Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-01, 10:24   #2311
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie zakupy na mineralcosmetics i przez nieuwagę zamiast przesyłki priorytetowej wybrałam zwykłą W piątek wysłali paczkę, a ja czekam i czekam - ciekawe, czy w ogóle przyjdzie, głupia ja

Przyjdzie, u mnie nie ma różnicy czy wybiorę priorytet. , czy zwykła :-D
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 11:16   #2312
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A ja ku mojej rozpaczy czuje, ze chyba bede musiala pozegnac sie z mineralami.

Po odstawieniu kwasy migdalowego na okres letni z moja cera cos zaczelo sie dziac, Flavo C nie pomaga, dobre nawilzenie tez nie. Mineraly po prostu zle wygladaja. Choc nie wiem czy ten efet jest spotegowany tym, ze przerzucilam sie na podklady plynne ktore jednak daja inny efekt.

Czekam do jesieni, bo jednak nie chcialabym z nich rezygnowac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 11:35   #2313
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja ku mojej rozpaczy czuje, ze chyba bede musiala pozegnac sie z mineralami.

Po odstawieniu kwasy migdalowego na okres letni z moja cera cos zaczelo sie dziac, Flavo C nie pomaga, dobre nawilzenie tez nie. Mineraly po prostu zle wygladaja. Choc nie wiem czy ten efet jest spotegowany tym, ze przerzucilam sie na podklady plynne ktore jednak daja inny efekt.

Czekam do jesieni, bo jednak nie chcialabym z nich rezygnowac.

U mnie tak fazami jest, ze wracam do podkładów płynnych. Kilka miesięcy i pozniej znów minerały
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 12:07   #2314
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Przyjdzie, u mnie nie ma różnicy czy wybiorę priorytet. , czy zwykła :-D
No właśnie u mnie priorytety są po 1-2 dniach, a tutaj minął tydzień i nie ma :P Dobra, poczekam

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja ku mojej rozpaczy czuje, ze chyba bede musiala pozegnac sie z mineralami.

Po odstawieniu kwasy migdalowego na okres letni z moja cera cos zaczelo sie dziac, Flavo C nie pomaga, dobre nawilzenie tez nie. Mineraly po prostu zle wygladaja. Choc nie wiem czy ten efet jest spotegowany tym, ze przerzucilam sie na podklady plynne ktore jednak daja inny efekt.

Czekam do jesieni, bo jednak nie chcialabym z nich rezygnowac.
Widocznie kwaszona skóra lepiej przyjmuje minerały, ja przestałam używać Effaclara i nie mogę znaleźć niczego, na czym minerały nie będą mi się ciastolić.
Teraz też zrobiłam sobie przerwę, ale już w ogóle od podkładów (pierwszy raz stan skóry mi na to pozwala), nakładam tylko korektor pod oczy. Pewnie na jesień do nich wrócę.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 12:25   #2315
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie priorytety są po 1-2 dniach, a tutaj minął tydzień i nie ma :P Dobra, poczekam.
Popros sklep o numer przesylki i sprawdz na stronie poczty, gdzie jest.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 13:47   #2316
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
U mnie tak fazami jest, ze wracam do podkładów płynnych. Kilka miesięcy i pozniej znów minerały
A ja nigdy nie mialam takich faz Czasami podklad plynny uzywalam na imprezy, ale lato czy nie lato to uzywalam mineralow od tych kilu lat. Wiadomo, ze latem kiepsciej sie trzymaly, ale jakos wygladaly A teraz wygladam jak stara , zmeczona baba Juz lepiej cera wyglada po ich zmyciu.

