Kryminologia na UG - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-30, 23:07   #1
Ellfie
Przyczajenie
 
Avatar Ellfie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2

Kryminologia na UG


Wiem, iż podobny wątek już był, jednakże ten nie dotyczy pytań kto idzie na owe studia, a kto na nich jest.
Studenci kryminologii - co o niej powie? Z waszej perspektywy, fakt faktem minęło mało czasu, ale warto iść na ten kierunek? Macie już jakieś plany, co robić później?
Sama zastanawiam się nad tym kierunkiem, kryminalistyka również mnie interesuje, ale na pierwszym miejscu stoi kryminologia. Nie wiem jednak, czy potem nie będzie trudno z pracą...
Oczywiście nie tylko studenci mogą się tu wypowiadać, ale też ci, którzy mają jakieś pojęcie o temacie...
Ellfie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 18:34   #2
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Kryminologia na UG

Jestem na Ug, co prawda na innym wydziale i jedyne co wiem na ten temat, to to, że sami wykładowcy śmieją się z tego kierunku. Pracy po tym nie ma na pewno, nie ma szans by rynek wchłonął taką liczbę absolwentów po takim kierunku.
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 19:13   #3
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kryminologia na UG

Cytat:
Napisane przez NNaTT Pokaż wiadomość
Jestem na Ug, co prawda na innym wydziale i jedyne co wiem na ten temat, to to, że sami wykładowcy śmieją się z tego kierunku.
Ten kierunek jest sławny, u mnie (na innym wydziale + na innym uniwersytecie) tez się podśmiewywali

W sumie chyba wszystko co możliwe do powiedzenia na ten temat już padło w starym wątku:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=190
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=192
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=193
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=194

Nawet jak się przybłąka jakiś student kryminologii, to powie to co można z programu studiów wyczytać. Absolwentów jeszcze nie ma, czyli nikt się nie podzieli wrażeniami z szukania pracy. Bo plany planami...
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 19:36   #4
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Kryminologia na UG

Cytat:
Napisane przez NNaTT Pokaż wiadomość
Jestem na Ug, co prawda na innym wydziale i jedyne co wiem na ten temat, to to, że sami wykładowcy śmieją się z tego kierunku. Pracy po tym nie ma na pewno, nie ma szans by rynek wchłonął taką liczbę absolwentów po takim kierunku.
bez kitu, 450 miejsc na zaocznych to chyba jest jakiś żart
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 08:20   #5
3liz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kryminologia na UG

Ja uważam, że to bardzo ciekawy kierunek, który da Ci wiele możliwości zawodowych . Oprócz pracy w policji czy straży możesz też pracować w biurze detektywistycznym, w ABW☠ i sztabach kryzysowych, możliwości jest dużo i co rusz powstają nowe. Na pewno jest to kierunek, który wymaga od Ciebie dużo zaangażowania, więc☠ musisz to przemyśleć we własnym zakresie, czy Cię to interesuje i chcesz w to iść .☠
Od października zaczynam studiować kryminologię na WSKZ i☠jeśli chodzi o uczelnie, to ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona, ponieważ tam cały program, z wyjątkiem praktyk, jest realizowany metodą e-learning, więc możesz się uczyć kiedy chcesz i skąd chcesz. Nie siedzisz w sali na wykładach, tylko odpalasz komputer, kiedy Ci wygodnie i lecisz.
3liz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-25 09:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.