Co mam robić? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-07, 19:57   #1
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92

Co mam robić? :(


Tylko nie krzyczec na mnie! poradzcie co mam robic!zaczelo sie od tego ze chcialam miec karmelowe włosy....przez kilka lat farbowalam wlosy na ciemny braz a ostatnio kilka razy farba "Palette" i wychodzily czarne(nigdy wiecej "palette") kupilam na allegro farbe Alcantara odcien jasny platynowy blond(z probnikow ktore przeslal mi sprzedawca to wygladal taki jasny karmel) sprzedawca poradzil ze nie musze uprzednio dekoloryzowac wlosow jesli te farbe zrobie z utleniaczem mocniejszym -9%,dzis po 3 miesiacach bez farby postanowilam pofarbowac,najpierw zrobilam jedno pasemko ta farba na probe i nic wogole!!!wiec poszlam do sklepu po rozjasniacz,rozjasnilam i na to nalozylam ta farbe,farba prawie nic niezafarbowala!!!!!!!!mam teraz taki w sumie jasny karmel o rudym odciemiu a odrosty mam zolty blond czym mozna zniwelowac ten odcien rudosci?????moze ktos wie???myslalam zeby jeszcze raz polozyc jakas farbe w odcieniu karmelu...............
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 07:19   #2
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Co mam robić? :(

Jesli Ci nie szkoda pieniazkow to najlepiej isc do specjalisty i niech CI naprawie to, co popsułas ;* A jesli jednym szlowem szkoda kasy.. to idz chociaz do hurtowni kosmetycznej i kupc jaks dobra farbe ;* ( to bedzie napewno lepsze wyjscie niz kupowac kilka farb za 10 zł, zeby włoski doprowadzic do normalnego stanu) BUZiak
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 09:48   #3
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Co mam robić? :(

dzieki za odp niestety mieszkam w malej miejscowosci i nie ma tu dobrego fryzjera kupilam ta farbe bo duzo dziewczyn na wizazu bylo nia zachwyconych a w moim przypadku ta farba to kompletny niewypal,mam zamiar kupic farbe Loreala "popielaty blond".........moze ktos uzywal tej farby na rozjaniane wlosy????
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 10:49   #4
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Co mam robić? :(

ten popielaty blond wychodzi ciemno,kup lepiej jasniejszy odcien
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 11:05   #5
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Co mam robić? :(

Cytat:
Napisane przez anastazja Pokaż wiadomość
dzieki za odp niestety mieszkam w malej miejscowosci i nie ma tu dobrego fryzjera kupilam ta farbe bo duzo dziewczyn na wizazu bylo nia zachwyconych a w moim przypadku ta farba to kompletny niewypal,mam zamiar kupic farbe Loreala "popielaty blond".........moze ktos uzywal tej farby na rozjaniane wlosy????
uzywalam i wychodzi dosc ciemno , do tego sie bardzo szybko splukuje moze jak juz to: bardzo jasny popielaty blond garniera , bylam bardziej zadowolona po tej farbie z kanarkowym czyli zółtym koloerm bedziesz miala problem bo plukankami go nie zniwelujesz gdyz jest za ciemno zólty .. jedynie co to albo do fryzjera albo sprobowac bardziej rozjasnic farba z rozjasniaczem w zadnym wypadku nie nakaladaj dekolaryzatora bo wlosy zniszczysz na maksa
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 12:27   #6
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Co mam robić? :(

patrzylam w internecie ten odcien Garniera super jasny popielaty blond to bardzo jasny odcien a ja takiego jasnego blondu nie chce,chce taki wlasnie popielaty blond jak ten Loreala.......piszecie ze ten Loreal wychodzi ciemniejszy...a jaki dokladnie??bo moze akurat mi podpasuje......zastanawia m sie tez nad tym garnierem ale odcien jest bardzo jasny,wychodzi taki jak na opakowaniu czy ciemniejszy??dzieki dziewczyny za odp
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 12:35   #7
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Co mam robić? :(

