Samodzielny wyjazd TŻ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-12, 16:35   #31
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

To w koncu problemy ze zdrowiem przeszkadzaja Ci w chodzeniu po gorach czy spadaja tam na Ciebie jakies klody? Lekarz cos powiedzial? Badalas serce/cisnienie?

Oprocz kondycji trzeba miec tez dobry sprzet, zwlaszcza buty. Raczej ciezko zdobywac szczyty w adidasach.

W grudniu tuz przed swietami i sylwestrem analizujecie plany na majowke?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 16:35   #32
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Faktycznie jesteście świetną parą. Z wyjątkiem chwil, kiedy twój cudowny facet traktuje cię jak poganiacz niewolników. Ale co tam. Jest świetnie. Najwyżej na jakiejś wycieczce zejdziesz przy nim na zawał.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 17:23   #33
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;68545321]Kurczę, tak to czytam i wiesz co? Mnie nawet osoby totalnie mi obojętne traktują lepiej, niż ciebie ten rzekomo bliski facet.[/QUOTE]

Dokładnie

Skoro trochę przeżyłaś to powinnaś wiedzieć, że nie ocenia się po wypowiadanych słowach tylko po czynach, które za tym idą. A u Twojego partnera coś tam się nie zgrywa...
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 18:23   #34
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez MyszBezOka Pokaż wiadomość
Wiesz co, może nie tyle krzyczał co zbagatelizował to że ja się źle czuję. On ogólnie taki jest że jak jego nie boli to uważa że drugą osobę też nie boli, jak on daje radę to ktoś inny też da. Ja od zawsze mu mówiłam że nie chodzę po górach, nawet w szkole nie jeździłąm na wycieczki a on mimo wszystko...uwaga...wywióz ł mnie w góry! Serio! Dowiedziałam się po fakcie że jedziemy z jego znajomymi którzy chodzą po górach w góry i oni zapewniali że to będzie łątwe podejście a ja wiedziałam że wymięknę po kilkunastu metrach i będzie mi wstyd że cała grupa czeka na mnie. To był koszmar... ja płakałam, dławiłam się, praktycznie wymiotowałam a on się denerwował że nie idę.

Druga rzecz - nei jeżdzę na rowerze, bo się zwyczajnie boje, nie umiem. On jeździ i mnie zmusza do tego żebym wsiadła na rower...przez to ja mam jakąś panikę i się cofam i pomimo że chciałabym się nauczyć to nie moge... nie wsiądę
kolejna mimoza, która otwór gębowy ma tylko do jedzenia. nie mogłaś powiedzieć, że nie idziesz w góry i kropka?

Cytat:
Napisane przez MyszBezOka Pokaż wiadomość
Jestesmy bardzo blisko, ja tylko pisuje jedna sytuacje....w jednym poscie nie opisze calego swojego zycia i relacji

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------



Nie, zupelnie zle to odebralas. Bardzo go lubie i uwielbiam z nim spedzac czas! Mamy wspolne zainteresowania itp. Wychodzil zwiazek bo akurat sie pojawil kiedy ja sie rozstalam z facetem.......bylam zraniona wiec musial mnie przekonywac do siebie.

Prosze nie dokonywac nadinterpretacji.


Dziewcyzny ja mam 31lat, troche przezylam i nie jestem jakas nie sprawna umysłowo... nie piszcie prosze takich rzeczy bo ja nie zwracam sie do was z problemem ze nie wiem czy chce z nim byc,,, ze chyba z nim zerwe...ze nie jestesmy blisko... NIEEEEEEEE Jestesmy swietna para, warta wlasnie tej odleglosci (bo zycie uklada sie tak a nie inaczej ze chwilowo nie mozemy byc kolo siebie) Codziennie jest cudownie, widzimy sie raz w miesiacu na okolo tydzien, pozostale 3 tyg ja ciezko pracuje. Moj facet mnie bardzo kocha i nie mam co do tego watpliwosci. Prosze was abyscie mi ze sowjego doswiadczenia zyciowego powiedzialy czy faktycznie on ma racje i ja go ograniczam czy ja jednak moge poczuc sie zle w tej sytuacji....
lubisz go, ale nie kochasz. pomijam fakt, że koleś jest beznadziejny.

