SWPS Poznań - Psychologia 2011 :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 08:15   #91
emkaa1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: SWPS Poznań - Psychologia 2011 :)

Uczelnia niestety nie jest warta opłat za czesne, które się płaci. Idąc na SWPS jakieś 2 lata temu liczyłam na wysoki poziom zajęć i studia uczące praktyki, bo czego można się spodziewać po uniwersytecie, który z resztą jest zawsze wysoko w rankingach szkół niepublicznych. Na SWPS panuje totalny chaos jeśli chodzi o dziekanat - wiele razy byłam tam wprowadzana w błąd, zajęcia co chwilę się nakładają a przy zgłaszaniu tego w dziekanacie, słyszę że byłam o tym informowana tylko, że byłam też informowana o tym że kolizje będą rozwiązywane co się nie dzieje...
Wykładowcy niestety reprezentują w 80 proc. podobny poziom - nie przychodzenie na zajęcia czy nawet egzaminy bez uprzedzenia zdarzyło się mi już kilka razy, jeśli już się pojawią to wychodzą w trakcie poza salę albo spożywają posiłek,zaliczenia są po to żebyśmy je zdali, a nie po to żebyśmy sprawdzili swoje umiejętności... w kółko tylko referaty, prace w grupach itp - na samą punktacje z zaliczeń czeka się po kilka tygodni, niestety więkoszości studentów to nie przeszkadza ( przy ściąganiu w skali jakiej nie widziałam nigdzie), bo zależy im tylko żeby zdobyć papierek na koniec studiów...
Ja zrezygnowałam ze studiów na SWPS i zaczęłam studiowanie tego samego kierunku na publicznej uczelni...organizacja kuleje oczywiście ale na jakość zajęć nie mogę narzekać a przecież to jest najważniejsze na studiach
Pzdr
emkaa1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 21:11   #92
ktos789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: SWPS Poznań - Psychologia 2011 :)

Cytat:
Napisane przez emkaa1978 Pokaż wiadomość
Uczelnia niestety nie jest warta opłat za czesne, które się płaci. Idąc na SWPS jakieś 2 lata temu liczyłam na wysoki poziom zajęć i studia uczące praktyki, bo czego można się spodziewać po uniwersytecie, który z resztą jest zawsze wysoko w rankingach szkół niepublicznych. Na SWPS panuje totalny chaos jeśli chodzi o dziekanat - wiele razy byłam tam wprowadzana w błąd, zajęcia co chwilę się nakładają a przy zgłaszaniu tego w dziekanacie, słyszę że byłam o tym informowana tylko, że byłam też informowana o tym że kolizje będą rozwiązywane co się nie dzieje...
Wykładowcy niestety reprezentują w 80 proc. podobny poziom - nie przychodzenie na zajęcia czy nawet egzaminy bez uprzedzenia zdarzyło się mi już kilka razy, jeśli już się pojawią to wychodzą w trakcie poza salę albo spożywają posiłek,zaliczenia są po to żebyśmy je zdali, a nie po to żebyśmy sprawdzili swoje umiejętności... w kółko tylko referaty, prace w grupach itp - na samą punktacje z zaliczeń czeka się po kilka tygodni, niestety więkoszości studentów to nie przeszkadza ( przy ściąganiu w skali jakiej nie widziałam nigdzie), bo zależy im tylko żeby zdobyć papierek na koniec studiów...
Ja zrezygnowałam ze studiów na SWPS i zaczęłam studiowanie tego samego kierunku na publicznej uczelni...organizacja kuleje oczywiście ale na jakość zajęć nie mogę narzekać a przecież to jest najważniejsze na studiach
Pzdr
Po wpisie można wnioskować, że nie studiowałaś tam. Jak już ktoś chce zrobić anty-reklamę fejkowym kontem, to niech chociaż wysili się i napisze wcześniej parę postów w innych tematach
ktos789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 21:12   #93
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: SWPS Poznań - Psychologia 2011 :)

Cytat:
Napisane przez ktos789 Pokaż wiadomość
Po wpisie można wnioskować, że nie studiowałaś tam. Jak już ktoś chce zrobić anty-reklamę fejkowym kontem, to niech chociaż wysili się i napisze wcześniej parę postów w innych tematach
o tym samym pomyślałam
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 13:26   #94
emkaa1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: SWPS Poznań - Psychologia 2011 :)

tak tak każdy kto ma inne zdanie jest tam właśnie w ten sposób traktowany widzę, że pracownicy wzięli się do roboty ledwo co zdążyłam napisać posta a już 2x propaganda;p
emkaa1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 18:37   #95
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: SWPS Poznań - Psychologia 2011 :)

Hej, szukam aktualnych informacji na temat tego kierunku. Czy warto? Jestem już po jednych studiach, pracuję i teraz chcę się przebranżowić, nie zamierzam marnować czasu i pieniędzy, zależy mi na konkretach i na tym, żeby naprawdę się czegoś nauczyć, a nie tylko dostać papier. Będę wdzięczna za wszelkie informacje o tym, czy zajęcia są prowadzone w sposób merytoryczny i czy wykładowcy sumiennie podchodzą do swoich obowiązków
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-17 19:37:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.