Alterntywa byla Lavera, Iwostin ale pryszze mi zaczynaja mi wyskakiwac ;D I tak zle i tak niedobrze.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Widocznie kwaszona skóra lepiej przyjmuje minerały, ja przestałam używać Effaclara i nie mogę znaleźć niczego, na czym minerały nie będą mi się ciastolić.
Teraz też zrobiłam sobie przerwę, ale już w ogóle od podkładów (pierwszy raz stan skóry mi na to pozwala), nakładam tylko korektor pod oczy. Pewnie na jesień do nich wrócę.
Jezeli chodzi o roznice miedzy listem poleconym a ekonomicznym to mit. Polecony ekonomiczny przyhodzi w tym samym czasie co priorytetowy. Ja bym do nich napisalam, bo od nich zawsze szybko mialam przesylke, wiec moze byc tak ze przesylka czea na poczcie A awizo w czelusciach skrzynki

Z tym zakwaszeniem to z pewnoscia tak jest, moja cera uwielbia kwasy. TYlko w zeszlym roku w przerwie od kwasu migdalowego, ratowalam sie Flavo C i mialam taka cere, ze w lato chodzilam bez podkladu. Jednak po zmianie skladu (naszpiowanie parabenow i przesuniecie blizej w skladzie propylrnu)widze, ze Flavo C sie popsulo i juz nie daje takich fajnych efektow jak rok temu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 14:38   #2317
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o roznice miedzy listem poleconym a ekonomicznym to mit. Polecony ekonomiczny przyhodzi w tym samym czasie co priorytetowy. Ja bym do nich napisalam, bo od nich zawsze szybko mialam przesylke, wiec moze byc tak ze przesylka czea na poczcie A awizo w czelusciach skrzynki
To nie jest żaden mit priorytet najpóźniej był u mnie na drugi dzień, przeważnie jest już następnego dnia po wysłaniu, a na ekonomiczny polecony można czekać nawet 2 tygodnie a druga sprawa do listonosze, którym zdarza się zapomnieć włożyć awizo.
Noodle Soup poproś o numer listu, to sobie sprawdzisz na e-monitoringu
Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 14:55   #2318
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z tym zakwaszeniem to z pewnoscia tak jest, moja cera uwielbia kwasy. TYlko w zeszlym roku w przerwie od kwasu migdalowego, ratowalam sie Flavo C i mialam taka cere, ze w lato chodzilam bez podkladu. Jednak po zmianie skladu (naszpiowanie parabenow i przesuniecie blizej w skladzie propylrnu)widze, ze Flavo C sie popsulo i juz nie daje takich fajnych efektow jak rok temu.
Ten Flavo C z Biochemii urody? ;o
Potwierdzam priorytet, to żaden mit No i masz pewność, ze dojdzie w tym czasie a ekonomicnzy może iść dłużej
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 14:59   #2319
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Mixiakova Pokaż wiadomość
To nie jest żaden mit priorytet najpóźniej był u mnie na drugi dzień, przeważnie jest już następnego dnia po wysłaniu, a na ekonomiczny polecony można czekać nawet 2 tygodnie a druga sprawa do listonosze, którym zdarza się zapomnieć włożyć awizo.
Noodle Soup poproś o numer listu, to sobie sprawdzisz na e-monitoringu
A moim zdaniem to mit

Nie wiesz tak naprawde kiedy sprzedajacy wyslal list i w jakich godzinach i z jakiego miasta A to wszystko ma wplyw na czas doreczenia. U mnie ekonomiczne tak samo szybko dochodza jak priorytetowe, a sporo zamawiam wiec mam jakis oglad w tym temacie. Poza tym moj znajomy, ktory od niedawna pracuje na poczcie tez mowi, ze priorytet wywoluje jedynie efekt psychologiczny i nie ma co przeplacac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 15:04   #2320
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A moim zdaniem to mit

Nie wiesz tak naprawde kiedy sprzedajacy wyslal list i w jakich godzinach i z jakiego miasta A to wszystko ma wplyw na czas doreczenia. U mnie ekonomiczne tak samo szybko dochodza jak priorytetowe, a sporo zamawiam wiec mam jakis oglad w tym temacie. Poza tym moj znajomy, ktory od niedawna pracuje na poczcie tez mowi, ze priorytet wywoluje jedynie efekt psychologiczny i nie ma co przeplacac.
No nie wiem, u mnie serio priorytety przychodzą szybciej niż ekonomiczne, ale może kwestia placówki Z resztą poczta ma po to zapisy, że priorytety mają 48 godzin na dotarcie, a ekonomiczne 2 tygodnie.
Problem rozwiązany, znalazłam awizo - musiał listonosz wrzucić wczoraj nie sprawdzając czy jestem w domu, bo na bank sprawdzałam po powrocie z pracy skrzynkę
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 15:05   #2321
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ten Flavo C z Biochemii urody? ;o
Potwierdzam priorytet, to żaden mit No i masz pewność, ze dojdzie w tym czasie a ekonomicnzy może iść dłużej
Zarowno w przypadku listu poleconego ekonomicznego jak i priorytetowego czas doreczenia jest jedynie czasem deklarowanym a nie gwarantowanym. Gwarantowany czas doreczenia ma miejsce w przypadku pocztexowych paczek 24 i 48 itp.. Wiec i priorytet moze isc dwa tygodnie