jeśli jego wyjazd nie odbywałby się kosztem waszego spotkania to tak, ograniczasz go.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 19:41   #35
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Strasznie histeryczne reakcje autorki. Nie wie gdzie jedzie dopiero w trakcie jazdy okazuje sie ze to beda gory ( kto tak robi w ogole)
Spazmy i histerie na szlaku( poszla i narzekala nie wiemy wlasciwie czemu, czy zle sie czula czy to trudny szlak )
Na rower blokada bo CHLOPAK ZMUSZA

Jak dla mnie mega dziwnie to brzmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 19:47   #36
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

A dlaczego jeszcze ze sobą nie zamieszkaliście? Byłam w związku na odległość i uwierz mi, że randkowanie czy widzenie się na weekendy to coś całkiem innego niż wspólna codzienność. Jak dla mnie na tym powinniście się skupić, bo jak on się tak zachowuje to możliwe, że marnujesz swój czas. Zresztą jakby mu bardziej zależało to chyba, by częściej do ciebie przyjeżdżał? Na pewno nie może?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 09:39   #37
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

A jak spędzacie czas razem? Co robicie wieczorami, gdzie wychodzicie, jaki sport razem uprawiacie, jakich macie wspólnych znajomych? Bo coś mi się wydaje, że jest dość nudno. Załóżmy hipotetycznie, że zostaniecie małżeństwem, będziecie mieli dzieci... i on nadal będzie wyjeżdżał w te góry bez Ciebie... a Ty będziesz siedzieć w domu i się fochować...

Dla własnego dobra powinnaś się zaktywizować sportowo. Tenis, kajaki, jazda konna, żagle, rolki, park linowy, narty - próbowałaś tego? To może być fantastyczna przygoda, wybierz coś dla siebie. Z tym rowerem to nawet mnie nie rozśmieszaj. Masz na papierze od lekarza przeciwwskazania do górskich wycieczek? To przebadaj się i potem bez wymówek zacznij pracować nad kondycją. Masz dopiero trzydziestkę, co będzie za 20, 30, 40 lat? Na początek codzienne spacery.

Jeżeli nie chce Ci się żadnego z powyższych, to znajdź sobie faceta w średnim wieku z brzuchem piwnym i spędzajcie czas wolny przed telewizorem lub na wycieczkach po centrum handlowym.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 09:50   #38
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Autorko, jeśli to jest wypad w terminie Waszego spotkania, to moim zdaniem powinien tak wykombinować, żeby to Ci wynagrodzić, np. przełożyć Wasz wspólny czas na inny termin. Żeby nie było tej "dziury" w spotkaniach.
Jeśli zamierza wyjechać w terminie, który nie koliduje z Waszymi spotkaniami, to nie powinnaś się moim zdaniem o to złościć. Masz faceta, który lubi i chce spędzać czas wolny w sposób, który Tobie nie odpowiada, nawet jeśli to ma dla niego oznaczać wyjazd bez Ciebie - jeśli chcesz być w tym związku, to trzeba się z tym pogodzić. Takiego faceta sobie wzięłaś.


Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Z tym rowerem to nawet mnie nie rozśmieszaj.
A co w tym jest śmiesznego?
Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Masz na papierze od lekarza przeciwwskazania do górskich wycieczek? To przebadaj się i potem bez wymówek zacznij pracować nad kondycją.
"Ja niestety mam problemy ze zdrowiem (i to nei kwestia kondycji)".
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 10:00   #39
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Wiem, że istnieją poważne przeciwwskazania do niektórych aktywności fizycznych. Sama miałam przejściowe problemy ze zdrowiem, co odbiło się na mojej kondycji. Tylko, że w tym przypadku nie jestem pewna czy to aby nie wymówka. No i nie wyobrażam sobie, by osoba bez fizycznej niepełnosprawności nie umiała jeździć na rowerze. Trochę rozumiem tego faceta.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 10:03   #40
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

A ja nie rozumiem zmuszania do jazdy na rowerze. W imię czego? Bo każdy musi? To dopiero jest zabawne
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 10:08   #41
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Ona nic nie musi, może leżeć na kanapie. A w wolnych chwilach niech sobie poogląda paraolimpiadę.

