Lakiery hybrydowe Peel Off bez moczenia w acetonie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-14, 13:09   #1
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271

Lakiery hybrydowe Peel Off bez moczenia w acetonie


Mam zamiar spróbować lakierów hybrydowych Peel off. Póki co są one obecnie nowością na rynku. Od niespełna roku wprowadziła je firma Alesandro a teraz czytając internet wprowadza je także firma Lady's Nails Cosmetics. Czy to znaczy, że lakiery hybrydowe w systemie moczenia palców w remowerach pójdą za niedługo w niepamięć, jak myślicie?
Wiadomo, że remowery niszczą skórki i paznokcie a hybrydy peel off wystarczy oskubać.
Miałyście już kontakt z takimi lakierami? Jaka jest wasza opinia na ich temat?
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 16:51   #2
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe Peel Off bez moczenia w acetonie

Dwa razy spróbowałam. Lakier trzymał dobrze, ale przy zdejmowaniu odchodził razem z wierzchnią warstwą paznokcia. Znajoma zrobiła kilka razy, nie wiem dokładnie ile. Strasznie zniszczyła paznokcie. Zrobiły się cienkie i miękkie. Musiała ratować się fiberglassem.
Myślę, że wiele zależy od paznokci. W moim przypadku nie pomogło zalecane polerowanie.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 06:36   #3
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe Peel Off bez moczenia w acetonie

właśnie o tym samym pomyślałam- że zejdzie z wierzchnią warstwą paznokcia. Dla mnie to już takie kombinowanie producentów.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 20:15   #4
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Lakiery hybrydowe Peel Off bez moczenia w acetonie

To Alessandro ma takie? nie do wiary, to przecież jedna z najlepszych firm na świecie.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 12:26   #5
darka_1991
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 45
Dot.: Lakiery hybrydowe Peel Off bez moczenia w acetonie

raz spróbowałam i nigdy więcej. Niszczy paznokcie po prostu. Aceton jest dużo delikatniejszy dla pazurków nawet..
darka_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 07:57   #6
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Lakiery hybrydowe Peel Off bez moczenia w acetonie

Używał jeszcze ktoś peel offów od Alessandro? Oni mają te lakieru już od 2013 roku więc na pewno były uzywane. Inaczej nie sprzedawali by ich dalej. Z tego co wiem to Lady's Nails Cosmetcs dopier co je wprowadza i tutaj może jeszcze nie być jednoznacznych opinii.

Natomiast jeśli chodzi o szkodliwość acetonu to niestety ale bez odpowiedniego zabezpieczenia skórek bardzo szkodzi. Na forum o hybrydach wiele dziewczyn o tym pisało.

Może poczekam jeszcze troszeczkę na inne opinie a potem będę decydowała jakie kupić. Moje koleżanki chwaliły te lakiery. Może skuszę się na jakiś kolorek
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 14:45   #7
Nessa87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nessa87
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 565
Dot.: Lakiery hybrydowe Peel Off bez moczenia w acetonie

ja probowałam i mam ten zestaw nie niszczy zupełnie paznokci
__________________
PM 2018
Nessa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-25, 15:34   #8
Misia67
Raczkowanie
 
Avatar Misia67
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 247
Dot.: Lakiery hybrydowe Peel Off bez moczenia w acetonie

Pracowałam na Striplac'u w gabinecie. Trzeba baaaaaaardzo mocno nabłyszczyć polerką paznokieć (paznokieć musi się błyszczeć tak jak w przypadku manicure japońskiego) wtedy lakiero schodzi z łatwością, ale co za tym idzie bardzo krótko się trzyma, nawet drugiego dnia potrafi odpaśc. Jesli się nie nabłyszczy paznokcia to niestetety łatwo nie zejdzie, wręcz trzeba go zerwać - łącznie z paznokciem. Acetonem też nie za bardzo schodzi - trzeba spiłować cały top, kolor trochę się rozpuści ale nie do końca. Ogólnie jest to bubel, teraz zainteresowanie tym produktem jest znikome także nie polecam.
Misia67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 09:20   #9
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Lakiery hybrydowe Peel Off bez moczenia w acetonie

Na stronie peel off-ów LNC mają taki opis
Jak stosować?
Lakier Peel Off UV Nail Polish Colour może być stosowany bez Base + Finish jednak z zachowaniem wszystkich reguł manicure.

Aby zwiększyć trwałość lakieru na paznokciach i dodać połysku producent zaleca zastosować następującą kolejność:
  1. Odsuń skórki, dokładnie zmatuj paznokieć, oczyść go wacikiem nasączonym Cleanerem i poczekaj aż powierzchnia paznokcia całkowicie wyschnie.
  2. Pomaluj cienką warstwę Peel Off UV Nail Polish Base + Finish i utwardź pod światłem uv 2min. Lub LED 1 minuta.
  3. Następnie użyj lakieru Peel Off UV Nail Polish Colour i utwardź pod światłem uv 2min. Lub LED 1 minuta.
  4. Aby uzyskać bardziej intensywny kolor możesz nałożyć drugą, również cienką warstwę tego lakieru i ponownie utwardzić w lampie.
  5. Na koniec pomaluj paznokcie cienką warstwę Peel Off UV Nail Polish Base + Finish tak by zakryć nim tzw. linię włosa i utwardź pod światłem uv 2min. Lub LED 1 minuta.
  6. Lepką warstwę delikatnie usuń za pomocą bezpyłowego wacika nasączonego Cleanerem i gotowe.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-18 10:20:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.