Nie, nie Flavo C z Aurigii niestety. Pol roku temu zmienili sklad , pododawali parabenow, propylen glikolowy pojawil sie na drugim miejscu. Serum ma bardziej oleista konsystencje, ktora moja cera niespecjalnie lubi, przez co kiepsko sie wchlanial, a spora czesc pozostawala na powierzcni skory. DLatego juz nie ma takich efektow jak rok temu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 15:10   #2322
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

To polecam ten z Biochemii, bardzo fajne jest to serum
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 15:49   #2323
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
To polecam ten z Biochemii, bardzo fajne jest to serum
Za rok na pewno zamowie juz ten z Biochemii Tylko, ze ona ma 15 % witaminy C, a z Aurigii 8 No, ale moze czas juz na 15 coby zmarszczki nie mialy pola do rozwoju

A ktora masz wersje?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 16:02   #2324
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-antyUV.html o miałam ten ze stabilną formą wit. C już mi się skończył, ale był super. Teraz spróbuje sama ukręcić, tylko muszę się zebrać i kupić wszystkie potrzebne rzeczy
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 06:42   #2325
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-antyUV.html o miałam ten ze stabilną formą wit. C już mi się skończył, ale był super. Teraz spróbuje sama ukręcić, tylko muszę się zebrać i kupić wszystkie potrzebne rzeczy

Rownież je polecam. dawało widoczne efekty.
Mieszkałam w paru miastach w rożnych województwach i nie było zbytnio różnicy miedzy priorytetem, a ekonomicznym, ale duzo zależy od placówki. Fakt.
Tak jak wcześniej radzono - napisz o numer przesyłki . Mozna sprawdzić gdzie jest. Moze leży od kilku dni na poczcie, a nie dostałaś awizo. Tez mi sie zdarzało.

U mnie kryzys mineralowy przychodzi o rożnych polach. Zazwyczaj chęć spróbowania czegoś nowego. Ale koniec końców podkłady drogeryjne nie przyznają sie na mnie tak i wyglądam na zmęczona. Odpuszczam i wracam do minerałów
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 10:19   #2326
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-antyUV.html o miałam ten ze stabilną formą wit. C już mi się skończył, ale był super. Teraz spróbuje sama ukręcić, tylko muszę się zebrać i kupić wszystkie potrzebne rzeczy
Ahhh to nie jest flavo C ;D CHetnie bym zamowila, al z racji promocji zamowilam juz eliksir winogronowy

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Rownież je polecam. dawało widoczne efekty.
Mieszkałam w paru miastach w rożnych województwach i nie było zbytnio różnicy miedzy priorytetem, a ekonomicznym, ale duzo zależy od placówki. Fakt.
Tak jak wcześniej radzono - napisz o numer przesyłki . Mozna sprawdzić gdzie jest. Moze leży od kilku dni na poczcie, a nie dostałaś awizo. Tez mi sie zdarzało.

