TAK czy NIE - opinie - Rafalala - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-08, 19:13   #1
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242

TAK czy NIE - opinie - Rafalala


Witajcie nie oglądam od dawna TV natomiast wpadłam na ten film przeglądając profile znajomych https://www.youtube.com/watch?v=8F5sQN8GSjU#t=690
Niesamowicie ciekawi mnie Wasza opinia na ten temat. Akurat z ciekawości poczytałam komentarze pod filmikiem i przeraziło mnie to... większość kibicuje Zawiszy a ja mimo wszystko uważam iż ten człowiek ośmieszył się sam bardziej niż w jego mniemaniu jest Rafalala. I jeszcze ta redaktorka, która najwyraźniej bardzo bała się oskarżenia ze strony posła i stara się nieudolnie zaznaczyć winę Rafalali. Pomija zupełnie fakt o rzucaniu męskimi dziwkami na wizji.... Niestety ale jak dla mnie redaktorka również nie pokazała dobrego poziomu na zaistniałą sytuacje...
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 19:51   #2
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

Nie przepadam za Zawiszą ale:

Zgadzam się z nim bo męska dziwka udający kobietę i robiący z siebie pokrzywdzonego jest właśnie "tym czymś".

Obejrzyj sobie ten filmik "tego czegoś", facet powiedział prawdę i dostał w twarz i jest to coś promowane w TV natomiast gdy Korwin dał zasłużenie w policzek Boniemu był wielki wrzask.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2014-08-08 o 19:53
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:40   #3
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

Niestety chociaż i może stety obce mi są te wszystkie sensacje - tak na prawdę jako osoba bardzo młoda stosunkowo nie są znane mi te wszystkie zależności a Korwin jest dla mnie zbyt "kolorowym rajskim ptakiem". Ogólnie jeśli chodzi o kwestie polityki jestem jak błądzące w ciemności dziecię.
Możliwe, że nie znając pełnego obrazu sytuacji patrzę jednowymiarowe. Z ciekawości uzupełnię braki i o ten filmik żeby dopełnić obraz i opinię.
Ogólnie jestem osobą tolerancyjną - dopóki taka osoba nie robi nikomu krzywdy to niech sobie żyje jak chce. W sumie nie popieram zachowania jednej jak i drugiej strony.
Najbardziej i tak drażniła mnie redaktorka :/
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:55   #4
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

Cytat:
Napisane przez AshaiSun Pokaż wiadomość
Niestety chociaż i może stety obce mi są te wszystkie sensacje - tak na prawdę jako osoba bardzo młoda stosunkowo nie są znane mi te wszystkie zależności a Korwin jest dla mnie zbyt "kolorowym rajskim ptakiem". Ogólnie jeśli chodzi o kwestie polityki jestem jak błądzące w ciemności dziecię.
Możliwe, że nie znając pełnego obrazu sytuacji patrzę jednowymiarowe. Z ciekawości uzupełnię braki i o ten filmik żeby dopełnić obraz i opinię.
Ogólnie jestem osobą tolerancyjną - dopóki taka osoba nie robi nikomu krzywdy to niech sobie żyje jak chce. W sumie nie popieram zachowania jednej jak i drugiej strony.
Najbardziej i tak drażniła mnie redaktorka :/
Gozdyra ma lepsze i gorsze dni. Po "urlopie" jej się pogorszyło

Chociaż i tak uważam ją za jedną z konkretniejszych redaktorek, dla oka i ucha też zazwyczaj miła

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez AshaiSun Pokaż wiadomość
Niestety chociaż i może stety obce mi są te wszystkie sensacje - tak na prawdę jako osoba bardzo młoda stosunkowo nie są znane mi te wszystkie zależności a Korwin jest dla mnie zbyt "kolorowym rajskim ptakiem". Ogólnie jeśli chodzi o kwestie polityki jestem jak błądzące w ciemności dziecię.
Możliwe, że nie znając pełnego obrazu sytuacji patrzę jednowymiarowe. Z ciekawości uzupełnię braki i o ten filmik żeby dopełnić obraz i opinię.
Ogólnie jestem osobą tolerancyjną - dopóki taka osoba nie robi nikomu krzywdy to niech sobie żyje jak chce. W sumie nie popieram zachowania jednej jak i drugiej strony.
Najbardziej i tak drażniła mnie redaktorka :/
Najważniejsze, że masz chęci by je uzupełnić. Rada na przyszłość "Poznaj dobrze temat nim się wypowiesz". Ułatwi życie
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 09:42   #5
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Nie przepadam za Zawiszą ale:

Zgadzam się z nim bo męska dziwka udający kobietę i robiący z siebie pokrzywdzonego jest właśnie "tym czymś".

