Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-28, 19:02   #1
elisium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 2

jakie kosmetyki?


otwieram salon kosmetyczno - fryzjerski i nie bardzo oriętuję sie w profesjonalnych kosmetykach fryzjerskich potrzebuję pomocy w doborze dobrej firmy.
elisium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 19:14   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: jakie kosmetyki?

a skad jestes? moze cos ci moge doradzic? napisz mi e maila to sobie pogadamy , nie chce na forum zeby nie bylo ze cos reklamuje albo cóś..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 22:35   #3
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Zawsze po umyciu mojej glowy i wysuszeniu przez fryzjerke moje wlosy są takie lekkie, swieźe. Czy umiecie mi powiedziec co fryzjerka stosuje przy myciu takich włosów (tak po kolei) ? Szampon to napewno, odzywka tez a potem ? Jakie kosmetyki przed suszeniem włosów ? Ja uzywam tylko odzywki i susze wlosy, jednak chcialabym bardziej o nie zadbac i czekam na wasze rady. Prosze o konkretne odpowiedzi. Tak wogole mam wlosy sklonne do przetłuszczeń (czyli przetłuszczające sie, myje je srednio co 2, czasem 3 dni)
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 07:43   #4
Zegarkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

moja fryzjerka opowiedziała mi kiedyś że to chodzi o to ścięcie
włosy są leksze bo są dobrze przycięte i odmłodzone. Mówiła że uzywa kosmetyków takich jak my w domu.
ale...
mam też koleżankę fryzjerkę i mówiła że specjanych kosmetyków używają, takich których normalnie nie da się kupić. Wszystko po to żeby przyciągnąć klienta.
Jak masz włosy przetłuszczające to uzywaj koniecznie odżywki do spłukiwania. No a poza tym mycie włosów co 3 dni nie jest złe. Ja też tak myję. Na początku się denerwowałam ale freyzjerka powiedziała że tyle kurzu i zapachów zbiera się we włosach że warto nawet jak się nie przetłuszczają myć co 2 dni więc głowa do góry
Zegarkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 13:45   #5
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

mi jakas dziewczyna cos wspominala ze cos z owocami daja, nie wiem, mi sie wydaje ze nie tylko odrzywke cos jeszcze, jak bede to sie zapytam, ciekawi mnie to
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 14:05   #6
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Cytat:
Napisane przez mona0015 Pokaż wiadomość
Zawsze po umyciu mojej glowy i wysuszeniu przez fryzjerke moje wlosy są takie lekkie, swieźe. Czy umiecie mi powiedziec co fryzjerka stosuje przy myciu takich włosów (tak po kolei) ? Szampon to napewno, odzywka tez a potem ? Jakie kosmetyki przed suszeniem włosów ? Ja uzywam tylko odzywki i susze wlosy, jednak chcialabym bardziej o nie zadbac i czekam na wasze rady. Prosze o konkretne odpowiedzi. Tak wogole mam wlosy sklonne do przetłuszczeń (czyli przetłuszczające sie, myje je srednio co 2, czasem 3 dni)
ja tez tak mam a to kwestia ulozenia fryzurki dlatego ze uzywam profesionalnych kosmetyków do włosów ( te kotre stosuje sie w salonach ) i nie zawsze udaje mi sie mimo to ulozyc tak ladnie wloski. To naprawde kwestia ukladania włosków przez fryzjerkii byc moze maja lepsze suszarki.
Ja jak zawsze chodze na podciecie końcówek prosze o obsługe bez modelowania;-) ( bo kosztuje 15zł wiecej przez to ze mi fryzjerka psiknie raz jakims czyms co sama mam w domku, wiec zawsze mam wlosy myte szamponem plus odzywka i nic poza tym a i tak wloski mam takie lekkie , fajne nie umiem tak ulozyc sobie w domku
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 15:05   #7
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

