szkoła językowa w Warszawie - która? angielski - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-09, 19:16   #421
niteczka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Polecam zerknąć sobie w jakiś ranking szkół językowych. To oprócz opinii dodatkowa wskazówka którą szkołę wybrać dla siebie.

Edytowane przez niteczka91
Czas edycji: 2019-06-11 o 09:32 Powód: reklama
niteczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 10:27   #422
krokusik01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 14
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Ja uczyłam się w szkole Berlitz, dlatego mogę ją polecić W Warszawie mają kilka oddziałów, więc sprawdź na stronie xxx dokładny adres.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-06-10 o 15:03 Powód: link
krokusik01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 19:08   #423
aleksjaaa
Rozeznanie
 
Avatar aleksjaaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 841
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

A czy ktoś z was uczęszczał do szkoły językowej SWPS ?
aleksjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 12:02   #424
w_esola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez magda_mala Pokaż wiadomość
Mój problem z angielskim był zapewne podobny jak dla większości osób. Chodziłam, zaczynałam, przerywałam i tak wkoło. Zawsze traciłam zapał. Sytuacja zmieniła się zupełnie, gdy po namowie kilku osób zapisałam się do English For You. Zresztą miałam dodatkową motywację, gdyż mój awans w pracy był uzależniony od tego czy poprawię język, szczególnie mówienie. Jeżeli chodzi o zajęcia to prowadzone były rzeczywiście zgodnie z założeniami. Temat najpierw wprowadzany był przez polskiego lektora, potem native speaker wdrażał zagadnienie w konwersacjach. Dokładnie wiedzieliśmy o czym będzie rozmowa, był więc czas aby przygotować się do dyskusji. Przykład: W poniedziałek Justyna ( nasza lektorka) wprowadziła temat o „Internecie”, omówiła słownictwo powiązane z tym zagadnieniem, zrobiła bazę gramatyczną, przeprowadziła zadania ze słuchu, sprawdziła pracę domową. Następnie w środę nasz native speaker ( Kyle z UK) prowadził dyskusje właśnie o „Internecie” Zawsze dokładnie omawiał i wyłapywał nasze błędy. Zajęcia były zatem ze sobą powiązane. Dodatkowo wspomnę, że tematyka kursu była ciekawa, dobrana indywidualnie do naszej grupy. Osobiście bardzo skorzystałam na tym układzie i dość krótkim czasie zrobiłam porządki z językiem. Według mnie bardzo ważną rzeczą jest możliwość ćwiczenia języka w praktyce, czyli kontakt z osobami dla których angielski jest językiem ojczystym. A to właśnie oferuje English For You i to jest rzeczywistym atutem szkoły. Koniec końców na tyle poprawiłam swój angielski, ze awans okazał się faktem.

Oczywiście jest wiele dobrych szkół w Warszawie i każdy musi dobierać kurs do własnych potrzeb. Znam osoby, bardzo zadowolone z Sokratesa na Ursynowie, czy szkoły OK w śródmieściu. Moja wypowiedz jest oczywiście subiektywna w temacie.
Biorę serio pod uwagę właśnie English For You( z powyżej opisanych powodów, gdyż mam problemy z komunikacją) Rozważam także British School. Mieszkam na Bemowie a oni mają tam oddział. Co sądzicie o tej szkole ? Koleżanka była zadowolona.

Edytowane przez w_esola
Czas edycji: 2019-07-31 o 13:16
w_esola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 10:39   #425
monia_white
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 14
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Rzeczywiście gramatyki to można się nawet nauczyć samemu korzystając z dobrych książek np. Murphy. Gorzej z mówieniem. Tu potrzebny jest dobry lektor. Najlepiej native speaker
monia_white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 18:02   #426
magda_mala
Raczkowanie
 