Obejrzyj sobie ten filmik "tego czegoś", facet powiedział prawdę i dostał w twarz i jest to coś promowane w TV natomiast gdy Korwin dał zasłużenie w policzek Boniemu był wielki wrzask.
Bo to są właśnie realia polskich me(n)diów. Wszystko co po lewej stronie promują, a po prawej trzeba obrzydzić. Przykład JKM jest tu najlepszy w porównaniu z tym co zrobiło Rafalala. Poza tym teraz ten pan/pani tłumaczy się, że nie zamieszczał takich ogłoszeń i że to prowokacja narodowców, dobre żarty
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 13:09   #6
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

hehe no to jakim cudem te fotki wyciekły skoro ofert nie zamieszczał, a zdjęcia wyglądają na takie jakby właśnie były zamieszczone przez niego?

a ogłoszenie dzięki jednej z użytkowniczek widziałem i nie były to zdjęcia takie byle jakie robione z ręki (no może to jak walił faceta on robił osobiście ) ale reszta była robiona przez kogoś, więc co narodowcy na kompa mu się włamali, wykradli prywatne zdjęcia i założyli mu konto na takim portalu, gdzie też przy niektórych fotkach zasłaniali twarz?
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:21   #7
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

Ciekawe ile grzywny dostałby Zawisza na Zachodzie za to, że obraził publicznie kogoś z LGBT.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 20:39   #8
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

człowiek inteligentny i cywilizowany nie wyskakuje do człowieka z tekstami męska dziwka itd i to przed kamerami (nie ważne że Rafalala daje za pieniądze, liczy się kultura) i pewnie za takie obrażanie człowieka dostałby.
kultura i religia którą taki Zawisza sobie mordę podciera nakazywałaby aby zachować się GODNIE, a nie iść do programu z męską dziwką i jeszcze udawać że się jest obrażonym bo z męską dziwką ma się rozmawiać, no sorry to nie jest zachowanie człowieka ogarniętego, bo wiedział z kim będzie.
no ale pewnie dla Ciebie to jak zwykle bohater któremu pomnik należałoby postawić za walkę z lewactwem.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:41   #9
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

Kultura osobista wymagałaby bojkotu "tego czegoś". Niepotrzebnie przyjął zaproszenie do studia, ale w sumie stwierdził fakt, bo jaka byłaby różnica gdyby powiedział męska prostytutka? W sumie tak pięknie sprowokował Pana Rafała, że ten skompromitował w jakiś sposób tolerancyjne i przyjazne towarzystwo LGBT.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 07:45   #10
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
człowiek inteligentny i cywilizowany nie wyskakuje do człowieka z tekstami męska dziwka itd i to przed kamerami (nie ważne że Rafalala daje za pieniądze, liczy się kultura) i pewnie za takie obrażanie człowieka dostałby.
kultura i religia którą taki Zawisza sobie mordę podciera nakazywałaby aby zachować się GODNIE, a nie iść do programu z męską dziwką i jeszcze udawać że się jest obrażonym bo z męską dziwką ma się rozmawiać, no sorry to nie jest zachowanie człowieka ogarniętego, bo wiedział z kim będzie.
no ale pewnie dla Ciebie to jak zwykle bohater któremu pomnik należałoby postawić za walkę z lewactwem.
Obrażanie ? Jakie obrażanie jest w prawdzie ? Jeżeli chodzi o kulturę mógłby nazwać go męską prostytutką.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Kultura osobista wymagałaby bojkotu "tego czegoś". Niepotrzebnie przyjął zaproszenie do studia, ale w sumie stwierdził fakt, bo jaka byłaby różnica gdyby powiedział męska prostytutka? W sumie tak pięknie sprowokował Pana Rafała, że ten skompromitował w jakiś sposób tolerancyjne i przyjazne towarzystwo LGBT.
Nie, Zawisza źle zrobił. Ja bym wziął do studia laptopa i pokazał te strony z "Rafalala z twardym fiutem itp." wtedy to nazwał męską prostytutką. Wtedy nie było by żadnego ale jakim człowiekiem jest ten dziwak.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 14:13   #11
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Obrażanie ? Jakie obrażanie jest w prawdzie ? Jeżeli chodzi o kulturę mógłby nazwać go męską prostytutką.
no jednak takie publiczne mówienie że ktoś jest dziwką (są lepsze słowa aby ten "zawód" nazwać, no chyba że Zawisza musiał mówić językiem elektorartu aby zrozumiał) jest obrażaniem, zresztą ktoś wąsatą twarz podciera sobie wiarą powinien o tym wiedzieć ale wiem że tacy jak on rozumieją pismo na swój sposób.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 18:58   #12
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: TAK czy NIE - opinie - Rafalala

Nawet TV spokojnie nie można oglądać, bo wyskakuje Rafalala w Uwadze na TVN.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-14 19:58:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.