Ciepłe parki kupujemy i na zimę stulecia się szykujemy- wątek miłośników PULL&BEAR XV - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-23, 22:44   #5011
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Ciepłe parki kupujemy i na zimę stulecia się szykujemy- wątek miłośników PULL&B

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
sasenka gratulacje


Chciałabym sobie kupić diohespan max na bolące nogi i obawę przed żylakami. Nie masz szans żeby w Super pharm zaliczało się to do witamin i była na to zniżka, co nie?
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 22:48   #5012
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Ciepłe parki kupujemy i na zimę stulecia się szykujemy- wątek miłośników PULL&B

Cytat:
Napisane przez kubcios Pokaż wiadomość
http://www.zara.com/pl/pl/nowo%C5%9B...2p1611509.html

hahahahahhahahahahahahaha hahahahahahhahahahhahahah ahahahahahahhahahahahahah ahahahahahahahhahahahhaha hahahahahahahahhahahahaha hahahahahahahahahhahahahh ahahahahahahahahahhahahah ahahahahahahahahahahhahah ahhahahahahahahahahahhaha hahahahahahahahahahahahha hahahhahahahahahahahahahh ahahahahahahahahahahahaha hhahahahhahahahahahahahah ahhahahahahahahahahahahah ahahhahahahhahahahahahaha hahahhahahahahahahahahaha hahahahhahahahhahahahahah ahahahahhahahahahahahahah ahahahahahhahahahhahahaha hahahahahahhahahahahahaha hahahahahahahhahahahhahah ahahahahahahahhahahahahah ahahahahahahahahhahahahha hahahahahahahahahhahahaha hahahahahahahahahahhahaha hhahahahaha 900 zł o nie .
o w mordę

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Witam
Muszę się wam pochwalić, że mam koszulę! :sm ikolaj2:
Odpowiem tylko na niektóre i wam napiszę długi wywód jak udało mi się ją dostać, o ile się komuś będzie chciało czytać

A w poniedziałek będzie jeszcze ta promocja obowiązywać?



Obdzwoniłam wszystkie galerie w rzeszowie i nie ma. W Millenium w systemie mieli ale nie potrafili jej znaleźć, bo pewnie żaden inteligent się nie domyslił, że może być na wystawie. Sory, że obrażam ale już się przekonałam, że mają olewkę na dzwoniących...


Ja lubiłam zawsze grać w bilarda na wp. grasz z innymi ludźmi, możesz nawet kogoś znajomego zaprosić. Fajne to



Pewnie już dodałeś do zakładek i będziesz czekać na wyprzedaże

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

No więc tak najwazniejsze że mam koszulę...
Rano obdzwoniłam wszystkie mohito w rzeszowie, w millenium powinni mieć bo była w systemie ale nie znaleźli jej w sklepie.
Poszłam dzisiaj przed pracą jeszcze raz do mohito w m1 i specjalnie sprawdziłam, czy ta koszula jest na wystawie i była. I mówię do Pani że szukałam wczoraj tej koszuli w małym rozmiarze i w systemie mają Państwoe 34 a w sklepie jej nie ma i może to ta co wisi na manekinie. Pani mi mówi że najprawdopodobniej bo zawsze sa tam małe rozmiary. No to mówię, że chce się zapisać na tą koszulę przy zmianie wystawy i pytam kiedy ona będzie. Babka poszła zapytać i mówi mi że 10 lutego no to zrezygnowana poszłam do pracy...

Moja koleżanka była dzisiaj w bonarce i prosiłam ją żeby się rozejrzała za tą koszulą, pomimo, że 2 RAZY tam dzwoniłam i mówili, że jej nie ma w małym rozmiarze. Poszła i jedna Pani znalazła jej 36 no to już ok. Pani w przymierzalni powiedziała że juz innych nie mają i przy kasie zapytała innej Pani jeszcze raz czy może nie ma 34 ona sprawdziła w systemie i jej przyniosła. Więc mam moją piękną koszulę w rozmiarze 34 i w dodatku za 80 zł w w tamtym mohito było dzisiaj -20% z okazji urodzin galerii więc uwierzcie że jestem przeszczęśliwa! :smikola j2:

Ale się rozpisałam, wybaczcie
Sasenko, gratulacje, niezła przeprawa!!! Ale czekać do lutego...

No i co, wunt nam się skończył

Dobranoc!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 22:57   #5013
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Ciepłe parki kupujemy i na zimę stulecia się szykujemy- wątek miłośników PULL&B

o kurde nowy wątek trza! Musimy pomyśleć nad tytułem

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

"Pieniądze trzeba odkładać już, bo wyprzedaże są tuż, tuż"

Tylko takie coś mi przychodzi do głowy

Może znajdziecie coś fajniejszego?

albo "Pieniądze szybko chomikujemy bo na wyprzedaże się szykujemy"

Edytowane przez sasenka
Czas edycji: 2013-11-23 o 23:01
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 23:09   #5014
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Ciepłe parki kupujemy i na zimę stulecia się szykujemy- wątek miłośników PULL&B

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
o kurde nowy wątek trza! Musimy pomyśleć nad tytułem

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

"Pieniądze trzeba odkładać już, bo wyprzedaże są tuż, tuż"

Tylko takie coś mi przychodzi do głowy

Może znajdziecie coś fajniejszego?

albo "Pieniądze szybko chomikujemy bo na wyprzedaże się szykujemy"
drugi mi się podoba
To zakładaj Sasenko nowy wątek
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 23:43   #5015
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Ciepłe parki kupujemy i na zimę stulecia się szykujemy- wątek miłośników PULL&B

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
drugi mi się podoba
To zakładaj Sasenko nowy wątek

Yyyy załóż Ty, to dla mnie za poważna fucha idę spać
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 00:10   #5016
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Ciepłe parki kupujemy i na zimę stulecia się szykujemy- wątek miłośników PULL&B

Nowy https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post43857227

Mam nadzieję, że mnie nie udusicie o podjęciu decyzji związanej z tytułem
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.