poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 13:28   #61
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Przedłużanie włosów to koszt ok. 1000 zł. Sama kiedyś się zastanawiałam nad tym, al eo odpuściłam. Po pierwsze efekt nie jest trwały, wcześniej czy później trzeba zdjąć. Po drugie może niszczyć włosy (szczególnie w miejscu złączenia), po trzecie koszt jest bardzo wysoki.
Inwestując 1000 złotych w swoje włosy (tj. w szampony, odżywki, zioła, maski, oleje, produkty spożywcze, itp) możesz uzyskać super efekt. A jednocześnie nie niszczysz włosów, zamiast tego je odżywiasz. Wiadomo, że trwa to dłużej, ale efekty są tego warte. ;-)
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 13:43   #62
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

I ja przedłużanie odradzam.Oczywiście po czasie bo jeszcze z 3 lata temu jak sobie to wbiłam do głowy tak koniec uparłam się i nie było szans żebym zrezygnowała.Swoje włosy miałam prawie do ramion z tyłu trochę dłuższe po przedłuzeniu tak za zapięcie stanika ale efekt bardzo naturalny włosy całe w kolorze ciemnego brązu niczym nie różniły się od moich.Koszt około 300 zł pewnie pomyślicie co to były za włosy że tak tanio ale moge zapewnić (a zamawiałam je 3 razy w przeciągu dwóch lat żeby zmienić) były zawsze super miękkie sypkie nie świeciły się jak to nie które bardzo sztucznie.Pierwszy efekt był mega nie mogłam odejść od lustra.Dbałam o nie tak że mogłam spokojnie pół roku nosić bez zmian zaznaczam z częstym myciem.Miałam na taśmy i tylko pare ringów takżę aż bardzo nie poniszczyło moich.Mimo wszystko po ciąży zrezygnowałam ze względu na małą ale też utrzymać je w takim stanie jak trzeba to nie mały wysiłek nie które ringi przy czesaniu sie zsuwały to musiałam jeździć poprawiać.Jak odpięłam to był szok ale na początku bo dziwnie się czułam 'tylko w swoich włosach' musiałam od nowa doczepić.Ale przez te dwa lata moje włosy tak urosły że teraz mam długość jak przy przedłużaniu.Mimo wszystko odradzam dobrze ktoś tu napisał tym bardziej kwota ok 1000zł jeżeli za to zrobiłabyś cokolwiek u fryzjera
(czy maski czy nawilżanie)albo zamówić u fryzjerki lepsze maski (koszt tak jak u mnie ok 20 zł za litr a są mega) zainwestować w inne produkty aby szybciej rosły były mocne lśniące tak za jakiś czas sama się zdziwisz efektów a tak...odpinałabyś włosy i patrzyła ile z nimi idzie Twoich niestety;/
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 08:46   #63
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

macie racje dyiewczyny to bez sensu. poza tym tyle pieniedzy to mi szkoda wydac na to.
milena_12 dzieki za linki naprawde ciekawych rzeczy sie z tych watkow dowiaduje )

za tydzien mam sie "stawić" u kosmetyczki, robilam rozeznanie i wybralam jedna z kilku w okolicy. Bylam tak kilka dni temu, Pani zaproponowala mi henne zeby "uzupelnić" i przyciemnic meszek na brwiach, aby latwiej bylo te kilka miesiecy wytrzymac :P powiedziala ze ladnie odrastaja i ze mam sie nie martwiec ze narazie to taki balagan nigdy nie robilam henny. jak beda efekty napewno sie nimi podziele z Wami, ciekawe cz sie spodobam

wiecie chyba sa pierwsze efekty mojej walki, moze nie rewolucyjne bo idzie topomalu, ale jednak sa. czuje sie troche fajniej ze soba, staram sie siebie nie krytykowac na kazdym kroku i nawet troszke sie udaje. no i chyba TZ zauwazyl zmiane, bo jakos tak bardziej na mnie reaguje, albo poprostu ja to teraz zaczynam dostrzegac
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 18:58   #64
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cieszymy sie razem z Tobą! Na pewno Twój TŻ zauważa zmiane i razem z Tobą się cieszy, mniej lub bardziej skrycie Chyba każda kochająca osoba cieszy się na widok partnera uśmiechniętego, pełnego życia. Tak trzymaj!
Wstawiaj tu swoje zdjęcia, będziesz udowadniać nam jak wielką siłą jest chęć zmiany
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 21:10   #65
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