Avatar magda_mala
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 43
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez monia_white Pokaż wiadomość
Rzeczywiście gramatyki to można się nawet nauczyć samemu korzystając z dobrych książek np. Murphy. Gorzej z mówieniem. Tu potrzebny jest dobry lektor. Najlepiej native speaker
Dokładnie, najtrudniej ogarnąć się z mówieniem.
magda_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 13:40   #427
west0ne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Radzę zwrócić uwagę na enguide.pl - zawiera wiele interesujących artykułów na temat nauki języka angielskiego oraz katalog ponad 100 szkół w Warszawie.
west0ne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-22, 13:19   #428
w_esola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Ostatecznie zdecydowałam się na English For You. Chodziłam w sierpniu na intensywny kurs i teraz od września jestem już na kursie semestralnym. Moje odczucia są bardzo pozytywne i zgodne z poprzednimi opiniami o tej placówce. Można rzeczywiście poczuć chęć do nauki języka. Jest w tej szkole bardzo międzynarodowo. Native speakers mają bardzo szerokie horyzonty dzięki czemu można nie tylko uczyć się języka, ale dowiedzieć się mega dużo o anglojęzycznym świecie. Ludzie ci są przy tym mega sympatyczni i mają bardzo indywidualne podejście do słuchacza.Polscy lektorzy od gramatyki to też ludzie z pasją i nic im nie umknie. Starannie i dokładnie tłumaczone jest każde zagadnienie. Chodziłam na kilka kursów, ale w English For You korzystam najwięcej. Małe grupki plus układ z dwoma lektorami w każdej grupie sprawia, że jak dla mnie do szkoła numer jeden.
w_esola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 10:25   #429
kowalewska88
Przyczajenie
 
Avatar kowalewska88
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 14
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

To prawda, że można samemu nauczyć się gramatyki. Wiem, ponieważ sama się uczyłam. Jednak po dłuższym czasie samodzielna nauka była dla mnie niewystarczająca i czułam, że potrzebuję zajęć z lektorem, dlatego zapisałam się do szkoły Berlitz. Dzięki temu nauczyłam się poprawnie mówić po angielsku.
kowalewska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 15:38   #430
magda_mala
Raczkowanie
 
Avatar magda_mala
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 43
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez w_esola Pokaż wiadomość
Ostatecznie zdecydowałam się na English For You. Chodziłam w sierpniu na intensywny kurs i teraz od września jestem już na kursie semestralnym. Moje odczucia są bardzo pozytywne i zgodne z poprzednimi opiniami o tej placówce. Można rzeczywiście poczuć chęć do nauki języka. Jest w tej szkole bardzo międzynarodowo. Native speakers mają bardzo szerokie horyzonty dzięki czemu można nie tylko uczyć się języka, ale dowiedzieć się mega dużo o anglojęzycznym świecie. Ludzie ci są przy tym mega sympatyczni i mają bardzo indywidualne podejście do słuchacza.Polscy lektorzy od gramatyki to też ludzie z pasją i nic im nie umknie. Starannie i dokładnie tłumaczone jest każde zagadnienie. Chodziłam na kilka kursów, ale w English For You korzystam najwięcej. Małe grupki plus układ z dwoma lektorami w każdej grupie sprawia, że jak dla mnie do szkoła numer jeden.
Według mnie bardzo dobry wybór szkoły językowej. Osobiście bardzo też skorzystałam z zajęć w English For You. Metoda rzeczywiście skuteczna, małe grupki i 20 lat na rynku. Słusznie szkoła ta według mnie zajmuje pierwsze pozycje w rankingach.
magda_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 13:27   #431
w_esola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

.... kończę już mój kurs w English For You. Kończę go online. Muszę napisać, że podoba mi się u nich zarówno nauka stacjonarnie ( tak było do wybuchu epidemii) i online jak jest teraz. Mam zamiar kontynuować naukę w English For You bez względu czy będą to zajęcia na miejscu czy przez internet. Bardzo skorzystałam z zajęć i widzę, że mój angielski się mocno poprawił.
w_esola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-14, 16:40   #432
monia_white
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 14
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez w_esola Pokaż wiadomość
.... kończę już mój kurs w English For You. Kończę go online. Muszę napisać, że podoba mi się u nich zarówno nauka stacjonarnie ( tak było do wybuchu epidemii) i online jak jest teraz. Mam zamiar kontynuować naukę w English For You bez względu czy będą to zajęcia na miejscu czy przez internet. Bardzo skorzystałam z zajęć i widzę, że mój angielski się mocno poprawił.
Też byłam w takiej sytuacji. W marcu mój kurs stacjonarny w English For You przeszedł na formę online. Rzeczywiście jakość zajęć była taka sama jak stacjonarnie. Lektor polski rozwijał gramatykę a native speaker prowadził konwersacje. Platforma na której odbywały się zajęcia była bardzo funkcjonalna. Widzieliśmy się na kamerkach, każdego było słychać. Bardzo się starali, gdyż w przypadku problemu technicznego natychmiast była pomoc ze strony szkoły. Pamiętam miałam coś namącone w ustawianiach komputera i zdalnie ktoś z English For You pomógł mi ogarnąć temat. Bardzo dobre podejście do klienta. Dbają o jakość.
monia_white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 15:13   #433
tomaszraczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2
Dot.: Warszawa- szkoły językowe

Czy ktoś z Was korzystał może Enjoyschool w Warszawie o to jej adres [link"]

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Natalka_Pralka Pokaż wiadomość
nie wiem czy ktos juz pisal, ale chcialabym sie dowiedziec jakie sa wasze opinie na temat academy of new york. czy dobrze tam ucza i w ogole piszcie wszystko co macie do powiedzenia na temat tej szkoly i jej kursow
?