czesc dziewczyny ozywiscie kosmetyk jest bardzo wazny w salonie fryzjerskim poinny byc uzywane kosmetyki najwyzszej jakosci w koncu chcemy wiedziec za co placimy.
Ale jesli chodzi o modelowanie to wazna jest technika ukaladania wlosow, dobra suszrka czy szczotka ulatwia ukladanie ale najwazniejszy jest fach w reku nie zapominajcie otym, ktos kto uczy sie tego wiele lat i robi to 8h na dobe ma doswiadczenie i to jest ten sekret
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 15:56   #8
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Umiejętność układania włosów oraz odpowiednie kosmetyki to podstawa. Ale niekoniecznie trzeba być fryzjerem. Ja po tym jak zawiodłam się po efektach wizyt w kilku salonach fryzjerskich sama obcinam sobie końcówki,czy wogóle modeluję fryzurę.I jestem zadowolona z efektów.Może takie umiejętności są w genach, bo moja mama super obcina włoski... Jak trochę odrosną, to ją zaprzęgnę do pracy
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:00   #9
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

hehe ja kiedys sobie sama wloski podcinalam i dobrze mi wychodzilo ! Teraz mam bardzo wycieniowane wlosy i tego nie tobie. Zapuszczam je by zmienić fryzure, ze 3 juz mam upatrzone, ale nie wiem jak bede w nich wygladac ;p grzywke tylko teraz 2 razy podcinalam, bo jedna fryzjerka mi zepsula ja totalnie wiec po co mam placic za psucie, jak sama podcielam lepiej mi wyszlo ! A co odzywki. Ja uzywam bez splukiwania, obecnie w spreju i jestem z niej bardzo zadowolono, moje wlosy sie placza ciezko czasem sie je rozczesuje i ze splukiwaniem odzywka malo mi daje niestety ;/ Planuje minimum za 2 miesiace isc do fryzjera (ostatnie ciecie wlosow w lipcu zeszlego roku) zeby jeszcze mi urosly i odrazu sie dowiem jakiej magii uzywaja w salonie :P
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 09:56   #10
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ozywiscie kosmetyk jest bardzo wazny w salonie fryzjerskim poinny byc uzywane kosmetyki najwyzszej jakosci w koncu chcemy wiedziec za co placimy.
Ale jesli chodzi o modelowanie to wazna jest technika ukaladania wlosow, dobra suszrka czy szczotka ulatwia ukladanie ale najwazniejszy jest fach w reku nie zapominajcie otym, ktos kto uczy sie tego wiele lat i robi to 8h na dobe ma doswiadczenie i to jest ten sekret
zdziwilybyscie sie czego tak naprawde ( nie wszystkie,ale sporo fryzjerek ) uzywa..moj chlopak zaopatrywał kiedys salony fryzjerskie i pamietam co kupowały np salony sygnowane najlepszymi markami typu l'oreal,wella, kadus bardzo często kupowały np odzywki i szampony duuzo tanszych i gorszych firm i zwyczajnie przelewały je do oryginalnych butelek welli,l'oreala itp.Pododnie bylo z farbami...jedna pani fryzjerka chciala zakupic palete okreslonej ( dobrej jakosciowo ) marki tylko po to by pokazywac go klientkom ...wiadomo pokazuje palete np marki wella czy kadus i klientka mysli ze ma tymi farbami robione wloski, a farby kupowaly jakichs szajskich firm i rozrabialy na zapleczu ( klientki o tym nie wiedziały ). Tak samo bylo z rozjasniaczami....kupowal y raz dobry rozjasniacz ( zeby miec pudełko )..a potem kupowaly juz tylko kilkakrotnie tansze rozjasniacze i przesypywały do pojemnika po rozjasniaczu goldwella czy czegos podobnego. Nie mówie ze wszystkie salony w ten sposob postepuje bo tak nie jest ale wiem tez ze dosc czesto zdazaja sie takie rzeczy, zeby zwyczajnie zaoszczedzic i zarobic na nieswiadomych klientkach ktore placa czasem duza kase z nadzieja ze są obslugiwane dobrymi kosmetykami przeboleje juz te odzywki itd..ale np plyny do trwalej, rozjasniacze, farby moga nam spaskudzic tylko wloski.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 10:19   #11
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Soft ja identyczne rzeczy słyszalam od mojej koleżanki fryzjerki ktora kilka lat pracowala w bardzo drogim salonie w Krakowie gdzie robili dokkłanie to samo.Przelewali zwykłe szampony do "markowych" butelek itd..... Porażka po prostu.A ceny przy tym chore...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 11:15   #12
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

