Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-10-26, 00:04   #1291
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez marta_sien Poka¿ wiadomo¶æ
a czy u¿ywa³a która¶ kiedy¶ mo¿e Palette Color Shampoo 231 Jasny Br±z ?
spodoba³ mi siê ten kolor,ale nie wiem jaki wychodzi(mam pasemka robione rozja¶niaczem...)
ja mia³am kiedy¶ rozja¶niane w³osy na do¶æ jasny blond i u¿y³am w³a¶nie tego odcienia aby wróciæ do naturalnego koloru, wysz³o dosyæ naturalnie co¶ pomiêdzy ciemnym blondem a jasnym br±zem ale efekt mnie nie powali³, niedawno u¿y³am jej znowu ju¿ na ciemne w³osy i wyszed³...prawie czarny, moja fryzjerka odradza³a mi palettki, bardzo niszcz± w³osy a z do¶wiadczenia wiem ¿e br±zy tej firmy wychodz± baaardzo ciemne.
Demri jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-26, 15:12   #1292
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja przygoda z farbowaniem zaczela sie przed studniowka.potem farbowa³am wlosy kilka razy na ciemny braz... ostatnio pod koniec czerwca u fryzjera mialam farbowane na braz ( ktory mial byc brazowy oczywiscie) a wyszedl bradzo ciemny, ktory do teraz splukal mi sie calkowicie i mialam rude wlosy( zdjecie 1 i 2 ).Po opiniach na temat Castinga uda³am sie do sklepow po jakikolwiek odcien brazu- z 6 ktore odwiedzilam nie bylo w zadnym poddenerwowana zakupilam inna farbe z Loreala Excellence BRAZ. a wyszedl mi znow ciemny...(zd 3 4 5 ).jedynie mam nadzieje ze nie splucze mi sie do rudego...
zawsze marzylam o chlodnym odcieniu brazu, ktory nie wpadalby w rudosci, ale widocznie nie pisane mi to

sliczne wloski!!!!!!! szczegolnie ten drugi ciemniejszy kolor ta farba loreal miala jakis konkretny nr??czy tylko z napisem braz?? bo wlasnie o teki mi chodzi idealny a jak Ci wloski pieknie lsnia oddawaj je
konewka i kwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-26, 15:50   #1293
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy która¶ z was mog³aby mi wyt³umaczyæ JAK KROWIE NA ROWIE jak mam sobie obrazek dodaæ do swoich wypowiedzi??????????????? ????
wiec sluchaj:
wchodzisz w odpowiedz, lub cytuj. piszesz co tam trzeba i schodzisz nizej w dodatkowe opcje. tam se 4 opcje: rozne opcje, zalacz pliki, subskrypcja tego watku i ocen watek. w zalacz pliki na niebiesko napisane jest zarzadzaj zalacznikami - wchodzisz. wyskakuje nowa ramka i jest napisane zaladuj plik z twojego kumputera. klikasz pierwsze przegladaj z gory, wybierasz plik skad chcesz i klikasz w niego 2 razy. pozniej zaladuj. czekasz az pojawi sie w zalacznikch. w ramce klikasz zamknij okienko a wiadomosc glowna wyslij odpowiedz ale pod dodatkowymi opcjami. prosciej sie nie da
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-26, 16:13   #1294
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomo¶ci: 2 523
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Viki124

Powiedz proszê jak uzyskujesz tak l¶ni±cy efekt na Twoich w³oskach ?
Czego u¿ywasz ?
Pozdrawiam.
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-26, 22:13   #1295
marta_sien
Raczkowanie
 