Cytat:
Napisane przez anastazja Pokaż wiadomość
patrzylam w internecie ten odcien Garniera super jasny popielaty blond to bardzo jasny odcien a ja takiego jasnego blondu nie chce,chce taki wlasnie popielaty blond jak ten Loreala.......piszecie ze ten Loreal wychodzi ciemniejszy...a jaki dokladnie??bo moze akurat mi podpasuje......zastanawia m sie tez nad tym garnierem ale odcien jest bardzo jasny,wychodzi taki jak na opakowaniu czy ciemniejszy??dzieki dziewczyny za odp
zapewnie nie wyjdzie ci bardzo jasny blond badz taki jak na opakowaniu, tyle ze sciagnac moze zółtko z wlosow
ja uzywam z loreala farby viking bardzo jasny blond popielaty i jestem zadowolona, no ale ja chce miec jasniejsze
a tym z garniera wychodzilam wlasnie z ciemnego brazu, przez rudosci i zólte i nie mialam ani razu tak jasnych jak na opakowaniu
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 13:06   #8
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Co mam robić? :(

to chyba kupie ten garniera,zrobie pasemko na probe i zobacze jak wyjdzie,moze jeszcze dzis mi sie uda pojechac po ta farbe(bo u mnie w miejscowosci to oczywiscie takich farb nie ma )
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:00   #9
Madzia1552
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: Co mam robić? :(

Najlepiej idż do fryzjera i się poradż.Fryzjerzy mają dobre farby i będziesz miała 100 procent pewności że wszystko wyjdzie.Wydaje mi się że dobrze będzie jak fryzjerka położy Ci na całość włosów farbe,coś w odcieniach brązu(jasny brąz popielaty brąż,średni brąz itp).
Pozdrawiam
Madzia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 19:57   #10
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Co mam robić? :(

no wiec jestem jus po farbowaniu jsestem nawet zadowolona z efektu,kupilam farbe WELLATON jasny popielaty blond,farba wlosów nie rozjaśnila a przyciemniła,kolor jest nawet taki karmelowy z rudym refleksem(co mi sie niepodoba) ale juz moge wyjsc do ludzi i jest ok,kupilam ten wellaton bo garniera oczywiscie nie mieli pozdrawiam
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:45   #11
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: Co mam robić? :(

Zastanawiam sie dlaczego taki kolor ci wyszedł i odrostów nie chwicilo .Moze to wina palletki ponoc nawet fryzjerzy nie bardzo garna sie do rozjasniania włosów po palletce. Ja tez uzywam tej farby i mi słuzy mam swoje ciemne a robie jasny blond i calos po farbowaniu jest identyczna. A wogóle to wychodzilam z kolorku ciemny blond i mam taki efekt bez wczesniejszej dekolaryzacji Mało tego mój mąz farbuje mi włoski i nigdy nie robi mi najpierw odrostów potem reszty .tylko farbe napacia na głowie jak leci i jest .A tu kolorek jaki mi wyszedł po uzyciu farby ciemny przed jasny po farbowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz%20009%5B1%5D.jpg (3,1 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz%20067.jpg (4,1 KB, 106 załadowań)
Sara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 13:48   #12
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: Co mam robić? :(

Sprostuje tylko ze to zdjecie bylo robione juz dawno ale caly czas uzywam tej farby i efekt jest bez zmian
Sara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:56   #13
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: Co mam robić? :(

SARA 1 Twoje zdjecia ogladalam w innym watku (chyba wlasnie o tej farbie) i bylam w szoku ze Tobie wyszly takie wlosy! dlatego kupilam ta Alcanatare ,mozliwe ze jest to wina iz wczesniej uzywalam palette i teraz ciezko chwyta jakakolwiek farba
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 14:06   #14
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: Co mam robić? :(

Nie wiem czemu tak Ci wyszlo ja mam odrosty ni to czarne ni to braz takie ciemne mysie i nigdy nie widac róznicy w farbowaniu odrostów a reszty włosków. kiedy w pracy mówie ze farbowalam wlosy wszyscy mówią ze nie widac zmiany w kolorze co swiadczy o tym ze kolor wychodzi zawsze taki sam i o to mi chodzi . A moze to zalezy od wlosów albo wlasnie od tego jakimi farbami sie farbowalo wloski wczesniej . a moze zapytaj sprzedawce dlaczego to tak wyszlo moze on cos ci doradzi.
Sara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.