MĘskie zimowe buty... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 19:48   #1
talllulah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44

MĘskie zimowe buty...


Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy
Byłam dzisiaj z TŻ na zakupach w poszukiwaniu butów na zimę dla niego... Upatrzył sobie jakieś skórzane kozaki. Strasznie chciał mi je pokazać, ale jak je zobaczyłam, byłam lekko zrezygnowana... Chłopak ubiera się głównie w sportowe bluzy, czasem założy koszule czy tam sweterek a te buty wyglądają jak dla harleyowca... No jednym słowem wyglądał komicznie... Był o krok od kupienia ich, ale jakoś udało mi się odwieść go od tego pomysłu.
Ja ogólnie nie uznaje zimowych butów u facetów, nie podobają mi się, wole jak chodzi w takich sportowych butach jak na co dzień. Jedyne buty,które mogłabym znieść (on też) to Timberlandy, ale nie za bardzo ma możliwość wydać ok 500zł na buty, a o tańszych podróbkach nawet nie chce słyszeć bo "zaraz się rozwalą".
W związku z tym chciałam sie Was poradzić jakie buty zimowe są ok do takiego luźnego stylu 19latka. Dodam że walory estetyczne są ważne, bo z mojego TŻ to taka modnisia jest

Edytowane przez talllulah
Czas edycji: 2010-10-17 o 20:00
talllulah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 13:41   #2
adoniss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: MĘskie zimowe buty...

Fajne buty mają w Atelier projektanta Karola Gręda poza tym widziałem fajne w kazarze
adoniss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:12   #3
wollna
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: MĘskie zimowe buty...

Zajrzy do tego sklepu <ciach> Duży wybór męskich butów. Myślę, że tam na pewno coś wybierzecie. A sklep na prawdę godny polecenia. Za równo jeśli chodzi o jakość butów jaki i cenę i całą resztę

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2014-11-20 o 21:15 Powód: reklama
wollna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:49   #4
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: MĘskie zimowe buty...

to w końcu chłopak ubiera sie na sportowo czy jest modnisiem? dla mnie te dwie rzeczy się wykluczają.
jeśli nosi bluzy to tak jak napisałaś pasują właściwie jedynie buty sportowe takie "całoroczne".
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 19:45   #5
KarolinaRet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 16
Dot.: MĘskie zimowe buty...

Ja niedawno miałam podobny problem,szukałam prezentu na urodziny dla mojego faceta,a że zima się zbliża wielkimi krokami pomyślałam,że zakup butów na zimę będzie fajnym i praktycznym prezentem.Straciłam mnóstwo czasu chodząc po galerii i nic sensownego nie znalazłam co by mu się spodobało(mój facet ubiera się raczej elegancko bo ma taką pracę) no i stwierdziłam,że poszperam po necie i znalazłam świetne buty.Trafiłam w dziesiątkę!Buty kupiłam z nieznanej mi dotąd marki Bugatti,podaje stronkę skąd zamówiłam http://www.eobuwie.com.pl/bugatti.html może się przyda jakiejś forumowiczce przed świętami Pozdrawiam!
KarolinaRet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-20 20:45:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.