Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-08, 08:55   #1
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389

Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa


Czy sa tutaj jakieś mezatki z Podkarpacia które mogłyby mi polecić jakiś fajny lokal w okolicach Rzeszowa, ewentualnie do 20 km na południe od miasta? Jesteśmy na etapie poszukiwań jednak nie możemy sie zdecydować, w necie jest mało informacji na temat lokali a jeśli juz w połowie sa to reklamy.. Potrzebujemy sali weselej na 100 osób z ładnym wystrojem i dobrym jedzeniem najlepiej z hotelem aby była możliwość noclegu dla gości weselnych.
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016

Edytowane przez Tequila _ Sunrise
Czas edycji: 2014-10-08 o 08:57
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 14:10   #2
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Co prawda ślub brałam w sąsiednim województwie, ale w zeszłym roku bawiliśmy się na weselu w Nowym Dworze - ładna sala (moi rodzice byli zachwyceni wystrojem), smaczne jedzenie. No i świetne zaplecze noclegowe.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 16:06   #3
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

A ja co prawda nie jestem mężatką, ale byłam w tym roku na weselu w restauracji Twierdza (na Podkarpackiej) i bardzo mi się tam podobało (wystrój, jedzenie itp.). Dodatkowo jest taki mały plac zabaw dla dzieci i miejsca do siedzenia na zewnątrz, jeśli ktoś chce się przewietrzyć Nie wiem, jak z noclegiem, ale wydaje mi się, że na górze były pokoje.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 14:47   #4
zosik29
Przyczajenie
 
Avatar zosik29
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Czy sa tutaj jakieś mezatki z Podkarpacia które mogłyby mi polecić jakiś fajny lokal w okolicach Rzeszowa, ewentualnie do 20 km na południe od miasta? Jesteśmy na etapie poszukiwań jednak nie możemy sie zdecydować, w necie jest mało informacji na temat lokali a jeśli juz w połowie sa to reklamy.. Potrzebujemy sali weselej na 100 osób z ładnym wystrojem i dobrym jedzeniem najlepiej z hotelem aby była możliwość noclegu dla gości weselnych.

Kochana, mogę ci polecić zajazd Dwa Bratanki (http://www.dwabratanki.pl), my tam mielismy, cudowne miejsce jest i hotel, jest piekna sala do chyba 130 osob, super ogrod.. goście byli bardzo zadowoleni, jedzenie tez dobre. Jak masz pytania, to smialo, postaram się pomoc
zosik29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 08:43   #5
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Dziewczyny bardzo Wam dziękuje dodalam te miejsca do listy i będziemy oglądać na żywo. Biorę rownież pod uwagę dom weselny ranczo pstragowa oraz hotel&restauracje hibiskus w Rzeszowie .
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 09:22   #6
bezsennameg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo Wam dziękuje dodalam te miejsca do listy i będziemy oglądać na żywo. Biorę rownież pod uwagę dom weselny ranczo pstragowa oraz hotel&restauracje hibiskus w Rzeszowie .
Ranczo Pstrągowa jest super. Wielu znajomych brało tam ślub i wszyscy zadowoleni (nie jestem z Rzeszowa, ale z okolic Pstrągowej pochodzi mój mąż).
bezsennameg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 09:42   #7
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Cytat:
Napisane przez bezsennameg Pokaż wiadomość
Ranczo Pstrągowa jest super. Wielu znajomych brało tam ślub i wszyscy zadowoleni (nie jestem z Rzeszowa, ale z okolic Pstrągowej pochodzi mój mąż).

Za kilka dni jedziemy w to miejsce zobaczyć je na żywo. Podoba nam sie ten klimat, wiec jeśli bedzie wszystko ok to byc moze zdecydujemy sie. Planujemy wesele na 13.08.2016 , mam nadzieje ze bedą jeszcze sale wolne w takim terminie. Tak wszyscy straszą ze 2 lata przed trzeba rezerwować..

