Srebrne pasemka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-13, 07:50   #1
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna

Srebrne pasemka


Właśnie-jak się uzyskuje taki kolor pasemek? Czy szybko się zmywają i czy nie wygląda się staro? Widziałam dzisiaj dziewczynę z takim kolorem i muszę przyznać, że fajnie to wygląda... tak jak ja miała czarne włosy... poradźcie coś. papap
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 11:35   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Srebrne pasemka

sama tego nie zrobisz bo srodki dostepne w sklepie czesto nie sa tak mocne jak te u fryzjera. jesli na dodatek twoja wlosy ciezko sie odbarwiaja to masz jak w banku zolty kolor. A zeby utrzymac jasny kolor, bez zoltych przebarwien to najlepeij zaopatrz sie w szampon do wlosow rozjasnianych, szarych i platynowoblond. Zawieraja on ewyciag z chabra ktory zmywa ta zlota farbe badz nie pozwala wlosom sie przyzolcic. Raz na tydzien umyte tym szamponem gwarantuje ze beda jasne
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 11:45   #3
enua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 124
Re: Srebrne pasemka

a który z tych szamponów jest najlepszy?..mam ten sam problem próbuję uzyskać ciemny szatyn ale zawsze mi on rudzieje
enua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 13:31   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Srebrne pasemka

Ja znam tylko YR i GHUL do wlosow ciemnych szampony maja zazwyczaj wyciag z orzecha chosz ta druga firma preferuje tez ten z Chna a ona lepsze jest do wlosow kasztanowych i wszelakich rudosci. To chyba zalezy jaki odcien sie ma jesli cieply to z Chna a jesli zimny to orzech. Sa tez szampony z rumiankiem dla blondynek i Z charbem dla siwych wlosow ale takze dla platynowych blondynek. Przy tch ostatnich lubia one zzolciec, a wlasnie ten niebieski szampon zmywa ten odcien i niepozwala na ponowne zzolcenie. Na wizazu byl tez chwalony szampon Wella ale ten do siwych wloskow nie wiem czy posiadaja oni do innego koloru wlosow.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 13:32   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Srebrne pasemka

Ja znam tylko YR i GHUL do wlosow ciemnych szampony maja zazwyczaj wyciag z orzecha chosz ta druga firma preferuje tez ten z Chna a ona lepsze jest do wlosow kasztanowych i wszelakich rudosci. To chyba zalezy jaki odcien sie ma jesli cieply to z Chna a jesli zimny to orzech. Sa tez szampony z rumiankiem dla blondynek i Z charbem dla siwych wlosow ale takze dla platynowych blondynek. Przy tch ostatnich lubia one zzolciec, a wlasnie ten niebieski szampon zmywa ten odcien i niepozwala na ponowne zzolcenie. Na wizazu byl tez chwalony szampon Wella ale ten do siwych wloskow nie wiem czy posiadaja oni do innego koloru wlosow.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 15:06   #6
enua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 124
Re: Srebrne pasemka

dziękuję..spróbuję z tym do włosów siwych..biegnę szukać niebieskiego szamponu
Pozdr
enua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-20, 20:40   #7
sansovina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 18
Re: Srebrne pasemka

świetny jest szampon Rossmann do włosów blond, kosztuje niecałe 8zł. ma kolor fioletowy, ale nie martw się - włosy nie są po nim fioletowe!!! nadaje jasnym włosom, pasemkom fajny platynowy odcień, i znika jak przestajesz nim myż włosy.
sansovina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 20:56   #8
~Gosienka~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 111
Dot.: Re: Srebrne pasemka

No i ja sobie wlanie zrobilam srebrne pasemka mam blond wlosy,a ze ten zolty kolor po ostatniej zmytej juz farbie mnie draznil to pomyslalam,zeby znow nie farbowac sobie wlosow,zdecydowalam sie na wlasnie srebrno-platynowe pasemka. Wyglada to swietnie-naturalnie i odrostow terz nie widac. Do tego fryzjerka(kolezanka) dala mie pol tubki niebieskiej farby-dodalam troszke do to odzywki i po kazdym mysciu wlasy uzywam wlasnie tej odzywki,super sprawa,nie mam juz zotego koloru wlosow!
~Gosienka~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.