hej, cieszę się, że wytrwałas i zapuszczasz brwi. jak odrosną i zrobisz je sobie dobrze, to zmieni twoją twarz tylko na lepsze.
Czytam tak te Twoje wypowiedzi i nie mogę uwierzyć, skąd to się u ludzi bierze, taki brak wiary w siebie. Zastanawiałaś się kiedyś co widział w Tobie twój mąż? na pewno czymś go zaintrygowałaś, pomyśl o tym, może go zapytaj? Masz taki fajny typ urody, ciepły, dość wyrazisty, ciemne oczy i ich oprawa, możesz wstać z łóżka i nic nie zrobić i tak będziesz dobrze wyglądać.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 15:04   #66
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

to ja się cieszę, że mogłam pomóc jakbyś miała jakieś pytania to wal, poradzimy sobie Temat włosów jest tak obszerny, że można w nim siedzieć godzinami.

Czekamy na zdjęcia!
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:37   #67
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
hej, cieszę się, że wytrwałas i zapuszczasz brwi. jak odrosną i zrobisz je sobie dobrze, to zmieni twoją twarz tylko na lepsze.
Czytam tak te Twoje wypowiedzi i nie mogę uwierzyć, skąd to się u ludzi bierze, taki brak wiary w siebie. Zastanawiałaś się kiedyś co widział w Tobie twój mąż? na pewno czymś go zaintrygowałaś, pomyśl o tym, może go zapytaj? Masz taki fajny typ urody, ciepły, dość wyrazisty, ciemne oczy i ich oprawa, możesz wstać z łóżka i nic nie zrobić i tak będziesz dobrze wyglądać.
mam wrazenie ze juz troche inaczej wygladaja, jedna to wielki balagan jeszcze, jakos wolniej odrasta, ale druga juz wyglada niezle chyba teraz to juz z gorki z zapuszczaniem

dziekuje Ci za to co napisalas, wiesz ostatnio duzo o ty mysle i dochodze do wniosku e duza czesc tego jak siebie widze obecnie ma korzenie w dziecinstwie i relacjach rodzinnych.

Cytat:
Napisane przez didi_b Pokaż wiadomość
Cieszymy sie razem z Tobą! Na pewno Twój TŻ zauważa zmiane i razem z Tobą się cieszy, mniej lub bardziej skrycie Chyba każda kochająca osoba cieszy się na widok partnera uśmiechniętego, pełnego życia. Tak trzymaj!
Wstawiaj tu swoje zdjęcia, będziesz udowadniać nam jak wielką siłą jest chęć zmiany
te zmiany nie sa spektakularne, ze mna jest tak ze pomalu dojrzewam dopiero pierwsze kroki to brwi, wlosy, wyrzucialam sprane ubrania i takie w ktorych sie zle czuje, kupilam pomadke i kilka kosmetykow. wrzucilam dzisiejszy makijaz, 1 raz taki kolor ust mialam. co myslicie? przapraszam za wlosy ;p ale zrobilam zdjecie przed uczesaniem sie heh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000590.jpg (55,4 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000597.jpg (79,3 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000613.jpg (61,1 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000629.jpg (54,9 KB, 171 załadowań)
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 18:41   #68
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

WOW
ale zmiana! a to tylko brwi! Jakże inaczej wygląda Twoja twarz, jestem pod wrażeniem, coś pięknego!
Już masz piękne brwi, co to będzie jak odrosną!
włosy Ci tak szybko rosną czy cos z nimi zrobiłaś? koniecznie je jeszcze zapuść, bardzo dobrze wyglądasz w długich. Takie do linii biustu albo trochę przed.