Skoro juz jestem w tym temacie to moze ktoś poleci jakiś fajny zespół bądź dj i fotografa / kamerzyste?
Jestem zielona w tym temacie..
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016

Edytowane przez Tequila _ Sunrise
Czas edycji: 2014-10-10 o 11:26
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 09:43   #8
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Jakie widełki cenowe Cię interesują? Z fotografem mogłabym pomóc, tak samo jak z kamerzystą

PS. Co do terminów, to w Nowym Dworze nie było takiego szaleństwa, że koniecznie na 2 lata naprzód. Kuzynka zorganizowała to w której niż rok, termin sobotni w miesiącach letnich.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 09:55   #9
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Trudno mi powiedzieć ale raczej pieniądze nie grają dużej roli. Ma byc idealnie
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 12:52   #10
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Dzwonilam w sprawie domu weselnego ranczo pstragowa i na 2016 rok ostatnia wolna sobota jest w październiku.. Natomiast w hibiskusie sa ostatnie dwa wolne terminy ale tez nie jest to nasz wymarzony 13.08. Zalamalam sie.. Chyba jesteśmy zmuszeni wziąć ślub w 2017 :/ lub szukać czegoś innego..
To jest jakaś paranoja..
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 09:26   #11
bezsennameg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

No nie spodziewałam się, że już wszystko będzie zajęte... Zobacz sobie jeszcze http://www.lesna-cisza.pl/ chcieliśmy tam robić wesele, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Warszawe.
bezsennameg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 20:07   #12
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

byłam ostatnio na weselu w Hotelu Prezydenckim. wesele z noclegiem, rano śniadanie. fajnie było, mogę polecić to miejsce
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 17:05   #13
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Witaj,
jestem z Podkarpacia i mogę ci polecić dom weselny impressa niedaleko sokołowa młp,
hotel fenix niedaleko rzeszowa oraz gdybyś chciała zaszaleć Bocarlo Grodzisko Dolne (ja tu miałam swoje wesele) oraz w Tryńczy-lecz tutaj ciężko o terminy.Jest jeszcze fajny dom weselny Róża niedaleko Sokołowa.
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 11:13   #14
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
Witaj,
jestem z Podkarpacia i mogę ci polecić dom weselny impressa niedaleko sokołowa młp,
hotel fenix niedaleko rzeszowa oraz gdybyś chciała zaszaleć Bocarlo Grodzisko Dolne (ja tu miałam swoje wesele) oraz w Tryńczy-lecz tutaj ciężko o terminy.Jest jeszcze fajny dom weselny Róża niedaleko Sokołowa.
Dziękuje za pomoc, jednak to zdecydowanie za daleko.. Jak pisałam w pierwszym poście w grę wchodzą tylko miejsce na południe od Rzeszowa ..
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016

Edytowane przez Tequila _ Sunrise
Czas edycji: 2014-10-15 o 11:08
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 08:09   #15
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Padło na ranczo pstragowa, zwolnił sie termin na 26.05.2016 z tym ze jest to Boże Ciało i juz pierwszy problem.. Nie w każdym kościele nam udziela slubu w tez dzien, np w parafii mojego TZ ksiądz nam powiedział ze nie da rady bo w ten dzien jest 7 mszy i procesje , doradzał pytać w mniejszej miejscowości gdzie jest np 3 msze i procesja do południa.
Pozatym powiedział nam ze w piątek po Bozym Ciele nie ma dyspenzy i nie mozna jesc mięsa itp jak w każdy piątek, trochę mnie to dziwi bo słyszałam o weselach w ten dzien. Rodzice TZ mega religijni i juz maja problemy ze jest tyle innych dat.. Jasne tylko ze w tej sali (a innej nie chcemy) następne wolne terminy w 2017..
I co robić? ?
Niewiem tez czy bez problemu zalatwie kosmetyczke i fryzjerka w końcu to święto i sie nie pracuje.
Nie wiem czy znajdziemy kościół i czy zdążymy z rezerwacja zespołu fotografa itp.. A sale juz trzeba zaklepac bo nam ktoś zwinie termin sprzed nosa..