Edytowane przez damdalena
Czas edycji: 2016-12-13 o 10:45
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 10:17   #42
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

To że nie jeździ na rowerze i nie chodzi po górach nie znaczy, że leży na kanapę i że należy jej się partner z nadwagą.
Zastanów się co piszesz, serio.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 10:37   #43
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

No ja mam nadzieję, że jednak Autorka nie jest zupełnie na bakier ze sportem. Może zaproponować chłopakowi jakiś alternatywny wyjazd z aktywnym wypoczynkiem, coś co oboje lubią. Do maja czy wakacji sporo czasu.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 11:44   #44
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Strasznie histeryczne reakcje autorki. Nie wie gdzie jedzie dopiero w trakcie jazdy okazuje sie ze to beda gory ( kto tak robi w ogole)
Spazmy i histerie na szlaku( poszla i narzekala nie wiemy wlasciwie czemu, czy zle sie czula czy to trudny szlak )
Na rower blokada bo CHLOPAK ZMUSZA

Jak dla mnie mega dziwnie to brzmi.
Mam podobne odczucia.
Co to znaczy, nie wiedziała gdzie jadą? Od kiedy to wsiada się do samochodu, który nie wiadomo gdzie jedzie? Okłamali ją czy jak?
Cytat:
Napisane przez MyszBezOka Pokaż wiadomość
To był koszmar... ja płakałam, dławiłam się, praktycznie wymiotowałam a on się denerwował że nie idę.
A tak swoją drogą jakbym szła ze swoją grupą i całkiem przypadkiem minęła kogoś, kto jest w takim stanie na pewno bym się zatrzymała i zapytała czy coś złego się dzieje. Co z resztą znajomych w tej sytuacji? Nikt nie zauważył? Każdy ma podejście takie jak chłopak Autorki?

Wracając do głównej kwestii - tak, uważam że ograniczasz swojego faceta. Jak Ty nie lubisz chodzić po górach to nie znaczy, że on też automatycznie ma bana na górskie wędrówki. Oczywiście to zgodnie z życzeniem Autorki, żeby zignorować inne rewelacje w tym związku.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 13:15   #45
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 225
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Wiem, że istnieją poważne przeciwwskazania do niektórych aktywności fizycznych. Sama miałam przejściowe problemy ze zdrowiem, co odbiło się na mojej kondycji. Tylko, że w tym przypadku nie jestem pewna czy to aby nie wymówka. No i nie wyobrażam sobie, by osoba bez fizycznej niepełnosprawności nie umiała jeździć na rowerze. Trochę rozumiem tego faceta.
Ja znam aż dwie pelnosprawne zdrowe osoby które mają problem z jazdą na rowerze bo nie łapią rownowagi
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:03   #46
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Rozowa_mysz Pokaż wiadomość
Nie no jasne, jesteście super świetna parą uważaj, żeby na podróż poślubną nie pojechał w góry ze znajomymi
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:18   #47
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Autorko, wydaje mi się, że on chyba ma inne priorytety. A co wy macie ze sobą wspólnego? Dlaczego jesteście w związku na odległość?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:28   #48
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez MyszBezOka Pokaż wiadomość
wiedziałam że wymięknę po kilkunastu metrach i będzie mi wstyd że cała grupa czeka na mnie. To był koszmar... ja płakałam, dławiłam się, praktycznie wymiotowałam a on się denerwował że nie idę.

