Dostałam złe tabletki... Lesinelle a Lesine - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-06, 20:11   #1
blahblahplastic
przyczajony tygrys
 
Avatar blahblahplastic
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: somewehere over the rainbow
Wiadomości: 20
Exclamation

Dostałam złe tabletki... Lesinelle a Lesine


Hej! Potrzebuję pomocy. Od prawie roku biorę Lesinelle, a dzisiaj kupiłam złe tabletki.🤦🏼☠♀️Nie zwróciłam na to uwagi, bo opakowanie wygląda tak samo, no ale o 20, kiedy to miałam wziąć tabletkę zobaczyłam, że to jednak nie one. Kompletne nie wiem co mam robić, bo niby skład taki sam, ale ponoć są mocniejsze, a dzisiaj muszę wziąc tabletkę bo jestem po 7dniowej przerwie. No i dostałam 3 takie opakowania... Jak myślicie czy mogę je wziąć i ewentualnie po tych 3 miesiącach wrócić do Lesinelle? Ginekolog nie odpisuje.



Lesinelle 3mg + 0,02mg
Lesine 3mg + 0,03mg
__________________
"And I finally see myself through the eyes of no one else
it's so exhausting on this silver screen where I play the role of anyone but me"
blahblahplastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 06:15   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Dostałam złe tabletki... Lesinelle a Lesine

Cytat:
Napisane przez blahblahplastic Pokaż wiadomość
Hej! Potrzebuję pomocy. Od prawie roku biorę Lesinelle, a dzisiaj kupiłam złe tabletki.🤦🏼☠ Nie zwróciłam na to uwagi, bo opakowanie wygląda tak samo, no ale o 20, kiedy to miałam wziąć tabletkę zobaczyłam, że to jednak nie one. Kompletne nie wiem co mam robić, bo niby skład taki sam, ale ponoć są mocniejsze, a dzisiaj muszę wziąc tabletkę bo jestem po 7dniowej przerwie. No i dostałam 3 takie opakowania... Jak myślicie czy mogę je wziąć i ewentualnie po tych 3 miesiącach wrócić do Lesinelle? Ginekolog nie odpisuje.

Lesinelle 3mg + 0,02mg
Lesine 3mg + 0,03mg
I co ? Wzięłaś?
Ja bym wzięła. To nie jest podmiana leku na serce na lek na prostatę, wiec owszem bym się wkurzyła mocno, ale bym wzięła bez większego stresu.
Czy brać miesiąc czy już 3 skoro wykupione, to już z ginem bym skonsultowała.

I zgłoś to w aptece z której kupiłaś, bo albo ci wydali zamiennik bez jasnego o tym poinformowania, albo się pomylili.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 11:22   #3
blahblahplastic
przyczajony tygrys
 
Avatar blahblahplastic
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: somewehere over the rainbow
Wiadomości: 20
Dot.: Dostałam złe tabletki... Lesinelle a Lesine

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
I co ? Wzięłaś?
Ja bym wzięła. To nie jest podmiana leku na serce na lek na prostatę, wiec owszem bym się wkurzyła mocno, ale bym wzięła bez większego stresu.
Czy brać miesiąc czy już 3 skoro wykupione, to już z ginem bym skonsultowała.

I zgłoś to w aptece z której kupiłaś, bo albo ci wydali zamiennik bez jasnego o tym poinformowania, albo się pomylili.

Trochę czasu już mineło ale jakby ktoś miał podobny problem to napisze. Nie wzięłam tabletek. Moja pani ginekolog po jakimś czasie odpisała, że lepiej żebym nie brała i pojechała do apteki żeby wymienili mi tabletki na prawidłowe - błąd był z ich strony więc nie było z tym problemu. Tabletkę przyjęłam z 13-godzinnym opóźnieniem, ale ginekolog zaleciła mi zabezpieczanie się przez 7 następnych dni i tyle.
__________________
"And I finally see myself through the eyes of no one else
it's so exhausting on this silver screen where I play the role of anyone but me"
blahblahplastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-18, 08:05   #4
StaryPiernik
Raczkowanie
 
Avatar StaryPiernik
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 72
Dot.: Dostałam złe tabletki... Lesinelle a Lesine

W ogóle jaka to jest dziwna sytuacja.. ;/ Dla mnie to absurd że w ogóle do czegoś takiego poszło.
StaryPiernik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 09:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.