkiego innego, a to już w ostateczności.
co do koloru- zależy kto robi, czy się na tym zna, od farby, Twoich włosów. nie da się tego na 100% powiedzieć. Nas pewno u dobrego fryzjera jest większa szansa, że wszystko będzie ok.
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 21:37   #5
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

a jaką farbą robiłaś? nie ma sensu rozjaśniać, zniszczysz je. myj myj myj, płukaj rumiankiem +sok z cytryny
jaki to odcień był?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 21:39   #6
klaudusiiaczek
Przyczajenie
 
Avatar klaudusiiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość
pamiętaj, że rozjaśnianie bardzo niszczy włosy... lepiej spróbować najpierw wszystkiego innego, a to już w ostateczności.
co do koloru- zależy kto robi, czy się na tym zna, od farby, Twoich włosów. nie da się tego na 100% powiedzieć. Nas pewno u dobrego fryzjera jest większa szansa, że wszystko będzie ok.
hmn, no tak wiem właśnie że będę mieć okropnie zniszczone włosy i zastanawiam się nad robieniem coś z nimi, właśnie myłam włosy przed chwilą 3 razy i za każdym razem farba spływała, kolor za bardzo się nie zmienił ale pewnie nie będzie już taki intensywny. Dzięki ;] a jeśli chodzi o fryzjera to dość drogo to wszystko wyjdzie... za samo farbowanie biorą po 40 zł ;-)

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a jaką farbą robiłaś? nie ma sensu rozjaśniać, zniszczysz je. myj myj myj, płukaj rumiankiem +sok z cytryny
jaki to odcień był?
Odcień to " dziki kasztan " z Joanny, a co do cytryny i rumianku to spróbuję dzięki ;]
klaudusiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 22:14   #7
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

hmm dziki kasztan jest typowo rudym kolorem
narazie nie farbuj tego tylko próbuj zmyć, jak zejdzie troche to nałóż jakiś brąz ale nie ciepły
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 23:43   #8
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

Ja farbowalam z jasnego blondu tym samym odcieniem i mi wyszly bordowe
kup szampon przeciwlupiezowy albo jakis mocno oczyszczajacy i szoruj. A pozniej jak to troche zejdzie zrob kapiel, tylko prosze Cie nie pytaj co to jest, poszukaj sobie,jest o tym nawet osobny watek na wizazu.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 10:07   #9
klaudusiiaczek
Przyczajenie
 
Avatar klaudusiiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hmm dziki kasztan jest typowo rudym kolorem
narazie nie farbuj tego tylko próbuj zmyć, jak zejdzie troche to nałóż jakiś brąz ale nie ciepły
No z tego jak patrzyłam na palecie to normalny brąz z taką rudą czy bordową prześwitą..

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja farbowalam z jasnego blondu tym samym odcieniem i mi wyszly bordowe
kup szampon przeciwlupiezowy albo jakis mocno oczyszczajacy i szoruj. A pozniej jak to troche zejdzie zrob kapiel, tylko prosze Cie nie pytaj co to jest, poszukaj sobie,jest o tym nawet osobny watek na wizazu.
no właśnie, taki dziwny kolor wyszedł i mi nie pasuje.. O_o dobra, dzięki poszukam, tego wątku
klaudusiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 13:48   #10
kakulina13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

Cytat:
Napisane przez klaudusiiaczek Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny otóż mój problem polega na tym, że jestem naturalną blondynką ale farbowałam włosy tzn. no na taki typowy blond nie na jakieś takie białe, zwykły blond ale wczoraj zamarzyłam sobie brąz włosy i kupiłam farbę z joanny wszystko jak najlepiej, wiedziałam że może wyjść mi rudy i albo coś, ale tego się nie spodziewałam wyszedł mi typowy jakiś czerwono rudawy kolor i wogóle mi nie pasuje, macie jakieś rady by zejść z tego koloru? chciałabym mieć taki karmelowy, więc myślałam nad rozjaśniaczem i potem tym karmelem? miał ktoś taki przypadek? błagam, ja chce normalnie iść do szkoły! proszę pomóżcie <3 jeśli był już podobny wątek to przepraszam, chciałam założyć swój bo to chyba indywidualny problem..
No niczym innym jak rozjasniaczem tego nie sciagniesz. Sciagnij kolor ,potem pofarbuj na karmelowy
kakulina13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:51   #11
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

Cytat:
Napisane przez kakulina13 Pokaż wiadomość
No niczym innym jak rozjasniaczem tego nie sciagniesz. Sciagnij kolor ,potem pofarbuj na karmelowy
Nie namawiaj Jej do niszczenia włosów
dekoloryzatorem może ściągnąć, ale chyba narazie lepiej poczekać aby sie kolor wypłukał, bo po dekoloryzatorze będą Jej ciemniały znów i trudno będzie dobrać odpowiedni odcień.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 09:45   #12
klaudusiiaczek
Przyczajenie
 
Avatar klaudusiiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Nie namawiaj Jej do niszczenia włosów
dekoloryzatorem może ściągnąć, ale chyba narazie lepiej poczekać aby sie kolor wypłukał, bo po dekoloryzatorze będą Jej ciemniały znów i trudno będzie dobrać odpowiedni odcień.
hmn, tak jak mówiłyście za każdym razem gdy myje włosy woda jest lekko zabarwiona i myje włosy 2 razy dziennie, dzisiaj widzę że kolor odrobinę zbladł aczkolwiek jeszcze się zastanowię nad rozjaśniaczem.
klaudusiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 20:47   #13
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Okropny kolor!! pomocy.

Chyba chcesz całkowicie sie pozbyć włosów jak do tej mieszanki nałożysz sobie na włosy rozjasniacz i inwestować w perukę...
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.