chcę jeszcze zapytać czy Ty depilowałś brwi również nad łukiem od wewętrznej strony? tam gdzie namalowałam kropki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000597.jpg (81,2 KB, 144 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:57   #69
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
WOW
ale zmiana! a to tylko brwi! Jakże inaczej wygląda Twoja twarz, jestem pod wrażeniem, coś pięknego!
Już masz piękne brwi, co to będzie jak odrosną!
włosy Ci tak szybko rosną czy cos z nimi zrobiłaś? koniecznie je jeszcze zapuść, bardzo dobrze wyglądasz w długich. Takie do linii biustu albo trochę przed.

chcę jeszcze zapytać czy Ty depilowałś brwi również nad łukiem od wewętrznej strony? tam gdzie namalowałam kropki?

JEJU DZIEKUJE
nie nic nie robiłam z włosami, okolo sylwestra je podcinalam i od tamtej pory nic. a czy szybko to nie wiem ;p ale jak pisalam wczesniej pije skrzyp i pokrzywe ostatnio i drozdze w tabletkach lykam, no i olej recynowy wcieram. mam nadzieje ze do wakacji juz beda niezle wygladac

a co do brwi to depilowalam je chyba z kazdej strony, ja teraz jak odrastaja widze jak bardzo zgubilam ten naturalny ksztalt. a tak wogole to zawsze sie dziwilam skad moja mlodsza corka ma takie ladne brwi a teraz mnie olsnilo ze ma po mnie ;p tylko ze ja sobie je calkowicie zniksztalcilam.

musze sie podzielic z Wami czyms milym ;p moj TZ zrobil mi prezent w postaci biustonosza, dawno nic mi nie kupowal. no i powiedzial ze chcialby zebym o siebie dbala i nie oszczedzala tak bardzo jak do tej pory na sobie zeby jemu i dzieciom kupowac. ze fajnie mu widziec ze zaczynam sie wiecej usmiechac itp ze mu tego brakowalo. az sie poplakalam..
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 21:47   #70
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Bo atrakcyjność jest przede wszystkim w głowie. Zmieniłaś swoje podejście to i facet czuje, że jest jakoś inaczej.
Bardzo się cieszę, że widzisz postępy. Trzymam kciuki aby było jeszcze lepiej.


a co do brwi to depilowalam je chyba z kazdej strony, ja teraz jak odrastaja widze jak bardzo zgubilam ten naturalny ksztalt. a tak wogole to zawsze sie dziwilam skad moja mlodsza corka ma takie ladne brwi a teraz mnie olsnilo ze ma po mnie ;p tylko ze ja sobie je calkowicie zniksztalcilam.



musze sie podzielic z Wami czyms milym ;p moj TZ zrobil mi prezent w postaci biustonosza, dawno nic mi nie kupowal. no i powiedzial ze chcialby zebym o siebie dbala i nie oszczedzala tak bardzo jak do tej pory na sobie zeby jemu i dzieciom kupowac. ze fajnie mu widziec ze zaczynam sie wiecej usmiechac itp ze mu tego brakowalo. az sie poplakalam..

Pozostaje Ci tylko zadbać o siebie jeszcze bardziej


Widzę ogromną różnicę. Oczywiście na plus. Dziel się z nami dalszymi postępami.
Brwi bardzo na plus. I usta jakie wyraziste. Pięknie
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 12:04   #71
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Jej kochana, sama sie poplakalam czytajac to, co powiedzial Ci Twoj TZ! widac, ze bardzo Cie kocha, ze chce abys byla szczesliwa, powinnas byc teraz podwojnie szczesliwa ze tak cudownie zycie Ci sie ulozylo kazdy ma cos nie tam w dziecinstwie, ja do tej pory mam ogromne problemy z samodzielnoscia, zawsze wszystko robila za mnie mama, a kiedy chcialam cos sama - zawsze bylo cos nie tak. Czulam sie okropnie z mysla ze do niczego sie nie nadaje. Ale moj TZ na szczescie troche mnie podniosl coprawda czasem traktuje mnie jak dziecko ale faceci chyba juz tak maja
Pozdrawiam!
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 17:36   #72
maminn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez didi_b Pokaż wiadomość
Jej kochana, sama sie poplakalam czytajac to, co powiedzial Ci Twoj TZ! widac, ze bardzo Cie kocha, ze chce abys byla szczesliwa, powinnas byc teraz podwojnie szczesliwa ze tak cudownie zycie Ci sie ulozylo kazdy ma cos nie tam w dziecinstwie, ja do tej pory mam ogromne problemy z samodzielnoscia, zawsze wszystko robila za mnie mama, a kiedy chcialam cos sama - zawsze bylo cos nie tak. Czulam sie okropnie z mysla ze do niczego sie nie nadaje. Ale moj TZ na szczescie troche mnie podniosl coprawda czasem traktuje mnie jak dziecko ale faceci chyba juz tak maja
Pozdrawiam!

