Naturalny blond-czy farbować - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 23:55   #1
joasiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2

Naturalny blond-czy farbować


Nigdy w życiu nie farbowałam włosów, ponieważ wszyscy mówili mi, że ma ładny blond i jak pofarbuję włosy ściemnieją. Problem jest taki, że mój kolor czesto sie zmienia tzn po umyciu są jasne, póżniej napierają taki raczej ciemno popielatowy odcień, końcówki są żółte od słońca. Tak naprawdę to nawet fryzjerka nie potrafiła określć jaki to kolor.

Myślałam, żeby zrobić sobie platynowe pasemka, marzy mi się taki jasny-zimy blond. Boję sie jednak, że od tej chwili zacznie sie problem z farbowaniem, a z drugiej strony chyba każda babeczka potrzebuje czasem jakiejś odmiany.

Czy może ktoś ma pomysł na jakieś rozwiązanie pośrednie słyszałam o szamponach, które nadają platynowy odcień np: WELLA REGENAL i czy to prawda, że jak sie ma blond i farbuje na blond to włosy ciemnieją??? Czy wogóel zacząć bawić się w to farbowanie??
joasiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 00:19   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Naturalny blond-czy farbować

hm..tez nigdy nie farbowalam wlosow bo podonie jak Tobie mi mowia ze juz i tak wygladaja jak farbowane mam cieply czekoladowy odcien wlosow

zalezy od Ciebie czy sie zdecydujesz na farbowanie ale musisz sie liczyc z tym ze jak zaczniesz to juz to bedziesz musiala kontynowac..a wlosy sie beda niszczyc... a z powrotem do naturalnego koloru bedzie ciezko...

dlatego ja sie nie zdecydowalam na farbowanie bo ponoc sa ladne a do mojej ciemnej karnacji nic innego jak czekoladka nie pasuje, a czarnego nie lubie..poza tym bym chyba swira dostala jakbym musiala co miesiac lub dwa latac do fryzjera robic odrosty !!! wole kase wydac na jakiegos ciuszka haha
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 06:18   #3
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Naturalny blond-czy farbować

szkoda włosów,skoro masz ładny naturalny odcień poza tym to fakt,że po farbowaniu włosy ciemnieją...mama mojej koleżanki miała naturalny jasny blond,zaczęła farbować (tez na blond,ale jeszcze jasniejszy) i teraz juz nie ma wyjścia,bo odrastaja jej prawie czarne...

więc zastanów się. ale myslę,że delikatne pasemka,rozświetlające Twój naturalny kolor nie będą złe.
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 07:27   #4
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Naturalny blond-czy farbować

Włosy nie ciemnieją pod wpływem rozjaśniania. Odrosty wydają się ciemniejsze przez kontrast jaki tworzą z częścią jaśniejszą.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 07:48   #5
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Naturalny blond-czy farbować

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Włosy nie ciemnieją pod wpływem rozjaśniania. Odrosty wydają się ciemniejsze przez kontrast jaki tworzą z częścią jaśniejszą.
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 08:58   #6
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Naturalny blond-czy farbować

Nie tylko przez to - przy skórze włos jest świeży, najzdrowszy, nie został jeszcze rozjaśniony przez słońce itp., końcówki są zawsze najjaśniejsze. Może też dlatego ten kolor farbowany, nawet, jeśli niewiele się różni od ogólnej barwy włosów, to kontrastuje z ciemnym odrostem... a to, że nie ciemnieją, to w moim przypadku niestety prawda - pofarbowałam się kilka razy w nadziei, że włosy mi ściemnieją, ale odrosty są dalej takie jak były, a w sąsiedztwie ciemnych, farbowanych, to wydają się wręcz jaśniejsze
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 11:31   #7
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Naturalny blond-czy farbować

A mi sie jednak wydaje, ze wlosy moga sciemniec od farbowania- moim kolezankom ktore mialy naturalny blond i farbowaly jeszce bardziej na platyne, odrosty robily sie zwyczajnie szaro- brazowe :/
Jesli masz naturalnie takie ladne wlosy to nie farbuj ich. Jesli juz to tylko jakies delikatne pasemka.
Dziewczyny, ktore mialo wlasnie takie wlosy jak ty, po ufarbowaniu uzuskaly zoltawy jednolity kolor :/ i potem ciezko sie bylo tego pozbyc.
Lepiej nie kombinowac za bardzo, bo potem mozna zalowac.
Ciesz sie ze masz takie ladne wlosy, a nie np.: mysie jak ja :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 15:19   #8
joasiolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: Naturalny blond-czy farbować

Dziękuję za wszystkie porady, ostatecznie rozsądek wziął górę nad ciekawością i w ostatniej chwili odwołałam fryzjera Kolor nie jest zły, a ten cieepły odcień może jakoąś delikatna płukanką potraktuję i będzie bardziej zimny

pozdrawiam wszystkich serdecznie
joasiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.