Przed i po - czyli wasze makijaze :D - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-13, 20:48   #811
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Na screenach widzialam jak wszytskie kolorowe kosmetyki paru kobiet wywalil do kosza.
Moje serce nie wytrzymałoby tego widoku.
Spróbowałby ktoś tknąć moje kosmetyki..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:34   #812
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Jestem dziewczyną, ale nadal tego nie rozumiem.
Bo gdyby tak stanąć obok, popatrzeć obiektywnie na te wszystkie kompleksy kobiet, ten wyścig w zatrzymaniu młodości, w postarzeniu się (czyt. dodaniu sobie paru lat, by wyglądać poważniej), w przedłużaniu rzęs, powiększaniu/zmniejszaniu ust, tworzenia kości policzkowych, maskowaniu jakichś pieprzyków, cieni itp. Zresztą same wiecie co chcecie zmienić za pomocą makijażu.
W czym tak naprawdę jesteśmy aż tak gorsze od facetów, że oni mogą normalnie żyć z rozszerzonymi porami, krótkimi rzęsami, małymi oczami, dużymi nosami, trądzikiem, bliznami, rozszerzonymi naczynkami, błyszczącą się cerą - i to bez tej presji, że TYLKO makijaż zmieni to, jakimi rzeczywiście są.
I patrząc na te wszystkie, codzienne i OBOWIĄZKOWE zabiegi kobiet, które za wszelką cenę chcą poprawić naturę i oszukać prawdę, ze smutkiem mogę stwierdzić, że niektóre kobiety są po prostu biedne, biedne z powodu uzależnienia od czegoś takiego, jak np. tusz do rzęs czy puder do twarzy, biedne, bo są zdania, że wyglądają gorzej będąc naturalne, niezależne od jakichś sztucznych mazideł.
Makijaż to oczywiście świadomy wybór, kto nie chce, nie maluje się. Ale śmieszy mnie ta powszechna moda bycia "zrobioną".
Chyba troszke bijesz piane o nieistniejący problem
ale naturalnie to Twoje zdanie..

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Moje serce nie wytrzymałoby tego widoku.
Spróbowałby ktoś tknąć moje kosmetyki..
Ah.. kolejny problem robiony pod publiczke. Draznia mnie tego typu show.. I to ostentacyjne wyrzucanie kosmetykow.. Sprobowałby mi
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:44   #813
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Boze moja kolej...bez makijazu jak chlopak kiedys w ogole sie nie malowalam teraz jakos mi sie to nie miesci w glowie troche sie uzaleznilam.

Oj nie, nie chłopak. Bardziej w stronę mojej wyspiarskiej urody z marzeń. I idealna bladość. Ale Ty także pieknie malujesz, łączysz urodę, świeżość i szał kolorów i jest to co wszystkie tu nas oczarowało.


---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Moje serce nie wytrzymałoby tego widoku.
Spróbowałby ktoś tknąć moje kosmetyki..
Skoczyłabym za nimi:hahaha
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:51   #814
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Jestem dziewczyną, ale nadal tego nie rozumiem.
Bo gdyby tak stanąć obok, popatrzeć obiektywnie na te wszystkie kompleksy kobiet, ten wyścig w zatrzymaniu młodości, w postarzeniu się (czyt. dodaniu sobie paru lat, by wyglądać poważniej), w przedłużaniu rzęs, powiększaniu/zmniejszaniu ust, tworzenia kości policzkowych, maskowaniu jakichś pieprzyków, cieni itp. Zresztą same wiecie co chcecie zmienić za pomocą makijażu.
W czym tak naprawdę jesteśmy aż tak gorsze od facetów, że oni mogą normalnie żyć z rozszerzonymi porami, krótkimi rzęsami, małymi oczami, dużymi nosami, trądzikiem, bliznami, rozszerzonymi naczynkami, błyszczącą się cerą - i to bez tej presji, że TYLKO makijaż zmieni to, jakimi rzeczywiście są.
I patrząc na te wszystkie, codzienne i OBOWIĄZKOWE zabiegi kobiet, które za wszelką cenę chcą poprawić naturę i oszukać prawdę, ze smutkiem mogę stwierdzić, że niektóre kobiety są po prostu biedne, biedne z powodu uzależnienia od czegoś takiego, jak np. tusz do rzęs czy puder do twarzy, biedne, bo są zdania, że wyglądają gorzej będąc naturalne, niezależne od jakichś sztucznych mazideł.
Makijaż to oczywiście świadomy wybór, kto nie chce, nie maluje się. Ale śmieszy mnie ta powszechna moda bycia "zrobioną".
Ale ja uwielbiam się malować, uwielbiam kosmetyki, uwielbiam je kupować. Miałabym sobie tego odmawiać? Zawsze byłam zdania, że to bardzo kobiece sprawy. Dlatego nie cierpię tego całego metroseksualizmu, bo mężczyźni chcą nam zabrać to co było niegdyś tylko nasze. Czy nie malująca się kobieta jest mniej kobieca? No cóż, jeśli przez to jest mniej zadbana to owszem, mniej w niej kobiecości (albo wcale )
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:52   #815
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ale ja uwielbiam się malować, uwielbiam kosmetyki, uwielbiam je kupować. Miałabym sobie tego odmawiać? Zawsze byłam zdania, że to bardzo kobiece sprawy. Dlatego nie cierpię tego całego metroseksualizmu, bo mężczyźni chcą nam zabrać to co było niegdyś tylko nasze. Czy nie malująca się kobieta jest mniej kobieca? No cóż, jeśli przez to jest mniej zadbana to owszem, mniej w niej kobiecości (albo wcale )
Popieram wypowiedź w 100%
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:53   #816
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Przed i po - czyli wasze makijaze :D

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ale ja uwielbiam się malować, uwielbiam kosmetyki, uwielbiam je kupować. Miałabym sobie tego odmawiać? Zawsze byłam zdania, że to bardzo kobiece sprawy. Dlatego nie cierpię tego całego metroseksualizmu, bo mężczyźni chcą nam zabrać to co było niegdyś tylko nasze. Czy nie malująca się kobieta jest mniej kobieca? No cóż, jeśli przez to jest mniej zadbana to owszem, mniej w niej kobiecości (albo wcale )

Też uwielbiam kupować i ostatnio przez MM mazać
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.