Haha no ja prawie też... Już mi się łezka w oku zakręciła ; p Ciągle śledze ten wątek i doczekałam się zdjęć... Ślicznie Ci w takim kolorze ust i ogólnie z makijażem... Bardzo ładna jesteś i bez tego, ale to dodaje Ci takiej właśnie zewnętrznej pewności siebie i kobiecości, a zarazem wyglądasz świeżo i dziewczęco : ) Jestem naprawde pod dużym wrażenie... A poza tym po trójce dzieci masz prawie taką figure, jak ja, a mam 18 lat... To dołujące ; p Gratulacje, tak trzymaj! : ))
maminn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:27   #73
debirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

o boże widzę że wszystkie tego potrzebujemy i nie jeden wątek do tego prowadzi
To może od razu podsumuje
1. biust
2. pupa
3. nogi
4. bielizna
5. pomalowana twarz!

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez didi_b Pokaż wiadomość
Jej kochana, sama sie poplakalam czytajac to, co powiedzial Ci Twoj TZ! widac, ze bardzo Cie kocha, ze chce abys byla szczesliwa, powinnas byc teraz podwojnie szczesliwa ze tak cudownie zycie Ci sie ulozylo kazdy ma cos nie tam w dziecinstwie, ja do tej pory mam ogromne problemy z samodzielnoscia, zawsze wszystko robila za mnie mama, a kiedy chcialam cos sama - zawsze bylo cos nie tak. Czulam sie okropnie z mysla ze do niczego sie nie nadaje. Ale moj TZ na szczescie troche mnie podniosl coprawda czasem traktuje mnie jak dziecko ale faceci chyba juz tak maja
Pozdrawiam!
heh, no samodzielnosc to chyb abolączka wszystkich.. świat jest taki ciężki... ale do brze byc jednak kobietą.. można sobie po szlekć w sklepach patrzecie!!! aaa!!! http://najstyl.pl/Obuwie-damskie/Bot...MI-bezowy.html boże boże boże boże chce je mieć!

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

//pewnie kłamał// zartuje a moze on ci ezdradza.. i teraz ma poczucie widny? hm?

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

to dotyczyło tego cytatu"musze sie podzielic z Wami czyms milym ;p moj TZ zrobil mi prezent w postaci biustonosza, dawno nic mi nie kupowal. no i powiedzial ze chcialby zebym o siebie dbala i nie oszczedzala tak bardzo jak do tej pory na sobie zeby jemu i dzieciom kupowac. ze fajnie mu widziec ze zaczynam sie wiecej usmiechac itp ze mu tego brakowalo. az sie poplakalam.."

wiesz facetom generalnie sie ni eufa.. a jak tutaj z tamkim tekstem wyskakuje to cos podejzane..



