Krosteczki na brodzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-01, 14:09   #1
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307

Krosteczki na brodzie


Jak w tytule, eh! Zawsze sie cieszylem, ze nie mam zadnych problemow z broda, a tu od jakiegos miesiaca pojawiaja sie na niej male, czerwone, bolesne krosteczki, niestety tez troche z ropa w srodku Nie mam pojecia, czym to moze byc spowodowane, nigdy nic takiego nie mialem. Nie wiem tez, jak pielegnowac ta czesc twarzy, czym sie posmarowac gdy zaczynaja bolec. Czasem znikaja i pojawiaja sie znowu. Myslalem o dermatolog ale niestety, jak na razie kazda do jakiej chodzilem z innymi problemami dawala jakies mazidla albo nieskuteczne albo wrecz szkodzace (np. luszczaca sie skore wokol nosa po wielu przeroznych masciach w koncu wyleczylem samemu... klasycznym, niedrazniacym kremem Nivea).
Potraficie cos doradzic?
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 14:49   #2
krazek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 63
Re: Krosteczki na brodzie

Myślę, że te krosteczki to zapalenie mieszków włosowych spowodowane goleniem. Mój mąż miał tego typu problemy gdy golił się maszynkami ręcznymi, odkąd zaczął używać maszynki elektrycznej - po problemie.
Np. dziewczyny, które mają zap. miesz. po depilacji woskiem używają sudocremu - polecone przez dermatologa (w twoim przypadku miejscowo na krosteczki).
krazek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 20:31   #3
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: Krosteczki na brodzie

Dzieki Zamiast sudocremu uzylem tormentiolu, wczesniej myslalem ze srodki tego typu moga pogorszyc ale sie poprawilo! W sumie juz poznikaly
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.