Avatar marta_sien
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a powiedzcie mi jeszcze...
mam pasemka na w³osach,a chcia³abym uzyskaæ ³adny br±zowy kolor,bez rudo¶ci!!
mam czerwon± gêbê i nie pasuje mi w ogóle rudy!! moja fryzjerka zrobi³a mi zamiast ³adnego br±zu rudy!!
tragedia!
teraz szukam ch³odnego br±zu,który nie zmyje siê do rudego...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moje.JPG (72,3 KB, 152 za³adowañ)
marta_sien jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-27, 16:00   #1296
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomo¶ci: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny znacie jakie¶ dobre nab³yszczacze do w³osów gdy przefarbowa³am na braz automatycznie nabra³y blasku....ale chcia³abym go jeszcze wiecej! prosze podzielcie sie do¶wiadczeniami ^^
zuni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-27, 21:47   #1297
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 152
GG do Sylussia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a probowalyscie farbowac profesjonalnymi farbami? np. kadus?
__________________
Sylussia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 00:25   #1298
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja mam ochotê wypróbowaæ któr±¶ z profesjonalnych farb, my¶la³am o Kolaston Perfect br±zowo-popielaty ciemny blond, ale boje sie ¿e sobie nie poradzê i co¶ sknocê nie mam pojêcia o jakim stê¿eniu utleniacz trzeba dodaæ i w jakich proporcjach mo¿e kto¶ mi co¶ podpowie?
Demri jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:25   #1299
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 152
GG do Sylussia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a moze w instrukcji uzywania tej farby wszystko jest napisane?
ja chcialam kadus selecta premium. dziewczyny chwalily na KWC
zaryzykuje, pojade jutro i kupie. wyjdzie albo to co chce, albo nie :P trudno.
__________________
Sylussia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-28, 08:51   #1300
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Demri Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam ochotê wypróbowaæ któr±¶ z profesjonalnych farb, my¶la³am o Kolaston Perfect br±zowo-popielaty ciemny blond, ale boje sie ¿e sobie nie poradzê i co¶ sknocê nie mam pojêcia o jakim stê¿eniu utleniacz trzeba dodaæ i w jakich proporcjach mo¿e kto¶ mi co¶ podpowie?
proporcje na pewno s± w instrukcji u¿ywanai farby a stê¿enie zale¿y od w³osa. najbezpieczniej 6%, ale mo¿e zapytaj w sklepie fryzjerskim, czy gdzie tam bêdziesz kupowaæ
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-28, 12:00   #1301
kinnia90
Raczkowanie
 
Avatar kinnia90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Do³±czam do grona farbowanych na br±z co prawda najpierw wyzywa³am bo pofarbowa³am sie UWAGA ciemnm br±zem z Palette efekt jaki-wiadomo. Teraz kolor sie spra³ i jest przesliczny chcia³abym teraz jakis jasniejszy brazik
__________________
Jestem Nowa Ale Siê Staram
kinnia90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 12:23   #1302
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 12 455
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny czy w sytuacji gdy mam naturalny kolor w³osów - ciemny br±z i pofarbuje je na odcieñ zbli¿ony (czekolada lub co¶ w podobnym odcieniu) odrosty bêd± mocno widoczne??? to by by³a moja pierwsza koloryzacja i bojê siê ich po nie chcê pó¼niej musieæ ich non stop farbowaæ.
dorad¼cie proszê
__________________
jeste¶my ma³¿eñstwem


jestem mam±
cashmere jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-28, 18:20   #1303
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny mam dylemat. chcia³abym zafarbowaæ w³osy na br±z (taki ¶redni) i nie moge siê zdecydowaæ czy wybraæ farbê Loreal Recital Preference kolor z³ocisty Kasztan czy krem Casting Creme Gloss mro¼ny be¿? Jakie s± wasze do¶wiadczenia z tymi dwoma farbkami i co mog³ybycie mi poleciæ? Bardzo prosze o pomoc, bo jutro od razu po lekcjach planuje wycieczkê do sklepu
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 14:57   #1304
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 152
GG do Sylussia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a gdzie kupuje sie taki utleniacz?
__________________
Sylussia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 15:53   #1305
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Boles³awiec
Wiadomo¶ci: 1 868
Post Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny mam dylemat. chcia³abym zafarbowaæ w³osy na br±z (taki ¶redni) i nie moge siê zdecydowaæ czy wybraæ farbê Loreal Recital Preference kolor z³ocisty Kasztan czy krem Casting Creme Gloss mro¼ny be¿? Jakie s± wasze do¶wiadczenia z tymi dwoma farbkami i co mog³ybycie mi poleciæ? Bardzo prosze o pomoc, bo jutro od razu po lekcjach planuje wycieczkê do sklepu