---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

no dobra nie będę cię już staszyc al moja koleżanka tak miała, facet walił ja na boki a potek ze skulonym ogonem przylazł.. i właściwie od razu odszedł.. bez wyjaśnień.. jakaś małpe miał na boku..podobno jej koleżankę... hamstwo
debirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:13   #74
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

"a tak wogole to zawsze sie dziwilam skad moja mlodsza corka ma takie ladne brwi a teraz mnie olsnilo ze ma po mnie ;p"

HHAHAH już widzę zmianę w samoocenie

Moja droga jeśli depilowałas je też w tym miejscu nad brwą tak jak pytałam to też daj im tam odrosnąć i nie skub więcej, od razu to zauważyłam. W tym miejscu jeśli włoski sterczą to się je delikatnie przycina (ja tak robię, inaczej miałabym jedna brew inną od drugiej)a jak nie sterczą, to dobrze jest mieć brew grubszą od wewnętrznej strony niż od zewnątrz. tak to wygląda w naturze
podesłałam Ci film na początku wątku to już pewnie wiesz o co chodzi. dodaj zdjęcie na koniec jak odrosną to Ci pomoge dobrać kształt. Pozdrawiam
a z mężem trzeba czasem pogadać, faceci nie wiedzą, że kobietę można uskrzydlić jednym tekstem o wyglądzie, albo jej te skrzydła podciąć. im bardziej będziesz w sobie rozluźniona i pewna siebie tym bardziej lgnąć będą do Ciebie ludzie.
Zresztą bardzo młoda jesteś, podobno ta świadomość siebie, poczucie bycia atrakcyjną przychodzi dużo później u większości kobiet. i tylko żałują, że tyle czasu zmarnowały na kompleksy.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:53   #75
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Autorko! Brwi bardzo szybko odrastają - już jest wielka zmiana na plus! Masz przemiły uśmiech! Uśmiechaj się jak najczęściej!
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 11:17   #76
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Jak tu dawno nie wchodziłam a tu takie zmiany . No no Kochana widzę, że nabierasz pewności siebie i to cieszy mnie również! I TŻ to też zauwazył - widzisz, jeśli sama ze sobą jesteś szczęśliwa tak i inni wokół to dostrzegają i rownież będę cieszyć się z Tobą.
Informuj nas o dalszych postepach. Bo juz jest genialnie . !
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 13:13   #77
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Iska00
didi_b
maminn
Holly85
Wołodia
ilonkastok

dziewczny dzieki wielkie za wsparcie )
wczoraj bylam u kosmetyczki wyregulowac brwi i Pani zrobila mi henne. Nie sa to jeszcze brwi docelowe, jeszcze sa przeswity, oraz nie sa idealnie rowne ale nareszcie sa jako takie ) wieczorkiem wstawie zdjecia nowe. przyzwyczajam sie dopiero. ;p

Cytat:
Napisane przez debirka Pokaż wiadomość
o boże widzę że wszystkie tego potrzebujemy i nie jeden wątek do tego prowadzi
To może od razu podsumuje
1. biust
2. pupa
3. nogi
4. bielizna
5. pomalowana twarz!

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



heh, no samodzielnosc to chyb abolączka wszystkich.. świat jest taki ciężki... ale do brze byc jednak kobietą.. można sobie po szlekć w sklepach patrzecie!!! aaa!!! http://najstyl.pl/Obuwie-damskie/Bot...MI-bezowy.html boże boże boże boże chce je mieć!

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

//pewnie kłamał// zartuje a moze on ci ezdradza.. i teraz ma poczucie widny? hm?

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

to dotyczyło tego cytatu"musze sie podzielic z Wami czyms milym ;p moj TZ zrobil mi prezent w postaci biustonosza, dawno nic mi nie kupowal. no i powiedzial ze chcialby zebym o siebie dbala i nie oszczedzala tak bardzo jak do tej pory na sobie zeby jemu i dzieciom kupowac. ze fajnie mu widziec ze zaczynam sie wiecej usmiechac itp ze mu tego brakowalo. az sie poplakalam.."

wiesz facetom generalnie sie ni eufa.. a jak tutaj z tamkim tekstem wyskakuje to cos podejzane..



