Rozjaśnione brwi! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 21:11   #1
angie1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1

Rozjaśnione brwi!


Witam,

Mam mały problem ze swoimi brwiami. Jestem jasną blondynką i od zawsze moje brwi były bardzo ciemne, dlatego parę dni temu postanowiłam je rozjaśnić. Kolor wyszedł jaśniejszy od moich włosów i wygladam prawie jak bez brwi Myślałam nad przyciemnieniem Henną ale kompletnie teraz już nie wiem jaki kolor wybrać Brąz? Czarny? Pomocy!
angie1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 07:20   #2
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: Rozjaśnione brwi!

grafit wyjda naturalne brazaowe nie do kazdej buzi pasuja
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 16:33   #3
niegziecna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Rozjaśnione brwi!

HEY! Głowa do góry, może nie jest tak źle? Tlenię włosy na jasny blond, a moje brwi sa naturalnie czarne (mimo, ze nie jestem naturalna brunetką), w efekcie nie wygląda to za ciekawie. Postanowiłam rozjaśnić brwi, ale w gabinetach kosmetycznych nie chcą tego robić, dlatego totalnie zdesperowana wykonałam sobie zabieg sama, przy okazji rozjaśniania włosów. Efekt był dokładnie taki, jak w twoim przypadku i przyznaję, że początkowo trudno było do takiego wyglądu przywyknąć. Jak sie później okazało włosy na brwiach bardzo szybko odrastają i już po kilku dniach były ciemniejsze, a po dwóch, może trzech tygodniach odzyskały zupełnie swój naturalny kolor. Dlatego radzę ci, wstrzymać się z robieniem henny, moze na początek kup sobie brązową kredkę do brwi i delikatnie je przyciemniaj. Uwierz mi ich naturalny kolor szybko powróci. Ja rozjaśniam brwi regularnie od roku, więc jakiegoś doświadczenia w tej sprawie nabyłam. Tak na koniec polecam żebyś kupiła bezbarwna odżywkę do rzęs i od czasu do czasu przeczesywała nią brwi, to je zregeneruje.
niegziecna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 11:27   #4
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Rozjaśnione brwi!

Cytat:
Napisane przez niegziecna Pokaż wiadomość
HEY! Głowa do góry, może nie jest tak źle? Tlenię włosy na jasny blond, a moje brwi sa naturalnie czarne (mimo, ze nie jestem naturalna brunetką), w efekcie nie wygląda to za ciekawie. Postanowiłam rozjaśnić brwi, ale w gabinetach kosmetycznych nie chcą tego robić, dlatego totalnie zdesperowana wykonałam sobie zabieg sama, przy okazji rozjaśniania włosów. Efekt był dokładnie taki, jak w twoim przypadku i przyznaję, że początkowo trudno było do takiego wyglądu przywyknąć. Jak sie później okazało włosy na brwiach bardzo szybko odrastają i już po kilku dniach były ciemniejsze, a po dwóch, może trzech tygodniach odzyskały zupełnie swój naturalny kolor. Dlatego radzę ci, wstrzymać się z robieniem henny, moze na początek kup sobie brązową kredkę do brwi i delikatnie je przyciemniaj. Uwierz mi ich naturalny kolor szybko powróci. Ja rozjaśniam brwi regularnie od roku, więc jakiegoś doświadczenia w tej sprawie nabyłam. Tak na koniec polecam żebyś kupiła bezbarwna odżywkę do rzęs i od czasu do czasu przeczesywała nią brwi, to je zregeneruje.
dokladnie,rozjasnione wloski,a szczegolnie tak drobne,po 3 tyg powracaja do stanu wyjsciowego. kredka dobrym ratunkiem
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 21:25   #5
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Rozjaśnione brwi!

Jak skutecznie rozjaśnić brwi?
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 12:39   #6
niegziecna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Rozjaśnione brwi!

jak już wcześniej wspomniałam, jedyny skuteczny sposób to rozjaśniacz do włosów. stosuje taka technikę: kiedy farbuje odrosty (średnio co 3-4 tygodnie) resztkę rozjaśniacza, wystarczy naprawdę minimalna ilość, rozpuszczam z wodą z kranu. nakładam na brwi cienka warstwę i czekam. oczywiście trzeba stale kontrolować sytuację i co minutę, dwie sprawdzać, jak wyglądają brwi, w ten sposób unikniesz niespodzianek. kiedy uznasz, że uzyskałaś odpowiednie efekt zmyj utleniacz ciepłą wodą z mydłem. pamiętaj, że początkowo kolor brwi pewnie cię nie zachwyci, bo to naprawdę ogromna zmiana, ale odczekaj 24 godziny, aż skóra wokół wróci do normy i dopiero oceniaj.
możesz też w drogerii lub na allegro kupić rozjaśniacz do włosków na twarzy Sally Hansen, tyle,że to zwykły rozjaśniacz, jedynie ma mniejsze stężenie od tego do włosów- więc w sumie wychodzi na jedno.
to jest jedyna znana mi i jednocześnie skuteczna metoda, nie spodziewaj się jednak wiecznego efektu, bo jak już wcześniej wspominałyśmy, brwi wrócą do naturalnego koloru w jakieś 3 tygodnie.
pamiętaj też, że po takim zabiegu twoim brwiom należy się codzienna porcja odżywki!
i jeszcze rada techniczna: UWAŻAJ i nie zaaplikuj sobie do oka rozjaśniacza, bo będzie boleśnie i nieprzyjemnie!!!
niegziecna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.