Czy lampy UV z firmy Sunny Nails są dobre czy zle ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-12, 12:52   #1
Just_034
Przyczajenie
 
Avatar Just_034
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7

Czy lampy UV z firmy Sunny Nails są dobre czy zle ?


Jestem początkująca w robieniu paznokci i chcialabym sobie kupic jakis zestaw do tego znalazlam cos takiego,
http://www.jaapee.pl/index.php?p5383...lcd-z-suszarka
i zastanawiam się czy to jest dobra inwestycja prosze W
as doradzcie mi cos
Just_034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 15:27   #2
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Czy lampy UV z firmy Sunny Nails są dobre czy zle ?

Ta lampa jest dobra, sama taka mam, natomiast kupilabym ja gdzie indziej, z innym zestawem. Te zele i reszta produktow tej firmy sa jedne z najgorszych i najczesciej odradzanych. Nie widze tam ceny, ale ta lampa sama powinna kosztowac ok 100 zl.
fail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 16:06   #3
Just_034
Przyczajenie
 
Avatar Just_034
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy lampy UV z firmy Sunny Nails są dobre czy zle ?

cena zestawu to 160 zł
Just_034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 22:49   #4
nailika
Przyczajenie
 
Avatar nailika
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy lampy UV z firmy Sunny Nails są dobre czy zle ?

mam od niedawna zwykłą lampę z sunny nails i nie mam zastrzeżeń, jest ok, działa, ale nie jestem pewna czy to faktycznie niemiecki produkt jak piszą na stronie hurtowni, bo urządzenie wygląda na tandetne...
żele czy inne akcesoria nie należą do najlepszych, na zdjęciach wszystko dużo lepiej wygląda niż w rzeczywistości.
na allegro reklamuje się pełno tego typu hurtowni może znajdziesz coś lepszego ;-)
nailika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 15:33   #5
Beauty 4U
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy lampy UV z firmy Sunny Nails są dobre czy zle ?

Odradzam Ci zakupu produktów Sunny Nails, ponieważ są bardzo słabej jakości. Kiedyś kupiłam zestaw żelowy z lampą (inną niż jest na tej aukcji-lampa trochę pochodziła,ale jeden ze styków żarówek się popsuł i gdy chciałam ją reklamować to niestety lampę niezdarnie upuściłam na podłogę),ale wracając do samych produktów to np. primer pachniał jak aceton a w ogóle nie wysychał więc od razu go wyrzuciłam. Jednak jeżeli zestaw ma służyć tylko do ćwiczeń to rób to tylko na tym paluchu dołączonym do zestawu. Nie nakładaj tych preparatów na swoje, klientki czy koleżanki paznokcie. Z tego co pamiętam to w moim zestawie były też dołączone 4 pędzelki do żelu, pędzelek miotełka i pędzelek do zdobień więc może takiego zestawu poszukaj gdzie te pędzelki są. Ten zestaw może być bazą do stworzenia przez Ciebie zestawu na miarę profesjonalnego, bo masz w nim np. waciki bezpyłowe, patyczki drewniane, pilniki, polerki itp., ale zainwestuj w produkty takich firm jak np. Ibd, Nsi (primery, żele, odtłuszczacze) jeżeli chcesz pracować na żywych modelach
Beauty 4U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.