---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

no dobra nie będę cię już staszyc al moja koleżanka tak miała, facet walił ja na boki a potek ze skulonym ogonem przylazł.. i właściwie od razu odszedł.. bez wyjaśnień.. jakaś małpe miał na boku..podobno jej koleżankę... hamstwo
odpusc sobie, nawet nie zamierzam tego komentowac, bo to jest jakis straszny syf, nie da sie tego czytac. pozdrawiam
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 07:55   #78
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Brzydkie mają się za ładne a piękne jak ty za brzydkie, o co chodzi ? ślicznie wyglądasz, ja mam też dwoje dzieci, próbuje znaleźć swój styl, ostatnio szukałam odpowiedniego koloru włosów, farbowanie dało mi poczucie jakieś odmiany, a figurę masz o niebo lepszą ode mnie, miałam dwie cesarki. Wcale nie widać że nie jesteś polką pozdrawiam a co do zmian, to myślę że czerwienie ci pasują a co do włosów to bym je zapuściła trochę i potem pomyślała.
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 18:57   #79
BlondyneczkaCalineczka
Przyczajenie
 
Avatar BlondyneczkaCalineczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 18
GG do BlondyneczkaCalineczka Send a message via Skype™ to BlondyneczkaCalineczka
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

przeczytałam wszystkie posty, które napisałaś i muszę stwierdzić, że to mnie wciągnęło jak program typu "Łabędziem być" tylko w moich oczach jesteś naprawdę piękną kobietą, nie wiem skąd te kompleksy dziewczyno! Co do figury jak na 3 ciąże jest nadal świetna Nie wiem co sama mogłabym Ci doradzić, masz piękne oczy, dlatego je podkreślaj. Nie wiem, może mocniej wytuszuj rzęsy, dobierz ładne cienie i koniecznie usta. Tuszuj brzydkie, uwydatniaj piękne. Będę dalej śledziła Twoje losy, oczywiście trzymam kciuki. Nie wiem czemu ale kojarzysz mi się z Nicole Scherzinger
BlondyneczkaCalineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 20:08   #80
Bryk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 11
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Ładnie wyglądasz, więc nie wiem skąd te kompleksy, może to wina Twojego partnera?
__________________
www.Wianeczek.pl - Zapraszam na forum ślubne!
www.gotowanie.ewolbrom.pl - Świetne przepisy kulinarne!
Bryk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 22:16   #81
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cała przyjemność po naszej stronie! Nie mówimy nic, poza prawdą
Taaa, przeczytałam wiadomość, którą zacytowałaś, ja uśmiałam się do łez, ale to takie łzy z politowania. Miałam tylko nadzieję, że to olejesz i tak na szczęście się stało. Twój partner docenia Twoje starania, widzi że się zmieniasz, wspiera Cię i pomaga.
A powiedz mi, długo bierzesz tabletki drożdżowe? Jakiej firmy? Pomagają?
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 19:16   #82
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

jesteś bardzo ładna
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 14:27   #83
Lemundka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Jak tu dawno nie wchodziłam a tu takie zmiany . No no Kochana widzę, że nabierasz pewności siebie i to cieszy mnie również! I TŻ to też zauwazył - widzisz, jeśli sama ze sobą jesteś szczęśliwa tak i inni wokół to dostrzegają i rownież będę cieszyć się z Tobą.
Informuj nas o dalszych postepach. Bo juz jest genialnie . !
tak bo prawdziwe piękno wynika z naszego nastawieni apsychivznego a nie z wyglądu. Jeżeli jesteśmy pewne, to po prostu to widać, i to przyciąga.
Lemundka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 11:38   #84
natalka_k88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Też mi się wydaje, że to, jak wyglądamy, wynika z tego, jak się czujemy i co myślimy o sobie samych Ludzie szczęśliwi, radości są przecież postrzegani przez otoczenie jako osoby ładniejsze, bardziej atrakcyjne, pełne takiego wewnętrznego światła, które przyciąga innych. Nie chcę przez to powiedzieć, że nie trzeba dbać o atrakcyjną fryzurę, dopasowane do figury ubrania czy makijaż tuszujący jakieś niedoskonałości i podkreślający walory, mam na myśli to, że nawet super sexbomba z nosem na kwintę wygląda tragicznie. Moim zdaniem przy wszelkiego rodzaju kompleksach (które, nawiasem mówiąc, są najczęściej problemem tylko dla nas, bo nikt inny ich nie dostrzega ;P) najlepszym rozwiązaniem jest zmiana wizerunku pod okiem fachowca albo zaufanych przyjaciółek połączona ze zmianą sposobu myślenia: trzeba patrzeć na siebie jako na osobę niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju i starać się pokochać swój krzywy noc i sterczące kolana Powodzenia!
__________________
"Na pierwszy rzut oka nie widać, że cię kocham"


