Kremy dla 28latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 18:53   #1
Clara80
Przyczajenie
 
Avatar Clara80
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25

Kremy dla 28latki


Nie znalazłam wątku który pomógłby mi w poszukiwaniu odpowiedniego dla mnie kremu-właściwie kremów.
Szukam

-kremu na zmarszczki na szyji,które są dość duże i widoczne-jeszcze nigdy takiego nie używałam

-kremu na zmarszczki pod oczy (zmarszczki pojawiły się w okolicach kącików oczu od częstego uśmiechania się ).Do tej pory używałam ziaji kozie mleko i chciałabym teraz zmienić na coś innego.

-kremu do twarzy-mam mocno tłustą cere i poddatną na wypryski.Ostatnio miałam nivea na dzień nawilżająco-matujący,ale raczej nie jestem zadowolona z jego efektów.Skóra świeci się jak lusterko i nawet bibułki matujące nie pomagają.Wiem, że mimo, że mam tłustą cerę powinnam ją mocno nawilżać,żeby wydzielała mniej sebum,ale tyle jest tych kremów...
Liczę na Waszą pomoc i doradzenie sprawdzonych kremów. No i z góry dziękuję

Edytowane przez Clara80
Czas edycji: 2008-09-11 o 19:21
Clara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:16   #2
kara184
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kremy dla 28latki

Ja mam troszkę podobny problem- mam 29 lat i jestem w trakcie kuracji przeciwtrądzikowej- rano stosuję acne derm, wieczorem isotrexin. Niestety także zauważyłam małe zmarszczki w okolicy oczu i czoła, chciałabym zacząć używać krem na zmarszczki- na te już istniejące, ale też tak zapobiegawczo. Tylko teraz nie wiem- jaki krem wybrać? I jak pogodzić jego używanie ze stosowaniem tamtych leków? Dodam, że na szyi mam już dość pokaźne zmarszczki Proszę o pomoc!
kara184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 15:11   #3
Clara80
Przyczajenie
 
Avatar Clara80
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Kremy dla 28latki

na mojej szyji zmarszczki są dość duże i widoczne, i ciężko znaleźć krem na zmarszczki dla 28latki,bo w większości kremy w sklepach przeznaczone są dla kobiet już dojrzałych.Może ktoś nam pomoże?
Clara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 16:31   #4
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Kremy dla 28latki

nie prawda - jest sporo calych serii 30+, mysle ze w wieku 28 lat na pewno nie zaszkodza

tak zupelnie z glowy z tych tanszych to seria soraya - biostymulacja rownowagi hydrolipidowej i ziaja sopot spa na pewno ma krem przeciw zmarszczkom oraz seria erisa Y&U

jest tego na pewno wiecej

z drozszych aptecznych mozna zapytac po prostu farmaceutki
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:29   #5
rose79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kremy dla 28latki

Zgadzam sie z moją poprzedniczką. Wiek 28 lat, to już wiek, gdzie o wile łatwiej jest dobrac kremy juz do swojej cery, bo jest wiele serii przeznaczonych powyzej 30r.ż.. Pamietaj jednak o złotej zasadzie, ze krem dobiera się do potrzeb skóry, anie sugeruje się opisami cyfr na kremach. To są tylko znaki umowne. Pamietaj również o tym, że skóra wchłania tylko tyle i te składniki z kremu, które są jej potrzebne. Polecam jak juz kremy apteczne. Osobiście lubię serię dermedic effectival, ale ta może byc chyba za słaba dla Ciebie. Możesz pomyśleć o LRP active c /jest seria dla cery suchej orz lżejsza wersja dla cer tłustych i mieszanych/. Jednak zanim zakupisz pełno wymiarowe opakowanie poproś o próbkę kremu w aptece. To właśnie lubię w firmach aptecznych -że maja próbki i mniejsze ryzyko wyrzucenia w błoto pieniedzy. Życzę powodzenia w znalezieniu odpowiedniego kremu. Pozdrawiam
rose79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:59   #6
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kremy dla 28latki

mozna sprobowac isotrexin klasc pod oczy , retinoidy dzialaja przeciwzmarszczkowo.