U mnie kryzys mineralowy przychodzi o rożnych polach. Zazwyczaj chęć spróbowania czegoś nowego. Ale koniec końców podkłady drogeryjne nie przyznają sie na mnie tak i wyglądam na zmęczona. Odpuszczam i wracam do minerałów
Awizo juz sie znalazlo w skrzynce na drugi dzien

U mnie plynne wygladaja teraz duzo lepiej niz mineraly i trzymaja sie tez dluzej Choc dzisiaj nalozylam na twarz moje hiciarskie mineraly tj. Lucy Minerals i jest ladnie. Najgorzej mam z Uoga i LL.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 13:18   #2327
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jest flavo http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html ale koniec końcow zamówiłam te wyżej bo badziej olejowa wit C mnie przykonywała

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-08-02 o 13:20
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 08:06   #2328
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny gdzie mogę kupić pudełko na puder/podkład sypki z sitkiem ? Takie ok 20ml?
Wiem, że kolorówka ma, ale to pudełko z sitkiem mnie dobija.
Za dużo dziurek i nie jest zakręcane, do torebki koszmar.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 08:46   #2329
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie mogę kupić pudełko na puder/podkład sypki z sitkiem ? Takie ok 20ml?
Wiem, że kolorówka ma, ale to pudełko z sitkiem mnie dobija.
Za dużo dziurek i nie jest zakręcane, do torebki koszmar.
Widzialam na allegro.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-07, 11:12   #2330
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie mogę kupić pudełko na puder/podkład sypki z sitkiem ? Takie ok 20ml?
Wiem, że kolorówka ma, ale to pudełko z sitkiem mnie dobija.
Za dużo dziurek i nie jest zakręcane, do torebki koszmar.
Na Neauty są 40ml z zakręcanym sitkiem i jakieś są też na Annabelle, ale tych nie znam i nie wiem ile mają.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 11:48   #2331
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Na Neauty są 40ml z zakręcanym sitkiem i jakieś są też na Annabelle, ale tych nie znam i nie wiem ile mają.
Mam oba i z neauty lepsze, sitko jest zakręcane i proch nie ucieka. Z AM jest jeszcze opakowanie na podkład z gąbeczką, chyba nadaje się właśnie do torebki ale cena wysoka..

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 19:10   #2332
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Widzialam na allegro.
Samego pudełka nie opłaca mi się ściągać.
Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Na Neauty są 40ml z zakręcanym sitkiem i jakieś są też na Annabelle, ale tych nie znam i nie wiem ile mają.
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Mam oba i z neauty lepsze, sitko jest zakręcane i proch nie ucieka. Z AM jest jeszcze opakowanie na podkład z gąbeczką, chyba nadaje się właśnie do torebki ale cena wysoka..

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Na pojemniczek z Neauty skuszę się jak będę zamawiać cienie.


Dzięki dziewczyny.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 16:44   #2333
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie mogę kupić pudełko na puder/podkład sypki z sitkiem ? Takie ok 20ml?
Wiem, że kolorówka ma, ale to pudełko z sitkiem mnie dobija.
Za dużo dziurek i nie jest zakręcane, do torebki koszmar.




Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Na Neauty są 40ml z zakręcanym sitkiem i jakieś są też na Annabelle, ale tych nie znam i nie wiem ile mają.
Właśnie to miałam pisać Kiedyś bardzo chciałam kupić taki pojemniczek, ale nigdzie nie było. Chciałam już nawet odkupić od kogoś puste opakowanie po zużytym pokładzie Jednak od jakiegoś czasu Neauty sprzedaje takie opakowania z zasuwanym sitkiem za bodajże 5 zł i po problemie
AM ma zwykłe bez zasuwki albo takie z gąbeczką, nie da się kupić czystego pojemniczka z zasuwanym sitkiem (jedynie zachować po pokładzie)

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Mam oba i z neauty lepsze, sitko jest zakręcane i proch nie ucieka. Z AM jest jeszcze opakowanie na podkład z gąbeczką, chyba nadaje się właśnie do torebki ale cena wysoka..

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Mają, ale nie spodobało mi się to, że w tym opakowaniu podkład przechodzi przez gąbeczkę, nie wysypuje się go przez sitko (myślałam początkowo że gąbeczka pełni funkcję puszka zabezpieczającego przed wysypywaniem, a jednak nie).
Wydaje mi się to mało ekonomiczne i higieniczne (nie wiadomo ile w nią wsiąka, a do tego ciągła konieczność prania, a tym samym wypłukiwania dużych ilości podkładu, który ląduje w kanalizacji). To mnie skutecznie zniechęciło do zakupu i wolę jednak nosić przy sobie podkład + pędzel chowany

