Przebarwienia na twarzy różnego pochodzenia po 30-stce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-29, 10:00   #1
adaznibiru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3

Przebarwienia na twarzy różnego pochodzenia po 30-stce


Cześć. Temat przebarwień jest stary - wiem, ale do tej pory nie znalazłam odpowiedzi, co mogę zrobić ze swoimi. Mam 34 lata. Od kilkunastu lat miewałam problemy z cerą - zanieczyszczenia, wypryski. Bywałam na zabiegach. Mam wrażenie, że do którego gabinetu kosmetycznego bym sie z tym nie udała, to gabinet ów "radzi mi" zastosować to, co akurat ma w ofercie. Chciałabym uzyskać możliwie najbardziej obiektywną odpowiedź: JAKIE MAM MOŻLIWOŚCI walki z tym...?
Według diagnoz kosmetyczek, u których byłam, nie są to głębokie przebarwienia trochę po ciąży (6 lat temu), częściowo przez ustawicznie pojawiające się wypryski, zwłaszcza w okolicy ust i brody. Nie stosowałam nigdy filtrów, ale też nie opalałam się jakoś intensywnie. Aktualnie podjęłam walkę kwasem glikolowym, ale "czarno to widzę" Ktoś ma jakieś doświadczenia, jak konkretnie się z tym rozprawić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1366.JPG (135,4 KB, 27 załadowań)
adaznibiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 11:52   #2
karolajna198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: Przebarwienia na twarzy różnego pochodzenia po 30-stce

Ja polecam Ci zabieg radiofrekwencji mikroigłowej Scarlet rf.Sama go nie robiłam ale moja przyjaciółka robiłą.Sam zabieg jest bezbolesny. Nakłada się krem znieczulajacy. Tez miałą przebarwienia i do tego blizny po tradziku. Wyglada naprawde bardzo ładnie.
karolajna198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 08:51   #3
adaznibiru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Przebarwienia na twarzy różnego pochodzenia po 30-stce

Dzięki Chętnie bliżej zapoznam się z tematem - nie słyszałam o tym wcześniej, choć cena -jak wygooglałam - jest dosyć spora jak na moją kieszeń (2800zl!). A może ma ktoś doswiadczenia z laserami na takie coś?
adaznibiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 09:25   #4
karolajna198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: Przebarwienia na twarzy różnego pochodzenia po 30-stce

Cena spora ale efekty sa mega dobre. Wiec czasami warto wydac wiecej kasy i miec ten efekt. Poza tym po scarlet nie ma zadnej dlugiej rekonwalescencji. Masz lekki rumien, który znika bodajze 3 godzinach. na drugi dzien smigasz do pracy
karolajna198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 07:54   #5
staszkiewiczmarta
Przyczajenie
 
Avatar staszkiewiczmarta
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Przebarwienia na twarzy różnego pochodzenia po 30-stce

Cytat:
Napisane przez adaznibiru Pokaż wiadomość
Cześć. Temat przebarwień jest stary - wiem, ale do tej pory nie znalazłam odpowiedzi, co mogę zrobić ze swoimi. Mam 34 lata. Od kilkunastu lat miewałam problemy z cerą - zanieczyszczenia, wypryski. Bywałam na zabiegach. Mam wrażenie, że do którego gabinetu kosmetycznego bym sie z tym nie udała, to gabinet ów "radzi mi" zastosować to, co akurat ma w ofercie. Chciałabym uzyskać możliwie najbardziej obiektywną odpowiedź: JAKIE MAM MOŻLIWOŚCI walki z tym...?
Według diagnoz kosmetyczek, u których byłam, nie są to głębokie przebarwienia trochę po ciąży (6 lat temu), częściowo przez ustawicznie pojawiające się wypryski, zwłaszcza w okolicy ust i brody. Nie stosowałam nigdy filtrów, ale też nie opalałam się jakoś intensywnie. Aktualnie podjęłam walkę kwasem glikolowym, ale "czarno to widzę" Ktoś ma jakieś doświadczenia, jak konkretnie się z tym rozprawić?

Miałam podobny problem. Delikatne przebarwienia po róznych zmianach które pojawiały się na skórze, dodatkowo rozszerzone pory. Bardzo pomógł mi <ciach>. Skóra schodziła dość mocno ale efekt wow. Buzia rozjaśniona taka czysta ale najlepiej to jeśli bywasz w stolicy to umów sie do kosmetolog Stepniak on uzdrowiła mi twarzyczkę

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-22 o 22:10
staszkiewiczmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 08:10   #6
goszalubczynski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5
Dot.: Przebarwienia na twarzy różnego pochodzenia po 30-stce

Przebarwien pozbedziesz sie laserowo w kazdej dobrej klinice estetycznej. Ceny sie wahaja, bywa dosc drogo. Ja podobny zabieg mialam robiony w Poznaniu w klinice xxx i nie dosc, ze efekt byl swietny to cena nie az tak wygorowana.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-23 o 09:08 Powód: reklama
goszalubczynski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-15 09:10:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.