Jestem w krople, doradzcie cos dziewczyny..
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:25   #16
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Padło na ranczo pstragowa, zwolnił sie termin na 26.05.2016 z tym ze jest to Boże Ciało i juz pierwszy problem.. Nie w każdym kościele nam udziela slubu w tez dzien, np w parafii mojego TZ ksiądz nam powiedział ze nie da rady bo w ten dzien jest 7 mszy i procesje , doradzał pytać w mniejszej miejscowości gdzie jest np 3 msze i procesja do południa.
Pozatym powiedział nam ze w piątek po Bozym Ciele nie ma dyspenzy i nie mozna jesc mięsa itp jak w każdy piątek, trochę mnie to dziwi bo słyszałam o weselach w ten dzien. Rodzice TZ mega religijni i juz maja problemy ze jest tyle innych dat.. Jasne tylko ze w tej sali (a innej nie chcemy) następne wolne terminy w 2017..
I co robić? ?
Niewiem tez czy bez problemu zalatwie kosmetyczke i fryzjerka w końcu to święto i sie nie pracuje.
Nie wiem czy znajdziemy kościół i czy zdążymy z rezerwacja zespołu fotografa itp.. A sale juz trzeba zaklepac bo nam ktoś zwinie termin sprzed nosa..

Jestem w krople, doradzcie cos dziewczyny..
Bycie religijnym a taka data ślubu to wg mnie nie problem - samo święto jest radosne, msza ślubna też może być ogromnym przeżyciem. Dyspensy mogą Wam udzielić w parafii - nie jest to rzadka sprawa.

Zacznij szukać kościoła, na pewno jakiś się znajdzie. Zespół i fotograf lepiej po zaklepaniu sali. 2 lata to bardzo dużo czasu na znalezienie fryzjerki/ makijażystki.

Zresztą, jak sama jest tak wzięta, zawsze można ją zarezerwować - jakbyś poczuła, że przedsięwzięcie nie wypali, to termin można odsprzedać, podejrzewam, że znaleźliby się chętni.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:30   #17
bezsennameg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Cytat:
Napisane przez Tequila _ Sunrise Pokaż wiadomość
Padło na ranczo pstragowa, zwolnił sie termin na 26.05.2016 z tym ze jest to Boże Ciało i juz pierwszy problem.. Nie w każdym kościele nam udziela slubu w tez dzien, np w parafii mojego TZ ksiądz nam powiedział ze nie da rady bo w ten dzien jest 7 mszy i procesje , doradzał pytać w mniejszej miejscowości gdzie jest np 3 msze i procesja do południa.
Pozatym powiedział nam ze w piątek po Bozym Ciele nie ma dyspenzy i nie mozna jesc mięsa itp jak w każdy piątek, trochę mnie to dziwi bo słyszałam o weselach w ten dzien. Rodzice TZ mega religijni i juz maja problemy ze jest tyle innych dat.. Jasne tylko ze w tej sali (a innej nie chcemy) następne wolne terminy w 2017..
I co robić? ?
Niewiem tez czy bez problemu zalatwie kosmetyczke i fryzjerka w końcu to święto i sie nie pracuje.
Nie wiem czy znajdziemy kościół i czy zdążymy z rezerwacja zespołu fotografa itp.. A sale juz trzeba zaklepac bo nam ktoś zwinie termin sprzed nosa..

Jestem w krople, doradzcie cos dziewczyny..
Zarezerwuj salę i szukaj kościoła. Rodzina jakoś musi to przeżyć, bo to Wasza decyzja W Rzeszowie jest wiele kościołów, a jak nie w Rz to w okolicach. Ja np. chciałam ślub u Kapucynów w Sędziszowie Młp.