pasek ze skóry polecam, fajne i trwałe!
natalka_k88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 08:59   #85
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez 1412natasza Pokaż wiadomość
Brzydkie mają się za ładne a piękne jak ty za brzydkie, o co chodzi ? ślicznie wyglądasz, ja mam też dwoje dzieci, próbuje znaleźć swój styl, ostatnio szukałam odpowiedniego koloru włosów, farbowanie dało mi poczucie jakieś odmiany, a figurę masz o niebo lepszą ode mnie, miałam dwie cesarki. Wcale nie widać że nie jesteś polką pozdrawiam a co do zmian, to myślę że czerwienie ci pasują a co do włosów to bym je zapuściła trochę i potem pomyślała.
Również miałam 2 cesarki i blizna po nich to jedna z moich bolączek.

Cytat:
Napisane przez BlondyneczkaCalineczka Pokaż wiadomość
przeczytałam wszystkie posty, które napisałaś i muszę stwierdzić, że to mnie wciągnęło jak program typu "Łabędziem być" tylko w moich oczach jesteś naprawdę piękną kobietą, nie wiem skąd te kompleksy dziewczyno! Co do figury jak na 3 ciąże jest nadal świetna Nie wiem co sama mogłabym Ci doradzić, masz piękne oczy, dlatego je podkreślaj. Nie wiem, może mocniej wytuszuj rzęsy, dobierz ładne cienie i koniecznie usta. Tuszuj brzydkie, uwydatniaj piękne. Będę dalej śledziła Twoje losy, oczywiście trzymam kciuki. Nie wiem czemu ale kojarzysz mi się z Nicole Scherzinger
hehe "łabędziem być" :PP nigdy by mi nie przyszlo do głowy sie do niej porownywac. ale to mile )

Cytat:
Napisane przez Bryk1 Pokaż wiadomość
Ładnie wyglądasz, więc nie wiem skąd te kompleksy, może to wina Twojego partnera?
pisalam we wczesniejszych postach skad to sie u mnie wzielo, choc troche problemy w zwiazku ktore kiedys mielismy rowniez mialy na to wplyw. w tej chwilii pracujemy nad naszymi relacjami i juz sa efekty. )