To jest dość częsty proceder - moja ciocia farbuje się i wogóle jeździ do fryzjera do Krakowa,niby duże miasto i dobry salon fryzjerski- ale jej włosy wyglądają fatalnie,a ich kolor za każdym razem jest jeszcze bardziej ochydny,tak jakby farbował ją jakiś daltonista(oczywiście nie chcę tu nikomu ubliżać).Wydaje dużo kasy i efekty są do bani. Moja mama stosuje zawsze sprawdzone farby Loreala i zawsze kolorek ślicznie wychodzi,a włoski są po prostu cudowne,a ja jeśli chodzi o farbowanie ,to nie dam nikomu innemu tknąć moich włosów. Zresztą teraz powracam do mojego naturalnego koloru włosów, bo nawet najlepsze farbowanie zawsze je niszczy.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:15   #13
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

To jest dość częsty proceder - moja ciocia farbuje się i wogóle jeździ do fryzjera do Krakowa,niby duże miasto i dobry salon fryzjerski- ale jej włosy wyglądają fatalnie,a ich kolor za każdym razem jest jeszcze bardziej ochydny,tak jakby farbował ją jakiś daltonista(oczywiście nie chcę tu nikomu ubliżać).Wydaje dużo kasy i efekty są do bani. Moja mama ma zawsze sprawdzone farby Loreala i zawsze kolorek ślicznie wychodzi,a włoski są po prostu cudowne,a ja jeśli chodzi o farbowanie ,to nie dam nikomu innemu tknąć moich włosów. Zresztą teraz powracam do mojego naturalnego koloru włosów, bo nawet najlepsza farba zawsze niszczy je niszczy.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:15   #14
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

To jest dość częsty proceder - moja ciocia farbuje się i wogóle jeździ do fryzjera do Krakowa,niby duże miasto i dobry salon fryzjerski- ale jej włosy wyglądają fatalnie,a ich kolor za każdym razem jest jeszcze bardziej ochydny,tak jakby farbował ją jakiś daltonista(oczywiście nie chcę tu nikomu ubliżać).Wydaje dużo kasy i efekty są do bani. Moja mama ma zawsze sprawdzone farby Loreala i zawsze kolorek ślicznie wychodzi,a włoski są po prostu cudowne,a ja jeśli chodzi o farbowanie ,to nie dam nikomu innemu tknąć moich włosów. Zresztą teraz powracam do mojego naturalnego koloru włosów, bo nawet najlepsza farba zawsze je niszczy.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 13:35   #15
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
To jest dość częsty proceder - moja ciocia farbuje się i wogóle jeździ do fryzjera do Krakowa,niby duże miasto i dobry salon fryzjerski- ale jej włosy wyglądają fatalnie,a ich kolor za każdym razem jest jeszcze bardziej ochydny,tak jakby farbował ją jakiś daltonista(oczywiście nie chcę tu nikomu ubliżać).Wydaje dużo kasy i efekty są do bani. Moja mama ma zawsze sprawdzone farby Loreala i zawsze kolorek ślicznie wychodzi,a włoski są po prostu cudowne,a ja jeśli chodzi o farbowanie ,to nie dam nikomu innemu tknąć moich włosów. Zresztą teraz powracam do mojego naturalnego koloru włosów, bo nawet najlepsza farba zawsze je niszczy.
No ja dokladnie z tego samego powodu nigdy nie pojde zafarbowac wloskow do fryzjera zreszta bylam u mnie w miescie w salonie w ktorym podobno pracują na farbach ktorymi farbuje sobie samam wloski w domu i normalnie szok ja kupuje ta farbke za ok 30pare zł a tam rzycza sobie za farbowanie nia na moja dlugosc wlosów ( troche za ramiona ) 230zł i jeszcze maja odzywki JOC za 30zł a caly salon zastawiony jest Kerastase i L'oreal,( chyba na pokaz ) az nerwica bierze co za zlodziejstwo..nie wspomne o tym ze za podciecie koncówek 60zł !!!!
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 18:16   #16
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Zgadzam się,że jeśli chodzi o fryzjerstwo,podobnie jak w innych dziedzinach usług zdarzają się przypadki zdzierstwa.Moja koleżanka jakieś 3 lata temu za 180 zł podcięła włosy i zafarbowała w raczej przeciętnym salonie,ale też nie był to jakiś mały osiedlowy punkt fryzjerski w piwnicy.Cięcie było jak arcydzieło kilkuletniego dziecka,co pierwszy raz dostało do rąk nożyczki - włosy obcięte nierówno,krzywo i ogólnie brzydko,zaś kolor do złudzenia przypominał dorodną marchewkę upstrzoną żółtymi plamkami.Nie będę wspominać o tym,że włosy się jej połamały i zaczęly odpadać w połowie długości.Do tej pory serce mi się kroi,ile ona wycierpiała, a poza tym to była jej pierwsza tak kosztowna wizyta u fryzjera...Szok.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 18:54   #17
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Rany, teraz to strach się bać niektórych fryzjerów
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 18:59   #18
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Nie jest aż tak źle.. Czasem po prostu ma się pecha
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 19:09   #19
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Ehhh ja mialam juz przy długa grzywke jakos ze 4-5 miesiecy temu i poszlam niedaleko siebie by podciac bo nie chcialo mi sie na drugi koniec miasta isc...Tak mi spartolila kobieta ze sama nastepnym razem sobie podcielam i zrobilam to rowniej !
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 19:20   #20
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Ja z kolei kilka lat temu, kiedy zapuszczałam włosy, poszłam na podcięcie końcówek.Niestety nie domyśliłam się,że długość końcówek w pojmowaniu niektórych osób to 15 cm. Ponad rok zapuszczania poszedł na marne
A przed komunią poszłam do fryzjerki(pierwsza wizyta w życiu) i z długich włosów,które miały być tylko podcięte został fryz do ramion-to dopiero była tragedia.Innym razem miałam półdługie włosy i zamiast podcięcia,zostałam oskalpowana-miałam fryzurę jak chłopak - autentycznego jeżyka.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 19:39   #21
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Wracając do tematu wątku to wydaje mi się,że to w ogromnej mierze kwestia ułożenia fryzury