Co do kosmetyczki i fryzjera - to są takie dziewczyny, które wykonują usługi u klienta i myślę, że z tym problemu większego nie będzie.
bezsennameg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:19   #18
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Dziewczyny czy któraś z Was miala swoje przyjecie weselne lub byla gosciem w " Zajezdzie pod Skałą" w Krajowicach koło Jasła?
Szukam rzetelnych opinii..
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 11:58   #19
Karolina009994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Polecam Hotel Prezydencki Rzeszów. Doskonałe miejsce pod względem aranżacji wnętrz. Bardzo eleganckie i świetnie wyposażone. Byłam tam na weselu i jestem bardzo zadowolona. Hotel w Rzeszowie zapewnia świetną zabawę nawet 400 osobom.
Karolina009994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 12:40   #20
Karolina009994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

albo jakieś duże sale w pobliżu Rzeszowa. Również dobry wybór.

Edytowane przez Karolina009994
Czas edycji: 2016-07-25 o 12:42
Karolina009994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 14:22   #21
Konstantyna_wielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Osobiście mogę polecić sale w mieście Tarnów Hotel Krzyski się nazywa. ładne miejsce, i fajna szefowa. Pracowałam tam chwilkę

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Ładny wystrój to na pewno
Konstantyna_wielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 22:39   #22
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Hejka, a co sądzicie o Hotelu Trzy Korony w Głogowie Małopolskim? ktoś coś ?
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 07:31   #23
Majeczka28a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 94
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Warto zrobić wesele w jakimś sprawdzonym wcześniej miejscu, żeby nie być nie mile zaskoczonym. W końcu to ma być najpiękniejszy dzień naszego życia. Moja siostra swoje przyjęcie urządziła w w Hotelu Imperium w Świlczy i było wspaniałe, więc i ja zarezerwowałam tam termin dla siebie. Wystrój sali mają piękny więc na pewno się Wam spodoba. Więcej informacji możecie przeczytać na ich stronie: http://www.imperiumrzeszow.pl
Majeczka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 10:34   #24
Hanka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 49
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Byłam ostatnio u znajomej która miała wesele w hotelu u Kroczka. ładne miejsce, bardzo fajnie była przystrojona sala, fajne było tez to, że goście od razu mieli zakwaterowanie i mogli na spokojnie się tam zatrzymać.
Hanka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 09:34   #25
lidkovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 121
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Jeśli zależy Ci na bardziej eleganckim, wystawnym weselu to myślę, że hotel u Kroczka przypadnie Ci do gustu. Docelowo jest to hotel, ale mają tam wspaniałą salę weselną, która z niczym innym w okolicy nie może się równać. Ja organizowałam tam wesele koleżanki pół roku temu i jestem mega zadowolona z organizacji i obsługi. Wyszło naprawdę świetnie, do tego piękna zielona okolica.
lidkovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 08:11   #26
Wojczar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Hej my robiliśmy wesele w hotelu Grand w Rzeszowie xxxx bardzo dobra lokalizacja i bardzo bogate i przepyszne menu jeśli chodzi o jedzenie. Jeśli chodzi o wystrój i obsługę to jest na poziomie.\

Wszystko dopięte na ostatni guzik i bez większych problemów Pamiętajcie żeby rezerwować w miarę jak najwcześniej na się przy farciło bo zwolnił się termin Polecam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-07-08 o 10:54 Powód: reklama
Wojczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 12:47   #27
KasiaPtaszyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 4
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Hej, ja mogę polecić Hotel Splendor w Siedliskach, jakieś 15 km od Rzeszowa.
Sala bardzo ładna, jedzonko pyszne i piękna panorama na cały Rzeszów Widok robi mega wrażenie.
Obsługa też na poziomie i generalnie bardzo fajnie się tam bawiliśmy z narzeczonym, także polecam
KasiaPtaszyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-10, 18:47   #28
andzelika480
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 8
Dot.: Prośba o polecenie sali weselej w okolicach Rzeszowa

Mnie sie bardzo podobało wesele mojej koleżanki w Domu nad Rozlewiskiem w Racławicach. Piękna i klimatyczna okolica, ładnie urządzona lokal. Świetna kuchni i dobra obsługa. Do tego dobra muzyka i zabawa naprawdę byłą super. Widać że obsługa zna się na rzeczy i wiedza jak dobrze zorganizować tego typu imprezy.
andzelika480 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-10 19:47:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.