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2015-08-11 o 16:47
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 14:29   #2334
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny mam pytanie do osób, które używają podkładu mineralnego ale korektora już płynnego. Co nakładacie najpierw? Płynny korektor czy podkład w proszku? Mam podkład AM a korektor z MACa, który mi bardzo podpasował ale jak używam go pod podkład to robią się takie suche "korektorowe placki". Macie na to jakąś radę?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 17:17   #2335
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do osób, które używają podkładu mineralnego ale korektora już płynnego. Co nakładacie najpierw? Płynny korektor czy podkład w proszku? Mam podkład AM a korektor z MACa, który mi bardzo podpasował ale jak używam go pod podkład to robią się takie suche "korektorowe placki". Macie na to jakąś radę?

Płynny korektor najpierw ale mialam lekki rozświetlający. Teraz używam mineralnego
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 18:15   #2336
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A przed korektorem dajesz jeszcze primer?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 18:28   #2337
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nic nie daje pod. Ani kremu, ani primera. Czasem tylko filtr, ale wtedy tez bez primera
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 21:59   #2338
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Sagi korektorowej ciąg dalszy xd Kupiłam próbki korektorów z Clare Blanc i mają super kolory, ale konsystencja jakaś taka sucha, mam wrażenie że przy Annabelle to średnio kryje ;cc Jak to wygląda u Amielie, bo już prawie mialam brać od nich próbke korektora, ale CB miało ładniejszy odcien
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 10:48   #2339
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Wicie co? Wróciłam po dłuższej przerwie od minerałów i wizażu i rzucił mi się w oczy brak Lilly Lolo. Wiem, że te minerały nadal są w sprzedaży. Chodzi mi raczej o to, że nie istnieją w blogosferze i na wizażu tak jak kiedyś. Pamiętam, że były to moje pierwsze minerały. Atakowały mnie zewsząd ;-) I na blogach i na wizażu było ich pełno. Teraz widzę odwrotne zjawisko. Miejsce LL zajęło AM. Szukałam nawet swatchy porównujących odcienie LL i AM. Nie udało mi się znaleźć (nie twierdzę, że nie ma, po prostu ja nie znalazłam).

Weszłam na ten wątek, poczytałam trochę, żeby zaktualizować swoją wiedzę i wydaje mi się, że już mało kto używa LL. Czy to kwestia ceny i pojawienia się alternatywy, czy może coś było niemiłego w międzyczasie, o czym nie wiem?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 11:07   #2340
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Wicie co? Wróciłam po dłuższej przerwie od minerałów i wizażu i rzucił mi się w oczy brak Lilly Lolo. Wiem, że te minerały nadal są w sprzedaży. Chodzi mi raczej o to, że nie istnieją w blogosferze i na wizażu tak jak kiedyś. Pamiętam, że były to moje pierwsze minerały. Atakowały mnie zewsząd ;-) I na blogach i na wizażu było ich pełno. Teraz widzę odwrotne zjawisko. Miejsce LL zajęło AM. Szukałam nawet swatchy porównujących odcienie LL i AM. Nie udało mi się znaleźć (nie twierdzę, że nie ma, po prostu ja nie znalazłam).

Weszłam na ten wątek, poczytałam trochę, żeby zaktualizować swoją wiedzę i wydaje mi się, że już mało kto używa LL. Czy to kwestia ceny i pojawienia się alternatywy, czy może coś było niemiłego w międzyczasie, o czym nie wiem?
Moim zdaniem to wynika z tego, ze rynek mineralny jest teraz, naprawde bardzo bogaty. Co rusz powstaja nowe firmy mineralne. Wiec kazdy chce przetestowac nowosc.

Przyznam, ze ja nigdy nie rozumialam fenomenu LL. Mysle, ze ich sukces wynikal z tego, ze to byly jedne z pierwszych mineralow na rynku, a kiedys wybor i dostepnosc do mineralow, nie byla tak duza jak teraz. Wiec wybieralo sie z tego co bylo dostepne.

Dla mnie LL to srednie mineraly. Glownie ich formula siadala, mimo ze u nich zdolalam dobrac odcien idealny do mojej cery i ciala :ale co z tego skoro sie nie trzymaly. Do tego cena...
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.