Druga rzecz - nei jeżdzę na rowerze, bo się zwyczajnie boje, nie umiem. On jeździ i mnie zmusza do tego żebym wsiadła na rower...przez to ja mam jakąś panikę i się cofam i pomimo że chciałabym się nauczyć to nie moge... nie wsiądę
Na moje oko to mi wygląda na blokadę psychiczną. Trzeba spróbować nad tym popracować z pomocą psychoterapeuty, instruktora czy kogoś bliskiego. Nie tyle dla związku i faceta, ale przede wszystkim dla siebie. A zakochana osoba to może przysłowiowe góry przenosić, stać ją na szaleństwo i nowe wyzwania.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:39   #49
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Przepraszam, ale muszę. Ilekroć patrzę na ten temat, tyle razy mnie absolutnie rozwala w nim słowo "Samodzielny". Tak jakby ten facet miał 5 lat i pierwszy raz wyjeżdżał na wycieczkę szkolną.

Przepraszam
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 15:13   #50
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Dla mnie to jest dowcip dnia: wysyłać kogoś do psychoterapeuty, bo nie ma ochoty łazić po górach ani jeździć na rowerze no, ale w końcu to wizażowa standardowa porada, niezależnie od przyczyny
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 15:38   #51
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest dowcip dnia: wysyłać kogoś do psychoterapeuty, bo nie ma ochoty łazić po górach ani jeździć na rowerze no, ale w końcu to wizażowa standardowa porada, niezależnie od przyczyny
Jak zaczyna histeryzowac to grubsza sprawa jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 15:47   #52
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Jak zaczyna histeryzowac to grubsza sprawa jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie widziałam reakcji na oczy, ale osobiście na rower też bym nie wsiadła.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 17:03   #53
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Całe szczęście, że jestem w trakcie terapii, bo nie umiem i nie chcę jeździć na deskorolce. W takiej sytuacji warto mieć fachową opiekę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 17:05   #54
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że jestem w trakcie terapii, bo nie umiem i nie chcę jeździć na deskorolce. W takiej sytuacji warto mieć fachową opiekę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej, ale ona pisze o histerii - dławieniu się, płaczu, panice i wymiotach. Serio, na widok deskorolki masz taką reakcję?
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 17:11   #55
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Ej, ale ona pisze o histerii - dławieniu się, płaczu, panice i wymiotach. Serio, na widok deskorolki masz taką reakcję?
Ok, dobra. Jasne, że nie mam. Mimo wszystko jednak sądzę, że wysyłanie na terapię każdego jak leci powoduje, że potem takie propozycje w odpowiedniej sytuacji nie są brane poważnie.

Nie wiemy, czy takie akcje Autorce zdarzają się regularnie, czy po prostu raz puściły jej nerwy. Do tego w momencie, kiedy jej organizm był wyczerpany.

Jeśli uważasz tamten komentarz za krzywdzący, zapewniam, że nie miałam zamiaru Cię urazić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 201705080934
Czas edycji: 2016-12-13 o 17:13
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 17:31   #56
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Ok, dobra. Jasne, że nie mam. Mimo wszystko jednak sądzę, że wysyłanie na terapię każdego jak leci powoduje, że potem takie propozycje w odpowiedniej sytuacji nie są brane poważnie.

Nie wiemy, czy takie akcje Autorce zdarzają się regularnie, czy po prostu raz puściły jej nerwy. Do tego w momencie, kiedy jej organizm był wyczerpany.

