Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-14, 08:43   #2101
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Dzieki na olejowym się udzielam, ale tam preferują oleje gotowe, sklepowe mieszanki.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 15:47   #2102
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
mozna się dołączyć. ostatnio moje paznokcie są rozdwajające pomimo, że mam krótkie, uzywam oleju babydream. Ostatnio miałam zawsze pomalowane paznokie teraz zamierzam robic przerwy w malowaniu. Mam pytanie czy olej używać na niepomalowane paznokcie.
Czy witamina a i e taka w kapsułkach nadaje się do paznokci czy zdecydować się na gal.
no ok, to odpowiem tutaj - oleje można stosować i wcierać również w pomalowane paznokcie - na skórki, szczególnie przy macierzy i pod paznokcie, efekty i tak będą spektakularne, przecież Majowa Rosa też zawsze miała pomalowane paznokcie.
a kapsułki A+E czy rybki GAL to i to i to jest super, możesz teraz na zimę stosować wit A+E gdyż silnie nawilża, wygładza, regeneruje skórki, wzmacnia i nawilża paznokcie, a potem na wiosnę zacząć rybki GAL - są super i na paznokcie i na skórki! albo możesz zrobić mieszankę z tego i z tego. ale ogólnie jak dla mnie do skórek lepsza A+E, do paznokci GAL.
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 12:39   #2103
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

hej dziewczyny, można dołączyć? szukam fajnych metod na ładne stópki olejuję paznokcie od niedawna, widzę, że poprawiła się ich kondycja, jednak stopy zawsze są w gorszym stanie u mnie chodzę w pracy na obcasach, więc to nie pomaga. jakie są domowe sposoby na zrogowaciały naskórek i dobre nawilżenie pazurków? uwielbiam naturalne metody, nie stronię od drogerii, ale wolę te prostsze druga sprawa, może głupia moczycie paznokcie u nóg w olejach? JAK? bo mi ni cholera nie jest wygodnie w jakiejkolwiek pozycji, nigdy nie jest to dokładne, zawsze któryś palec jest poszkodowany jedyne, co mi przychodzi do głowy, to wanna tego oleju, ale jak mam tak robić min. raz na tydzień, to bym z torbami poszła
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 13:24   #2104
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

ja czasem smaruję tym samym olejkiem co dlonie wieczorem po kąpieli . kładę sie do łózka , czytam lub zajmuję się czymś innym a paznokcie wchłaniają olejek

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

na stopy dobry jest ole jek babydream po kąpieli lub jakikolwiek olej nierafinowany na kokosowy
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 13:58   #2105
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
ja czasem smaruję tym samym olejkiem co dlonie wieczorem po kąpieli . kładę sie do łózka , czytam lub zajmuję się czymś innym a paznokcie wchłaniają olejek

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

na stopy dobry jest ole jek babydream po kąpieli lub jakikolwiek olej nierafinowany na kokosowy
tak też robię, i na codzień pod skarpetki też daję olejki, na macierz, pod końcówkę paznokcia i na skórki. ale mi mało jakoś chciałabym je tak 'napoić' tym olejem - czy może to zbędne?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 15:07   #2106
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

A mi słuchajcie się robią takie "coś" na paznokciach :/

http://loodieloodieloodie.blogspot.c...yde-based.html


I już sama nie wiem co mam robić :/ co nie odrosną to zaraz muszę skracać a ja tak lubię długie paznokcie ;( ;(
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 16:51   #2107
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A mi słuchajcie się robią takie "coś" na paznokciach :/