Dziewczyny pisaly nie pamietam czy na forum czy na kcw ze mrozny bez wychodzi bardzo ciemny,wiec lepiej wybierz ta druga farbe
julittaa22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 18:32   #1306
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Sylussia Poka¿ wiadomo¶æ
a gdzie kupuje sie taki utleniacz?
tam gdzie farbê, w sklepie fryzjerskim, mo¿na te¿ w jakim¶ sklepie internetowym bo nie w ka¿dym mie¶cie s± takie sklepy
Demri jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 18:47   #1307
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny mam dylemat. chcia³abym zafarbowaæ w³osy na br±z (taki ¶redni) i nie moge siê zdecydowaæ czy wybraæ farbê Loreal Recital Preference kolor z³ocisty Kasztan czy krem Casting Creme Gloss mro¼ny be¿? Jakie s± wasze do¶wiadczenia z tymi dwoma farbkami i co mog³ybycie mi poleciæ? Bardzo prosze o pomoc, bo jutro od razu po lekcjach planuje wycieczkê do sklepu
ale we¼ te¿ pod uwagê czy lepiej wygl±dasz w ciep³ych czy ch³odnych odcieniach, te dwie farby s± w bardzo róznych tonacjach, i ch³odne na ogó³ wychodz± ciemniejsze
Demri jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 19:50   #1308
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomo¶ci: 438
GG do evamoni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Marta Sien - uwazam, ze odcien, ktory posiadasz pasuje Ci. Masz cieple, brazowe oczy, a cera? jest i na to sposob. Nic tak nie podkresla pieknego koloru wlosow i makijazu oczu jak odpowiednio dobrany podklad. Ja w przeciwienstwie do Ciebie uwazam, ze pasuja Ci cieple kolorki, radze Ci wyprobowac zoltawy ( bezowy ) odcien podkladu. I zobaczysz jakiej wyrazistosci nabierze kolor wlosow i orzechowy odcien Twoich oczu.
evamoni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 19:55   #1309
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

w³a¶nie zrobi³am sobie Mro¼ny Be¿ . A wiêc nie jest to ani mro¼ny ani tym bardziej be¿ :P. Otrzyma³am ciemn± czekoladê o bardzo ciep³ym odcieniu. Bardzo g³êbok±, wielotonow±. W³oski sa miêciutkie, wygl±daj± na zdrowe . Zobaczymy jak z trwa³o¶ci± ale na chwile obecn± jestem jak najbardziej na tak .
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 20:18   #1310
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomo¶ci: 438
GG do evamoni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A jaki numer ma ta farba Mrozny Bez?
Mieszkam w Niemczech i nie widzialam tego okreslenia koloru, jest braz - 400, ktory to ja uzywam, jest chlodny kasztan, ciemny braz i brazowo czarny.

