O co chodzi temu chłopakowi? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-21, 19:44   #121
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 270
Dot.: O co chodzi temu chłopakowi?

A może sama autorka się wypowie żeby przerwać te insynuacje? Kto przejął inicjatywę za pierwszym razem, a kto przy kolejnych razach? I czy jej zdaniem teraz na chłodno, facet dawał jakieś sygnały werbalne lub niewerbalne że nie chce?
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 20:09   #122
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: O co chodzi temu chłopakowi?

Cytat:
uważać, że ludzie nie powinni posiadać danej cechy/postępować w dany sposób =/= ludzie tej cechy nie posiadają/nie postępują tak

mylisz fakty z opinią
dalej nie ma związku. On z nią uprawiał seks przez całą noc czy tam kilka razy a dopiero na drugi dzien gdy już sobie poszła i zagadała co tam, to wystartował z gadkami.

on sobie mógł napisać w smsie na drugi dzien co tylko chciał, nawet to że mu kosmici powiedzieli by ze sobą zerwali, jakoś kosmici nie mówili o tym owej nocy żeby nie moczył kijaszka więc nie ma za bardzo co ich do tego mieszać.

może jestem dziwna ale uznaję że jak spędzasz z kimś czas i nie jest to czas wymuszony i randka nagle ci się jednak nie podoba to wstajesz podciągasz spodnie, wychodzisz czy tam grzecznie zamawiasz randce taksowkę.
Nie podoba się film? Wychodzisz z kina. Koncert? Podobnie. Jedzenie w restauracji? Odsuwasz talerz.

wg twojej logiki mogę sobie nawet wyjść za mąż , po 2 tygodniach wysłać na odczepnego smsa że o kurde, w sumie to mnie nudzisz/brzydzisz/nie chciałam ci robić przykrości rozwodzimy się i powinno to oznaczać że problem jest z mężem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 21:47   #123
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: O co chodzi temu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
dalej nie ma związku. On z nią uprawiał seks przez całą noc czy tam kilka razy a dopiero na drugi dzien gdy już sobie poszła i zagadała co tam, to wystartował z gadkami.

on sobie mógł napisać w smsie na drugi dzien co tylko chciał, nawet to że mu kosmici powiedzieli by ze sobą zerwali, jakoś kosmici nie mówili o tym owej nocy żeby nie moczył kijaszka więc nie ma za bardzo co ich do tego mieszać.

może jestem dziwna ale uznaję że jak spędzasz z kimś czas i nie jest to czas wymuszony i randka nagle ci się jednak nie podoba to wstajesz podciągasz spodnie, wychodzisz czy tam grzecznie zamawiasz randce taksowkę.
Nie podoba się film? Wychodzisz z kina. Koncert? Podobnie. Jedzenie w restauracji? Odsuwasz talerz.

wg twojej logiki mogę sobie nawet wyjść za mąż , po 2 tygodniach wysłać na odczepnego smsa że o kurde, w sumie to mnie nudzisz/brzydzisz/nie chciałam ci robić przykrości rozwodzimy się i powinno to oznaczać że problem jest z mężem.
Do-kła-dnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 21:50   #124
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: O co chodzi temu chłopakowi?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 22:50:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.