Moja znajoma jest fryzjerką i czasem przychodzi do mnie robić mi z włosami ,używam swoich odżywek, i produktów do stylizacji ,a potrafi tak wymodelować na szczotce moje kręcone włosy,że wyglądają jak po prostowaniu,są idealnie gładkie,proste i błyszczące

Sama nigdy nie osiągnę nawet w połowie takiego efektu ,brak mi umiejętności No i jakby na to nie patrzeć fryzjerce jest łatwiej wymodelować włosy,sama zawsze muszę się nakombinować jak utrzymać suszarkę i szczotkę i jeszcze odpowiednio nimi manewrować
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 20:55   #22
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Wracając do tematu wątku to wydaje mi się,że to w ogromnej mierze kwestia ułożenia fryzury

Moja znajoma jest fryzjerką i czasem przychodzi do mnie robić mi z włosami ,używam swoich odżywek, i produktów do stylizacji ,a potrafi tak wymodelować na szczotce moje kręcone włosy,że wyglądają jak po prostowaniu,są idealnie gładkie,proste i błyszczące

Sama nigdy nie osiągnę nawet w połowie takiego efektu ,brak mi umiejętności No i jakby na to nie patrzeć fryzjerce jest łatwiej wymodelować włosy,sama zawsze muszę się nakombinować jak utrzymać suszarkę i szczotkę i jeszcze odpowiednio nimi manewrować
sobie chyba ciężko ogolnie ladnie wymodelowac ze wzgledu na polozenie rąk;-) jak modelowalam wlosy kolezance wychodzilo mi to naprawde ladnie ale sobie juz gorzej
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 22:59   #23
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

ja sobie raz loki robilam - porazka ;p;p prostowalam potem wlosy ;p ogolnie to ich specjalnie nie ukladam...susze i juz ;] nie bawie sie tak jak moja mama w wałki i inne takie, boze ręcę przy tym opadaja ;p podziwiam ja tak caly czas ukladac wlosy ;p
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 23:33   #24
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Jakie kosmetyki stosuje fryzjerka przy myciu głowy i suszeniu ???

Moono 0015 - myslę, że na postawione pytanie może odpowiedziec tylko fryzjerka, która robi Ci włosy. Może gdybyś ją zapytała uzyskałabys odpowiedź i mogła sama spróbować. Jesli jednak jestes zadowolona ze swojej fryzjerki, to powinnaś oddawać się w jej ręce. Co fryzjer - to jednak fryzjer. Samemu nie wszystko da się zrobić.
Buziaki.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.