Jeśli uważasz tamten komentarz za krzywdzący, zapewniam, że nie miałam zamiaru Cię urazić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona wiedziała, że wymięknie, że będą na nią czekać. Jej obsesja mogła doprowadzić do tego, że chłopak okłamał ją(?) i wywiózł(?) w góry. Nie, że autorka jest temu winna, ale z postów wyłania się obraz, który kilka osób zaniepokoił i one zasugerowały terapię. Tylko tyle. Jednych alarmuje za dużo alkoholu, innych histeria na myśl o spacerze w otwartej przestrzeni. Autorka może zrobić z tą informacją co chce, ale nie ma powodu, żeby nabijać się z osób, które próbują pomóc.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 17:44   #57
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Ona wiedziała, że wymięknie, że będą na nią czekać. Jej obsesja mogła doprowadzić do tego, że chłopak okłamał ją(?) i wywiózł(?) w góry. Nie, że autorka jest temu winna, ale z postów wyłania się obraz, który kilka osób zaniepokoił i one zasugerowały terapię. Tylko tyle. Jednych alarmuje za dużo alkoholu, innych histeria na myśl o spacerze w otwartej przestrzeni. Autorka może zrobić z tą informacją co chce, ale nie ma powodu, żeby nabijać się z osób, które próbują pomóc.
Nie miałam zamiaru nabijać się z nikogo personalnie, ale proponowanie terapii przy każdym problemie mnie irytuje, bo wypływa negatywnie na postrzeganie tego rozwiązania. Jeśli wie, że jej problemy zdrowotne są przeciwwskazaniem dla wędrówek górskich, to niechęć i zdenerwowanie przez przymuszanie do nich jest całkiem naturalna. O alergiku, który unika orzechów, bo się po nich dusi, też powiesz, że ma obsesję? Może i ma obsesję i masę innych objawów kwalifikujących nawet do leczenia zamkniętego - ale to nie wynika z wiadomości o unikaniu orzechów czy tych nieszczęsnych gór.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 201705080934
Czas edycji: 2016-12-13 o 17:50
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 17:51   #58
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Ej, ale ona pisze o histerii - dławieniu się, płaczu, panice i wymiotach. Serio, na widok deskorolki masz taką reakcję?
Nie, ona nie pisze o histerii, pisze o płaczu i dławieniu się. Jeśli na przykład górskie powietrze powoduje u niej duszności, to płacz może spowodować dławienie i odruch wymiotny.

Panika, instynktowne cofanie, uciekanie przed tym, do czego nas się zmusza, też jest całkiem częstym i wcale nie chorobowym zjawiskiem.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 17:52   #59
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Nie miałam zamiaru nabijać się z nikogo personalnie, ale proponowanie terapii przy każdym problemie mnie irytuje, bo wypływa negatywnie na postrzeganie tego rozwiązania. Jeśli wie, że jej problemy zdrowotne są przeciwwskazaniem dla wędrówek górskich, to niechęć i zdenerwowanie przymuszaniem do nich jest całkiem naturalna. O alergiku, który unika orzechów, bo się po nich dusi, też powiesz, że ma obsesję? Może i ma obsesję i masę innych objawów kwalifikujących nawet do leczenia zamkniętego - ale to nie wynika z wiadomości o unikaniu orzechów czy tych nieszczęsnych gór.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to może być problem, któremu może pomóc terapia. Nie musi. Jeśli autorka wie, czemu tak gór nienawidzi to nie ma problemu i zignoruje te wiadomości, a osoby, które to proponowały nie trafią z radą. Natomiast jeśli autorka boryka się z lękami od kilku lat i np. szukanie pomocy nie przyszło jej na myśl, to te posty mogą naprowadzić ją na nowe rozwiązanie.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie, ona nie pisze o histerii, pisze o płaczu i dławieniu się. Jeśli na przykład górskie powietrze powoduje u niej duszności, to płacz może spowodować dławienie i odruch wymiotny.

Panika, instynktowne cofanie, uciekanie przed tym, do czego nas się zmusza, też jest całkiem częstym i wcale nie chorobowym zjawiskiem.
Ja nie piszę, że ona potrzebuje terapii. Ja twierdzę, że osoby, które proponują terapię, znalazły coś więcej w tych postach niż nie wsiądę na rower bo nie. Reszta jest sprawą wyłącznie domysłów.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.

Edytowane przez Djuno
Czas edycji: 2016-12-13 o 17:54
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 17:59   #60
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Samodzielny wyjazd TŻ

Równie dobrze można terapię proponować na wszelki wypadek ludziom spotkanym w autobusie. Może akurat się trafi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 09:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.