W przyszlym tygodniu maluje brazem, robie pasemka a na nie orzech - tabacco - medio z welli Color touch fashion ( w sklepie fryzjerskim ) Ciekawa jestem efektu.
evamoni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:31   #1311
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka¿ wiadomo¶æ
a teraz pytanie do wszystkich pañ, które mia³y co¶ wspólnego z jasnym szatynem belle color, nr 20.
czy t± farb± mam szansê uzyskaæ kolor zbli¿ony do tego na zdjêciu? nie mogê siê zdecydowaæ co bym chcia³a, ale ten kolorek ze zdjêcia mnie urzek³.. ciemny, ale na pewno NIE czarny..
Black Sun dok³adnie identyczny kolor uzyska³am farba Garnier Nutrisse natea nr 40 Cacao- ciemny szatyn ( tzn zaraz po farbowaniu by³ baaardzo ciemny, po dwóch myciach zrobi³ siê w³asnie taki i taki juz jest , piêkny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3600010013099_pack.jpg (28,9 KB, 126 za³adowañ)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:33   #1312
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mro¼ny be¿ (iced latte) numer 713
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:40   #1313
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem za duzo tam rudosci Braz nie powinien miec nic z rudosci, jak dla mnie bynajmniej..
dokladnie .braz to braz a to co mialam by³ zwyczajnie rudy...
Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Poka¿ wiadomo¶æ
sliczne wloski!!!!!!! szczegolnie ten drugi ciemniejszy kolor ta farba loreal miala jakis konkretny nr??czy tylko z napisem braz?? bo wlasnie o teki mi chodzi idealny a jak Ci wloski pieknie lsnia oddawaj je
farba nie miala nr tylko napis BRAZ.wloski swieca sie po farbie prawdopodobnie
Cytat:
Napisane przez myszeczka00 Poka¿ wiadomo¶æ
Viki124

Powiedz proszê jak uzyskujesz tak l¶ni±cy efekt na Twoich w³oskach ?
Czego u¿ywasz ?
Pozdrawiam.
po pierwsze farbowanie duzo daje. po drugie uzywam dlugo juz szamponu i odzywki loreal elseve nutriblask(rozowy) do tego jedwab biosilk, nablyszczacze i jedwab w sprayu na koncowki i to wszystko
Cytat:
Napisane przez zuni Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny znacie jakie¶ dobre nab³yszczacze do w³osów gdy przefarbowa³am na braz automatycznie nabra³y blasku....ale chcia³abym go jeszcze wiecej! prosze podzielcie sie do¶wiadczeniami ^^
ja proponuje spray Shwartzkopf( pewnie zle napisalam) got 2 be. fajnie nablyszcza wloski. fajny na wykonczenie fryzurki... tak delikatnie spryskac i sie fajnie swieca
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:45   #1314
marta_sien
Raczkowanie
 
Avatar marta_sien
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez evamoni Poka¿ wiadomo¶æ
Marta Sien - uwazam, ze odcien, ktory posiadasz pasuje Ci. Masz cieple, brazowe oczy, a cera? jest i na to sposob. Nic tak nie podkresla pieknego koloru wlosow i makijazu oczu jak odpowiednio dobrany podklad. Ja w przeciwienstwie do Ciebie uwazam, ze pasuja Ci cieple kolorki, radze Ci wyprobowac zoltawy ( bezowy ) odcien podkladu. I zobaczysz jakiej wyrazistosci nabierze kolor wlosow i orzechowy odcien Twoich oczu.
a to w³a¶nie nie jest mój obecny kolor..teraz mam jasny,w sumie nawet b.jasny balejage
(jeszcze trochê ja¶niejszy ni¿ an tym zdjêciu)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jasny.JPG (28,1 KB, 138 za³adowañ)
marta_sien jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:05   #1315
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomo¶ci: 438
GG do evamoni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ladna z Ciebie dziewczynka, oryginalna uroda. Przypominasz mi moja siostre jak byla mniej wiecej w Twoim wieku ( polmetek?stodniowka?) Teraz ma fryz Viktorii i wyglada .... super.
evamoni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:20   #1316
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomo¶ci: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam!
Tak w sumie to na pocz±tku przynam siê, ¿e nie zlustrowa³am ca³ego w±tku dog³êbnie (chocia¿ kiedy¶ przygl±da³am siê mu dosyæ uwa¿nie) a mam pytanko.
Ostatnio zafarbowa³am siê u fryzjerki na jaki¶ taki dziwny kolor (br±z koloru naturalnego plus jaka¶ mied¼, w sumie niewa¿ne ). No i moje pytanko to jak utrzymaæ ten kolor na w³osach przez d³uuugi czas? Macie jakie¶ sposobiki? Bo ja myje w³osy co dwa dni raczej, a nawet codziennie, mimo ¿e s± d³ugie i nie potrzebuj± raczej codziennego mycia, no i ten kolor chc±c nie chc±c siê sp³ukuje. My¶la³am o jakich¶ szamponach do br±zowych w³osów czy czym¶ takim (nie u¿ywa³am, wiêc szczerze to nie wiem czy to co¶ dzia³a?). Liczê na Was weteranki
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:28   #1317
marta_sien
Raczkowanie
 