http://loodieloodieloodie.blogspot.c...yde-based.html


I już sama nie wiem co mam robić :/ co nie odrosną to zaraz muszę skracać a ja tak lubię długie paznokcie ;( ;(
Znaczy pękają czy rozdwajają się? Na ten drugi problem pomogło mi zapuszczenie paznokcia najdłużej, jak się da, a potem ścięcie na zero ostrymi nożyczkami. I tak w kółko. A do tego odżywka Eveline 8w1. I minęło
Swego czasu też pomogło mi piłowanie paznokci w migdałki zamiast w taki "zaokrąglony kwadrat" (jak na zdjęciu na tym blogu)
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 17:40   #2108
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Znaczy pękają czy rozdwajają się? Na ten drugi problem pomogło mi zapuszczenie paznokcia najdłużej, jak się da, a potem ścięcie na zero ostrymi nożyczkami. I tak w kółko. A do tego odżywka Eveline 8w1. I minęło
Swego czasu też pomogło mi piłowanie paznokci w migdałki zamiast w taki "zaokrąglony kwadrat" (jak na zdjęciu na tym blogu)
I czasem pękają i rozdwajają ;/ Eveliny używać nie mogę bo raz mi zaszkodziła.
Właśnie migdałki mam ach już nie wiem na noc posmaruję wit a(maść)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 14:13   #2109
Maarikaa
Przyczajenie
 
Avatar Maarikaa
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

A olej rzepakowy też mógłby być? Czy myslicie, że tylko oliwa z oliwek zdziała cuda?
Maarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 15:11   #2110
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Maarikaa Pokaż wiadomość
A olej rzepakowy też mógłby być? Czy myslicie, że tylko oliwa z oliwek zdziała cuda?
jest szansa - skład mają podobny, głównie omega-9 i omega-6. Oliwa ma dużo więcej kwasów nasyconych (prawie trzykrotnie). ważne, czy olej jest tłoczony na zimno itp.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 09:56   #2111
JednaCzerwonaRoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 26
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Odświeżam wątek, bo to zbrodnia, że tak nisko spadł!

Sama właśnie zaczęłam zabawę w walkę o paznokcie... Niby są mocne, zdrowe i wiele im do szczęścia nie trzeba, ale... Zawsze jest jakieś ALE .

Mam nierówną linię uśmiechu (efekt wieloletniego dłubania pod paznokciem) i suche skórki. Do tego moje paznokcie same z siebie mają taką jakby kanciastą budowę (nawet nie wiem jak to opisać, ale zauważyłam to po raz pierwszy już jako dziecko), a malować codziennie mi się ich nie chce .

Na razie w ramach walki o perfekcyjny pazur zaczęłam je opiłowywać papierowym pilniczkiem (muszę sobie kupić szklany) zamiast obcinania, olejuję uparcie olejkiem Sally Hansen (w pracy, przed komputerem - to wygodniejsze niż moczenie w oliwie) i... wczoraj po raz pierwszy zrobiłam japoński manicure .

O ile przy 2 pierwszych zabiegach liczę na faktyczną poprawę "jakościową" - brak łamania się dłuższych pazurków i ogarnięcie skórek - o tyle przy ostatnim zależy mi przede wszystkim na efekcie wizualnym (chociaż jeśli też wzmocni pazurki to jestem za!). Co prawda jestem dopiero po pierwszej samodzielnej próbie i efekt powala . Pazurki wyglądają przepięknie, jakby pomalowane lakierem bezbarwnym. Trochę spłyciły mi się też bruzdy poprzeczne (efekt stresu sprzed paru miesięcy, więc umiarkowanie się nimi przejmuję).
JednaCzerwonaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-20, 10:06   #2112
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez JednaCzerwonaRoza Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, bo to zbrodnia, że tak nisko spadł!

Sama właśnie zaczęłam zabawę w walkę o paznokcie... Niby są mocne, zdrowe i wiele im do szczęścia nie trzeba, ale... Zawsze jest jakieś ALE .

Mam nierówną linię uśmiechu (efekt wieloletniego dłubania pod paznokciem) i suche skórki. Do tego moje paznokcie same z siebie mają taką jakby kanciastą budowę (nawet nie wiem jak to opisać, ale zauważyłam to po raz pierwszy już jako dziecko), a malować codziennie mi się ich nie chce .

Na razie w ramach walki o perfekcyjny pazur zaczęłam je opiłowywać papierowym pilniczkiem (muszę sobie kupić szklany) zamiast obcinania, olejuję uparcie olejkiem Sally Hansen (w pracy, przed komputerem - to wygodniejsze niż moczenie w oliwie) i... wczoraj po raz pierwszy zrobiłam japoński manicure .