Cytat:
Napisane przez didi_b Pokaż wiadomość
Cała przyjemność po naszej stronie! Nie mówimy nic, poza prawdą
Taaa, przeczytałam wiadomość, którą zacytowałaś, ja uśmiałam się do łez, ale to takie łzy z politowania. Miałam tylko nadzieję, że to olejesz i tak na szczęście się stało. Twój partner docenia Twoje starania, widzi że się zmieniasz, wspiera Cię i pomaga.
A powiedz mi, długo bierzesz tabletki drożdżowe? Jakiej firmy? Pomagają?
a trzeba by sprawdzic w postach kiedy o tym pisalam to jakos tak bedzie ale jakiej firmy to nie wiem bo opakowani uleglo awarii. ale zwykle najtansze jakie dostalam. tylko oprocz tego skrzyp i pokrzywe pije. no i wlosy napewno sie coraz bardziej wzmacniaja i przestaly wypadac, ale z lamaniem sie jeszcze mam klopot podobno przez to ze zle jadam. no nie wiem. ale calkiem ladnie zaczely rosnoc. wiec chyba warto.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
jesteś bardzo ładna
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Lemundka Pokaż wiadomość
tak bo prawdziwe piękno wynika z naszego nastawieni apsychivznego a nie z wyglądu. Jeżeli jesteśmy pewne, to po prostu to widać, i to przyciąga.
Cytat:
Napisane przez natalka_k88 Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że to, jak wyglądamy, wynika z tego, jak się czujemy i co myślimy o sobie samych Ludzie szczęśliwi, radości są przecież postrzegani przez otoczenie jako osoby ładniejsze, bardziej atrakcyjne, pełne takiego wewnętrznego światła, które przyciąga innych. Nie chcę przez to powiedzieć, że nie trzeba dbać o atrakcyjną fryzurę, dopasowane do figury ubrania czy makijaż tuszujący jakieś niedoskonałości i podkreślający walory, mam na myśli to, że nawet super sexbomba z nosem na kwintę wygląda tragicznie. Moim zdaniem przy wszelkiego rodzaju kompleksach (które, nawiasem mówiąc, są najczęściej problemem tylko dla nas, bo nikt inny ich nie dostrzega ;P) najlepszym rozwiązaniem jest zmiana wizerunku pod okiem fachowca albo zaufanych przyjaciółek połączona ze zmianą sposobu myślenia: trzeba patrzeć na siebie jako na osobę niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju i starać się pokochać swój krzywy noc i sterczące kolana Powodzenia!
no tak to prawda. tylko o tyle co charakter mozna dowolnie zmieniac i naprawiac, pracowac nad soba to z wygladem niestety jest to mocno ograniczone, dlatego trudniej pewne rzeczy zaakceptowac. poza tym jesli od malucha rosnie sie w przekonaniu ze jest sie gorszym, brzydkim, ze trzeba podwojnie pracowac zeby zasluzyc na milosc i uwage a dalej tego sie nie otrzymuje to tak potem jest ze czlowiek nie potrafi inaczej o sobie myslec. ja czesto slyszalam ze jestem problemem dla rodziny, ze jestem brzydka, gruba, mowiono do mnie "ty kretynko do nieczego sie nie nadajesz" itp i to juz jest tak gleboko we mnie. caly czas moja glowa w roznych sytuacjach podsuwa mi takie hasla. mam nadzieje ze wkoncu uda mi sie z tego wyzwolic..

nie moge wstawic zdjec gdzie widac moje brwi nowe, troche juz henna zelzala i sa naturalniejsze niz zaraz po zabiegu. sprobuje jeszcze raz pozniej

pozdrawiam Was cieplo
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 08:23   #86
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Witajcie ) Obiecane zdjęcia, wiem, że szału nie ma jeśli chodzi o wymiar zmian, ale ja powoli dojrzewam do niektórych rzeczy. głownie to chciałam pokazać brwi, nie wiem czy mi się udało.
nie wiem czy dobrze, ale zamówiłam hula hop, kolko treningowe hantelki, oraz twistera z linkami. po weekendzie powinny dojsc. planuje w piwnicy zrobic taka mini silownie. musze pogadac z tz bo on mysle ze chetnie by pocwiczyl wiec wstawiloby sie jakas lawke, obciazenia. i pomalu dokupowac. pewnie to beda koszty ale chociaz nianka sie przejmowac nie bede musiala

aha chcialam sie Was poradzic chcialabym kupic sobie buty na szpilce, a poniewaz nie jestem w temacie oblatana moze jakis sklep internetowy polecicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000795.jpg (97,9 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000726.jpg (86,0 KB, 147 załadowań)
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 09:42   #87
WiemTo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 70
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Blankaaa89 jesteś piękna.
WiemTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 16:00   #88
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

dziękuję
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 16:13   #89
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Ładnie Ci odrastają. Jeszcze trochę i będziesz miała swoje naturalne brwi.
U mnie z reguły jest tak, że nic się nie dzieje a później w ciągu kilku dni odrastają tak, że muszę biec do kosmetyczki
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 21:56   #90
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

fajnie! jest poprawa! daj im jeszcze trochę odrosnąć od wewnatrznej str łuku.
wstawisz jedno zdjecie na wprost zamiast tak robione z góry?
masz super karnacje i te ciemne włosy....!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.