Avatar marta_sien
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez evamoni Poka¿ wiadomo¶æ
Ladna z Ciebie dziewczynka, oryginalna uroda. Przypominasz mi moja siostre jak byla mniej wiecej w Twoim wieku ( polmetek?stodniowka?) Teraz ma fryz Viktorii i wyglada .... super.
dziêkujê (jestem w 2 kl. lo)
mia³am kiedy¶ krótkie w³osy,ale stwierdzi³am,¿e do matury(w przysz³ym roku zkolnym)nie ¶cinam,ale trochê to mêcz±ce,bo moje w³osy sa dziwne - spód siê krêci w spirale,góra sie trochê prostuje i puszy na maxa...
poza tym nikt mi nie potrafi dobrze dobraæ koloru,jakiego¶ fajnego,a balejage mam ju¿ od 4 lat w sumie i ju¿ mi sie nudzi(raz mia³am tylko tamten rudy)
potrzebujê pomocy z dobraniem ³adnego koloru pasuj±cego do wszystkiego...
to jest w³a¶nie mój aktualny kolor(przepraszam za jakosc-telefon)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P30-10-07_10.30[1].jpg (25,7 KB, 158 za³adowañ)

Edytowane przez marta_sien
Czas edycji: 2007-10-30 o 09:35
marta_sien jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-30, 18:45   #1318
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomo¶ci: 438
GG do evamoni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Z tego co pamietam, to wlosow nie scina sie tuz przed matura ( od stodniowki liczac )tak, ze tnij...
Widzialabym Cie w krotkich, brazowych wlosach ( chyba lepiej ci pasuje braz ), z pasemkami w jasniejszym odcieniu brazu. Jak juz masz balejaz, to proponuje kupic szampon koloryzujacy ( lub na poczatek pianke - Loreala ) w kolorze np. mahoniowym. Powinien wyjsc ladny, trojwymiarowy kolor. No i podklad na nosek...
evamoni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-30, 20:26   #1319
marta_sien
Raczkowanie
 
Avatar marta_sien
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

nic nie mów o nosie...wkurza mnie jak diabli! a nie wiem czy nie lepiej by³oby ¿eby br±z nie by³ jednak z odcianiami rudo¶ci...chyba za bardzo podkre¶l± "motylka"na twarzy..
a nie ¶cinam,bo chcia³am zobaczyæ jak to jest znowu mieæ d³ugie w³osy,ale chyba wygodniej mi z krótkimi,tylko mój tata i ch³opak trochê siê buntuj± przeciwko ¶cinaniu
marta_sien jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-31, 08:57   #1320
ali¶
Zadomowienie
 
Avatar ali¶
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 878
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez izzie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, taki kolor mi wyszed³ po farbie Joanny Multi Color ORZECHOWY BR¡Z. Nie mam pojêcia jakim orzechem siê inspirowano
Ja ju¿ kilkakrotnie farbowa³am tym kolorem z Joanny ale z saszetki i wyszed³ mi dok³adnie taki kolor jak na opakowaniu a w³osy mam ciemno blond z jasnymi kocówkami (pozosta³o¶ci po pasemkach) i wszystko pokry³a doskonale, nawet te pasemka (choc z nich spra³ sie po 3-4 mysiach ale i tak ³adnie bez czerwonych czy ¿ó³tych refleksów.
__________________
7.04.2013 Brunio

ali¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.