O ile przy 2 pierwszych zabiegach liczę na faktyczną poprawę "jakościową" - brak łamania się dłuższych pazurków i ogarnięcie skórek - o tyle przy ostatnim zależy mi przede wszystkim na efekcie wizualnym (chociaż jeśli też wzmocni pazurki to jestem za!). Co prawda jestem dopiero po pierwszej samodzielnej próbie i efekt powala . Pazurki wyglądają przepięknie, jakby pomalowane lakierem bezbarwnym. Trochę spłyciły mi się też bruzdy poprzeczne (efekt stresu sprzed paru miesięcy, więc umiarkowanie się nimi przejmuję).
I jak Ci idzie?
Jutro minie miesiąc, odkąd zaczęłam regenerować paznokcie. Jest poprawa, ale jeszcze długa droga przede mną. Po tym, w jakim były stanie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 17:29   #2113
JednaCzerwonaRoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 26
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Swietusia idzie mi tak, że w pracy już 2 osoby maziają się olejkiem zerkając z zazdrością na moje pazurki .

Skórki są ewidentnie bardziej nawilżone, a dzięki japońcowi pazurki wyglądają jakby pomalowane lakierem! I nie jest to tylko efekt wizualny, papierowe pilniczki wykańczam 2 razy szybciej! Mam też wrażenie, że kolor się delikatnie poprawił, ale może po prostu pilnuję, żeby ich nie brudzić w dziwnych rzeczach (typu henna) .

Ogólnie ostatnio aż sama chodzę i sobie zazdroszczę
JednaCzerwonaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 22:09   #2114
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja sobie oglądnę czasem na youtubie filmik z tutorialem typu "jak zapuścić długie pazury" i ich posiadaczkom zadroszczę. Chyba dopiero po roku intensywnego dbania mogę mieć na takie cień nadziei. Ale fajne jest też to, że jak zaczęłam dbać tak widzę tydzień po tygodniu postęp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 11:46   #2115
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Po usunięciu hybrydy w listopadzie walczę z paznokciami. Najpierw wcierałam olej rycynowy i jadłam biotebal, a przedwczoraj zrobiłam manicure japoński. I teraz pytanie- czy jest sens wcierania dalej olejku rycynowego na paznokcie z japońskim manicure? Robiła któraś z Was tak?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 01:40   #2116
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

próbowałaś jamajski olejek rycynowy?
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 06:30   #2117
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Nie, nie, zwykły taki z apteki. A czym się one różnią? I skąd bierzecie ten jamajski?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 15:03   #2118
SamiSam_01
Przyczajenie
 
Avatar SamiSam_01
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

potwierdzam!!! usłyszałam to kiedyś od mojej kosmetyczki i zaczelam w taki sposób już działać. naaaadal mam problemy z pazurkami, ale zauwazyłam, ze mniej już rozdwajają i nawet trochę rosną aż jestem wzruszona także: pilniczek szklany + piłowanie w jedną stronę etc ;p
__________________
uśmiechnijmy się do siebie - niech to będzie dobry dzień
SamiSam_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 08:31   #2119
viki_sar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Lubuję się w domowych sposobach na urodę i szczerze? Działają one od lat, są sprawdzone, szkoda nie działać. Ja mam problem z paznokciami po hybrydach i chcę właśnie polepszyć ich wygląd i stan naturalnymi rzeczami. Dzięki wielkie
viki_sar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-27, 16:52   #2120
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Po usunięciu hybrydy w listopadzie walczę z paznokciami. Najpierw wcierałam olej rycynowy i jadłam biotebal, a przedwczoraj zrobiłam manicure japoński. I teraz pytanie- czy jest sens wcierania dalej olejku rycynowego na paznokcie z japońskim manicure? Robiła któraś z Was tak?
Jest, bo olej dostaje się jakby "pod skórki" do macierzy. A macierz paznokcia jest dużo wyżej niż sam paznokieć, bliżej tej zginającej Się "kosteczki" w palcach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 06:51   #2121
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jest, bo olej dostaje się jakby "pod skórki" do macierzy. A macierz paznokcia jest dużo wyżej niż sam paznokieć, bliżej tej zginającej Się "kosteczki" w palcach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha ok Wcieram dalej. Już widzę poprawę, nawet udało mi się zapuścić paznokcie i są dość mocne, czasami tylko mi się łamią.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 15:33   #2122
agaciakarol
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