kremy apteczne to dobry pomysl
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 19:04   #7
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Kremy dla 28latki

Ja stosuję OLAY i jestem zadowolona.Krem na noc na dzień i pod oczy.Konsystencja fajna,polecam.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 20:10   #8
Clara80
Przyczajenie
 
Avatar Clara80
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Kremy dla 28latki

dziękuję za pomoc,już mniej więcej będę wiedziała co ma spróbować i faktycznie,próbki to dobra rzecz.Popytam w aptece i w perfumeriach o jakieś próbki może uda mi się coś dostać i zorientować się co będzie dla mojej skóry najlepsze.
A tak nawiasem mówiąc,to tak mi dziwnie,że już nadszedł czas na kupno kremów 30+...szkoda że ten czas tak szybko leci...
Clara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 20:14   #9
Clara80
Przyczajenie
 
Avatar Clara80
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Kremy dla 28latki

z Olay stosowałam żel do mycia twarzy,ale jest raczej taki sobie,nic szczególnego.Kremów jeszcze nie,więc może poczytam o nich i kiedyś wypróbuję.
Clara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 20:16   #10
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Kremy dla 28latki

naprawde to 30+ niewiele znaczy... ja mam 25 i od pewnego czasu stosuje rozne rzeczy 30+

duza czesc z nich nie ma skladnikow, ktore sa niewskazane w mlodszym wieku
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:35   #11
kara184
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kremy dla 28latki

Tak, Isotrexin zawiera retinoidy ale absolutnie nie wolno go kłaść pod oczy- tak jest napisane w ulotce!!! Dermatolożka też mi to powiedziała. Ano właśnie- bo miałam wizytę parę dni temu i przy okazji zapytałam o te kremy, ona kazała tak robić: wieczorem na isotrexin juz nic nie nakładać, natomiast rano tak jak zawsze acne derm, odczekać z pół godziny i kremik przeciwzmarszczkowy. Nie poleciła żadnego konkretnego ale po przeczytaniu opini przymierzam się do jakiegoś "aptecznego" cuda. Bardzo dobre opinie ma też krem 2011 z Dermiki.
kara184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 17:51   #12
kara184
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kremy dla 28latki

Sorka, chodziło mi o krem 2010 na dzień powyżej 25 lat Dermiki
kara184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:53   #13
mala81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
kremy dla 27-latki

witam!mam pytanko!jakie kremy na dzien i na noc powinnam stosowac w wieku 27 lat?obecnie uzywam la roche-posay effaclar matujaco-nawilzajacy.Mam tlusta skore,ale wokol oczu skora jest delikatniejsza i mam obawy czy jest on odpowiedni do calej skory twarzy.pozdrawiam
mala81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 21:02   #14
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: kremy dla 27-latki

Jest wskazane, by pod oczy używać innego kremu, bo tam skóra właśnie jest inna niż na reszcie twarzy. Ja (25 lat) stosuję żel świetlikowy pod oczy i na powieki, a na resztę twarzy inny.

Kiedyś też pracowałam na promocjach kosmetyków i na szkoleniu mówili mi, że pod oczy to można stosować nawet kremy z wyższego przedziału wiekowego niz się ma.
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:20   #15
mala81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: kremy dla 27-latki

dziekuje bardzo!pozdrowionka!
mala81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 09:57   #16
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: kremy dla 27-latki

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Jest wskazane, by pod oczy używać innego kremu, bo tam skóra właśnie jest inna niż na reszcie twarzy. Ja (25 lat) stosuję żel świetlikowy pod oczy i na powieki, a na resztę twarzy inny.

Kiedyś też pracowałam na promocjach kosmetyków i na szkoleniu mówili mi, że pod oczy to można stosować nawet kremy z wyższego przedziału wiekowego niz się ma.
Owszem, skóra wyciągnie z tych kosmetyków tylko te substancje, których tak naprawdę potrzebuje.
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.