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-04-09 o 06:07 Powód: link
tomaszraczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 05:53   #434
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Ma ktos doswiadczenie z British School?
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-28, 13:10   #435
tomaszraczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Czy ktoś może uczęszczał do Enjoy School w Warszawie [link ciach]?
Warto czy nie warto?

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-04-09 o 05:58 Powód: link
tomaszraczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 07:28   #436
dddyy
Przyczajenie
 
Avatar dddyy
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 24
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

[1=77306feab5a5308f8ebf499 db0d2cc77353731f9_614fa9f 7baead;88216382]Ma ktos doswiadczenie z British School?[/QUOTE]

Chodzi Ci o Thames British School na Gładkiej? Aktualnie do szkoły chodzi moja dwójka dzieci. Od samego początku planowałam wysłać dzieci do szkoły prywatnej, z uwag na mniejsze grupy i lepsze skupienie nauczyciela na dziecku (sama chodziłam do takiej szkoły, ale nie angielskiej tylko zwykłej polskiej) ale zastanawiałam się czy wybrać szkołę prywatną polską czy angielską. Obawiałam sie, że dzieci sobie w angielskiej nie poradza, jednak okazało się, ze radzą sobie bardzo dobrze. Dzięki temu, że kontakt z jezykiem jest codzienny, plynnie opanowały angielski. Zajęcia prowadzone ciekawie, córki swobodnie rozmawiają po angielsku, w szkole jest wiele zajęć dodatkowych. Starsza córka po zajęciach nie jest obładowana pracami domowymi. Młodsza chodzi na razie do do maluchów (można zapisać tam dzieci z tego co wiem od 2,5 roku życia, ja zapisałam córkę od 4).
dddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 12:08   #437
misskiss09
Raczkowanie
 
Avatar misskiss09
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Niestety pandemia sprawiła, że trochę szkół się zamknęła. Pozostały te naprawdę dobre i te które poradziły sobie i potrafiły dostosować się do nowych realiów. Dla mnie takim miejscem jest English For You. Szkoła prezentuje niezmienny od lat wysoki poziom zajęć, małe grupki, przyjazną atmosferę zajęć i sposób prowadzenia zajęć zwyczajnie zachęca do pracy nad językiem. Jest wszystko fajnie zbalansowane. Udział lektora i native speakera odpowiednio podzielony. Dotyczy to zarówno zajęć online i stacjonarnych. Miałam okazję uczyć się w English For You w 2 trybach. Oczywiście kontakt bezpośredni w szkole to fajna sprawa, ale dla osób, które nie są z Wawy i dla tych z ograniczonym czasem opcja online może być wręcz zbawiennym rozwiązaniem. Ogólnie uważam, że efekty zajęć w tej szkole w trybie online i stacjonarnym są bardzo zbliżone. Podobnie dla mnie przebiegała nauka. Jestem zadowolona jako stała słuchaczka w tej placówce.
misskiss09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 12:01   #438
w_esola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Co polecacie w Business English
w_esola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 10:40   #439
kosmiczna_magda
Raczkowanie
 
Avatar kosmiczna_magda
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 36
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Najważniejsze, aby małe były grupy
kosmiczna_magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-25, 17:27   #440
kosmiczna_magda
Raczkowanie
 
Avatar kosmiczna_magda
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 36
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Tak aktualnym temacie. Jeżeli chodzi o Warszawę to English For You to fajna propozycja. W tej szkole z mojego doświadczenia bardzo dużo się mówi. Nie są to kursy polegające jedynie na tłuczeniu podręcznika. Udział osoby anglojęzycznej jest nieoceniony. Trzeba się dogadać nawet jeżeli popełniamy błędy. Dochodzą do tego jeszcze dodatkowe konwersacje. Fajny pomysł na warsztaty, gdzie native przynoszą często bardzo kontrowersyjne i zarazem ciekawe tematy. Oprócz English for You sporo dobrego ostatnio obiło mi się o uszy o Academy of New York. Koleżanka chodzi od roku i jest mega zadowolona.
kosmiczna_magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-25 18:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.