A czy Wy też tak macie, że od słabej jakości wody psują Wam się paznokcie? Mnie się kruszą i rozdwajają... A w pracy mam bardzo twardą wodę i nawet jak myję ręce to od razu mam uczucie suchych dłoni. Makaskra
agaciakarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 07:00   #2123
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez agaciakarol Pokaż wiadomość
A czy Wy też tak macie, że od słabej jakości wody psują Wam się paznokcie? Mnie się kruszą i rozdwajają... A w pracy mam bardzo twardą wodę i nawet jak myję ręce to od razu mam uczucie suchych dłoni. Makaskra
Nie zauważyłam, by od rodzaju użytej wody psuły mi się paznokcie, natomiast nie wyobrażam sobie nie użyć za każdym razem kremu do rąk- mam wszędzie, na biurku w pracy, w kilku miejscach w domu i w torebce.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 14:11   #2124
panomeo
Przyczajenie
 
Avatar panomeo
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 17
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, by od rodzaju użytej wody psuły mi się paznokcie, natomiast nie wyobrażam sobie nie użyć za każdym razem kremu do rąk- mam wszędzie, na biurku w pracy, w kilku miejscach w domu i w torebce.



mam to samo i myślałam, że to jakieś dziwne, bo moje koleżanki wręcz się śmieją z mojej obsesji na punkcie kremów do rąk ale mam po jednym wszędzie, w łazienkach, kuchni, sypialni i salonie, i w torebkach
panomeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 07:38   #2125
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez panomeo Pokaż wiadomość
mam to samo i myślałam, że to jakieś dziwne, bo moje koleżanki wręcz się śmieją z mojej obsesji na punkcie kremów do rąk ale mam po jednym wszędzie, w łazienkach, kuchni, sypialni i salonie, i w torebkach
Ja właśnie zamówiłam kolejny, tym razem z Oriflame, zazwyczaj kupuję w YR. Nie lubię takich, co się marzą i nie wsiąkają dobrze (np. Garnier- do niczego), ale mam nadzieję, że Oriflame będzie dobry.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 10:55   #2126
LadyAneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 34
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Koniecznie muszę wypróbować te sposoby. Dzięki!
LadyAneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 13:56   #2127
berberys27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 20
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja robiłam kurację nawilżającą serum Biotebala, ze względu na mocne przesuszenie dłoni i paznokci po dezyfekcji. Po kilknastu dniach paznokcie były naprawdę łamliwe i suche, a nie oszukujmy się, dezyfekowac trzeba cały czas. Dlatego postawiłam na mocne nawilżanie, produktem z firmy, któą znam od lat.
berberys27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 15:02   #2128
konstaniewiam
Przyczajenie
 
Avatar konstaniewiam
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 25
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Stan zdrowia paznokci pokazuje też obecność lub brak białych plamek na nich.
konstaniewiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 19:28   #2129
rejek_d
Raczkowanie
 
Avatar rejek_d
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 141
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Białe plamki mogą być efektem niedoboru białka lub składników mineralnych, albo najczęściej są porostu efektem urazu. Ja się często gdzieś uderzę,a nawet nie zauważę.
__________________
01.02.2016 - góra
20.07.2016 - dół
rejek_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 20:23   #2130
izussia12
Iza
 
Avatar izussia12
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 11
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez rejek_d Pokaż wiadomość
Białe plamki mogą być efektem niedoboru białka lub składników mineralnych, albo najczęściej są porostu efektem urazu. Ja się często gdzieś uderzę,a nawet nie zauważę.

Zgadza się, to brak witamin odpowiada za białe plamki. Miałam ten problem, lecz po zastosowaniu suplementacji w postaci pyłku pszczelego plamy przestały się pojawiać.
izussia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 21:23:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.